maasstad w@@ouj®(yi(r[nM Design nieuwetoverwoord slaapkamer 'Beste matras is kwestie van een goed advies' Orientaalse sferen in westers interieur shoppin SDhe8Q E*tapijteTX Smaak krijgt vorm LAGERWAARD 3 DOORS shoppin Ombouwen zijn steeds vaker gestoffeerd S r s Cartel I Bedding D room land comfortspecialist shoppini JUnogaarit (C labs.il' Jidgle Meubelen UlMlNG Slaapkamers tot60% KORTING OPR' LJesign Leg zelf KM sisf fi t""f" 4 - S §**tgp*r*$£§pg| S®te* -= Het is weer koud buiten, en donker. Er is maar een plek om te schuilen: de warme en gezellige slaapkamer. Tijd voor actie dus! Zorg voor een nieuw bed in een nieuw ge- decoreerde slaapkamer. Maar eerst moeten er wel wat kno- pen doorgehakt. Want er is keus te over. BRIELLE - Twee jaar pas staat het bedrijf gevestigd in Brielle, de zaken lopen zo goed dat Cartell Bedding Droomland enkele maanden geleden een tweede zaak opende in Hoogvliet. Eige- naar Albert Blanken en ma nager Peter Ligthart: „We zijn bezig franchisegever te worden. Want je kunt wel uitbreiden met meerdere win- kels, maar om al het perso- neel uit de verschillende win- kels aan te sturen, te blijven motiveren, dat is op afstand toch moeilijk." odverferen? telefoon: 010 - 4004267 txfverteren? telefoon: 010 - 4004267 Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. IJssel Tel: 010-4507466 Een droom van een watermatras voor elk type bedbodem Li g Comfort www.vandikhoutplankenvloeren.nl Frans eiken - 18 cm br. - 50,00 p/m2 - 010-2103373 uw Bruynzeel kwaliteitsvloer VAN MUUR TOT KAST... ■<THE l)001tS> telefoon: 010 - 4004267 Woensdag 6 februari 2002 bx65 »Svi f»v I 14-I 3 s 3, t - I - - - *4. B^piB Met de huidige drukke levensstijl is de slaapkamer voor veel mensen de ruimte waarin ze binnenshuis de meeste tijd doorbrengen. Waarom zou je daar dan zuinig doen met ruimte of inrichting? Vorig jaar za- gen we de loungetrend: veel com fort en luxe. Maar dat is nu niet meer genoeg. Design is het nieuwe toverwoord. Niets voor niets wer- pen steeds meer bekende ontwer- pers zich op het bed. Zo werkten aan de nieuwe boxspringcollectie van Zevenslaper grote namen mee als Brand en Van Egmond, Jan des Bouvrie, Piet Hein Eek en Ravage. En beddenfabrikanten werken weer samen met bedtextielfabri- kanten om zo te komen tot een ge- coordineerde collectie. Dankzij die totaalconcepten waarbij bed, ove- rig meubilair, beddengoed en ac cessories optimaal op elkaar zijn afgestemd, is een grand design voor iedereen mogelijk. Niet alleen de slaapkamer wordt groter, 00k het bed zelf. De nieuwe generatie bedombouwen doen denken aan een 'slaapeiland' waarop echt alles kan. Met behulp van hi-tech voorzieningen op het gebied van audio, licht, verwar- ming, opbergen en slapen. Om bouwen zijn steeds vaker gestof feerd, wat het bed tot een bijzonder behaaglijke plaats maakt. De bed- den zijn gemaakt van mooie mate- rialen als wenge, teak- en kersen- hout, MDF, aluminium, metaal en leer en bewerkt met prachtige stof- fen. De aandacht voor design betekent dat alles tot in detail is vormgege- ven en op elkaar moet zijn afge stemd. Kies bij het bed passende bijzettafeltjes, zitmeubelen en kas- ten. Die kasten zijn hoog en ruim en benutten vaak een hele kamer- wand. Schuif- of vouwdeuren, met spiegel- of matglas alles kan. Er wordt steeds vaker gebruik ge maakt van de mogelijkheid om al les naar eigen smaak en maat te la- ten maken. Zo zijn er voor senioren hoge bed- den, wat het makkelijk maakt om in te stappen. Voor kleine mensen zijn er weer