Goede voeding is de basis voor een gezond lichaam M 11 bhhh maasstad video preview m horoscoop gezond wel maasstad I puzzel luister tip Gospelconcert in Doelen uitgaans agenda stads gehoorzaal theater a/d schie filmhuis zeepaard S' [Mi©! scon k BAIO A A dangerous lifestyle REGIO - Ons lichaam werkt niet vanzelf. Voor de op- bouw, het herstel en de ver- vanging van het lichaam is voeding van groot belang. Ook bij wie niet meer in de groei is, worden steeds weer cellen in het lichaam vervan- gen. Om dit werk te kunnen doen heeft het lichaam steeds weer behoefte aam voldoen- de voedingsstoffen. Voeding levert ook de brandstoffen die nodig zijn opdat het li chaam in beweging kan blij ven en kan blijven werken. J A l £6LUklK(£.M '\100R "N KM. ..TOCH NOG EKje NAReicewe Hcoe... DEZON KOMT Op NU<- EURO1. JLSm? De videotheken wor- den wekelijks over- stelpt met thrillers die de bioscopen never nooit hebben gehaald en op video een kans krijgen om alsnog een publiek te vin- den. Over het alge- meen zijn deze films het amper waard om vertoond te worden. Dertien in een dozijn verhalen met acteurs en actrices die (nog) niet klaar zijn voor het grote werk. In de ze categorie films valt ook de thriller 'Face Value'. Hoofd- rolspelers Scott Baio en James Wilder heb ben allebei een hele fits films achter hun naam staan, zonder dat daar ook maar een kaskraker bij zit. De vrouwelijk hoofd- rolspelers Krista Al len en Sandra Hess hebben evenmin een indrukwekkende erelijst op filmgebied. Eerstgenoemde speelde in een aantal Emmanuelle-films en in Baywatch, terwijl Hess onder meer te zien was in 'Mortal Kombat: Annihilation'. Samen spelen ze in 'Face Value' van regisseur Michael Miller. Deze thriller gaat over Barry (Baio) wiens jeugdvriend Tim Gates (Wilder) schatrijk blijkt te zijn geworden van du- bieuze transacties met drugscriminelen. Ongewild wordt Barry betrokken in Tim's zaakjes. In eerste instantie vindt hij het riante leventje van Tim nog wel interessant. Bovendien blijken twee bloedmooie vriendinnen van Tim ook in Barry geinteresseerd. Maar op het moment dat Tim om het le- ven lijkt gekomen bij een explosie, raakt Barry verstrikt in een web van in- triges. Uiteindelijk wordt hij achtervolgd door een huurmoordenaar en blijkt niemand te vertrouwen. Snelle mannen, mooie vrouwen, een be- paald niet origineel plot en een matige uitwerking. 'Face Value' van regis seur Michael Miller is bepaald geen hoogvlieger. Desondanks is 'Face Value' ook weer niet zo slecht als veel 'direct-to-video'-thrillers. 'Face Value' is gewoon een aardige film, waar je je best mee kunt vermaken. Vincent Wernke - r I 'mm. m Ram 21 maart - 20 april Je relatie bevindt zich in een onrus- tige fase en dat vergt nogal wat van je zenuwen. Denk eerst na voordat je wat zegt, anders krijg je daar la ter spijt van en moet je alles recht- trekken. Het kost je veel moeite de verstandhouding goed te houden. Je hebt behoefte aan rust, maar je partner heeft andere plannen. Stier 21 april - 21 mei Heel lang ben je onzeker geweest en heerste er verwarring in je lief- desleven. Eindelijk komt daar wat verbetering in en voel je meer ze- kerheid. Je kunt je opnieuw gebor- gen voelen, maar overdrijf het niet, want nog steeds kan je het beste bij jezelf blijven en erop vertrouwen dat alles goed komt. Tweelingen 22 mei - 21 juni In deze periode is het niet onwaar- schijnlijk dat je veel nieuwe con- tacten legt. Aan het eind van het vorige jaar is een aantal personen uit je leven verdwenen, maar daar komen nu anderen voor in de plaats. Probeer niet altijd gelijk te willen en oor te hebben voor wat de ander te vertellen heeft. Kreef 22 juni - 22 juli Een week van succes en vooruit- gang, vooral in je beroepsleven. Wellicht een promotie of salaris- verhoging? Pas