Dubbele Waterman Sandra Korthuis voor het voetlicht c z maasstad video review maasstad puzzel maasstad horoscoop life style uitgaans agenda gehoorzaal theater a/d schie filmhuis zeepaard ROTTERDAM - Met zon en ascendant in Waterman zit Sandra Korthuis precies op haar plek als wethouder Fi- nancien en Volksgezondheid. Haar besluit om zich niet lan- ger beschikbaar te stellen voor de aanstaande gemeen- teraadverkiezingen is vol gens de geboortehoroscoop, die Maasstad weekbladen van haar mocht trekken, een logische stap in haar carriere en prive-leven. wier echt'. J woei sre-RKSpui die kvl JL J Afgelopen zomer leken de grote filmstudio's alleen maar sequels op het publiek af te sturen. We kregen 'Crocodile Dundee 3', 'Dr. Dolittle 2', 'American Pie 2', 'Scary Movie 2' en 'Jurassic Park 3'. Hollywood had blijkbaar geen behoefte aan riscio's in de zomermaanden, en meer van hetzelfde zorgt vrijwel zeker voor succes, moet men gedacht hebben. In het geval van 'Jurassic Park 3' ging dit zeker op. Deze film speelt zich acht jaar na het eerste deel af. Paleontoloog Alan Grant (Sam Neill) is be- zig met een studie naar de intelligentie van de velociraptor en is hiervoor dringend op zoek naar financiele middelen. Hij gaat dan ook grif in op het aqnbod van de rijke avonturier Paul Kirby (William H. Macy) en diens vrouw Amanda Kirby (Tea Leoni) om een rondvlucht te maken boven het dinosaurusseneiland Isla Soma. Daar broeden allerlei soorten dinosaurus- sen ver van de bewoonde wereld. Eenmaal boven het eiland, blijkt de avonturier helemaal niet zo rijk als hij beweerde. Bovendien beperken ze zich niet tot een rondvlucht. Ze landen op het eiland, sterk tegen de zin van Grant in. Eenmaal aan de grond worden ze verrast door een gevaarlij- ke dino. Ze verongelukken met hun vliegtuig en zitten vast op het eiland. Pas dan blijkt wat de werkelijke reden is van hun bezoek: Hun zoontje is bij een eerdere verkenningsvlucht boven het eiland verongelukt en loopt daar volgens hen nog steeds rond. Hun tocht naar Isla Soma was niets meer dan een reddingspoging. A1 snel moeten ze echter zelf op de vlucht voor de dinosaurussen, terwijl ze ondertussen op zoek gaan naar het vent- je. In tegenstelling tot het zwakke 'The Lost World' is dit derde deel in de serie best spectaculair en spannend. Steven Spielberg liet de regie deze keer over aan Joe Johnston. Heel veel origineels heeft hij niet in kunnen brengen, daarvoor stond de formule te veel vast. 'Jurassic Park 3' is de moeite waard, al is het niet anders dan meer van hetzelfde. Een andere se quel die binnenkort in de videotheken te vinden is, is 'Scary Movie 2'. De hoofdpersonages worden hierin naar een bizar spookhuis gelokt. Daar ontmoeten ze de enge butler Hanson, die een misselijkmakende misvorm- de hand heeft. Dit is echter pas het begin van wat ze verder nog meema- ken. 'Scary Movie 2' gaat verder waar het eerste deel ophield. Flauwe grappen met een hoog poep en pies gehalte wisselen elkaar in hoog tempo af. Filmhits als 'Hollow Man', 'Charlie's Angels' en 'Titanic' worden be- lachelijk gemaakt. Onder meer James Woods en Tori Spelling komen voorbij. 'Scary Movie 2' bevat humor waar je van moet houden. Wie dat niet doet, kan deze film beter links laten liggen. Vincent Wernke Horizontaal 5 Dit is 's nachts een onprettig dier. (6) 7 Binnen is 't zeker nog niet klaar. (8) 9 Een gewrichtsband? (8) 10 Op dit verzoek kunt u niets krij- gen. (6) 11 Een lage stad. (12) 12 In het weekend is er tijd om bruin te worden. (6) 14 De roem van de ezel wordt in het oosten duurbetaald. (6) 17 Een spook in zaken. (12) 19 Ge- rechtsdienaar? (6) 20 Bij iemand langs gaan, of langs iets gaan. (8) 21 Drankmeester. (8) 22 Niet alleen graven.