OcEflNftiR Forwarding bv 0* MENLO A ndeweg ADMINISTRATIEF ASSISTENT <r SCHULDHULPVERLENER m/v (osfte) WORLDWIO E We are Metllo Worldwide Logistics, a leading global full service Contract Logistics provider. We design and manage the most efficient, technologically advanced, responsive logistics networks in the world. Our growth has created an opportunity for experienced personnel to join our organization in Albrandswaard, Rotterdam. MAGAZUNMEDEWERKERS Heftruckchauffeurs, orderpickers, medewerkers voor goederenontvangst en goederen gereed maken voor verzending. TRANSPORTMEDEWERKERS Het administratief verwerken van verzendopdrachten en factureren, tevens het oplossen van problemen op zendings- en facturatieniveau. STAGERS (CONFIGUREREN VAN HARD- EN SOFTWARE) Het controleren op werking, voorinstalleren en configureren van hard- en software in computers en computersy stemen Voor al de bovengenoemde functies geldt: Je kunt goed met computers werken en je beheerst naast het Nederlands ook de Engelse taal. Verder ben je flexibel, accuraat en kun je naast zelfstandig, ook goed in teamverband werken. We offer growth opportunities, competitive salary, incentives and company benefits. Interested candidates please send your CV to Z. Ncayiyana, Human Resources Coordinator, Menlo Worldwide Logistics, Columbusstraat 12-14,3165 AD Rotterdam or contact Z. Ncayiyana at 010-4289204. E-mail: ncayiyana.zulile@menlolog.com. C Benelux bv Commercieel medewerker m/v Ben je op zoek naar een leuke baan, met veel afwisselend werk en leuke contacten met mensen over de hele wereld: dan is dit je kans. Wij bieden je uitstekende mogelijkheden, een afwisselende baan, leuke collega's en een prettige werksfeer. Wij zijn een klein dynamisch bedrijf op het gebied van wereldwijde logistieke dienstverlening en zijn op zoek naar iemand die ons administratieve ondersteuning kan bieden. Wot vragen wij van jou: Enthousiasme, verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen. Ervaring met Exact en Word is een pre. Schriftelijke reaches: OceanAir Forwarding B.V. T.a.v. de heerJ.J. Dortwegt Postbus 23231 3001 KE Rotterdam Maatschappelijke Dienstverlening Centrum Week 5 TOTAAL-TX12 J Einsteinstraat67, NL-3281 NJ Numansdorp Tel.: 0031 (0)186-657385, Fax: 0031 (0)186-657386 E-mail: gca.firepro® worldonlirie.nl G Wij vertegenwoordigen in de Benelux Fire Pro brandblusmiddelen. Doelgroepen hiervoor zijn de automotive- en watersportsector maar ook kantoren, huizen, magazijnen etc. Wij zoeken per direct een jonge enthousiaste Voor binnen- en buitendienstwerkzaamheden met 2 rechterhanden. Wat vraaen wii van u: Opleiding MBO- HBO-niveau, zelfstandig kunnen werken. Bereidheid tot het verrichten van installatiewerkzaamheden. Enige jaren ervaring in een commerciele binnen- en of buitendienstfunctie. Watbieden wii u: Een veelzijdige zelfstandige baan met een goed salaris en secundaire voorwaarden en een auto van de zaak. Heeft u interesse, stuur uw sollicitatie per post met c.v. naar bovenstaand adres. Voor vragen kunt u ook bellen met: dhr. Cor Andeweg 06-51175943 KVV Haar schaatsen zijn inmiddels antiek, maar bij de ijsclub is ze nog kind aan huis. Natuurijs was het mooist. Urenlang de koude wind langs je wangen. En koek en zopie om naar uit te kijken. Maar ook in de zomer stond ze op het ijs. Tot het donker oefenend op haar pirouettes. Zonder een dag te missen. Nu blijven haar schaatsen in het vet. Want een rollator werkt niet op het ijs. Toch geniet ze er nog steeds van. Van jonge talenten die even fanatiek zijn als zij vroeger. Als ze daar zit, op de tribune van haar club, draait ze de moeilijkste figuren zo in haar hoofd af. En zien wij hoe goed individuele ouderenzorg in de praktijk werkt. KW is een overkoepelend orgaan van katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam. Ons uitgangspunt is dat ieders achtergrond, persoonlijkheid en levensritme zoveel mogelijk de ruimte moeten krijgen. Als het gaat om de bewoners en om onze medewerkers. Daarom geeft KW je als team en als individuele verzorger, teamleider of therapeut de vrijheid en de mogelijkheden om onze visie op zorg op jouw manier in te vullen. Zelfs als je een 80-jarige kunstschaatster mee het ijs op wilt nemen. Spreekt die visie