Er zijn leukere manieren om lekker bij te verdienen. M LINKLATERS ALLIANCE Senior Salarisadministrateur m/v Beleidsmedewerker Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu Advocaten adviseu www.debrauw.com De financiele administratie van De Brauw bestaat uit de centrale administratie, de salarisadministratie, de pensioenadministratie, debiteurenbewaking, relatie- beheer en de zakenadministraties. De afdeling salarisadministratie verzorgt de salarissen voor de Nederlandse vestigingen (circa 800 mensen). Voor de vestiging in Rotterdam zoeken wij een senior salarisadministrateur De functie De senior salarisadministrateur coordineert de werk- zaamheden van de drie overige teamleden. Daarom bent u een collega met goede contactuele eigenschappen. lemand die zelfstandig kan werken en stevig in de schoenen staat. U toont initiatief en bent een prima sparringpartner voor de overige stafleden in deze dynamische organisatie. Het Functieprofiel •MBO-MEAO werk- en denkniveau door opleiding of ervaring verkregen •Ervaring met geautomatiseerde salarisverwerking (bij voorkeur Brunet/Apas/Beaufort) •Minimaal vijf jaar ervaring met het zelfstandig voeren van een salarisadministratie •Aantoonbare leidinggevende capaciteiten •Geen negen-tot-vijf mentaliteit Wat kunt u verwachten U kunt een dynamische, professionele werkomge- ving verwachten, waarin u een onmisbare steun zult zijn. Verder bieden wij u prima arbeidsvoorwaarden waaronder een goed salaris, een pensioenregeling en een 13e maand. Deze fulltime functie (37,5 uur per week) biedt uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Reageren en informatie Indien het bovenstaande u aanspreekt kunt u uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae sturen naar Cindy van Kleeff-Dries De Brauw Blackstone Westbroek N.V. Postbus 2066, 3000 CB Rotterdam Of per etmail: cmvankleeff@dbbw.nl Voor telefonische informatie kunt u tevens contact opnemen met Cindy van Kleeff-Dries telefoonnummer (010) 240 66 90. Gezocht: meteropnemers v/m 't Geld ligt voor het opmeten! Supervisors m/v (Fuiitime) Supervisors m/v (Fuiitime) LS; //I b Week 5 TOTAAL-TX07 NC De Brauw Blackstone Westbroek is een sterk internationaal georien- teerd kantoor van advocaten, notarissen en belastingadviseurs met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Brussel, Londen en New York en maakt deel uit van het samenwerkingsverband Linklaters Alliance met 34 vesti gingen in 21 landen. Tot onze klantenkring behoort onder meer een groot aantal top 100 bedrijven en overheidsinstellingen. Bij De Brauw werken ruim 900 mensen. De wereld van het juridisch advies is volop in beweging en maakt een sterke internationalisering door. In Nederland neemt De Brauw hierbij een leidende positie in. Het is onze ambitie de beste juridische dienst- verlener voor topclienten te zijn. Het 'merk' De Brauw staat zowel nationaal als internationaal hoog aangeschreven. Bijverdienen als meteropnemer betekent bijverdienen op een aangename manier. Het werk (van in totaal ongeveer 60 uur) kunt u flexibel over de maanden mei, juni, juli verdelen. Op vrijdagochtend, of op maandag begin van de avond, net wat u het beste uitkomt. Als het visitekaartje van Viterra Energy Services heeft u een prettig voorkomen en kunt u zich aardig uitdrukken. En om alle klanten even gemakkelijk te bereiken, weet u zich vlot te verplaatsen. Meer weten over de leukste manier om lekker bij te verdienen? Neemt u dan meteen even contact op met: Viterra, tel. 010 245 58 96 of e-mail: warmtemeter@viterra-es.nl t.a.v. Serviceteam meteropnemers En als u er echt plezier in heeft, bellen wij u het w I ICI I CI jaar erop gewoon weer! Energy Services i iitticcii even Weet je wat het geheim is van de gemeente Capelle bleem. Een rijbewijs B/E is noodzakelijk en je moet aan den IJssel? We willen dat onze inwoners mee- binnen 15-30 minuten aanwezig kunnen zijn als je denken en -beslissen. Daarom denken en praten we "pieperdienst" hebt. Heb je een opleiding op LB0- net als zij. Zo blijven we in gesprek, bereiken we niveau en aanvullende scholing of praktijkervaring? samen zinnige resultaten en vergeten we nooit voor Dan kun je bij ons rekenen op een afwisselende functie wie we het allemaal doen. Voor ons zijn alle Capelle- met een salaris van maximaal 1.930,- en een toelage naren een beetje burgemeester. Deze burgemeester wil graag dat de boel op rolletjes loopt. En daarom zoeken wij een Bode m/v. Je verzorgt tweemaal per dag de postverspreiding en's avonds (ongeveer eenmaal per zes weken) de bestuursstukken. Je houdt toezicht, assisteert