(6) Horizontaal: 1. Topless, 6. Mor- spot, 12. Fins, 14. Boos, 15. Tl, 17. Di, 18. Sla, 20. Cs, 21. Bd, 22. Jas, 24. Goedzak, 27. Aal, 28. Aard, 30. Mm, 31. Ys, 32. Ehbo, 33. Nr. 34. Id, 36. Ion, 38. Pt, 39. Io, 40. Bari, 42. Naar, 44. Oor, 45. Eerde, 46. Gul, 48. Krot, 50. Toet, 53. Og, 55. Et, 56. Epe, 58. Ir, 59. Ea, 60. Orde, 62. Gr, 63. Ns, 65. Ever, 67. Pol, 68. Zaandam, 71. Gum, 72. Pg, 73. Tw, 74. Fee, 75. Ap, 77. Wa, 78. Neen, 80. Olav, 82. Draai- er, 83. Nastoot. Verticaal 1 Dat zij zich hebben verenigd, is voor mij een belediging. (8) 2 Het alsmaar thuis zijn is toch niet zo vreemd. (6) 3 De aardbei is 'n ge- liefkoosde vrucht. (8)4 IJverig dier. (6) 6 Moet tenslotte toch een keer beginnen. (13) 7 Twee harde stem- men. (6) 8 Het laatste woord. (13) 13 Zou hij laag neerkijken op de sol- daten? (8) 15 Zij kunnen met recht hoog opgeven over hun roem. (8) 16 Op een nette manier geld uitge- ven. (6) 17 Galgenmaal. (6) 18 Voor een nieuwe gracht moet de buikriem worden aangehaald. (6). Verticaal: 1. Tatjana, 2. Pf, 3. Lid, 4. Enig, 5. Ss, 7. Ob, 8. Rock, 9. Sos, 10. Ps, 11. Tydloos, 13. Gld, 16. Laar, 18. Semi, 19. Azyn, 21. Babi, 23. Sr, 25. Om, 26. As, 27. Ah, 29. Diarree, 32. Etagere, 35. Dr, 37. Onryp, 38. Pa, 40. Bok, 41. let, 42. Net, 43. Rut, 47. Looppad, 49. Ot, 51. Oi, 52. Parmant, 54. Grog, 56. Eraf, 57. Ende, 59. Eeuw, 61. Dl, 62. Ga, 64. Sa, 66. Vg, 68. Zwei, 69. Nel, 70. Mais, 73. Tea, 76. Pat, 78. Na, 79. Ne, 80. Oa, 81. Vo. Woensdag 6 februari 2002 XQ57 door Elsemiek Harsma Zoals bij velen, is ook Sandra's ge boortehoroscoop er een van tegen- stellingen. Ze heeft een aantal ka- raktereigenschappen, die haar de ene keer behulpzaam zijn en even later voor problemen zorgen. Wat opvalt, is dat ze een humanitaire inslag en talenten op het gebied van lesgeven, creativiteit en com- mercie heeft. Ook in het bedrijfsle- ven zou ze haar mannetje staan. Ze kan goed met grote sommen geld van anderen omgaan, maar neigt in haar prive-leven naar een te luxu- eus leven, zodat een tekort aan fi nancial ook kan voorkomen. Sandra bezit een messcherp ver- stand en een intui'tieve, flexibele geest. Haar ideeen zijn creatief en ze zal snel met iets nieuw op de proppen komen. Ze moet wel leren geduld te hebben met mensen, die minder snel zijn in hun denken. Op communicatief gebied is Sandra ijzersterk, wat haar toespraken in het openbaar ten goede komt. Ook Wethouder Sandra Korthuis kan goed met grote sommen geld van anderen omgaan, maar neigt in haar prive-leven naar een te luxueus leven, zodat een tekort aan financier) ook kan voorkomen. haar kritische eigenschappen zijn goed ontwikkeld en ze heeft een feilloos gevoel voor esthetiek. Sandra's zelfbeeld is nogal wissel- vallig. Ze neigt ernaar door ande ren gezien te willen worden als uniek en moet oppassen niet naast haar schoenen te gaan lopen, maar ze kan bij tijd en wijlen ook een enorme behoefte hebben om alleen te zijn. Haar sterke drang om iets van het leven te maken zal haar uit vele penibele situaties redden, Ram 21 maart - 20 april Denk eerst na voordat je iets doet, dat is voor alle partijen beter. Je bent geneigd je zin door te drijven, maar hou daarbij altijd rekening met anderen. Ook in de liefde is het beter de ander ook zijn zegje te laten doen. Over die grote aan- schaf moeten jullie samen beslis- sen, want je gaat er lang mee doen. Stier 21 april - 21 mei Het kost je deze week moeite emo- tioneel afstand te nemen van ie mand, waarvan je heel veel kunt leren op spiritueel gebied. Je denkt dat dit de ware Jacob(a) is, maar hij of zij is alleen een voorbeeld van hoe je verder kunt groeien. Blijf trouw aan je geliefde en zie de po- sitieve kant van deze gebeurtenis. Tweelingen 22 mei - 21 juni Tweelingen heeft, als het goed is, een stap in de goede richting gezet, maar je bent er nog niet. Dit