op dat je niet te veel geld uitgeeft. A1 is er kans op meer geld de komende maanden, toch moet je nog even de hand op de knip houden, omdat een onver- wachte uitgave mogelijk is. Leeuw 23 juli - 23 augustus Er ligt een hele grote berg met on- afgewerkte administratieve zaken. Je ziet er verschrikkelijk tegen op om eraan te beginnen, maar als je dat eenmaal doet, vind je het best leuk en voel je je enorm opgelucht als de klus geklaard is. Maak schoon schip, dat komt er ook meer ruimte in je hoofd. Maagd 24 augustus - 23 September Maagden met kinderen krijgen heel wat agressie over zich heen van hun kroost. Ze willen alleen maar meer vrijheid, terwijl jij het zo goed bedoelt! Laat maar betij - en, maar geef wel goed je grenzen aan, want daar ben je geen ster in. Je wilt het iedereen naar de zin ma- ken, maar dat is nu eenmaal niet mogelijk. Zorg eerst maar eens goed voor jezelf! Weegschaal 24 September - 23 oktober Je bent heel gemotiveerd, zeker op je werk. Je weet dat je een autori- teit bent in je vak en iedereen mag dat nu horen. Pas op dat je niet op de verkeerde tenen trapt, want niet iedereen staat positief tegenover je. Er is nogal wat jaloezie rondom je heen, maar daar hoef je je natuur- lijk niets van aan te trekken. Schorpioen 24 oktober - 22 november Je boekt deze week goede resulta- ten en je wilt jezelf bewijzen. Als je op zoek bent naar werk, liggen er deze week goede kansen op een hele leuke baan. Doe even een slot op je portemonnee, want daar zal over een paar weken een behoorlij- ke aanslag op worden gepleegd. Boogschutter 23 november - 21 december Je gaat nog steeds als een speer, maar wordt wel met een oud kwaaltje geconfronteerd. Dat zou met de hormonen te maken kunnen hebben. Maak je er niet te druk om, het gaat vanzelf over als je op tijd rust neemt. Je hoeft niet in alles de beste te zijn, laat ook maar iets aan anderen over. Steenbok 22 december - 20 januari Een boeiende week. De vonk die is overgesprongen tussen jou en je geliefde, groeit met de dag en een warme en liefdevolle relatie zou wel eens het gevolg kunnen zijn. Ook op je werk gaat alles naar wens. Pas wel op voor roddel en achterklap. Als je te goed bent, worden mensen jaloers. Waterman 21 januari - 18februari Je wil verandering en die zal je krijgen ook. Druk niet door, maar hou rekening met de gevoelens van anderen. Het is prima om te doen wat je leuk vindt, maar nooit ten koste van de gevoelens van an deren. Geef ook wat aandacht aan familie en vrienden. Vissen 19 februari - 20 maart Alle remmingen zijn van je afge- vallen en je gaat met vemieuwde moed aan de slag. Kijk naar de toe- komst en laat het verleden achter je. Daar kan je toch niets meer aan veranderen. Pas op voor een ont- steking en bouw aan je weerstand, want de afgelopen maanden heb ben heel wat van je gevergd. Donderdag 10 januari 2002 xq57 Daarnaast heeft voeding een soci- ale functie. Eten en drinken zijn gezellige bezigheden, geven ritme aan de dag en worden gebruikt om iets te vieren. Het is voor iedereen mogelijk om gezond en gevarieerd te eten. Een aantal zaken is daarbij belangrijk: Eet gevarieerd. Het li chaam heeft verschillende bouw- stoffen nodig om optimaal te kun nen functioneren. Dagelijks is er een behoefte aan koolhydraten, vetten, vitamines, mineralen, ve- zels en vocht. Door gevarieerd te eten zorgt u dat u van al deze stof- fen voldoende binnen krijgt. Let op vet. Wie gezond eet let ter- dege op het vetgehalte in de voe ding. Door kieskeurig te zijn en vooral verzadigde vetten te vermij- den, wordt de kans op hart- en vaatziekten drastisch verminderd. Eet ruimschoots brood en aardap- pelen. Brood en aardappelen, maar ook rijst, deegwaren en peulvruch- ten zijn rijk aan zetmeel en vezels. Vezels zijn een stimulerende factor in de