bij bij eenkomsten, beheert de sleutels van het pand en de afvoer van afval. Daarnaast assisteer je bij interne verhuizingen, inrichting van (vergader) ruimten en installatie van apparatuur. Af en toe moet je flink sjouwen en onregelmatige diensten vind je geen pro- HEEL CAPELLE WERKT BIJ DE GEMEENTE van 10% voor onregelmatige diensten, Wat de functie exact inhoudt lees je op: www.hetgeheimvancapelle.nl. Geen inter net? Bel dan met Hans Benard, senior bode (010) 2848277 of KirASassenburg (010) 2848501. Je sollicitatiebrief stuur je naar: Gemeente Capelle aan den IJssel, t.a.v. Kim Sassenbu.rg, Bedrijfsbureau Middelen, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel, of je kunt emailen naar: bedriifsbureau-middelen-bmo@capelle-iissel.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. gemeente Capelle a/d IJssel Ecotone Ecotone is een jong en succesvol bedrijf in Rotterdam, dat gespecialiseerd is in het recyclen van tonercartridges. Daarnaast handelt Ecotone ook in printersupplies. Ecotone bestrijkt met haar producten zowel de Nederlandse- als de Belgische markt en verkent op het moment de Duitse markt. Aangezien Ecotone sterk groeit, is er een trainee- ship voor Commercieel Managers gestart. Ecotone zoekt commercieel talent met doorgroeipotentie, om in eerste instantie het functieniveau van Supervisor te behalen. Het doel van de functie Supervisor betreft de inhoudelijke sturing en begeleiding van 5 tot 8 Telesales Medewerkers. Hij/zij is verantwoordelijk voor het behalen van een vooraf vastgestelde target d.m.v. een commercieel goed functio- nerend team van Telesales Medewerkers. Daarnaast behoort het voeren van eigen verkoopgesprek- ken ook tot de functie. De Supervisor legt direct verantwoording af aan de Floormanager. De Supervisor- functie is geen eindfunctie, er zijn in het kader van het traineeship Commercieel Manager uitdagende doorgroei- mogelijkheden naar zwaardere functies, waaronder die van Locatie Manager. Voor de locatie Rotterdam-Airport zoeken wij: voor de Nederlandse markt voor de Belgische- en de Duitse markt Native speakers Frans en Duits met goede beheersing van de Nederlandse taal Functie eisen: HBO-werk en denkniveau Beschikken over leidinggevende capaciteiten Commerciele ervaring Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Didactische vaardigheden Zelfstandig kunnen werken, maar ook een teambuilder zijn met een 'hands on' mentaliteit Doelgericht en pragmatisch kunnen werken Enthousiaste, prestatiegerichte werker Stressbestendig zijn Tussen de 25-35 jaar oud Taken: Het direct aansturen en actief begeleiden van een team Telesales Medewerkers Coachen, motiveren en stimuleren van Telesales Medewerkers door mee te luisteren, resultaten te meten, te adviseren, te stimuleren en gesprekken te evalueren op het gebied van commerciele vaardighe den en productkennis Begeleiden van Telesales Medewerkers bij het leren van vraagtechnieken en het herkennen van koopsignalen Bevorderen van de commerciele en klantgerichte opstelling en bewaken van de kwaliteit en uitvoering Signaleren van problemen binnen het team en daarop inspelen Verantwoordelijk voor eigen klantenpakket Potentiele klanten benaderen voor de groei van een eigen klantenpakket Fungeren als eerste aanspreekpunt voor de Telesales Medewerkers Rapporteren aan de Floormanager Targets behalen/verantwoordelijk voor het behalen v.d. gestelde targets zowel persoonlijk als op teamniveau Wij bieden: Een uitdagende functie in een dynamische omgeving Veel vrijheid Goede doorgroeimogelijkheden Goede professionele begeleiding Interne en externe opleidingen Leuke collega's Een prettige informele werksfeer Organisatie waarin eigen initiatief wordt gewaardeerd en beloond Vast dienstverband Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een goed salaris en een aantrekkelijk provisiesysteem Wanneer je interesse is gewekt, word je uitgenodigd een sollicitatiebrief met c.v. te sturen naar Ecotone, t.a.v. Charissa Bal, Rotterdam Airportplein 4, 3045 AP Rotterdam. Je kunt ook mailen naar cbal@ecotone.nl decljjemcente De deelgemeente Chariots is een van de elf deelgemeenten in Rotterdam en telt 67.000 inwoners. Charlois heeft een multiculturele bevolking, vooroorlogse stadswijken en naoorlogse tuinsteden. De organisatie bestaat uit circa 80 medewerkers en wordt gevormd door drie sectoren: wijkzaken, publiekszaken en bedrijfszaken. voor 36 uur per week. De sector wijkzaken, afdeling beleid is o.a. belast met integrale beleidsvoorbereiding en uitvoering van de werkvelden ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en