De Ring van Putten J3 'De school zuaar muzielin J3 CAPELLE ZOEKT LEDEN VOOR DE COMMISSIE BEZWAAR EN BEROEPSCHRIFTEN Openbare Scholengemeenschap voor atheneum - havo - mavo Geknipf Voor DE VLAGGETJES UITVERKOOP G A AT DOOR Capelle Natuurkunde accountants en belastingadviseurs Assistent-Accountant m/v en aankomend Controleleider m/v Assistent-Accountant m/v Medewerk(st)er Loonadministratie Wat biedt Volte ie? Meer informatie aewenst? Neem contact op met Volte Knip u/f, er> ontva voo rdeel De Ring van Putten is een groeiende scholengemeenschap met op dit moment rond 1350 leerlingen en 120 perso- neelsleden. Wijprofileren ons in de omgeving, zowel letterlijk als figuurlijk, als de school waar muziek in zit'. Er wordt veel met muziekgedaan in onze school, bezoekersprijzen de sfeer tussenpersoneel en leerlingen en hun betrok- kenheid bij de school. Vernieuwing en verbetering van het onderwijs is een belangrijke doelstelling. Van alle docen- ten wordt daarbij een actieve bijdrage en professionele instelling verwacht. Expliciet wordt daartoe ook ruimte ter eigen invulling binnen de betrekkingsomvanggelaten. Over het begeleidingsprogramma voor nieuwe docenten zijn de betreffende collega's ook vorigjaar weer zeer enthousiastgeweest. Ons schoolgebouw is kortgeleden uitgebreid met een vleugel voor de bovenbouw HAVO/VWO. Op onze school ontstaat met ingang van 1 februari een vacature voor: 14 lesuren tweede graads niveau Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer B. Brouwer, conrector, tel. 0181-457144 (school) of0186-692945 (prive). Uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en referenties, kunt u binnen een week na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de rector van de o.s.g. De Ring van Putten, de heer H. den Haan, Postbus 175, 3200 AD Spijkenisse. U kunt voor uw post ook gebruik maken van het e-mailadres: bro@deringvanputten.nl De gemeente Capelle aan den Ussel kent diverse vaste commissies van advies. Een daarvan is de Commissie bezwaar en beroepscbriften. Deze onafhankelijke commissie hoort de indiener van een bezwaar- of beroepschrift en eventueel andere belanghebbenden en adviseert de gemeenteiijke bestuursorganen, conform de bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht. De commissie bestaat uit een Algemene en een Sociale kamer. Capelle aan den Ussel is op zoek naar enkele leden voor de Sociale kamer. De Sociale kamer bestaat uit een voorzitter, twee leden en een ondersteunende ambtelijk secretaris. Daarnaast zijn drie plaatsvervangende leden bij toerbeurt actief. De Sociale kamer vergadert gemiddeld een avond permaand en viermaal een dag per jaar. Als commissielid van de Sociale kamer hebt u een juri- dische achtergrond en/of relevante werkervaring op academisch of HBO-niveau. U kent onderdelen van het werkterrein van de Sociale kamer. Het lidmaatschap van de Sociale kamer staat in ieder geval niet open voor bestuurders en medewerkers van de gemeente Capelle aan den Ussel. CAPELLE. DAT SPREEKT VOOR ZICH Per bijgewoonde vergadering ontvangt u een vergoeding. Indien u belangstelling hebt voor deze functie verzoeken wij u om binnen 14 dagen na plaatsing van deze adver tentie uw sollicitatie te richten aan: het college van burgemeester en wethouders, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den Ussel, o.v.v. Commissie bezwaar en beroepschriften, ta.v. mevrouw K. Sassenburg of via e-mail: bedrijfsbureaumiddelen-bmo@capelle-ijssel.nl. U kunt kijken op www.hetgeheimvancapelle.nl voor meer informatie over de gemeente Capelle aan den Ussel of u kunt bellen met de secretaris van de commissie, mevrouw K.M. Bruin, (010) 284 82 13. gemeente aan den IJssel Volte is een middelgrote organisatie van accoun tants, belastingadviseurs en automatiseringsadvi- seurs. Volte heeft vestiginc n in Rotterdam, Midden- Holland en Utrecht met een personeelsbestand van overwegendjonge mensen. Trefwoorden voorde bedrijfscuituurzijn kwaliteitsgericht, open, enthou siast en humor. Voor de accountantspraktijk van onze vestiging Rivium Capelle aan den IJssel zijn wij op zoek naar de volgende personen: De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met de controle van jaarrekeningen en uitvoeren van bijzondere opdrachten. Onze wensen Je bent studerend voor accountant en je hebt enkele jaren controle-ervaring en affiniteit met automatisering. Contactpersoon: de heer J.J. Dekker. De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met het - onder begeleiding van ervaren collega's - samenstellen van