HAPO-VAN SCHIE GROEP parttime leerkracht Wij zoeken op korte termijn voor ons kantoor te Ridderkerk/Slikkerveer een: Vlotte Duizendpoot v/m (17-23 jaar) De werkzaamheden betreffen: Aannemen telefoon Typewerk (tekstverwerking) Lichte boekhoudkundige werkzaamheden Verzorging koffie/thee/lunch e.d. Werkervaring is niet vereist. Het enige wat wij vragen is inzet, verantwoordelijkheidsgevoel en gevoel voor humor: de rest leren wij je. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. Ruijtenberg onder nummer (0180) 416 229 Je schriftelijke sollicitatie wordt verwacht op ons adres: Ringdijk 486 2983 GS Ridderkerk Week 1 TOTAAL - TX07 Oostvoornse schoolvereniging Postbus 361 3233 ZH Oostvoorne Jenaplan basisschool De Driehoek Vrouwe Machteldweg 1 3233 TV Oostvoorne Jenaplan Basisschool De Driehoek in Oostvoorne is een zelfstandige school onder het beheer van de Oostvoornse Schoolvereniging. Momenteel zijn er ongeveer 150 leerlingen. De Driehoek probeert zoveel mogelijk te werken volgens het Jenaplan-concept. Zo zitten leerlingen van verschillende leeftijden bij elkaar in zogenaamde stamgroepen en krijgen de kinderen de kans om in hun eigen tempo te leren. Kenmerkend voor De Driehoek is dat ouders, team en kinderen gezamenlijk, op een actieve manier, zorg dragen voor een warme sfeer op school. Er is sprake van een grote onderlinge betrokkenheid. Bestuur en teamleden zijn op zoek naar kandidaten voor de functie van Ook zijinstromers worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij: Miriam Schreurs, directeur ad interim, tel. 06 - 28885291/0181 - 482415. Sollicitatiebrieven, vergezeld van curriculum vitae graag sturen naar: Oostvoornse schoolvereniging, Postbus 361,3233 ZH Oostvoorne. bjiJ z' nS -sfsl -cbu sb n ,mfil -ad LiH Operators verpakking m/v (nr. 1083) Operators processing m/v (nr. 1084) Ploegendiensttechnici elektrotechniek en werktuigbouwkunde m/v (nr. 1085) Dagdiensttechnicus m/v (nr. 1086) Logistiek Medewerker m/v (nr. 1087) Wat bieden wij? Solliciteren? Unilever Passion for achievement. <1 M E5ESTUURSCOMMISIE OPENBAAR PRIM AIR ONDERWIJS VLAARDINGEN p/a Dienst Educatie Schiedam Postbus 1501 3100 EA Schiedam Wij zijn op zoek naar LEERKRACHTEN voor zowel het basisonderwijs, speciaal basisonderwijs als het (voortgezet) speciaal onderwijs. Bij de Beetuurscommieeie zijn de volgende vacaturee vacant: Obe De Westwijzer Obs De Maatjes Obe Jan Ligthart Obe Priema/Klinker Obe De Singel Obe De Dolfijn Sbo Dr. Albert Schweitzer So Ericaechool WTF 1,0000; 3 dagen IB, 2 dagen werkzaamheden in overleg. WTF 1,0000; groepsleerkracht. WTF 0,4613; groepsleerkracht. WTF 1,0000; groepsleerkracht. WTF 0,6165; leerkracht neveninstroom. WTF 1,0000; groepsleerkracht. WTF 0,6165; groepsleerkracht. WTF 1,0000; groepsleerkracht. WTF 1,0000; groepsleerkracht. De gebruikelijke rechtspositieregelingen en de sollicitatiecode"OpenbaarOnderwijs Vlaardingen"zijn van toepassing. Ook herintreders, lio'ers en zij-instromers (vakleerkrachten, leraren VO en kandidaten met een HBO-diploma met leservarinnl vragen wij te reageren. Voor nadere informatie kunt u terecht bij: Dhr. A. Brobbel, voorzitter Commissie personeel, tel.nrs. 010 - 434 99 66 010 - 435 06 08 (school) 0181 - 46 54 23 (prive) 06 - 29 025 687, e-mail: abrobbel@chello.nl U kunt uw schriftelijke reactie richten aan ons administratiekantoorterattentie van Bestuurscommissie Openbaar Primair Onderwijs Vlaardingen, bureau Personeelszaken van de Dienst Educatie op bovengenoemd adres. Hoe grOOtwiljij worden? Calve Delft gaat uitbreiden! Sourcing Unit Delft (voorheen Calve) maakt deeI uit van Unilever-dochter Unilever Bestfoods Nederland. Unilever is een internationaal opererend concern (meer dan 300.000 werknemers in 90 landen) met tal van grotere en kleinere werkmaatschappijen. Deze houden zich bezig met de wereldwijde marketing, productie en verkoop van onder meer was- en reinigingsmiddelen en voedingsmiddelen, waaronder Axe, Omo, Cif, Magnum, Becel, Calve, Knorr en Conimex. Sourcing Unit Delft is gespecialiseerd in de productie van sauzen, dressings, mayonaise en de bekende Calve pindakaas. Onze fabriek is gevestigd in Delft en produceert voor de Europese markt. Sourcing Unit Delft wordt anderhalf keer zo groot en gaat de productie fors uitbreiden. Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die houden van een uitdaging en graag onze teams willen komen versterken. -IVUt iiiBiL -3tzn rr f ix -13V .min -30jc, Wij hebben vacatures voor: (Nu drieploegendienst, in toekomst uitbreiding naar een meer-ploegenrooster) Je maakt als operator verpakking deel uit van een team van ervaren operators. Je verricht daarbij de vol- gende werkzaamheden: het afvullen en verpakken van dressings, sauzen, pindakaas, mayonaise etc. met computergestuurde verpakkingsmachines volgens de geldende normen voor wat betreft kwaliteit, kwantiteit en veiligheid. Je bent verantwoordelijk voor de productievoortgang en je zorgt voor het technisch in conditie brengen en houden van alle apparatuur. Het omstellen van machines en het verhelpen van storingen, respectievelijk het signaleren van afwijkingen en ingrijpen in het verpakkingsproces behoren ook tot jouw takenpakket. Tevens draag je zorg voor orde, netheid, hygiene en milieu op de afdeling. Verder werk je mee aan diverse verbeterprojecten (Total Productive Maintenance) om tot nog betere resultaten te komen. Je werkt mee met geplande onderhoudswerkzaamheden in overleg met de Technische Dienst. Functie-eisen: Je hebt MBO-werk en denkniveau, bijvoorbeeld VAPRO A of B en eventueel een heftruckdiploma. Je bent flexibel, leergierig, zelfstandig en initiatiefrijk. Je denkt oplossingsgericht en je kunt goed in teams werken. Je hebt ervaring met soortgelijke productieprocessen. Af en toe een hoge werkdruk is geen probleem voor je. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Mascha Sa, telefoon: 015 - 2 606 900. (Nu drieploegendienst, in toekomst uitbreiding naar een meer-ploegenrooster) Je maakt als operator processing deel uit van een team van ervaren operators en je bent verantwoordelijk voor het storten, mengen en verwerken van grondstoffen tot een eindproduct. Dit alles doe je volgens de geldende normen voor wat betreft kwaliteit, kwantiteit en veiligheid. Het is mogelijk om na verloop van tijd door te groeien naar de controlekamer. In de controlekamer bedien je de computer-installatie die alle productie- en reinigingsprocessen regelt en bestuurt. Tot je takenpakket behoort ook het zorgdragen voor orde, netheid, hygiene en milieu op de afdeling. Verder werk je mee aan diverse verbeterprojecten (Total Productive Maintenance) om tot nog betere resultaten te komen. Functie-eisen: Je hebt MBO-werk en denkniveau, bijvoorbeeld VAPRO A of B en eventueel een heftruckdiploma. Je bent flexibel, leergierig, zelfstandig en initiatiefrijk. Je denkt oplossingsgericht en je kunt goed in teams werken. Je hebt ervaring met soortgelijke productieprocessen. Af en toe een hoge werkdruk is geen probleem voor je. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Bert Pohl of Junior Hatt, telefoon: 015 - 2 606 900. (Nu drieploegendienst, in toekomst uitbreiding naar een meer-ploegenrooster) Als ploegendiensttechnicus ben je samen met productie verantwoordelijk voor de voortgang van het productie- proces. Tot jouw takenpakket behoren, naast het verhelpen van storingen, het uitvoeren van preventief onder- houd en het geven van technische ondersteuning bij projectmatig werk. Met behulp van TPM (Total Productive Maintenance) ben je voortdurend bezig om het aantal storingen te verminderen en het rendement van de lijnen te verhogen, om zodoende tot nog betere resultaten te