Foka E m Installatietechniek of Metaaltechniek vak? Welding fitters/C.V.-monteurs Canon stodmnen Komt u ons versterken? en...voelt u zich heperkt in uw mogelijkheden? SOS-Kinderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... Bent u toe aan een afwisselende(r) baan Dinsdag een kljjkje in die wereldkeuken en vrijdag de iaatste culturele nieuwtjes. Mijn krant. IGITAAL ED5 D3D Beveiligingsmedewerkers/ Surveillanten m/v 010-2981220 PreNed Teamleider Financien (Aankomende) monteurs binnen- en buitendienst Werkvoorbereider All-round Draaiers/Frezers en Kotteraars Trainee Field Service Supervisor en Field Service Supervisor Vraag even een sollicitatieformulier bij ons aan, bel 010 4299 266 vragen naar Mevr. B. van Schaik HOLLAND WELDING SERVICES Fax: 010 - 4298 804 HOLLAND LABOUR SERVICES 1^" J/V Week 5 TOTA AL - TX13 het Rotterdams Dagblad Nog g»«n aiisonnee'? Bel gratis 0800 - 0642 Ki ARE TAAL I ftotttnk*n« Oaghtad l|; mmmmmmmmiisi Rotterdam □ostzeedijk/Hoek Admiraliteitsstraat 8 Bij oorlogen en (natuur)rampen betalen de kinderen de hoogste prijs. Vooral degenen die hun ouders hebben verloren. SOS-Kinderdorpen geeft ze een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons werk als HuisVriend voor 5,- per maand? Bel (020) 408 01 90 of stuur de bon in voor meer informatie! SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 www.soskinderdorpen.nl JA, stuur mij meer informatie over het werk van I SOS-Kinderdorpen en hoe ik HuisVriend kan worden N.a.v. deze advertentie in: Naam: Ad res: M VD Postcode/ptaats: Telefoon: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM PreNed is een landelijk opererende beveiligingsorganisatie, De zorg voor de veiligheid van onze opdrachtgevers en medewerkers staat centraal. Wij zoeken constant nieuwe collega's. Naast onze reguliere vacatures zijn wij voor de veiligheidszorg in treinen en rond stations momenteel opzoek naar: Voor stations in Rotterdam en Dordrecht Bentu: In het bezit van het diploma Algemeen Beveiligingsmedewerker of bereid dit diploma te behalen; In het bezit van BHV/EHBO of bereid deze te behalen; De Nederlandse taal vaardig; Gemotiveerd; Flexibel inzetbaar? Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden; Een werkplek waar je in tweetallen werkt; Opleidings- en doorgroeimogelijkheden; Een informele organisatie waar inzet, initiatief en motivatie zeer gewaardeerd worden. Gemotiveerd om voor PreNed Beveiliging aan de slag te gaan? Neem dan contact op met de afdeling personeelszaken op telefoonnummer: www.prened.nl BEVEILIGING I Stadswonen is met circa 7000 eenheden en 50 enthousiaste medewerkers de corporatie voor huisvesting in het centrum van de wereldstad Rotterdam. Deze sterk groeiende organisatie richt zich naast de doelgroep studerenden en jonge starters ook op de 6dn- en tweepersoonshuishoudens met hoge eisen ten aanzien van wooncomfort. Voor de financiele afdeling zijn wij op zoek naar een: Hoofdtaken - Het leveren van een bijdrage aan het beleid vanuit de specifleke - problematiek van Financien - Beleid dat is geformuleerd door het Management Team, middels deze concrete actie/doelstellingen vertalen naar de afdeling - Richting geven aan en het ontwikkelen van een efficiente administratieve organisatie. - Bewaken voortgang geldstromen - Het samenstellen van de jaarrekening en tussentijdse financiele overzichten - Bijdrage leveren aan het opstellen van de financiele(meerjaren) begroting. Wij bieden u: Een uitdagende functie voor 36 uur per week. Het salaris wordt vastgesteld op basis van uw kennis en ervaring (salaris maximaal 3.689,- schalen 10/11/12 conform CAO Woningcorporaties) Uw