ORT1SC AMACO account manager administration assistant account manager administration COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Salaris- en Personeelsadministratie Praktijkassistente Consultants bv Aluminium en kunststof bewerkende machines oim e.i. Bookkeeper Caldic Techniek BV., t.a.v. Mevrotiw E.L. Vaessen, postbus 660, 300Q AR Rotterdam Voor algemene bedrijfsinformatie: www.caldic.com SINCE 1956 A TRADITION OF TRUST MA AT PAK ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKER (MAO ELUMATEC NEDERLAND B.V. Ben jij die secretaresse. die altijd op zoek is naar nieuwe uitdagingen? Heb jij het voornemen om de baan van je leven te vinden? Secretary TODAY doet er alles aan om jouw voornemen dit jaar waarte maken. Door intensieve (loopbaan) bege- leiding. trainingen, opleidingen en workshops worden jouw talenten steeds verder ontwikkeld, optimaal benut en gewaardeerd. Wat zijn jouw voornemens dit jaar? Personal Assistant m/v Junior Office Manager m/v Team Secretaresse m/v Ervaren Typiste m/v www.secretarytoday.nl 1 jflculenl Week 3 TOTAAL-TX08 ORTEC Consultants bv maakt onderdecl tiit van de ORTEC-groep. Dit is em jonge, sneJgwetende orga- nhatie met ruim 225 medewerkers. Het bedrijf ondersteunt beslissingen binnen bedrijven en overheid door middd van pknnmgssystmen en studies ten behoeve van de kgistieke en financkk markten. t onze plants voor een Op onze kcatie te Rotterdam bied je ondersteuning aan de direaeur en de opleidingsmanager. Je kerntaken hierbij zijn afsprakenregistratie, correspondence, het notuleren van verga- deringenhet organisemt van bijeenkemsten, het regelen van tramingsfacibteiten en het verzorgen van opleidingsmateriaal. Tevens ben je verantwoordelijk voor de coordinatie van het secre- tariaat waarbij je twee secretariaatsmedewerkers coacht. Als offtcemanager houd je je bovendien bezig met de uitvoering van werkzaamheden op het gebied van huisvesting voor ons kantoor in Rotterdam. Je hebt een opleiding op MBO-t/HBO-niveau en een aantal jaren ervaring met genoemde werkzaamheden. Het is een pre indien je bekend bent met de universitaire wereld, Je bent accuraat en kuntzowel zelfstandig als in teamverband werken. Je kunt goed overzicht houden en prioriteiten stellen. Bovendien beschikje overgoede leidinggevende en orgamsatorische kwaliteiten. Het is vanzelfsprekend dot ORTEC een goed salarispakket biedt. De werk- sfeer is informed en collegiaal. Bovendien bieden wij jou de mogelijkheid deze functie verder vorm te geven en de daarbij benodigde opleidingen te volgen. Ben jij de kandidaat die aan bovenstaand profiel voldoet, dan nodigen we je uit binnen twee weken een brief met curriculum vitae te sturen, gericht aan Suzan Wiersma, personeelsfunctionaris, ORTEC Consultants bv, Postbus 490, 2800 AL Couda, telefoon 0182-540500 (of per e-mail: pz@ortec.nl). Zij verstrektje desgewenst ook meer informatie over de functie. Caldic Techniek is een Internationale handelsonder- nemitig die is gespecialiseerd in aaildrijftecbniek, energie- tecbuiek en isolatietecbniek. Op elk van de drie genoemde terreinen neemt Caldic Techniek een toon- aangevende positie in. Dit is vooral bereikt door klanten primair functionaliteit te bieden in de vorm van efficiente oplossingen voor bun tecbniscbe vraagstukken. Hiervoor zijn goed opgeleide en betrokken medewerkers natuurlijk een "must". Naast bet boofdkantoor in bet Rotterdamse bedrijven- gebied "Spaanse Polder wordt gewerkt vanuit verscbillende vestigingen elders in Nederlaud, in Belgie en in Frankrijk. Tot de divisie Aandriifitechniek in Rotterdam behoort de afdeline Mechanische aandrijftecnniek, die onder meer actiefis op het gebied van tandriemoverbrengingen. Daar is plaats voor een m/v In deze functie werk je zelfstandig en bied je als lid van