was pas het begin. Nu moet je ook vol- houden en waarmaken wat je zegt. Je behoeft er alleen op uit te trek ken, gaat een hoop geld kosten. Je kunt ook in je vertrouwde omge- ving tot jezelf inkeren. Kreeft 22 juni - 22 juli Gefeliciteerd, je hebt een belang- rijke levensles geleerd. Nu is het zaak zo snel mogelijk het oude los te laten, zodat nieuwe deuren zich voor je kunnen openen. Hou niet langer vast, want daar doe je jezelf en de ander alleen maar pijn mee. Er wachten ongekende mogelijk- heden, vooral op creatief gebied. Leeuw 23 juli - 23 augustus Op sommigen werkt jouw vaak ir- ritante gedrag anders dan je be- doelt. Natuurlijk is het zaak om zelfverzekerd over te komen, maar je kunt het ook overdrijven. Doe eens normaal, dan doe je al gek ge- noeg. Communiceer je goede idee en op een begrijpelijke manier en laat de uitwerking daarvan vervol- gens aan die ander over. Maagd 24 augustus - 23 September Het is nog steeds afzien voor veel Maagden. Jij ziet helder hoe iets uit zal gaail werken, maar de om- geving werkt niet mee. Dat bete- kent, dat je je behoorlijk eenzaam kunt voelen. Toch zijn er mensen, die je wel begrijpen, al zijn het er niet veel. Ga niet op ze leunen, maar deel wel je gevoelens Weegschaal 24 September - 23 oktober Uit verveeldheid en omdat het alle- maal niet snel genoeg gaat naar hun zin, zullen veel Weegschalen deze week iets ondernemen, wat ze nooit eerder gedaan hebben en waarvan ze later niet begrijpen waarom ze dat nu wilden doen. Kost een hoop geld en levert niets op. De les is momenteel geduld. Schorpioen 24 oktober - 22 november Je verhouding met anderen wordt nog steeds intensiever. Dat je dit in je had, verbaast jou zelf ook. In plaats van overal iets achter te zoe- ken, kan je nu zonder weerstand de ander accepteren zoals die is. De mogelijkheid bestaat ook, dat je ie mand tegen het lijf loopt, waar je smoorverliefd op wordt. Boogschutter 23 november - 21 december Een week van uitersten. Jantje lacht en Jantje huilt. Geef de ster- ren maar de schuld. Het duurt ge- lukkig niet zo lang voordat je alles weer onder controle hebt. Meestal weet jij van tevoren wel hoe een en ander gaat verlopen, maar nu zal je genoegen moeten nemen met af- wachten. Teken deze week geen belangrijke papieren. Steenbok 22 december - 20 januari Als je net als een olifant door de porseleinkast waist, zal het je deze week niet mee zitten. Het sleutel- woord is nu flexibiliteit. Niet je zin doordrijven, maar luisteren naar wat anderen te zeggen hebben en dan samen tot een oplossing ko men. Liefde ligt voor alleenstaan- de Steenbokken in een verborgen hoekje op de loer. Waterman 21 januari -18 februari Als je deze weekjarig bent, maak je borst dan maar nat. Je dacht al je vrienden uitgenodigd te hebben voor je feestje, maar hebt er niet op gerekend dat ze ook allemaal nog iemand anders meenemen. Leuk toch, krijg je er nog meer kennis- sen bij en ze brengen ook allemaal iets leuks mee. Vissen 19februari - 20 maart Een beetje down? Geen voorjaars- blues, maar afscheid nemen van ie mand, waarvan je dacht dat die het helemaal was. Of jij nu degene bent, die beseft dat het niets wordt of dat de ander niets meer van zich laat horen? Maakt niet uit, het ge voel blijft hetzelfde: weemoed. OK, SPRCOKjes 2J)k) F1LLUMS. op TV. N(£T *3 want telkens weer opnieuw komt ze zelf met een creatieve oplos sing. Ze moet ervoor uitkijken zich niet over te geven aan overmatig genot, want dan krijgt ze last van lichamelijke ongemakken. Ook moet ze leren haar onderdrukte woede op de juiste manier tot ui- ting te brengen. Sandra's jeugd was niet gemakkelijk. Haar ge boortehoroscoop laat zien, dat haar opvoeding bol stond van de com- petitie of agressie. Wellicht dat ze daarom zo op de barricaden staat voor minderbedeelden