profiel - HEAO-BE opleiding - Goede communicatieve vaardigheden - Accuraat - Cijfermatig inzicht - Bedrijfseconomische kennis Uw reactie: Bent u gei'nteresseerd? Tot 8 februari 2002 kunt u uw sollicitatiebrief samen met uw CV sturen naar de heer A.W.M. van Everdink, Manager Financien Administratie Postbus 4057, 3006 AB Rotterdam, telefoon 010-4028100 internet www.stadswonen.nl email info@stadswonen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Sulzer is een internationaal opererende Zwitserse multinational. Suizer Repco B. V. is een volledige dochter en is gevestigd in de Europoort. Sulzer Repco is onderdeel van "Sulzer Turbomachinery Services" groep en is gespecialiseerd in reparatie, revisie en onderhoud aan rotating equipment. Daarnaast fabriceren en repareren wij diverse pomp-, compressor- en turbine- onderdeten. Bij ons bedrijfzijn circa 75 mensen werkzaam. Door onstuimige groei zijn wij naarstig op zoek naar vesterking van ons team. Heb jij interesse in een uitdagende baan in een snelgroeiende onderneming met een open en informele werksfeer? Reageer dan op den van onderstaande vacatures. Minimale opleiding LTS of B-metel eventueel aangevuld met vakdiploma's In het bezitzijn van het certificaat WAI is gewenst Ervaring met rotating equipment is een pre (o.a.: turbines, turbocompressoreo en zuigercompressoren) Ervaring in de petrochemische industrie is een pre Bereidheid tot werken buiten de gebruikelijke werkuren en in het buitenland In het bezit van eigen vervoer. Een met succes afgeronde MTS (wtb) opleiding of aantoonbare ervaring op het gebied van werktuigbouw en werkvoor- bereiding Kennis op het gebied van rotating equipment is een pre Kennis van AutoCad is een must Eigen initiatief Flexibility Zelfstandigheid Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift In het bezit van eigen vervoer. Minimale opleiding LTS aangevuld met B-metel eventueel aangevuid metandere vakdiploma's Ervaring in een soortge- lijke functie is vereist In bezit zijn van het certificaat WA I is gewenst In het bezit van eigen vervoer. Je functie bestaat voornamelijk uit het eidinggeven aan monteurs, het begeleiden van reparaties en overhalen van rotating equipment en het geven van advies aan onze kianten. Aantoonbare ervaring geniet onze voorkeur, heb je die niet, dan vragen wij minimaal de opleiding Scheeps-wtk of HTS-wtb In het bezit zijn van het certificaat WA I en WA II is gewenst Minimaal 5 jaar ervaring met rotating equipment is vereist (o.a.: turbines, turbocompressoren en zuigercompressoren) Ervaring in de petrochemische industrie is een pre evenals ervaring met vibratie analyses Goede contactuele eigenschappen Zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken Bereidheid tot werken buiten de gebruikelijke werkuren en in het buitenland In het bezit van eigen vervoer. Wij bieden Goede salariering Zelfstandig en verantwoordelijk werk Een leuke mix van enthousiaste jonge en ervaren oudere collega's Goede secundaire voorwaarden Studiemogelijkheden Bij gebleken geschiktheid goede en snelle carriere- mogelijkheden. |J1;- d;:.ns, vp Je sollicitatie Denk jij degene te zijn die we zoeken stuur dan je schriftelijke sollicitatie naar: Sulzer Repco B.V., t.a.v. Elisabeth van den Houten, Afd. Personeelszaken, Moezelweg 190,3198 LS Europoort Rt. of mail naar elisabeth.vandenhouten@sulzer.com Turbomachinery Services: Hickham Industries - Elbar - Sulzer Repco - PT. Hickham Indonesia Holland Welding Services en Holland Labour Services vormen samen een jonge snelgroeiende dynamische bedrijfsgroep met uitstekende toekomstmogelijkheden. De medewerkers (60) beschik- ken over