Penitentiaire Inrichtingen "Rijnmond", locatie "De Schie" Bewaarder/Penitentiair Inrichtingswerker v/m 36 uur Bewaarder/Beveiligingsbeambte v/m 36 uur Werkmeester Spuiterij v/m 36 uur Werkmeester Diverse Arbeid v/m 36 uur Magazijnbeheerder v/m 36 uur Administratief Medewerker Bedrijfsbureau (BB) v/m 36 uur Medewerker Bureau Selectie en Detentiebegeleiding (BSD) v/m 36 uur Medewerker Verblijfsadministratie (YA) v/m 36 uur Docent/Educatief Medewerker v/m 36 uur Justitie De P.I. "Rijnmond" is ontstaan doorde samenvoeging van P.I. "De Stadsgevangeniste Hoogvliet, P.I. De IJssel te Krimpen aan den IJssel, P.I. "De Noordsingel,, en P.I. "De Schie" te RotterdamDe implementatie van de doorde samenvoeging noodzakelijke reorganisatie dient voor het merendeel nogplaats te vinden. De totale capaciteit van de nieuwe organisatie bedraagt 1200 celplaatsen met een grote verscheidenheid aan bestemmingen. De locatie "De Schie" he eft als bestemming een Huis van Bewaringeen Landelijke Afzonderingsafdeling en medio april 2002 een afdeling Jong Volwassenen met een totale capaciteit van 259 cellen en circa 240personeelsleden. Binnen deze locatie staan momenteel vacature(s) open voor de onderstaande functies. Taken: De Penitentiair Inrichtingswerker, ook wel P.I.W.'er genoemd, houdt toezicht op gedetineerden door ervoor te zorgen dat leefregels op het gebied van orde, rust en hygiene worden nageleetd. Hij/zij maakt observatie- en gedragsrapportages en begeleidt gedetineerden naar activiteiten als vorming, arbeid en vrijetijdsbesteding. Verder levert de P.I.W.'er een bijdrage aan team- en gedetineerdenbesprekingen en neemt ook zelf deel aan personeelssport. Functie-eisen: Voor de iunctie van P.I.W. er is een middelbaar werk- en denkniveau nodig. Verdere belangrijke eigenschappen voor goed functioneren zijn samenwerking, stressbestendigheid, contactueel en schriftelijk vaardig zijn en een goede lichamelijke en geestelijke gezondheid. Salaris: Wij bieden een salans van minimaal 3.309,- en maximaal f 4.750,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Het werk wordt in onregelmatige dienst uitgevoerd en daarvoor wordt een vierwekelijkse toelage toegekend. Bijzonderheden: Het betreft hier meerdere vacatures. Een sporttest, een psychologisch onderzoek, een medische keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-4460250. Taken: De Bewaarder/Beveiligingsbeambte, ook wel bewaarder genoemd, is verantwoordelijk voor de veiligheid binnen de inrichting en zorgt er mede voor dat de gedetineerden voorschriften nakomen. Hiertoe houdt hij/zij toezicht op de gedetineerden onder meer door het fouilleren, visiteren en begeleiden van hen. Daarnaast is de taak van de bewaarder bezoekers van gedetineerden te ontvangen en door te verwijzen. Ook houdt hij/zij toezicht tijdens het bezoek. Verder draagt hij/zij zorg voor het toezicht op en de toegangscontrole van personeel. Bij de uitvoering van de taken wordt gebruik gemaakt van beveiligingstechnische apparatuur. Functie-eisen: Voor deze functie is een minimale opleiding op LBO-niveau vereist. Voor deze unctie zijn mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en klantgericht werken belangrijke eigenschappen, gecombineerd met een dienstverlenende instelling en een grote mate van flexibiliteit. Een goede lichamelijke en geestelijke gezondheid hoort hier ook bijOmdat er met geautomatiseerde systemen wordt gewerkt, is het ook van belang hierbij enige betrokkenheid te hebben. Bij gebleken geschiktheid is het voor een bewaarder mogelijk om door te stromen naar de functie van Penitentiair Inrichtingswerker. Salaris: Wij bieden een salans van minimaal _.951 ,- en maximaal f 4.292,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Het werk wordt in onregelmatige dienst uitgevoerd en daarvoor wordt een vierwekelijkse toelage toegekend. Bijzonderheden: Het betreft hier meerdere vacatures. Een sporttest, een psychologisch onderzoek, een medische keuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-4460250. Taken: De Werkmeester Spuiterij