WONEN, OP WERKEN EN Z'N ROTTERDAMST N Trior letaalbare 55+ wo lime mUllerpier *1 THBTfi Wit 1 i£#K-ibl SERVICEMONTEURS (v/m). de Nieuwe FULLTIME PRODUCTIEPERSONEEL ZATERDAGMEDEWERKERS De invulling van het Lloydkwartier krijgt de komende jaren gestalte. Maar het gebied heeft nu al diverse bezienswaardigheden. Bijvoorbeeld de bouw van het replicaschip De Delft, een indrukwekkende driemaster uit de 18e eeuw. Het Lloydkwartier, een dynamisch stukje Rotterdam met een rijke historie, ontwikkelt zich tot een brandpunt van moderne bedrijvigheid, een opmerkelijke woonwijk en een veelzijdig ontspan- ningsgebied. Het Lloydkwartier ligt nabij het stadscentrum en is omgeven door havens, de historische wijk Delfshaven, Het Park bij de Euromast en de Nieuwe Maas. Rotterdamser kan het niet! De Mullerpier is de woonpier van het Lloydkwartier met veel groen, ruimte, imposante kades en een gevarieerde bebouwing. De boeiende rivier met zijn drukke scheepvaart en vergezichten is sfeerbepalend voor de Mullerpier. De eerste 37 woningen (De Eendracht) worden binnenkort opgeleverd en de volgende fase (De Ruyter appartementen en stadswoningen) is nu in verkoop. EUROWONINGEN www.eurowoningen.nl Appartementen Stadswoningen van Swaay Toegangstechniek Wegens de enorme groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar Voor het handmatig produceren en verzendklaar maken van onze matrassen. Ben jij iemand die zijn handen uit de mouwen wil steken en wil je werken binnen een gezellig team van jonge mensen dan ben jij degene die wij zoeken. Ook zijn wij op zoek naar: Interesse?Bel of schrijf naar: Eurotras BV - Malledijk 3N- 3208 LA Spijkenisse 0181-616014 Samenwerken aan wonen Week 5 T0TAAL-TX14 '•f' A A N Wonen op z'n Rotterdamst Diverse karakteristieke gebouwen krijgen een herbestemming. De nieuwbouw (circa 1.750 woningen] wordt gekenmerkt door moderne en noeste architectuur die past bij het gebied Werken op z'n Roterdamst let- en av-bedrijven, ontwerp- en architectenbureaus en kunste naars werken al in het Lloyd kwartier. Op de Lloydpier komt het Scheepvaart- en Transport College Uitgaan op z'n Rotterdamst De uitgaansmogelijkheden zijn talrijk. In het Lloydkwartier zelf, in Delfshaven en in het nabij gelegen Rotterdamse centrum. Het Sport- en evenemententerrein wordt de evenementenlocatie van Rotterdam Kijk ook op www.lioydkwartier.rotterdam.nl EUROMAST MAASTUNNEL NIEUWE MAAS MULLERPIER Cafe Neeleman Onafhankelijk toneel Q Rivierpolitie Q uitzicht vanaf de Mullerpier gebouw De Herder Jobsveemgebouw Schiecentrale 25KV gebouw Rotterdamsche Lloyd (J) uitzicht over de Maas (f) drijvende bokken Smit-Tak 0 bouw replicaschip De Delft mooi uitzichtpunt zicht op oud Delfshaven Croon elektrotechniek toekomstig Sport- en Evenemententerrein De Eendracht in aanbouw De Ruyter Parksluizen In het gebouw De Ruyter komen 58 ruime driekamer- appartementen en 14 stadswoningen, waarvan een aantal met de mogelijkheid van werkruimte aan huis. De woningen worden hoogwaardig afgewerkt, hebben stadsverwarming en een plaats in de parkeergarage. Koopsommen: Stadswoningen vanaf 240.000,-v.o.n. Appartementen vanaf 210.000,-v.o.n. Het Eurowoningen Verkoopcentrum is elke zaterdag open Wilt u meer weten over het wonen op de Mullerpier en de grote maquette