en onder- drukten. Als Sandra geestelijke onafhanke- lijkheid nastreeft en leert geloven in haar eigen kunnen, zonder daar bij de goedkeuring van anderen nodig te hebben, groeit ze uit tot een evenwichtige, intui'tieve filo- sofe. Efficientie en discipline op alle levensgebieden zijn de hand- vaten om dat te bereiken. Als ze niet serieus genomen wordt, kan Sandra bezwijken onder druk van buitenaf. In zo'n geval kan ze sar- castisch worden omdat haar gevoel van eigenwaarde dan op de tocht komt te staan. Watermannen staan erom bekend, dat ze veel opper- vlakkige 'vrienden' hebben, maar door de aspecten die bepaalde pla- neten maken, geeft Sandra's ge boortehoroscoop aan, dat ze niet zoveel, maar wel diepe en blijven- de vriendschappen heeft. Sandra wil graag leider van de bende zijn en dat er naar haar idee en geluisterd wordt. Elke bezig- heid die de geest prikkelt heeft haar aandacht en ze is een scherp waarnemer. Als ze dat zou willen, zou ze ook een prima imitator kun nen zijn! Door haar liefde voor kinderen en talent om gedachten over te brengen is ze zeer geschikt voor het onderwijs. Welke arbeid ze ook doet, Sandra zal altijd baan- brekend te werk gaan, ze is een echte pionier. Nieuwe technologie- en of therapieen kunnen met groot gemak uit haar brein vloeien en ook voor het verwoorden of op- schrijven daarvan heeft ze talent. Als ze zich niet op tijd ontspant, gaat Sandra piekeren en ontstaan nerveuze klachten, maar als ze in een omgeving werkt, die veel per- soonlijke motivatie vergt, levert haar dat een innerlijk gevoel van vervulling op. De stof denim roept onmiskenbaar een relaxt en cool gevoel op; een 'easy-going'-gevoel los van leef- tijd of periode. Een stof die voor basics of juist superfashion is. De ze zomer is de denim lifestyle hele maal terug. Het verleden gaat in de mix met het heden: overdyed en used effecten gaan samen en het indigoblauw is ofwel medium, licht of supergebleekt. Ook de zwarter-dan-zwart jeans maakt dit seizoen zijn comeback. Inspiratie- bron voor de kleuren is het zuide- lijke klimaat van Cuba. De jaren tachtig-trend is onder meer terug te zien in turquoise overdyed jeans en jackets. Doordat Wrangler hier een used-effect op heeft aangebracht, krijgt het denim een opvallend apart karakter. De blauwe jeans wordt lichter deze zomer: van midblauw tot ultra- licht. Een Jichtbruine tinting geeft de jeans extra karakter; het gebruik van bleekmiddel oogt speels. Ook de felle en lichtgekleurde jeans zijn terug: denk aan opvallend roze en zomerklassiek wit. Een ultiem ontspannen zomerge- voel, vind je in Cuba. Niet voor niets is de zomercollectie van Wrangler hierdoor geinspireerd. Vrouwelijk schoon hult zich in lichtblauw gebloemde katoenen blouses, tanktops met palmbomen en sexy stretch, overdyed of felge- kleurde jeans. De mannen gaan voor de nonchalante suave-look in losvallende gebloemde of geruite overhemden met korte mouwen, stoere workerjassen en denim jeans in overdyed whiskeybruin, donkergroen of superzwart, naast blauwe jeans. Als authentiek en puur jeansmerk specialiseert Wrangler zich in het creeren en updaten van used finis hes die de drager telkens weer iets anders en nieuws bieden. Het Years Used Program bestaat uit en serie van used finishes die telkens een ander 'afgedragen' effect ge ven, ofwel een tweedehands look of juist uniek, bijvoorbeeld in combinatie met overdyed denim, tinting of bleekmiddel. Slijtage- plekken of deminstof halen het mooiste uit het karakter van de stof naar boven. Daarom heeft Wrang ler als deze used finishes uitge- voerd op het eigen ontwikkelde broken twill denim. Een speciale weeftechniek zorgt dat het denim supersoepel draagt en aanvoelt en bovendien bijzonder duurzaam is. Ook blijft het authentieke denim karakter hierdoor goed zichtbaar. De Sjonnies Jubileum Tourrrrrr! 