lagere modellen. Bed- bodems en matrassen, van spiraal- en lattenbodem tot waterbed, zijn instelbaar ten aanzien van li- chaamsgewicht, lichaamsbouw, lengte en slaapklimaat. Kleine kinderen krijgen 00k de aandacht die ze nodig hebben. Voor peuters is er 'Mijn eerste kus- seriHonderd procent wasbaar en volgens de leverancier zo gemaakt 'dat je er desnoods dwars doorheen kunt ademhalen' De matrasoplegger maakt de alou- de molton en het plastic zeiltje in het kinderbedje passe. De oplegger heeft een grote luchtdoorlatend- heid, zodat het kind altijd kan ade- men, hoe het 00k ligt. De drielagenstructuur maakt dat mogelijk: een ventilerende lucht- laag, een absorberende tussenlaag en een waterdichte onderlaag van kunststof. Bedplassen is 00k niet erg meer doordat de matrasopleg ger in de wasmachine kan. Uitge- kiende bed-kastcombinaties zor- gen dat de kinderkamers met hun bewoners meegroeien. Steeds meer kapitaalkrachtige ouders la- ten trouwens de kinderkamers door trendy experts inrichten. Met het bedtextiel Essenza van Van Es wordt het thema 'Animal Crackers' groots gepresenteerd. Zoo is een bijzonder paneldessin van verschillende blokken met Zebra- en Panterprints. Om deze collectie compleet te maken, brengt Van Es bedrukte Zebra- en Panterdessins bestaande uit kussenhoesjes, plaids en homecoats. „Bovendien is het zo dat een eige- naar/franchise-nemer over het al- gemeen meer hart voor zijn eigen bedrijf heeft. Daarom gaan we nieuwe franchisebedrijven opstar- ten die dus tot onze keten behoren. Achter onze gemeenschappelijke naam 'Cartell Bedding' komt dan de naam van ieder bedrijf afzon- derlijk te staan. Onze nieuwe vesti- ging in Hoogvliet blijft voor 100% van ons, deze winkel geldt als mo del voor franchise-ondememers. Zowel voor als achter de scherme- n."En wat zich voor de schermen van beide vestigingen afspeelt, willen we u niet onthouden: Droomland geeft advies op het ge bied van comfortabel slapen. „Zeg maar specialistisch slaapcomfort waarbij niets onmogelijk is. Men- sen met rheumatische- of rugklach- ten kunnen we heel goed advi- sereen over een juiste matras, zo arrogant zijn we wel om dat te dur- ven stellen. We hebben ons daar erg in verdiept. Leg dat naast onze jarenlange ervaring dan is het dui- delijk dat wij een uitstekend advies kunnen geven, de basis voor goed slapen." Niet voor niets natuurlijk dat de klanten van steeds verder weg naar Droomland komen, juist voor dat advies. „Daar nemen we dan 00k alle tijd voor. Kijken samen met de klant naar eventuele lichamelijke problemen, lichaamshouding, li- chaamsgewicht, verschil in ge- wicht tussen eventuele partners en of iemand veel transpireert. Zaken die je allemaal mee moet nemen bij de keus voor een geschikt matras. Zijn we dan tot een slotconclusie gekomen, dan kan de klant in onze teststudio de verschillende merken uitproberen." Waarbij het laatste stukje advies 'slaap er nog eens een nachtje over' welhaast stan- daard wordt gegeven. „Opdringen is uit 4pn boze, mensen moeten L weloverwogen tot een keus ko men. Komt iemand hier aan het eind van een dag dan raden we aan 00k nog een keer in de ochtend te komen. Wanneer je moe bent, ligt immers ieder matras goed!" Aan de matrassen die Droomland verkoopt, zult u geen bekende merklabels zien hangen. „Daar hechten we niet aan, onze matras sen hebben we heel selectief uitge- zocht en zijn allemaal top en in geen enkel opzicht minder dan de beste merkmatrassen. Maar de prijs hoeft echt niet zo duur te zijn als van