het verkoopteam ondersteuning aan je coiiega's in de buitendienst. Door nauw maar flexibei met elkaar samen te werken, vul je elkaar aan en ben je een professioneel aanspreekpunt voor derden. Op deze wijze bouw je gezamenlijk aan optimale betrekkingen met relaties. De dagelijkse werkzaamheden fopen sterk uiteen: van het uitwerken van offertes tot telefonisch contact met klanten en (veelal buitenlandse) leveranciers. Binnen de organisatie krijg je volop vrijheid, waarbij jouw eigen verantwoordelijkheid centraa! staat. Daarnaast bieden wij volop moge- lijkheden tot het volgen van trainingen. Wij zoeken zowel mcnsen met een techoische (MTS) als een commerciele (MEAO) opleiding. Heb je daarnaast enige jaren ervaring in een vergelijkbare werkkring en ligt je leeftjjd tussen de 25 en 40 jaar, dan pas je goed binnen ons team, Even belangrijk is een actieve, initiatiefrijke instelling. Je bent bovendien ondememend en laat je met snel uit het veld slaatt. Spreekt het voorgaande je aan, schrijf dan binnen twee weken een brief met uitvoerige informatie over je opleiding, ervaring en motivatie naar onderstaand adres. Telefonische acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld A mar 0 is een trustmaatschappij met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Belgie, Luxemburg, op Curasao en Aruba. Amaro verzorgt het management en het administratief beheer van vennootschappen in opdracht van buitenlandse clienten. De werkzaamheden zijn juridisch, administratief, financieel en fiscaal. Clienten zijn first class Internationale bedrijven en high networth individuals. Wegens uitbreiding van onze activiteiten op ons kantoor te Rotterdam zijn wij op zoek naar: enige jaren relevante werkervaring in dezelfde of soortgelijke branche; SPD, HEAO of gevorderd NIVRA: goede communicatieve en leidinggevende vaardigheden: uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, Spaans is een pre. gedegen administratieve opleiding (diploma MEAO/MBA of vergelijkbaar niveau): ervaring met Word, Excel en Exact; enige jaren relevante werkervaring. Wij bieden een uitstekend salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, interessante opleidings- en doorgroeimogelijkheden, zowel in Nederland als bij een van onze buitenlandse vestigingen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Amaco (Netherlands) B.V. t.a.v. mw. M.H. O'Neill Postbus 21850 3001 AW Rotterdam email: m.oneill@amaco.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Maatpak is een groeiend bureau met momenteel vijf medewerkers: zij begeven zich op het gebied van interim- en projectmanage- ment en het beheren en adviseren van klanten ten aanzien van financiele en personeelsad- ministratie. De cultuur binnen ons bureau is informeel, open en gericht op het onderling verbeteren van ieders kwaliteiten, met als doelstelling een kwalitatief hoog dienstverle- ningspakket. ledere medewerker is vanuit zijn eigen discipline verantwoordelijk voor de te behalen resultaten. De werkzaamheden worden door onze medewerkers voor een gedeelte bij de klant uitgevoerd. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij ten behoeve van onze klanten een enthousiaste en ondernemende collega voor Taakomschrijving De nieuwe collega is in eerste instantie verantwoordelijk voor het totale pakket van werkzaamheden van de salaris- en personeelsadministratie. Wij maken gebruik van ADP. Invoer, dienstverle- ning en advisering zijn hierbij de sleutel- woorden. De functie heeftveel uitdaging in zich en kan voor de persoonlijke groei een belangrijke bijdrage vervullen. Persoonlijkheidskenmerken Wij zijn op zoek naar een collega die wil werken in een gemotiveerd en enthousiast team met daarbij veel aandacht voor zijn of haar persoonlijke inbreng. Wij verwachten van de kandi daat representativiteit, zelfstandigheid, creativiteit, ondernemingszin en een open lerende houding. Kennis/opleiding PDL/MBA Minimaal 2 jaar ervaring. Arbeidsvoorwaarden Een bij de functie passende salariering. Binnen de organisatie is er ruimte voor doorgroeimogelijkheden. Werkdagen en tijden zijn flexibei in te plannen. In dit jaar staat een verhuizing van ons bedrijf op de rol. Gezien ons klantenbestand ligt Rotterdam-Zuid voor de hand. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met llanit de Groot, tel. 0181 -69087 Sollicitatiebrief met c.v. kunt u voor 26 januari 2002 sturen of maiten naar: Maatpak bv, t.a.v. llanit de Groot, Postbus 238, 3200 AE Spijkenisse. E-mail: info@maatpak.nl INSTROOMOPLEIDINGEN REGIONAAL OPLEIDINGSCENTRUM School, maar dan leuker. "Je kan het, je kan het!" schreeuwt Sharon naar haar vriendin die vijf meter boven haar hoofd voorzich- tig over een touw schuift. Buik intrekken, been naar beneden voor het evenwicht. "Naar voren kijken en gewoon gaan", moedigt Sharon aan. "Zie je nou wel dat je het kan. Je moet het gewoon doen", zegt ze als haar vriendin veilig aan de overkant is. Net had Sharon het zelf nog moei- lijk. Samen met haar klasgenoten ging ze de klimtoren op. Zo hoog als een middelgroot flatgebouw. Veilig gezekerd, dat wel, maar toch knap eng. Na de eerste meters: "Mag ik naar beneden?" "Nee", antwoordt de instructeur onverbiddelijk. Ze overwint haar angst en klimt zwij- gend voort. Boven volgt de belo- ning. Langs de tokkelbaan roetsjt ze naar beneden. "Dat was echt tof!" mm We zijn op de Veluwe. Op de Oranjekazerne van de Luchtmobiele Brigade Schaars- bergen. Samen met scholieren uit het hele land die aan een Regionaal Opleidingscentrum (ROC) de zoge- naamde instroomopleiding volgen. Een uniek jaar waarin je een beroepsopleiding doet en tegelijker- tijd kennismaakt met de Koninklijke Landmacht. Bevalt het je na dat jaar, dan kan je meteen solliciteren bij de Landmacht. Bevalt het je niet, dan is het toch geen verloren jaar, omdat je een diploma op zak hebt waarmee je ook in de burgermaatschappij goed uit de voeten kunt. Diploma's Een Regionaal Opleidingscentrum is een school zoals elke andere. Je wordt er opgeleid voor een bepaal- de beroepsrichting, inclusief stages. Je kunt diploma's halen in de tech niek, administratie, logistiek, facili tate dienstverlening of de beveiliging. Afhankelijk van de school die je kiest zijn er verschil- lende richtingen mogelijk. Wat je verder leert in de instroomop leiding? Heel veel: je krijgt goed inzicht in de diverse onderdelen en functies binnen de Landmacht. Een schooljaar ziet er daarom, buiten de beroepsopleiding, heel anders uit dan normaal. Veel meer sport, want uithoudingsvermogen is belangrijk. Je krijgt een camouflagepak en speciale schoenen. Die heb je nodig ook, want het jaar begint meteen al met een spannend bivak. Verder heb je drie 'groene dagen' en drie excur- sies naar verschillende onderdelen. Je gaat een stage lopen en het jaar eindigt weer met een bivak. Kortom, ben je in oktober van dit jaar minimaal 16 jaar, wil je een beroepsopleiding doen en tegelij- kertijd meer weten over de Landmacht, ben je sportief, avon- tuurlijk en houd je ervan veel in de buitenlucht te zijn, dan is de instroomopleiding wellicht iets voor jou. Durf jij het aan? Voor meer informatie kun je terecht bij: Zadkine College i.s.m. Banenwinkel Koninklijke Landmacht Rotterdam Open Huis 18 januari 2002 van 14.00 uur tot 21.00 uur 19 januari 2002 van 10.00 uur tot 15.00 uur Bezoekadres Prins Alexanderlaan 55 Rotterdam Tegenover winkelcentrum Oosterhof 010 - 455 10 23 (aanmelden) Voor meer info kun je terecht bij de banenwinkel Landmacht Rotterdam Westblaak 9 010-411 72 66 Met wereldwijd 33 vestigingen, is Elumatec Nederland