je aan, dan word jij misschien onze nieuwe collega. Momenteel is er in de regio Zuidwest ruimte voor gediplomeerde verzorgenden op afroepbasis. Voor de regio Noordwest zijn wij op zoek naar verzorgenden IG niveau 3 en voor de regio Centrum naar (leerling-) verzorgenden IG niveau 3. Voor de regio Oost zoeken wij bovendien een activiteiten- begeleider. Is zorgen je tweede natuur en wii je een functie waarin je kunt groeien en door- groeien? Dan is werken bij KW wellicht iets voor jou. Voor meer informatie kun je terecht bij Wilma Hendriks: (010) 479 86 16, wihend@kvv.nl. Direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur dan een brief naar KW, ter attentie van Wilma Hendriks, Groene Tuin 13078 KA Rotterdam. international forwarding agents - warehousing and distribution - customs clearance - project forwarding - road haulage - airfreight KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG Stichting Welzijn Hoek van Holland zoekt een enthousiaste collega voor Functie a) Het steunpunt Mantelzorg en het ouderenwerk voor 20 u p/w en Functie b) Advisering van vrijwilligersorganisaties 10 u p/w De aanstelling is vooralsnog voor een jaar. SHW biedt informatie, begeleiding, advisering en activering aan inwoners opdat zij zo goed mogelijk kunnen participeren. Functie a: De hoofdtaak is de organisatie en uitvoering van het steunpunt Mantelzorg Taken: - het samenstellen van het activiteitenplan mantelzorg; - het organiseren van activiteiten voor en met mantelzorgers; - het houden van spreekuren voor mantelzorgers en ouderenwerk; - het onderhouden van netwerkcontacten met als doel de dienstverlening aan mantelzorgers en ouderen te verbeteren. Functie b: In Hoek van Holland zijn veel vrijwilligersorganisaties actief. Om deze organisaties te ondersteunen zijn er de volgende taken: - het in beeld brengen van de activiteiten, de mogelijkheden en de belemmeringen; - het informeren en adviseren van organisaties opdat zij hun doelen kunnen bereiken. Kandidaten die beide kunnen vervullen genieten de voorkeur. Functie-eisen: - relevante HBO-opleiding; - werkervaring op het vlak van zorg en welzijn; - het kunnen begeleiden van individuen en groepen; - goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; - ervaring met pionierswerk. Salariering volgens CAO-welzijn functie a ouderenwerker b functrie b sew 2 Uw sollicitatie kunt u voor 7 februari a.s. richten aan SWH Strandweg 32, 3151 HV Hoek van Holland t.a.v. m.w. J. van Heiningen. U kunt informatie opvragen viatelefoon 0174-383744. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op 18 en 21 februari. De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Centrum voert in Rotterdam in een samenwerkingsverband met de dienst SOZAWE en de GKB op het meldpunt schuld- hulpverlening Delfshaven/Centrum integrale schuldhulpverlening uit. Op dit meldpunt werken schuldhulpverleners van SOZAWE en AMW met dezelfde taakomschrijving. Het team wordt ondersteund door een administratieve kracht en aangestuurd door een teamchef. De GKB voert de onderhandelingen met de schuldeisers. De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Centrum Rotterdam (SMDC) zoekt voor het meldpunt schuldhulpverlening Delfshaven/Centrum een Taken: Het zelfstandig voeren van intake-gesprekken Opstellen van behandelplannen Begeleiden van het voortraject Geven van budgetadvies Case-management Begeleiding naar het wettelijke traject WSNP Wij vragen iemand: Met een HBO-opleiding Maatschappelijke Dienstverlening Die affiniteit heeft met integrale schuldhulpverlening Met ervaring in het algemeen maatschappelijk werk Die kan samenwerken met andere disciplines De schuldhulpverlener zal werken op het Meldpunt Schuldhulpverlening Delfshaven/ Centrum en komt in dienst van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Centrum. Salaris is conform deCAO-Welzijn: schaal 18/28 afhankelijk van leeftijden ervaring. Het arbeidscontract is voor de duur van het project, Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan allochtone kandidaten. Verdere informatie bij: MevrouwM. Pelt, telefoon 010 - 4363060 Sollicitatiebrief voor 13 februari 2002 zenden aan: Mevrouw M. Pelt, Gaffelstraat 2, 3014 RH Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 35