jaarrekeningen, verzorgen van tussentijdse rapportages en fiscale aangiften. Onze wensen Je bent in het bezit van MBA (en/of studerend voor SPD) en hebt ervaring op een AA-afdeling. Contactpersoon: de heer A.H.J. Mooijman. (parttime in overleg zelf indeelbaar) De werkzaamheden Na een inwerkperiode houd je je voornamelijk bezig met het (op kantoor) zelfstandig verzorgen van loon- administraties van onze clienten in diverse bedrijfstakken. Onze wensen Je hebt relevante ervaring opgedaan op een admi- nistratie- of accountantskantoor. Je bent bekend met het werken met een salarispakket (bij voorkeur Exact). Contactpersoon: deheer A.H.J. Mooijman. Wij bieden onze mensen een grote mate van zelf- standigheid en de kans om te bewijzen wat ze waard zijn. Naast een eigen bedrijfscultuur is de sterke affiniteit met automatisering iets waar wij ons mee onderscheiden. Een leuke, enthousiaste werksfeer gepaard aan een teamspirit zorgt dat je je snel bij onsthuis voelt. Raadpleeg onze internetpagina: www.volte.nl Ben je gel'nteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen een bondige brief met c.v. aan Volte accountants en belastingadviseurs, Postbus 4155,3006 AD Rotterdam. Je kunt ook e-mailen aan: volte@volte.nl. Heb je nog vragen, bel dan (010) 2884949 en vraag naar een van de contactpersonen. KVV Antonius IJsselmonde. In de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgings- instellingen (KVV) Rotterdam werken drie verpleeghuizen en zeven verzorgings- huizen onder een bestuurlijke regie nauw samen. De KW is onderverdeeld in vier regionale organisaties. Het verpleeghuis Antonius IJsselmonde en de woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld vormen samen de regio-Oost. Antonius IJsselmonde is een gecombineerd verpleeghuis van 230 plaatsen met chroni- sche en gespecialiseerde kortdurende zorgvormen. De woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld bieden intramuraal intensieve verpleging en verzorging en extramuraal een uitgebreid zorg- en dienstverleningspakket aan zelfstandig wonende ouderen. Kenmerkend zijn onze goede zorgcultuur, de ambitie om op alle terreinen van dienstverlening een hoogwaardige kwaliteit te leveren en een goed werkklimaat te scheppen voor onze 650 medewerkers. Dit alles met aandacht en respect voor ieders identiteit, levensbeschouwing en verantwoor- delijkheid. Voor de dienst Personeel, Organisatie en Opleidingen zoeken we - in verband met zwangerschapsverlof, van 4 maart tot begin augustus - een ryyw (32 uur per week) Als personeelsfunctionaris bent u verantwoordelijk voor het uitvoeren van het vastgestelde personeelsbeleid. Hiertoe heeft u werkoverleg met leidinggevenden van de organisatieonderdelen waarvoor u werkzaam bent. Een en ander verwerkt u ook administratief en u adviseert medewerkers en leidinggevenden over diverse aangelegenheden. Bij dit alles verstrekt u manage- mentinformatte en rapporteert u rechtstreeks aan het hoofd personeel, orga nisatie en opleidingen. U bent goed op de hoogte van en hebt een duidelijke visie op de ontwikkelingen op het terrein van personeels- en organisatiebeleid en wetgevingen. Met uw heldere stijl van adviseren, richting geven en commu- niceren bent u in staat om uw visie op anderen over te brengen en nodigt u mensen uit actief mee te denken. U bent klantgericht en accuraat en kunt zelfstandig en in teamverband werken. U heeft een afgeronde opleiding hbo P&A, plus ervaring met MS Office. Ervaring in de gezondheidszorg is een pre. U begint aan een veelzijdige en uitdagende functie in een werkomgeving die gericht is op samenwerking, in een team met een hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen, twee personeelsfunctiona- rissen en een medewerker P&O. U kunt uitzien naar een salaris van maximaal 2.717,- (FWG 50) bruto per maand, bij een fulltime dienstverband. De CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Ons Employee Benefits System biedt u aantrekkelijke voordelen. Interesse? Uw vragen worden graag beantwoord door mevrouw Z.G. Bos, hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen, telefoon 010-479 86 70. Uw sollici tatiebrief kunt u binnen 10 dagen sturen naar Antonius IJsselmonde, t.a.v. me vrouw Z.G. Bos, hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen, Groene tuin 1 3078 KA Rotterdam. Of via e-mail: zwbosx@kw.nl. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. Boucle trui .i/rp'M-' Sweatshirt, dubbellook. 122-176. W/ASTXM Heren trui Aelee trui :atoen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 21