een ruime goed uitgeruste werkplaats waar apparatenbouw, pijpleidingen, lichte en zware constructiebouw en speciale ijzer- en/of laswerkzaamheden worden uitgevoerd. Voorts zijn wij actief op het gebied van projecten in de installatietechniek. Zowel op het bedrijf als op diverse plaatsen in de Randstad en omstreken worden werkzaamheden verricht. Wegens sterk toenemende opdrachten zijn wij op zoek naar ambitieuze allround medewerkers die graag zelfstandig, zeer afwisselend werk in een prettige werksfeer willen uitvoeren. Wij zoeken bij voorkeur ervaren medewerkers, maar ook kandidaten die nog niet zo lang werkzaam zijn en die zich onder deskundige begeleiding verder willen bekwamen tot allround vakman. Bei ons voor informatie of afspraak als u nu werkzaam bent als: CHEF CV-MONTEUR 1eCV-MONTEUR CV-HULPMONTEUR 1e PIJPFITTER IJZERWERKER ALLROUND FOTOLASSER ALLROUND PLAATWERKER-LASSER 1A/II unn... "•J Vr9y©n. opleiding op LTS-niveau en relevante werkervaring met references verantwoordelijkheidsgevoel en een fiexlbele installing multifunctionele inzetbaarheid goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid bij voorkeur bezit van rijbewijs en eigen vervoer. allrounders Wij zoeken: een jonge, ambitieuze allrounder op MTS-niveau die sterke affiniteit heeft met installatie techniek en die toe is aan een nieuwe uitdaging. De functie: De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en allesomvattend. U krijgt te maken met alle voor komende werkzaamheden aangaande de planning en afhandeling van werkzaamheden, zoals orderbegeleiding, klantencontacten, acquisitie, voortgangscontrole van projecten zowel intern als buiten het bedrijf bij relaties. Sluisjesdijk 117 3087 AE Rotterdam Telefoon: 010 - 4299 266 KVV Antonius Binnenweg. KW is een overkoepelend orgaan van tien katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam, waar achtergrond, per- soonlijkheid en levensritme van bewoners en medewerkers alle ruimte krijgen. In het moderne geriatrisch centrum en verpleeghuis Antonius Binnenweg bieden we zorg aan 300 bewoners - verdeeld over 16 units - en zijn er twee centra voor dagbehandeling. ktier is de client in vele opzichten partner in de zorg. De methode van werken in Small Business Units maakt het niet alleen mogelijk dat de verantwoordelijkheid heel dicht bij de uitvoering ligt. Het geeft je ook de vrijheid om zorg op jouw manier in te vullen. In deze inspirerende werk- omgeving is plaats voor een Als junior zorgteammanager ben je werkzaam op een nieuw op te starten woon- groep voor negen somatische clienten. Deze heeft 'Hillegersberg' als leefstijl, waarop ook het interieur, de activiteiten en de clubactiviteiten zijn afgestemd. Na een gedegen inwerkperiode ondersteun je het management van de unit. Samen met de senior zorgteammanager geef je leiding aan het team. Je bent medeverantwoordelijk voor het totale pakket van zorg- en dienstverlening aan de clienten. Je hebt een verpleegkundig diploma op niveau 4 of de bereidheid om op korte termijn de opleiding hiervoor te gaan volgen Je hebt praktische ervaring met de zorg voor somatische patienten. We verwachten ook dat je vanuit een actief respecterende houding ten aan zien van ieders identiteit gevoelig bent voor levensbeschouwelijke vragen en daarmee om kunt gaan. Verder kun je prima samenwerken met je directe colle ga's en met medewerkers van andere disciplines. Reken op een zelfstandige functie in een verpleeghuis dat de ontwikkelingen op de voet volgt en waar mogelijk zelfs hierin voorop loopt. Kwaliteitsverbetering staat bij ons nu eenmaal hoog genoteerd. We voeren een eigentijds personeelsbeleid met veel aandacht voor begeleiding en scholing. Je salaris (FWG 40) en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Daarnaast kun je profiteren van een aanvullend pakket personeelsvoordelen, zoals een pc-prive-project en kortingen op verzekeringen. Bovendien bieden we de mogelijkheid van kinderopvang. Interesse? Margriet Nouwen, clustermanager zorg wonen, beantwoordt graag al je vragen over deze functie, telefoon (010) 241 28 03. Of kijk op inter net: http://antonius-binnenweg.verpleeghuis.net. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar Antonius Binnenweg, t.a.v. Ellen van Bruggen, personeelsconsulente, Nieuwe Binnenweg 33,3014 GC Rotterdam. Of reageer per e-mail: EvanBruggen@ab.verpleeghuis.net. KW. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsvetd, Dijkveld, Joachim en Anna, Uduina, Maasveld, Nljeveld, Simeon en Anna. Stadzicht. KVV Antonius IJsselmonde Samen met de woon/zorgcentra Dijkveld en Nijeveld vormt Antonius IJsselmonde de regio Oost van de overkoepelende stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen (KW) Rotterdam. Binnen deze regio wordt nauw samengewerkt, zowel op het terrein van zorg als op het terrain van beheer. Antonius IJsselmonde is een gecombineerd verpleeghuis met 230 bedden. Binnen twee zorgsectoren bieden we zorg en service aan 172 lichamelijk zieken en 58 psychogeriatrische bewoners. Ook beschikken we over een afdeling Dagbehandeling, met 18 plaatsen. Als verpleeghuis ken- merken wij ons door een goede zorgcultuur en de ambitie om op alle terreinen van dienstverlening een hoogwaardige kwaliteit te leveren. Met name onze unit voor kortdurende terminale palliatieve zorg en de reactivering van jongeren met niet-aangeboren hersenletsel genieten landelijke bekendheid. Een ander kenmerk van ons verpleeghuis is aandacht en respect voor ieders identiteit, levensbeschouwing en verantwoordelijkheid. Een onderdeel van ons bedrijfs- bureau is Inkoop en Logistiek. In verband met ziekte van een van onze mede werkers zijn wij op zoek naar een /a KW bestaat (Tijdelijk en voor 32 36 uur per week) Als logistiek medewerker bent u samen met uw collega onder meer verantwoordelijk voor het interne transport van afvalstoffen, linnengoed en andere goederen binnen ons verpleeghuis. Verder draagt u zorg voor de magazijnvoorraad, de uitgifte van goederen (inclu- sief het transport naar de afdeling) en het ontvangen van deze goederen (van onze toeleveranciers). Dit doet u met behulp van een geautomatiseerd logistiek systeem. Het magazijn wordt door u en uw collega op orde gehouden. Bovendien voert u interne verhuizingen uit en richt u ruimten in voor diverse activiteiten. U heeft minimaal een opleiding op Ibo-niveau en bij voorkeur ook relevante werkervaring. Bekendheid met het werken met computers en admi nistratieve vaardigheden vormen een pre. Verder heeft u een dienstverlenende instelling, werkt u efficient en hebt u affiniteit met onze doelgroepen (patien- ten/bewoners) binnen het verpleeghuis. U kunt uitzien naar een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving. Het salaris bedraagt maxi maal 1774,- bruto per maand (FWG 20), bij een fulltime dienstverband. De CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Interesse? Uw vragen worden graag beantwoord door Fred van Leeuwen, wnd. hoofd Facilitaire dienst, telefoon (010) 479 86 58. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar Antonius IJsselmonde, t.a.v. Zwaantje Bos, hoofd PO&O, Groene tuin 13078 KA Rotterdam. Of via e-mail: zwxbos@kw.nl. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dotpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 30