instrueert, begeleidt, stimuleert en motiveert een groep gedetineerden bij de werkzaamheden in de spuiterijTevens draagt hij/zij zorg voor de bewaking en bejegening van de gedetineerden. Hij/zij controleert de voortgang van de werkzaamheden op kwaliteit en kwantiteit en adviseert en informeert de Chef Metaal/Spuiterij over de lopende en toekomstige werkplanning. Verder verricht de Werkmeester Spuiterij administratieve werkzaamheden waaronder het registreren van de arbeidsuren en de productie. Functie-eisen: Een Werkmeester Spuiterij heeft een LTS-diploma richting schilder en spuittechnieken en/of een vergelijkbare opleiding. Hij/zij heeft een opleiding poedercoaten. of werkervaring in het poedercoaten. Leidinggevende capaciteiten en een sterke persoonlijkheid zijn, gelet op de doelgroep, vereist. Verder verwachten wij een bereidheid tot het volgen van benodigde cursussen, waaronder de Basisberoepsopleiding Arbeid. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal 3.309,- en maximaal 4.750,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een medisch onderzoek en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure, mogelijk kan dit ook gelden voor een psychologisch onderzoek. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer R. Brand, Chef Metaal/Spuiterij telefoonnummer 010-4460147. Taken: De Werkmeester Diverse Arbeid, ook wel Werkmeester Diversen genoemd, instrueert, begeleidt, stimuleert en motiveert een groep gedetineerden bij de werkzaamheden op de afdeling Diverse Arbeid, daarbij rekemng houdend met hun vaardigheden, prestatie, inzetbaarheid en ontwikkelingsmogelijkheden. Hij/zij controleert de voortgang van de werkzaamheden op de kwaliteit en kwantiteit en adviseert en informeert de Werkplaatschef Diverse Arbeid over de lopende en toekomstige werk planning. De Werkmeester Diversen is (mede) verantwoordelijk voor de veiligheid binnen de afdeling, alsmede draagt hij/zij zorg voor het naleven van voorschriften door de gedetineerden. Hij/zij fungeert als eerste aanspreekpunt voor de Werkplaatschef Arbeid inzake het primaire proces en regimaire aangelegenheden en verricht administratieve werkzaamheden waaronder het registreren van de arbeidsuren en de productie. Functie-eisen: Een Werkmeester Diversen heeft een MBO werk- en denkniveau richting Techniek en heeft bij voorkeur algemene theoretische en praktische kennis van het penitentiair inrichtingswerk. Tevens beschikt hij/zij over organisatorische eigenschappen en een klant- en samenwerkingsgerichte instelling. Gelet op de doelgroep zijn leidinggevende capaciteiten en een sterke persoonlijkheid vereist. Verder verwachten wij een bereidheid tot het volgen van benodigde cursussen, waaronder de Basisberoepsopleiding Arbeid. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal 3.236,- en maximaal/ 4.750,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd. opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een medisch onderzoek en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure, mogelijk kan dit ook gelden voor een psychologisch onderzoek. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de mevrouw A. Petrovic, Werkplaatschef Arbeid telefoonnummer 010-4460144. Taken: De Magazijnbeheerder is verantwoordelijk voor de ontvangst, controle en opslag van binnengekomen goederen. Hij/zij verzorgt de aan- en afvoer van goederen, beheert het magazijn en voert hiertoe de benodigde administratie. Tevens beheert en onderhoudt hij/zij de hulpmiddelen welke voor de bovenstaande werkzaamheden nodig zijn. Hij/zij organiseert in samenwerking met zijn collega's de interne logistieke processen aangaande de magazijnwerkzaamheden binnen de vastgestelde normeringen en tijdsfactoren. Verder signaleert, adviseert en verhelpt hij/zij, waar mogelijk, kleine mankementen en reparaties van hulpmiddelen. Voor de uitvoering van de werkzaamheden is de Magazijnbeheerder verantwoording verschuldigd aan de le Medewerker Magazijn. Functie-eisen: Een Magazijnbeheerder heeft een LBO/MAVO werk- en denkniveau richting aangevuld met een vorkheftruckcertificaat. Hij/zij heeft goede contactuele vaardigheden, een flexibele en stressbestendige werkhouding en is in staat accuraat te werken. Verder beschikt een Magazijnbeheerder over organisatorische eigenschappen en een klant- en samenwerkingsgerichte instelling. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal 2.880,- en maximaal f 4.292,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure, mogelijk kan dit ook gelden voor een psychologisch onderzoek. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer O. Turk, Coordinator Bedrijfsbureau telefoonnummer 010-4460148. Taken: De Administratief Medewerker BB draagt zorg voor de algehele administratieve ondersteuning van de afdeling Arbeidsvoorziening, de verwerking van offertes en de afwikkeling hiervan. Hij/zij beheert en bewaakt de inventarisatielijst van binnen de arbeidsvoorziening aanwezig zijnde kapitaalgoederen, gereedschappen en middelen. Hij/zij voert de gedetineerdenadministratie met betrekking tot arbeidsactiviteiten intake gedetineerden. Tevens bedient hij/zij de telefoon en andere communicatiemiddelen, verricht post- en archiefwerkzaamheden en registreert, beoordeelt en verspreidt de in- en uitgaande post ten behoeve van de afdeling Arbeidsvoorziening. Bij afwezigheid van collega's neemt hij/zij een deel van de taken over. Verder verricht de Administratief Medewerker BB allerhande administratieve werkzaamheden ten behoeve van het Bedrijfsbureau. Functie-eisen: De Administratief Medewerker BB is in het bezit van een MAVO-diploma, heeft een relevante administratieve werkervaring, heeft kennis van en ervaring met het werken met de geautomatiseerde systemen SAP, Word en Excel en beschikt over een goede typevaardigheid. Hij/zij heeft een aantoonbare affiniteit met administratieve processen, is accuraat en heeft een serviceverlenende instelling. Verder beschikt hij/zij over goede contactuele eigenschappen en goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal f 2.880,- en maximaal 4.292,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer O. Turk, Coordinator Bedrijfsbureau telefoonnummer 010-4460148. Afdeling: Het Bureau Selectie en Detentiebegeleiding kan gezien worden als een penitentiair informatie- en adviescentrum. Daarnaast speelt het BSD een rol bij de coordinatie van de interne en exteme hulpverlenings- activiteiten t.b.v. gedetineerden. Het BSD beheert de penitentiaire- en persoonsdossiers van gedetineerden. Taken: De Medewerker BSD onderhoudt dagelijks contacten met gedetineerden, geeft voorlichting aan hen omtrent (im)materiele hulpverlening en verzamelt en verwerkt alle relevante informatie ten behoeve van de dossiervorming van gedetineerden. Verder zal hij/zij aanvragen in het kader van detentietrajecten en het tijdelijk verlaten van de inrichting in behandeling nemen. De Medewerker BSD neemt deel aan multidisciplinair overleg en onderhoudt contacten met interne en exteme disciplines zoals politie en Openbaar Ministerie. Het schrij ven van rapportages c.q. (selectie)adviezen in het kader van plaatsing en verplaatsing van gedetineerden naar andere differentiaties (gevangenis, resocialisatie- programma's e.d.) behoort ook tot het takenpakket van de Medewerker BSD. Functie-eisen: De Medewerker BSD heeft een MBO-diploma, dan wel een gelijkwaardig werk- en denkniveau en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Verder heeft hij/zij een flexibele werkhouding en kan hij/zij zowel zelfstandig als in teamverband werken. Affiniteit met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Bij voorkeur heeft een Medewerker BSD een ruime ervaring binnen het penitentiair veld. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal 3.236,- en maximaal 4.750,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een antecedenten onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Deze vacature wordt ingevuld op locatie "De Schie", maar daarnaast bestaat de mogelijkheid dat u gevraagd wordt tijdelijk ondersteuning te bieden aan locatie "De Stadsgevangenis". De minimale leeftijd voor deze functie is 23 jaar. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw J. Jansen, Selectiecoordinator, telefoonnummer 010-4460200. Afdeling: De verblijfsadministratie (ook wel genoemd bevolkingsadministratie) kan gezien worden als een inrichtingsdatabank. Alle administratieve handelingen die betrekking hebben op de insluiting van een gedetineerde worden hier geregistreerd in een geautomatiseerd systeem (Tulp). Alle wettelijke termijnen worden hier bewaakt. Het team verblijfsadministratie bestaat uit 4 personen en wordt aangestuurd door een coordinator. Taken: De Medewerker VA voert een administratie ten aanzien van (vervolg)vonnissen, insluitingtitels preventieve hechtenis en boetebetalingen en verricht geautomatiseerde administratieve handelingen, waaronder het inschrij ven van gedetineerden. Tevens reikt de Medewerker VA persoonlijk gerechtelijke stukken uit aan gedetineerden, regelt transporten voor de gedetineerden, beheert de waardevolle artikelen van gedetineerden en draagt zorg voor de censuur van de in- en uitgaande post van en voor de gedetineerden. Verder verstrekt de Medewerker VA informatie over gedetineerden aan functionarissen in de inrichting en onderhoudt hij/zij interne en externe contacten (bij v. politie en rechtbank). Functie-eisen: De Medewerker VA heeft een MAV O-opleiding, eventueel aangevuld met een administratieve opleiding en/of enige relevante werkervaring. Er wordt verwacht dat hij/zij accuraat en nauwkeurig, zowel zelfstandig als in teamverband, kan werken. De Medewerker VA heeft affiniteit met administratieve procedures, kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen en heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Tevens is een Medewerker VA stressbestendig en beschikt hij/zij over een flexibele werkhouding. Verder is kennis van vreemde talen een pre. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal f 3.091,- en maximaal 4.520,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Deze vacature wordt ingevuld op locatie "De Schie", maar daarnaast bestaat de mogelijkheid dat u gevraagd wordt tijdelijk ondersteuning te bieden aan locatie "De Stadsgevangenis". De minimale leeftijd voor deze functie is 23 jaar. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw J. Jansen, Selectiecoordinator, telefoonnummer 010-4460200. Taken: De Docent draagt zorg voor het aanbod, de planning, coordinatie en uitvoering van educatieve activiteiten waarbij de gedetineerden zowel in groepsverband als individueel kunnen worden begeleid. Hij/zij is (mede) ver antwoordelijk voor het verzorgen van instructie en begeleiding van stagiaires, vrijwilligers en anderen die bij de educatieve activiteiten worden betrokken. Verder onderhoudt de Docent de nodige interne en externe contacten. Hij/zij draagt zorg voor de beschikbare middelen ten behoeve van educatieve activiteiten en ontwikkelt mede het beleid inzake educatie. De verdeling van de taken van de Docent is 60% lesgeven en 40% voor de overige werkzaamheden. Functie-eisen: Een Docent heeft een afgeronde lerarenopleiding Nederlands en/of Engels, of PABO met ervaring met anderstaligen, of een NT2 opleiding. Verder heeft de Docent bij voorkeur affiniteit met computers. Salaris: Wij bieden een salaris van minimaal 4.292,- en maximaal 6.829,- bruto per maand op basis van 36 uur, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris wordt aangevuld met een vakantietoeslag van 8% en een eindejaarsuitkering van 0,4% per jaar. Bijzonderheden: Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Deze vacature is eventueel in deeltijd te vervullen. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Scheffers, docent telefoonnummer 010-4460180. Uw sollicitatie hunt u richten aan: Penitentiaire Inrichtingen "Rijnmond", locatie "De Schie" T.a.v. mevrouw I. Siere, Personeelsmanagementadviseur Postbus 11377, 3004 EJ ROTTERDAM Sluitingsdatum 31 december 2001 v

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2001 | | pagina 35