sommige merkmatrassen, dat is dan 00k een van onze grote krachten." Bovendien, en dat is uniek, geeft Droomland op een deel van de matrassen een zoge- naamd comfortgarantie. Een ga- rantie waarbij de klant gedurende twee weken een matras mag uit proberen. Niet goed? Dan wordt de kern kosteloos omgeruild. De hoe- zen van de matrassen zijn namelijk allemaal afritsbaar, zo blijft de hoes bij de klant en wordt alleen het matras zelf omgeruild voor een ander. Waarbij de keus groot is: boxsprings, waterbedden, latex matrassen, koudschuimmatrassen, Nasamatrassen en natuurlijk de pocketveren matrassen. Ieder ma tras met zijn eigenaardigheden. Zo ventileren boxspringmatrassen het best, zijn latexmatrassen aan te ra den bij mensen met allergien, neemt een Nasamatras aan de hand van de lichaamstemperatuur een bepaalde vorm aan en hebben we 00k nog anatomisch gevormde matrassen speciaal voor hem of voor haar: zodra je erop gaat lig- gen neemt het matras de vorm van het lichaam aan." Droomland Cartell Bedding heeft 00k een primeur: een matras met luchtkamers dat met afstandbedie- ning te regelen is. Beetje zachter vandaag, of liq^er extra hard? Re- gel het zelf maar met de bediening. En de prijs is minder dan je zou verwachten! Cartell Bedding Droomland 't Woud 49a Brielle telefoon:0181^174718 Aveling 237 Hoogvliet telefoon: 010-4388471 Orientaals sferen komen in westerse interieuren steeds nadrukkelijker voor. STREKSINGEL165-189 R'DAM-H'BERG Vri|dagtot21.00uurgeopend - www.schebo.nl Tel.010-4229120/4224430-Fax010-4227867 - 'sMaandagsgesloten Dorpsdijk 192, Rhoon, tel. 010-5012604 maandag gesloten vrijdagavond koopavond Wie houdt van glamour in raamde- coratie houdt, zit dit seizoen goed. Er is een orientaalse sfeer op komst met veel glim en glans. Strepen vormen de rode draad, 00k in an- dere stijlen. Want tegenover al dat weelderige taft staat een naturelle romantiek in verwassen stoffen. Retro is en blijft een hype, nu ver- taald in Scandinavisch grafisch. Changeant zijdes, glimmende voiles en zachtglanzend fluweel. De nieuwe gordijnstoffen blinken uit in glamour en dramatiek. Het zijn impressies uit de wereldse sfeer van boudoirs, cocktailjurken en casino's, maar 00k uit de rijke byzantijnse traditie. Bicolor chan geant effecten, vlammende chintz en dubbelweefsels geven diepte en reflectie. Het loungegevoel vinden we terug in gewaagde reptielen prints, schubachtige structuren en superbrede strepen. Meegeweven metaalgarens en lurex draadjes la- ten de stoffen schitteren als een sterrenhemel. Applicaties brode- rie, pailletten en opgedrukte glit ters brengen de sprookjes uit 1001— nacht tot leven. Het kleurenpalet is uitgesproken sensueel; de kleuren diep. Gloed- volle aardetinten, robijn en violet met zwemen naar zwart ademen de mystieke sfeer van de orient. Een weelderige confectie is in deze stijl een must. Duo- en triplooien, tus sen- en tegenvoering plus decora- tieve passementen maken het plaatje compleet. Net als de mode wordt 00k het in terieur beheerst door contrasten. Tegenover al de glamour staat een matte, romantische stijl. Hier gaat het om landelijke stoffen: verwas sen linnens, geruwde flanels, wol- jute bindingen en wolimitatie in viltlook met een toefje lieflijke or ganza broderie. Vaak in poeder- achtige natuurtinten zoals mist- grijs, waterig blauw, lavendel, olijfgroen en brons. Barokke dessins zijn duidelijk fa- voriet, denk aan franse lelies, sja- bloon ornamentjes en medaillons. Velours krijgt een antiek effect door