10 jaar gezelligheid, humor polonaise De Sjonnies zijn bekend van hits als 'Dans je de hele nacht met mij', 'De Bostella' en 'Blauw van de Sangria'. Bekender zijn echter nog hun live- optredens want bij De Sjonnies is en blijft het altijd feest. Dat is gebleken tijdens meer dan duizend concerten in de afgelopen 10 jaar!!! De Sjon nies, twee zonen met hun vader, reizen door het land om puur Nederlands amusement aan de man te brengen. Zaterdag 9 februari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toe gang 17,00 euro Eric van Sauers een fijn warm mens meeslepend lachwekkend Hij wekt ontroering op om die vervolgens onderuit te schoppen, bouwt stiltes in die hij kapot knalt met hilarische wendingen en houdt van men- sen die hij even later in de hoek zet. En toch: 'Eric van Sauers -een fijn warm mens'. De kranten schreven positief over het stuk: 'Meestentijds is Van Sauers meeslepend. Het is vooral zijn soepele motoriek die zijn voor- stelling zo lachwekkend maakt. Eric van Sauers hoeft maar weinig te doen om hilariteit op te wekken', schreef NRC Handelsblad. Woensdag 13 februari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 17,00 eu ro (inclusief Complete Theater Service) Benny Neyman Bitter Zoet GG: geweldig goed! Ieder seizoen trakteert Benny Neyman het publiek weer op een nieijwe theatersurprise. Ook tijdens 'Bitter zoet' toont Neyman zijn gevoel vpor theater. De zanger mengt sentiment, melancholie, romantiek en knejtte- rend vuurwerk. Met de zachte G van 'goed' en de harde G van 'geweldig' Donderdag 14 februari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 23,00)eu- ro (inclusief Complete Theater Service) Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de Stadsgehoorzaal, Schie- damseweg 51, van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling. H I X L> Creme Fraiche Cinq Creme Fraiche is een veelzijdig gezelschap. Het kwartet laat zich maar moeilijk in een hokje stoppen. Creme Fraiche is gewoon Creme Fraitjhe. Het ene moment is het cabaret, het andere moment entertainment, fen stukje a capella volgt even gemakkelijk op een stukje slapstick als op pen stukje popmuziek. Ook Cinq is zo'n typische, verrassende Creme Fraklhe- voorstelling. Een ding lijkt echter vooraf vast te staan: het wordt weerj la- chen! Vrijdag 8 februari, aanvang 20.15 uur, toegang le rang 14,75 euro, met kortingpas 13,60 euro Opus One Belle en het Beest In het seizoen 2001/2002 presenteert Opus One haar nieuwe dansante fa- milievoorstelling: Belle en het Beest. Naar het oorspronkelijke verhaal uit 1741 'La Belle et la Bete' van de Franse schrijfster Gabrielle de Villeneu- ve dat door de jaren heen diverse malen bewerkt is voor film en theater maakte Opus One een dansante familievoorstelling. Een prins wordt be- mind door een jaloerse fee. Hij kan haar liefde niet beantwoorden en wordt omgetoverd in een beest. In eenzaamheid, omringd door zijn gelief de rozen, brengt hij in een magisch kasteel zijn dagen door. Een jonge vrouw, bevrijdt de prins later van zijn verschrikkelijke vloek. Het sprook- jesavontuur heeft in de hoofdrollen Marit Slinger als Belle en Roberto de Groot als Het Beest Zaterdag.9februari, aanvang 19.00 uur, toegang le rang 14,10 euro, met kortingpas 12,50 euro, kinderen 8,50 euro RO-theater Leonce en Lena Prins Leonce van het koninkrijk Popo en prinses Lena van het koninkrijk Pipi worden aan elkaar uitgehuwelijkt, ook al hebben ze elkaar nooit ge zien. Beide ontvluchten hun lot, ontmoeten elkaar bij toeval en worden, zonder elkaars identiteit te kennen, op elkaar verliefd. Het zou een roman- tisch verhaal kunnen zijn, maar bij Alize Zandwijk wordt Leonce en Lena een macaber en gewelddadig sprookje. Woensdag 13 februari, aanvang 