komen. Functie-eisen: MTS, bij voorkeur elektrotechniek of werktuigbouwkunde. Je bent creatief in het vinden van oplossingen en kunt daarbij over de grenzen van je vakgebied heen kijken. Je bent pro-actief en neemt zelf standig initiatieven. Je hebt goede contactuele eigenschappen. Verder ben je stressbestendig en ben je in staat kennis over te dragen aan operators. Je hebt minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Voor vragen over deze functies kun je contact opnemen met Maurice Hildebrand, telefoon: 015 - 2 606 615 Je bent als dagdiensttechnicus technisch verantwoordelijk voor een gedeelte van onze fabriek. Naast het tech nisch ondersteunen van de productievoortgang ben je verantwoordelijk voor het planmatig onderhoud van dit gedeelte van de fabriek. Met behulp van TPM (Total Productive Maintenance) maak je analyses en voer je verbeteringen uit op de machines om tot een nog betere efficiency te komen. Je ondersteunt de operators bij het verder ontwikkelen en uitvoeren van autonoom onderhoud en je bereidt samen met de werkvoorbereiders de revisies voor. Kortom, je bent technisch aanspreekpunt voor jouw gedeelte van de fabriek. Functie-eisen: MTS elektrotechniek. Je hebt affiniteit met werktuigbouwkunde, je beschikt over goede com- municatieve vaardigheden, een groot doorzettingsvermogen en een goede rapportagetechniek. Je bent doel- gericht en flexibel. Je hebt minimaal 3 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Maurice Hildebrand, telefoon: 015 - 2 606 615 Als logistiek medewerker op de planningsafdeling ben je allereerst verantwoordelijk voor het bestellen van materialen voor de productie. Daarnaast verzorg je verpakkingswijzigingen zoals etiketveranderingen. Dit houdt in dat je het gehele logistieke proces rondom deze wijzigingen verzorgt binnen de gestelde tijdslimiet. Tevens houd je je bezig met het logistieke proces van nieuwe producten. Ook ga je je bezighouden met het opzetten en uitrollen van het automatische bestelproces. Je komt te werken in een leuk en enthousiast team van planners. Functie-eisen: MEAO. Je hebt enige jaren relevante werkervaring, je beschikt over goede kennis van de Engelse taal en kan goed werken met Word en Excel. Je bent accuraat, zelfstandig, stressbestendig, flexibel, pro-actief en een teamspeler. Je communiceert makkelijk en je hebt een stevige persoonlijkheid. t Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Rene de Koning of Florence de Bruin, telefoon: 015 - 2 606 523/015 - 2 606 669. In alle gevallen maak je kans op een uitdagende baan in een leuke en dynamische werkomgeving. Door nu in te stappen, kan je samen met Unilever Bestfoods, Sourcing Unit Delft groeien. Je werkt zelfstandig in enthousiaste teams, waarin veel ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en initiatieven. Vanzelfsprekend bieden wij je uit- stekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Ben je gei'nteresseerd in een of meer van bovenstaande functies en wil je er meer informatie over neem dan telefonisch contact op met de desbetreffende contactpersonen of Margo Toonen/Danielle van den Broek (Personeelszaken Unilever Bestfoods Nederland Sourcing Unit Delft), telefoon: 015 - 2 606 561. Sluit een of meer van bovenstaande functiebeschrijvingen aan bij jouw ideeen over leuk en interessant werk, dan nodigen we je uit om binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie je sollicitatiebrief met CV te zenden aan: Unilever Bestfoods Nederland, Sourcing Unit Delft, Afdeling Personeelszaken, Postbus 2, 2600 MB Delft, t.a.v. Margo Toonen. Je kan ook een e-mail sturen naar: margo.toonen@unilever.com Alle gesprekken voor bovengenoemde functies zullen in januari en februari 2002 plaatsvinden. Vanaf 7 januari 2002 zijn alle contactpersonen te bereiken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 18