zorg voor een goede darm- huishouding. Daarnaast bevatten ze nauwelijks vet. Eet veel groente en fruit. Dat zijn de grote leveran- ciers van de benodigde vitamines. En het zijn allerminst dikmakers. Houd uw gewicht op peil, want overgewicht kan leiden tot diverse klachten. Beter dan te experimen- teren met afslankmiddelen is te let- ten op een gezonde, verstandige voeding. Wees zuinig met zout. Denk aan uw bloeddruk. Breng uw maaltijd liever op smaak met krui- den. Wie toch kiest voor zout, doet er goed aan jodiumhoudend zout te gebruiken. Drink veel, maar wei- nig alcohol Met het drinken van anderhalve liter vocht per dag zit u goed. Vocht is nodig om niet uit te drogen en om de afvoer van afval- stoffen te bewerkstelligen. Water en thee hebben daarbij de voor- keur. Eet niet de gehele dag door. Tussendoortjes zijn slecht voor het gebit. Met een regelmatig eetpa- troon van drie maaltijden per dag, is de behoefte aan tussendoortjes ook kleiner, dan wanneer u een van de maaltijden overslaat. Ga hygienisch en veilig met uw voedsel om. Jaarlijks ondervinden meer dan twee miljoen mensen in Nederland de vervelende gevolgen van voedselvergiftiging. De voor- naamste oorzaak hiervan is het eten van bedorven voedsel of het eten van door bacterien besmet voedsel. Lees wat er op de verpak- king staat. Fabrikanten zijn ver- plicht de samenstelling van de pro- ducten op de verpakking te ver- Horizontaal 5 Mijn vriend is uitgeput. (6) 7 Ook de grote voetballers zijn klein ge weest. (8)9Terreinvogel. (8) 10 Dit is in de regel voor 'n nieuwe regel. (6) 11 Verstaat z'n vak maar een beetje. 12) 13 Letters plaatsen. (6) 15 Probeert u van alle kanten be- hulpzaam te zijn. (6) 18 De kinde ren van de rekening. (12) 21 Ver- trekken om ergens op te gaan. (6) 22 Het voer hieruit valt als een bak- steen op m'n maag. (8) 23 De ver- draaide oude maat twee maal op 't verkeerde been zetten. (8) 24 Geld- besteding. (6) Verticaal 1 Grondtoon. (8) 2 Met dit op 't spoor lopen de treinen zoetjesaan vast. (6) 3 Aardmerk. (8) 4Dat gres in de struik zie* er toch wel aardig uit. (6) 6 Is het wel netjes je in 'n open deel te wassen. (8) 7 De ver- koop wordt minder. (6) 8 Wordt dit gebruikt om 'n mier vast te zetten? (4) 12Zonder een adres weet ik niet, waar ik m'n geliefde moet toespe- len. (8) 14 Dit is voor 'n bokser het einde. (8) 16 Een agente. (8) 17 Die post moet meteen credit gezet wor den. (6) 18 Voor het gebit is delen het alternatief. (6) 19 Tegenover de eter hang ik de feestganger uit. (6) 20 Hier ziek de predikante voor me als 'n lady. (4). melden. U treft daarbij ook nuttige informatie aan over de houdbaar- heid, de bereiding en de wijze van produceren van het product. Test uw kennis: 1. Olie wordt steeds vaker gebruikt voor de warme maaltijd. Het past uitstekend in een goede voeding, omdat... a. Het niet vet is b. er weinig verzadigd vet in zit c. er veel verzadigd vet in zit 2. Als je op vet let kun je het beste... a. het brood niet besmeren b. halvarine op brood smeren c. dieetmargarine smeren 3. Je wilt kaas met een laag vetge halte. Waaraan herken je het vet gehalte? a. aan de hoeveelheid gaten b. het plusgetal c. de aanduiding 'jong', 'belegen' of 'oud' 4. In biscuit zit weinig vet. Maar hoe zit het met andere koeken. Waar zit het minste vet in a. speculaas b. cake c. eierkoek Goede voeding en diabetes melli- tus zijn nauw met elkaar verbon- den. Onder de naam 'Suikervrij is uit de tijd' organiseren de dietisten van de Zorg en Welzijn Groep een illustratie: Marco van der Wielen aantal bijeenkomsten voor ieder een die belangstelling heeft voor de huidige voedingsrichtlijnen bij diabetes mellitus. De bijeenkom sten zijn gratis. Tevens bestaan er groepsbijeenkomsten voor mensen die op verwijzing van de huisarts enkele