20.15 uur, toegang le rang 18,15 euro, 2e rang/kortingpas 17,00 euro RO-theater Haroen en de zee van verhalen De vader van Haroen is de grootste verhalenverteller van de stad. Iedereen die naar hem luistert, vergeet even hoe ellendig en somber het er is. Op een dag gaat de moeder van Haroen er met de buurman vandoor en kan Haroens vader plots geen verhalen meer vertellen. Haroen gaat samen met een mysterieuze watergeest op zoek naar de zee van verhalen. Haroen en de zee van verhalen is gebaseerd op het gelijknamige boek van Salman Rushdie en is een spannende, muzikale en kleurrijke familievoorstelling met live gespeelde muziek, videoprojecties en een fantasievol decor. Donderdag 14 februari, aanvang 19.03 uur, toegang le rang 14,10 euro, kortingpas 12,50 euro en kinderen 8,50 euro Leonie Jansen, Astrid Seriese en anderen She Got Game In dit theaterconcert zingen Leonie Jansen, Astrid Seriese, Rocq-E Harrel en Lucretia van der Vloot, gedreven door de muziek, geinspireerd door el kaar en gesteund door de band, de sterren van de hemel in bekende num- mers over grootste liefdes, diepste dalen, vurigste strijd en hoogste geluk. Vrijdag 15 februari, aanvang 20.15 uur, toegang le rang 18,00 euro, 2e rang/kortingpas 16,80 euro De kassa van Theater aan de Schie is open maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 15.00 uur, telefoon (010) 246 74 67. Pauline et Paulette Regisseuse Lieven DeBrauwer's sprookjesachtige film over zusterliefde vertelt het verhaal van de verstandelijk gehandicapte 66-jarige Pauline, zuster Paulette 'van de opera' die houdt van tierelantijntjes, rose en kitsch, hulpvaardige zus Martha en vierde zus Cecile die, in tegenstelling tot Pau lette, juist houdt van wit, koud en steriel. Het werkstuk is een mooie sfeer- tekening van de kleine dingen van het leven, de humor en de tragiek. Donderdag 7 februari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Vrijdag 8 februari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Zaterdag 9 februari in Het Zeepaard, aanvang 20.30 uur Een heks in de familie Maria zou soms willen dat ze geen klein vervelend broertje had. Dan komt er plots een nieuwe oppas die eigenlijk een heks blijkt te zijn. Deze oppas heeft de opdracht om de wens van Maria uit te laten komen. Maar dat was natuurlijk ook weer niet de bedoeling van Maria! Kinderfilm van Harald Hamrell, vanaf 8 jaar. Zaterdag 9 februari, aanvang 14.00 uur in het Filmhuis Zondag 10 februari, aanvang 14.00 uur in het Filmhuis Abre los Ojos De tweede film van regisseur Alejandro Amenabar is een inventieve tril- ler. Abre los Ojos (Open je ogen) kan gezien worden als een koortsdroom oftewel een nachtmerrie zonder einde. Het vertelt het verhaal van de knap- pe, steenrijke rokkenjager C6sar uit Madrid die door toedoen van zijn ja loerse vriendin een auto-ongeluk krijgt en gruwelijk verminkt raakt. Na dit ongeluk gaan realiteit en fictie door elkaar heen lopen. Abre los Ojos wordt gekenmerkt door ingenieuze vondsten, strakke, meerlagige scena rio's en originele, onverwachte ontknopingen. Vrijdag 8 februari in Het Zeepaard, aanvang 20.30 uur Zaterdag 9 februari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Het Zeepaard is gevestigd in het Theater van Vlaardingen, Schiedamse- weg. Het Filmhuis kan gevonden worden in de Nieuwstraat 12 in Schie dam. Toegang 6 euro (donateurs 4,50 euro). De kinderfdms kosten 3,50 euro voor kinderen tot 12 jaar. De kassa is een half uur voor aanvang open. Kaarten kunnen worden gereserveerd van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en van donderdag tot en met zaterdag van 19.00 tot 21.00 uur aan de kassa van de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen, (010) 434 05 00.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 25