onregelmatige garens en in- gewalste prints. Maar 00k in deze aardse stijl worden de stoffen op- gelicht door glanzende accentjes in parelmoer-, goud- en zilverdruk: het nieuweshabby-chique' En dan zijn er natuurlijk nog de re- trostijlen met hun veelkleurige pa- tronen. De typische sixties en seventies motieven ovalen en blok ken hebben aanvulling gekregen van een frisse Scandinavische look. Hier gaat het minder om bij- zondere garens en juist meer om grafische dessins. Het basisdoek (fond) is licht van toon en bedrukt met felle kleuraccenten: veel rood, appeltjesgroen en azuurblauw. De patronen varieren van een geome- trisch lijnenspel tot strak gestileer- de bloem- en bladvormen. Absolute trend zijn de strepen in alle soorten en maten: horizontaal, verticaal, diagonaal, superbreed of als smalle markiesstreep. Met als spannende topper streepschakerin- gen in een geleidelijke kleurover- gang (ombre) die een popart-achtig diepte effect geven. Omdat de des sins royaal van maat zijn, hebben deze hippe stoffen vaak een ka- merhoog patroon. Speciaal aanbe- volen voor liefhebbers van meer architectonriehe interieurs. in het wooncentrum van Lagerwaard Design op ruim 3500 m2. Naast de meest inspirerende plekjes vol exclusief design biedt Lagerwaard deskundig advies en vergaande service. Het tekenen van uw toekomstige interieur, compleet met kleur- en materiaalplan, is hier een voorbeeld van. Kom vrijblijvend langs om onder het genot van een kopje koffie uw woonwensen te bespreken. Lagerwaard Design maakt onder andere gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord, Van Besouw, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Geiderland, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jong, Kendix, Leolux, Linteloo, Metaform, Montis, New Sity, Parade, Ploegstoffen, Rolf Benz, SDB Design, de Sede, Team by Wellis, Touche, Young International en Wittman. Iedereen in de zevende heme! slechts 85 liter licht orwergelijkbaar comfortabel in 1- en 2 -persoonsuitvoeri ng optimaal frf gieiiisch TOjaar garantie* vervangt zo uw huidige matras opvaflend energiezuinig (to euro per ;aar} LONG ISLAND WATERMATRASSEN) e*clus<et van NU Bl| ELKE BALTIMORE LONG ISLAND WATERMATRAS EEN ELEKTRISCH VERSTELBARE MOLECTRO LATTENBODEM VOOR DE HALVE PRIJS! \N 35$?- VOOR €179,50 1,20 395,60 Profiteer nu bij uw slaapspeciaalzaak. Rotterdam, Mnriniersweg 68a-7tta, tel: 010 - 4116568 WWUl.baltimore lUdterbed.nl I'Vrn nanhredmsr i>; tiofrtir; v mi IT janartt TOflT t-'m T rruart 2»2 Bruynzeel Vloeren heeft parketvloeren ontwikkeld die u makkelijk zelf kunt leggen. Dat scheelt aanzienlijk in prijs en u legt uw vloer wanneer het u uitkomt. Kom gbrust, zonder verplichting naar onze showroom. Onze adviseur laat u graag de hele collectie zien en geeft u alle informatie over het zelf leggen van Bruynzeel parket. KIKy VLOEREN Rotterdam, Burg, van Walsumweg 188-190, 010-414 73 68 Op maat gemaakte schuifdeurkasten, Grote verscheidenheid aan uitvoeringen: matglas, hoogglans, stofdeuren etc. Wanneer u langskomt met de maten kunnen wij geheel vrijblijvend een prijsopgave maken. Op maat gemaakt in eigen werkplaats. SPIEGELDEUREN STOFDEUREN HOOGGLANSDEUREN PANEELDEUREN Showroom: "Het Arsenaal" Korte Haven 3-3111 BH Schiedam Telefoon 010 - 426 30 93 - Telefax 010 - 273 06 79 Geopend: maandag 13.00-17.30 uur dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17.00 uur. Werkplaats: Westfrankelandsestraat 10, 3117 AR Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 17