kilootjes willen afvallen. Tijdens zes 'Een maatje minder'- bijeenkomsten krijgt u informatie over gezondheid en gewicht. De kosten hiervan bedragen 23 euro voor leden van Gezondheidsservi- ce en 46 euro voor niet-leden. Voor meer informatie over deze themabijeenkomsten kunt u con tact opnemen met Gezondheid Ser vice, telefoon: 0181-626226. •jspuau Sou sjpz ipoqjfiqioo npqd uaa ua jaAuisiS jeajk) afimasiq uag qax tiroS I rtz iubjS 0£ uea a>{iK> qeid uaa ui ua pa uibjJ 3 jiz ureiS ot uba afsEBjrejads uaa u| *joa uibjS i );z uiniSt of uea qaoqiaia uaa uj uaqeuj ai SEBij ap toa uioprapno ap ptu yaaq pno ua uaSaiaq 'Suof uuaj aq 'segx ap uanaA aoq qBtaS jaq jaSoq aopf - ueb }3a piaqfaaAaoq ap 1/aaS (+Q£ '+OJ) [EiaSsnjd PH •q( tf/ ui pa waaojd op meui p ppuio -sua?) apaoS uaa si autiBApiH ■y auitUBJiA aSaMUBA xfuStrejaq si uarauiraq poojg PA piaqjaaAaoq apptedeq uaa uooq Suipaoa apaoS uaa uj -qz -aqeqaStpuajsajoqapaoiq pq do pao[Aui 3Aai)E3au uaa jjaaq PA pSipuzPA "tw pSipKUSA 3tu -ta« PAiiq 0110 :u.ipjoo«|uv Loudon Wainwright III - The Last Man On Earth In kleine kring staat Loudon Wain wright III al sinds de jaren zestig bekend als een uitermate talentvol- le singer/songwriter met een per- soonlijke en humoristische stijl. Met het verstijken van de jaren wordt hij alleen maar beter. Inmid- dels is Wainwright dik in de vijftig en nog steeds zingt hij trefzeker over zijn beslommeringen. Alle liedjes op Last Man On Earth heb ben dezelfde thematiek en behan- delen op een of andere manier de dood van zijn ouders. Op een knappe manier beschrijft hij zijn gevoelens en gedachten hierover: de liedjes hebben inhoud zonder dat ze ergens topzwaar worden. Een fraai voorbeeld is het nummer Surviving Twin. In voor iedereen begrijpelijke bewoordingen stopt hij een humoristische en persoon- lijke verhandeling over het Oedi- puscomplex van Freud in een lied- je van drie minuten. Een fikse mid- lifecrises omgezet in een fraaie plaat.jkl 10647 Rory Block - I'm Every Woman De in 1949 in New York geboren Rory Block is een van de belang- rijkste blanke bluesartiesten van Amerika. Ze is niet alleen een fan- tastische (slide-)gitariste, maar ze heeft ook een schitterende stem. Haar populariteit in Nederland dankt ze aan de hit Lovin' Whis key, afkomstig van het album Best Blues Originals uit 1988. Haar 'roots' hebben altijd in de zwarte muziek gelegen en dat is ook op I'm Every Woman weer goed te horen. Zo zingt ze a cappella een bloedstollend mooie gospel en ver- tolkt ze op overtuigende wijze de R&B-klassiekers Love TKO (Wo- mack Womack), Tired Of Being Alone (Al Green) en Ain't Nothin' But The Real Thing (Ashford Simpson). Nog knapper is het titel- nummer, dat bij Rory Block totaal anders klinkt dan de 'standaard'- versie van Chaka Khan. Kippen- vel! jax3749 De cd's die hier besproken wor den zijn te leen bij de Centrale Discotheek, Hoogstraat 110 in Rotterdam. Voor de catalogus: http://www.muziekweb.nl. ROTTERDAM - Robert Jackson en The Jackson Singers geven op zondag 13 januari een eenmalig concert in de Rotterdamse Doelen. Deze gospelgroep bestaat uit negen zeer ervaren Amerikaanse zan- gers, zangeressen en muzikanten, die hun thuishaven hebben in Frankfurt. Met hun gloedvolle en swingende optredens roepen zij de warme sfeer op die zo karakteristiek is voor de kerkdiensten in Harlem, New York. Of The Jackson Singers nu voor een voile kerk of voor een concertzaal zingen: geen mens blijft onberoerd of stil op zijn stoel zitten bij de fascinerende vertolkingen en meeslepende klanken van hun muziek. Leider en oprichter van het gezelschap, Robert Jackson, maakt geen onderscheid tussen kerk- of concert- gangers: „Wij willen door onze muziek de wereld verbeteren, zoda- nig dat alle mensen, waar ook ter wereld zich er thuis