verantwoordelijk voor de verkoop, installatie, onderhoud en after-sales voor de gehele BENELUX van Elumatec Aluminium en Kunststof-bewerkende machines. Elumatec produceert in haar eigen fabrieken in Duitsland een totaalconcept voor de inrich- ting van de Aluminium- en Kunststofverwerkende industrie. Deze machines hebben vele toepassingen zoals frezen, boren en zagen. Ook complete bewerkingscentra maken deel uit van het programma. Ze worden voornamelijk gebruikt voor serre, kassenbouw, ramen en deurenindustrie en vele andere toepassingen. Ter versterking van ons team van ca. 14 medewerkers zijn wij op zoek naar Ter ondersteuning van de verkoopdienst en voor de verkoop binnendienst en showroom. Leeftijd tot 45 jaar. WIJ ZOEKEN IEMAND: Die initiatief toont en zelfstandig kan werken. Die vlot kan communiceren en enige computerervaring heeft. Technische opleiding is niet noodzakelijk, affiniteit met techniek wel. WIJ BIEDEN: Een uitdagende baan met een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Werktijden die eventueel aangepast kunnen worden aan schoolgaande kinderen. Een leuk team om mee samen te werken. Ben je geinteresseerd, neem dan contact op met: t.a.v. Mevr. C. Nieuwveld Hoogeveenenweg 204, 2913 LV Nieuwerkerk aan den IJssel e-mail: elumatec@introweb.nl Tel.nr. 0180-315858 Fax.nr. 0180-320588 Wil je aan de slag als Neem dan snel contact op! Bel: 010-411 51 08 of mail ons: info@secretarytoday.nl Secretary TODAY brengt met een uitgebreid intake- gesprek en persoonlijkheidsonderzoek jouw wensen in kaart. We hebben zowel vaste als tijdelijke banen en natuurlijk ons interim TODAY team. Ben je benieuwd wat Secretary TODAY nog meer te bieden heeft? bezoek dan onze site: in good company Haringvliet 92. 3011 TH Rotterdam. T 010-411 51 08. F 010-411 42 03. info@secretarytoday.nl Targray Europe B.V., the European subsidiary of Targray Technology International Inc. (Canada) seeks an accountant/bookkeeper for its expanding office in Hendrik-Ido-Ambacht. Targray is the world leader in raw materials used in manufacturing Compact Disc and DVD. If you have the skills to handle the full accounting cycle for a small, growing, international company, we are interested in talking to you. We are looking for someone with initiative, who is detail oriented, and works well in a team environment. Strong knowledge of English (verbal and written) is required. For more information on this position, please see our website at www.targrav.com/careers To apply, please send your resume by e-mail to: accountanttargrav.com or write to Targray Europe B.V., Grotenoord 15,3341 LT Hendrik-Ido-Ambacht Oculenti BV is een vooraanstaande ondememing op het gebied van contactlenzen met aanpas- praktijken gevestigd in ziekenhuizen door het land en met een eigen productie-afdeiing. Het hoofdkan- toor is gevestigd in Zoetermeer. Oculenti BV is op zoek naar een enthousiaste parttime: voor onze praktijk in het Oogziekenhuis, William Boothlaan 16 te Rotterdam. 4-5 dagen per week Functie-omschrijving: - Voorlichting aan consumenten over contactlenzen - Instructies bij het inzetten en uitnemen van de lenzen - Het bijhouden van de administratie in de praktijk - Assisteren van de contactlens- specialist tijdens spreekuren - Bestelling van lenzen en vloeistoffen - Visitekaartje van Oculenti Vereist: - Indien mogelijk direct beschikbaar - Minimaal MAVO/HAVO niveau - Commerciele en flexibele instelling - Klantgericht denken en doen - Affiniteit met contactlenzen - Representatief Het dragen van of affiniteit hebben met contactlenzen is een pr£. Uw schriftelijke sollicitaties met CV kunt u richten aan: Oculenti BV Postbus 644 2700 AP ZOETERMEER Mevr. J. den Boer Telefoon: (079) 330 24 40 S&St&ctlensprak

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 18