milieu. De sector heeft 27 coljega's in de afdelingen Ruimtelijke Ordening en Milieu; Welzijn; Wijkaangelegenheden en het secretariaat. Uw functie: Op het gebied van de ruimtelijke ordening en milieu bent u verantwoordelijk voor het vorm en inhoud geven aan de strategische beleidsontwikkeling. U screent de omgeving op trends en ontwikkelingen en zet de signalen om in nieuw beleid. U draagt zorg voor het opzetten en onderhouden van netwerken met o.a. directies van corporaties, ontwikkelaars en diensten. U neemt initiatieven voor de ontwikkeling van beleid. U bewaakt de voortgang en inhoud van projecten en plannen. Op financieel gebied bent u verantwoordelijk, voor het activeren en aanboren van externe financieringen. Functie eisen: Academisch/HBO denk- en werkniveau. Ervaring met projectmatig werken. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Ervaring met werken in een bestuurlijke omgeving is een pre. Salaris: Het salaris bedraagt op grond van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.838,- euro per maand (schaal II). Aan de leden van prioriteitsgroepen (vrouwen, migranten, gehandicapten en jongeren) die aan de gestelde (opleidings)eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. Informatie/sollicitatie: Voor nadere informatie neemt U contact op met Bert van Hoef, sectorhoofd, tel. 010-4107409 Uw schriftelijke sollicitatie kunt U binnen 14 dagen richten aan de Deelgemeente Charlois, t.a.v. de heer S. van de Poel, secretaris, Postbus 5410, 3008 AK Rotterdam. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KVV Antonius IJsselmonde verpleeghuis. KW is een overkoepelend orgaan van tien katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam waar achtergrond, persoonlijkheid en levensritme van bewoners en medewerkers alle ruimte krijgen. Antonius IJsselmonde is een van de verpleeghuizen van KW en behoort samen met woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld tot de regio Oost. Antonius IJsselmonde is een moderne instelling met een geva- rieerd zorgpakket waar je de vrijheid krijgt om zorg op jouw manier in te vullen. Antonius IJsselmonde is landelijk bekend met een unit voor kortdurende ter minate palliatieve zorg en de reactivering van jongeren met niet-aangeboren hersenletsel. Bij het Antonius IJsselmonde loopt het project Ravenswaerde: het verlenen van totale verpleeghuiszorg aan zelfstandig wonende mensen met een verpleeghuis-indicatie. Voor Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Antonius IJsselmonde en ons project Ravenswaerde zoeken we (Fulltime en parttime) Samen met je collega's zet je je kennis en vaardigheden in voor de dagelijkse verzorging en verpleging van de bewoners/clienten van de afdeling waar je werkzaam bent. In wisselende diensten werk je samen in een multidisciplinair team, waarvoor het zorgdossier het uitgangspunt is. Het diploma Verzorgende I.G. of een gelijkwaardig diploma combineer je met een duidelijke visie op verzorgen en je hebt duidelijk inlevingsvermogen, interesse en aandacht voor de bewoners/clienten. Daarbij vind je het plezierig om een positieve bijdrage te leveren aan het team waar je bij hoort. Je kunt uitzien naar een uitdagende functie in een prettige werksfeer en een dynamische werkomgeving. Het gevarieerde doelgroepenbeleid binnen de KW-regio Oost garandeert je een veelzijdig en interessant takenpakket. Er bestaan zowel bij Antonius IJsselmonde als het project Ravenswaerde moge- lijkheden om door te groeien. Verwacht van ons ook coaching-on-the-job en diverse scholingsmogelijkheden die je professionele ontwikkeling ondersteu- nen. Een definitieve waardering van deze functies dient nog plaats te vinden volgens het functiewaarderingssysteem (FWG). De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen en je profiteert van een Employee Benefits System, inclusief onder meer een pc-prive-project en een fietsenplan. Bovendien kunnen we je een kinderopvangregeling bieden. Interesse? Els Diephout en Monique Geldhof, managers bedrijfsvoering, beant- woorden graag je vragen over de functie bij Antonius IJsselmonde en de functie voor het project Ravenswaerde, via telefoon (010) 479 86 00. Je schriftelijke reactie met cv kun je binnen 10 dagen sturen naar: Antonius IJsselmonde, t.a.v. Jacqueline Alleblas, personeelsfunctionaris, Groene tuin 13078 KA Rotterdam. Per e-mail solliciteren kan ook: Jaalle@kvv.nl. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde. Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Uduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 23