voelen." Jackson groeide op in Indianapolis en was als kind al vertrouwd met de gospelmuziek, want zijn moeder presenteerde een gospelpro- gramma op de radio. Op het repertoire staan traditionele spirituals, moderne gospels en religieuze ballads zoals 'The Battle of Jericho', 'When the saints go marching in' en 'What a wonderful world'. Hun optredens vindt plaats op zondag 13 januari in de Willem Bur- gerzaal van concertgebouw De Doelen. Aanvang 15.00 uur. Entree 24,50 (Reductie 20). Teiefonisch reserveren: 010-217.17.17. Klaas Extreem! op zijn en uw verzoek nogmaals Hij is jong en gek. Een ideale combinatie. Klaas hipt en hopt, beat en boxed, R&B't, stand en uped, is dwars en fluit, coked en blowt, hakt en zaagt. Van bijbelrap tot gabberlol. Alle essentiele fenomenen van het he- dendaagse leven komen langs in het messcherpe, flitsende 'Extreem'. Op het Amsterdams Kleinkunst Festival 1999 won Klaas zowel de jury- als de publieksprijs. Een waarschuwing vooraf: 'Extreem' is niet geschikt voor fans van Berdien Stenberg. Donderdag 10 januari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 12,50 eu ro inclusief Complete Theater Service) Marianne Weber Live in Concert gezellige Hollandse muziek, feest! Marianne Weber vertolkt al jaren het Nederlandse levenslied. Ze werd daarvoor beloond met diverse gouden en platina platen, een Edison voor haar album 'Diep in mijn hart' en de onvoorwaardelijke trouw van haar publiek. 'Live in concert' is een show, een ouderwets gezellige Hollandse muziekavond met sfeervolle walsen en melodieuze Nederlandstalige hits. Vrijdag 11 januari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 19,50 euro (inclusief Complete Theater Service) Piccolotheater Dario Fo Een Doodgewone Dag tragische en groteske komedie Het Piccolotheater 'Dario Fo' houdt zich al sinds jaar en dag bezig met het werk van de Nobelprijswinnaar 1997. Meer dan 500 voorstellingen (zo wel in Nederland als in Belgie) getuigen daarvan. Dat zulks in Italie niet onopgemerkt is gebleken, bewijst een speciaal aan de groepgewijde t.v- uitzending op RAI 3 en de aanwezigheid van Dario Fo bij een aantal van voorstellingen. Zaterdag 12 januari, aanvang 20.00 uur, Harmonie, toegang 9,00 euro Volumia! Puur nu als theaterconcert Volumia! is een band van formaat. Letterlijk, want de Maastrichtse pop- formatie bestaat uit maar liefst negen muzikanten, maar ook figuurlijk: de band werd onderscheiden met een Edison, TMF Awards en Hitkrant Awards. Alle uitgebrachte cd's werden platina en de uitverkochte Kuip, Arena en Ahoy werden moeiteloos op de kop gezet. Komend seizoen wordt de geluidsknop een tikje zachter gedraaid. Woensdag 16 januari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 23,00 euro inclusief Complete Theater Service) Het Vervolg Eva Bonheur van onze beroemde volksschrijver Herman Heijermans 'Eva Bonheur' is een van de bekendere stukken van onze beroemde volksschrijver Herman Heijermans. Met groot observatievermogen en in een sappige, puntige stijl pende de schrijver in 1916 het verhaal neer van een familie, waarin een ruzie over een lening uitgroeit tot een ware veld- slag, vol venijn, pesterijen en terreur. Leon van der Sanden verplaatst het stuk naar de jaren vijftig, toen grootse idealen voorgoed werden ingewis- seld voor oerhollandse normen en nuchterheid. Donderdag 17 januari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 15,00 eu ro (inclusief Complete Theater Service) Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de Stadsgehoorzaal, Schie- damseweg 51, van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling. Koninklijk Ballet van Vlaanderen A Little Night Music De romantische musical comedy 'A Little Night Music'Net als in Shake- speares A Midsummer Night's Dream, duiken de