zien, bezoek dan het verkoopcentrum aan de St.Jobsweg (naast cafe Neeleman) nabij de West Zeedijk. Zaterdags geopend van 11.00 tot 15.00 uur. Telefoon: 010 453 53 53. Opdrachtgever Mullerpier Ontwikkeling C.V fco> -*T >u - .w - V L. T2 A 'Cxi Wij zijn een landelijk opererend bedrijf, gevestigd in Capelle aan den IJssel en zijn toonaangevend op het gebied van geautomatiseerde toegangssystemen voor personen en voertuigen. Ons bedrijf heeft ca. 125 medewerk(st)ers in dienst en maakt deel uit van Imtech NV, een beursgenoteerde onderneming. Vanwege een aantal nieuwe grote onderhoudscontracten zoekt onze Service afdeling voor de regio's west-, zuid-, noord- en midden Nederland een aantal professionele, enthousiaste: die kwaliteit en klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben staan. De functie: Na een inwerkperiode zult u zich bezighouden met het uitvoeren van preventief onderhoud van onze automatische deur- en poortaandrijvingen. U voert de genoemde taken zelfstandig uit op aangeven van uw fieldmanager c.q. planner en werkt daarbij, waar nodig, nauw samen met uw collega servicemedewerkers. Gevraagd wordt: een opleiding LTS-Elektrotechniek aangevuld met een VEV-opleiding sterkstroom of bedrijfsinstallaties op monteursniveau, of een gelijkwaardige opleiding; zelfstandig kunnen werken; service verlenende instelling; geen 9-5 mentaliteit; bereidheid om ook buiten kantooruren werkzaamheden te verrichten; rijbewijs B. Geboden wordt: een boeiende baan bij een bedrijf waar vakmanschap, zelfstandigheid, initiatief en eigen verantwoordelijkheid kenmerkend zijn; goede op de functie afgestemde arbeidsvoorwaarden; doorgroeimogelijkheden naar de functie van storings-/onderhoudstechnicus en vervolgens eventueel montagetechnicus; een service-auto die ook prive gebruikt mag worden. Voor informatie over de functie kunt u bellen met de heer K.J. Grin (Servicemanager): 010-2842620. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen zenden naar: Van Swaay Toegangstechniek B.V. t.a.v. Nicole van der Kraan - Trijssenaar, Postbus 5042, 2900 EA Capelle a/d IJssel. 5K Pendrecht Bent u op zoek naar een seniorenwoning in een rustige omgeving met diverse voorzieningen? Woningcorporatie de Nieuwe Unie heeft in het complex Valckensteijn, in de Rotterdamse wijk Pendrecht per direct een aantal woningen te huur. Valckensteijn ligt aan de Burghsluissingel in een groene omgeving. Het complex ligt dichtbij het winkelcentrum Plein 1953. Het complex bestaat uit 14 verdiepingen; elke verdieping heeft een mooi uitzicht. Valckensteijn beschikt over een recreatieruimte, maaltijdvoorzie- ning, alarmering, een huismeester en een nachtportier. Er worden diverse leuke activi ty teiten georganiseerd. De woningen bestaan uit een woonkamer (17m2), een slaap- t kamer (12m2), een aparte keuken en een badkamer. De woningen zijn bereikbaar met een lift. www.denieuweunie.nl De bruto huurprijs (incl. stookkosten) bedraagt 375,-. Maximaal fiscaal jaar inkomen is 29.815,-. Voor meer informatie kunt u op werkdagen contact opnemen met de Nieuwe Unie. Vestiging Pendrecht Plein 1953 nr. 63 Postbus 54006, 3008 JA Rotterdam t (010) 493 66 00, f (010) 493 66 01 info.pendrecht@denieuweunie.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 14