hoofd-personages op, gaan ze uiteen, achtervolgen ze elkaar en raken verliefd op de verkeerde. Alles komt wel goed, maar niet voordat een hele reeks misverstanden overwonnen is. Stephen Sondheims songteksten en muziek vormen een volmaakte har monie met de verhaallijn van A Little Night Music. Donderdag 10 januari, aanvang 20.15 uur, toegang le rang 31.75 euro, 2e rang/met kortingpas 30,65 euro Volumia! Puur Dit theaterconcert is UITVERKOCHT! Vrijdag 11 januari, aanvang 20.15 uur John Kraaykamp sr en anderen De Huisbewaarder Dit amusementstoneel is UITVERKOCHT! Zaterdag 12 januari, aanvang 20.15 uur Nijntje De Musical De musical toont aan de hand van de boekjes van Dick Bruna een handvol kleurrijke episodes uit Nijntjes leven. Het eindigt feestelijk met Nijntjes verjaardag. Zondag 13 januari, aanvang 14.00 uur en 16.15 uur, toegang 12,50 euro, kinderen 10,20 euro. De Paardenkathedraal Midsummernightsdream Deze reisvoorstelling is uitgebracht in het kader van het 60-jarig bestaan van de Stadsschouwburg Utrecht. Midzomernachtsdroom is een stuk voor volwassenen die in hun dromen weer kinderen worden, over kinderen die in hun droom zoeken wat dat toch voor iets raadselachtigs is: volwassen zijn. Een stuk waarin de zoete drang die liefde heet op zijn kop komt te staan, en heupwiegend baltsgedrag genadeloos op de hak wordt genomen. Midzomernachtsdroom is een stuk vol tegenstellingen. Gemaakt door the- aterdier Dirk Tanghe. Let op! De voorstelling duurt een kleine vier uur inclusief pauze; houdt re kening met openbaar vervoer. Dinsdag 15 januari, aanvang 20.15 uur, toegang le rang 18,15 euro, 2e rang/met kortingpas 17,00 euro. De kassa van Theater aan de Schie is open maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 15.00 uur, telefoon (010) 246 74 67. De Grot Het bezoek aan een grot is allesbepalend voor het verdere leven van de on- bevangen jongen Egon Wagter. Een verhaal over smokkel en een duistere liefde in verschillende lagen. Regie Martin Koolhoven. Donderdag 10 januari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Vrijdag 11 januari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Zaterdag 12 januari in Het Zeepaard, aanvang 20.30 uur Het zakmes Een jeugdfilm over het jongetje Mees. Hij is op zoek naar zijn vriend Tim die verhuisd is naar het verre Flevoland. Mees wil het zakmes dat hij van Tim geleend heeft, terug geven. Door allerlei ingenieuze plannetjes pro beert Mees op zijn eigen houtje Tim te vinden. Uiteindelijk komt hij zelfs op televisie. Vanaf 6 jaar. Zaterdag 12 januari, aanvang 14.00 uur in het Filmhuis Zondag 13 januari, aanvang 14.00 uur in het Filmhuis Jalla! Jalla! De komedie over erectiestoornissen en gedwongen huwelijken van Josef Fares. Niet alledaags, maar wel herkenbaar. Twee vrienden, een Zweed en een Libanees, werken allebei bij de plantsoenendienst. Ze hebben proble- men. De Zweed heeft sinds enige tijd last van impotentie, terwijl de Liba nees Roro door zijn familie wordt gedwongen te trouwen met een Libane- se. Zijn Zweedse vriendin heeft daar echter geen weet van. Vrijdag 11 januari in Het Zeepaard, aanvang 20.30 uur Zaterdag 12 januari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Het Zeepaard is gevestigd in het Theater van Vlaardingen, Schiedamse- weg. Het Filmhuis kan gevonden worden in de Nieuwstraat 12 in Schie dam. Toegangfl. 12,50 (donateursfl. 10,-). De kinderfilms kosten fl.7,50 voor kinderen tot 12 jaar. De kassa is een half uur voor aanvang open. Kaarten kunnen worden gereserveerd van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en van donderdag tot en met zaterdag van 19.00 tot 21.00 uur aan de kassa van de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen, (010) 434 05 00.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 21