III MEERMAN i m III! MEERMAN Filiaalmanagers (m/v) Assistent filiaalmanagers (m'/v) Verkoper binnendienst ipukiist in UirijfjSMpm-oitilwiem CAD-TEKENAAR WERKVOORBEREIDERjm/v] Tevens kunnen wij nog diverse autotechnici plaatsen! Magazijnmedewerker Chauffeur/Magazijnmedewerker verhuurt bijna alles! Commercieel Technisch Medewerker Chauffeur Sectieleider Administratie ICS AUTO HOOGENBOOM Will u werken bij een toonaangevend bedrijf in de plaatbewerking? voor de service aan onze geavanceerde plaatbewerkingsmachines Ons succes Uw carriere en Lidl Nederland GmbH bedrijfswagen-onderdelen Meerman Konstruktie b.v., gevestigd in Vlaardingen, is een onderdeel van de Mevla Groep. Zij is gespecialiseerd in het leveren en monteren van dak- en gevelbeplating voor nieuwbouw en renovatie van o.a. bedrijfsgebouwen. In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar: 1 *f SGS Redwood Nederland B.V. administratief medewerker/ aankomend controller m/v ^BON| Wil jij werken bij een AustraJisch, jong en dynamisch bedrijf? Customer Service Person Auto Hoogenboom, officieel dealer van Volkswagen, Audi en Porsche in Rotterdam is een van de grotere dealer-bedrijven in eigendom van Pon Holdings. Vanuit deze solide basis zorgen ruim 100 coilega's voor het waarmaken van het vertrouwen dat klanten ons geven. Sinds februari 2001 zijn wij verhuisd naar een nieuw pand met de modernste voorzieningen waar we nog betere service kunnen verlenen. Naast het dealerbedrijf voeren wij op dezelfde locatie een modern universeel schadeherstelbedrijf. Week 7 TOTAAL - TX09 Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een dynamische en enthousiaste SaVKE-ENGINEER Onze SERVICE-AFDELING met enthousiaste coilega's houdt zich bezig met de inbedrijfstelling, after sales service en preventief onderhoud, zowel aan de door ons in Nederland verkochte als naar Z.O. Azie geleverde machines. U bent een 'all-round' SERVICE-ENGINEER van 25-30 jaar met een opleiding op MTS niveau, die na een degelijke inwerkperiode direct onze relaties gaat bezoeken. Gezien het internationale karakter van onze onderneming, dient u de Duitse en Engelse taal redelijk te beheersen. Nederland Wij bieden: Een werkomgeving die heel positief te noemen is en uitermate flexibel. Goede arbeidsvoorwaarden. Een zelfstandige en verantwoordelijke functie binnen een mondiaal werkend bedrijf Indien u interesse heeft voor deze dynamische job, schrijf dan een bondige sollicitatiebrief voorzien van cv aan: Beyeler Nederland bv. t.a.v. de heer A.A. Rennert Industrieterrein 'Nieuweweg' Stek 8 3371 KG Hardinxveld-Giessendam Lidl Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met duizen- den vestigingen in 11 Europese landen behoort Lidl tot de grootste retailers in Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl actief op de Nederlandse markt. Vanuit 114 winkels, een distri- butiecentrum in Heerenveen en het hoofdkantoor in Huizen wordt door zo'n 2.000 medewerkers enthousiast gewerkt aan de verdere explosieve groei van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door een uitstekende prijs/prestatie- en kwa- liteitsverhouding van al haar producten. Voor onze nieuw te openen vestigingen in Rotterdam en omgeving zijn wij op zoek naar: De filiaalmanaqer en de assistent filiaalmanager: Hebben de verzorging van de winkel hoog in het vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 25 winkelmedewerkers Voeren samen met hun team alle voor- komende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van hun filiaal Wij bieden: Uitstekende (concurrerende) salariering Goede overige arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Wij zoeken kandidaten met de volqende kenmerken: Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pre Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Uw sollicitatie: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeldt in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de vestigingsplaats waar uw voorkeur naar uitgaat. Afd. Personeelszaken Postbus 740, 8440 AS Heerenveen E-mail: vacature@lidl.nl dronk Rotterdam Bemmel Gorinchem Halfweg Maasland Roosendaal Tilburg Dronk b. v. is een toonaangevend leverancier van bedrijfswagenonderdelen aan garages en transportbedrijven. Voor onze hoofdvestiging in Rotterdam zoeken wij enkele enthousiaste fulltime medewerkers. In deze functie adviseer je klanten over de veelzijdige toepassingen van onze producten, zowel telefonisch als aan de verkoopbalie. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een vracht- wagenmonteur met een commerciele inslag of iemand met relevante werkervaring. In deze functie zorg je in teamverband voor de afhandeling van de inkomende en uitgaande goederenstroom. Je hebt een LTS-opleiding. Je bezorgt onderdelen met een bestelbus in de regio Rotterdam. Daarnaast assisteer je bij het magazijnwerk. Voor deze functie dien je te beschikken over een goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Jehebt een LTS-opleiding. Binnen onze organisatie met korte communicatielijnen bestaan goede doorgroeimogelijkheden voor enthousiaste, gemotiveerde medewerkers. Hebje interesse? Dan graag je sollicitatie binnen 10 dagen naar: Dronk b.v. - afdeling personeelszaken Postbus 8555 3009 AN Rotterdam Telefoon 010-286 22 22 ■XI U zult zich in deze veelzijdige functie, na een periode vtgr inwerken als tekenaar, verder ontplooien tot zelfstandig tekenaar werkvoorbereider. Tot uw taken behoren, behalve het opzetten en uitwerken van overzichts- en detafl- tekeningen, ook het uittrekken, reserveren en inkopen v|n materialen. U werkt daarbij nauw samen met de afdelingen Calculatie en Uitvoering. Ook overleg met opdrachtgevers behoort tot uw taken. Voor deze doorgroeifunctie zoeken wij kandidaten met enkele jaren werkervaring en een afgeronde opleiding Ofr MBO-niveau in de richting werktuigbouw of bouwkunde. Wij bieden een breed takenpakket in een dynamisch bedrijf, waarbij salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden uiteraard afgestemd zijn op de inhoud van de functie. Uw sollicitatie graag naar: l Meerman Konstruktie B.V. De heer V.S. van den Berg Hoekerstraat 10, 3133 KR Vlaardingen Postbus 191, 3130 AD VLAARDINGEN Telefoon 010-4350611. Email: v.vd.berg@meerman.nl Boels Is een Internationale onder neming bestaande uit een divisie Machlneverhuur en een divisie Party- en evenementenverhuur. Machlneverhuur levert machines en gereedschappen aan bouw, industrie en particulieren. Party- en evenementenverhuur voorziet in een breed assortiment artikelen voor beurzen, feesten en groot- schalige evenementen zoals het EK-voetbal. de Olympische Spe- len, Pinkpop en Lowlands. Pierre Boels B.V. hoort tot de top van Europa en het beleid is gericht op voortdurende groei. Inmiddels werken er bij Boels ruim 600 mensen. Bo el s Interesse? Stuur dan binnen twee weken een brief met c.v. naar: Pierre Boels B.V., afd. P&O t.a.v. Ellen Fischer, Postbus 666,6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Of bel voor meer informatie met Ellen Fischer, tel. 046 - 459 21 98. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor ons machinefiliaal in Rotterdam zoeken wij een commercieel technisch medewerker en een chauffeur. Functie-inhoud: advisering over het machineverhuurassortiment en het gebruik daarvan: afgifte en retourname van gehuurde artikelen en de administratie hiervan; mede zorgdragen voor een representatieve uitstraling van het filiaal. Functie-eisen: MBO denk- en werkniveau op technisch gebied, verkregen door ervaring en/of opleiding; flexibel, stressbestendig en klantgericht; in bezit van een rijbewijs B(E) is een pre. Functie-inhoud: verzorgen van het transport van de machines van en naar het filiaal in Rotterdam; adviseren van de klant met betrekking tot het gebruik van de machines. Functie-eisen: LBO-opleiding; in bezit van een rijbewijs B(E) en minimaal 1 jaar rij-ervaring; klantvriendelijk en bekend in de regio. Voor beide vacatures geldt dat het uitdagende functies zijn met doorgroeimogelijkheden. SGS Redwood Nederland B.V. werkt met name binnen de petro(chemische) sector. Zij beschikt daarbij over een v omvangrijke inspectiedienst en eigen laboratoria voor de petro(chemie), de milieu- en de voedingsmiddelensector. SGS Redwood Nederland B.V., ressor- terend onder de SGS Nederland Groep, is onderdeel van Societe Generate de Surveillance Holding te Geneve. Met circa 31.000 medewerkers in 140 lan den is SGS's werelds grootste on- afhankelijke organisatie op het gebied van controle, inspectie, analyse, ad visering en certificering van systemen, werkwijzen en producten. SGS Laboratory Services in Dordrecht is een laboratorium gespeciali seerd in onderzoek naar levensmiddelen- en consumentenproducten. Voor onze laboratoriumadministratie zijn wij op zoek naar een (m/v): Werkzaamheden Met uw team draagt u zorg voor de totale administratie van het laboratorium in de breedste zin van het woord. Daarnaast verbetert en optimaliseert u continu de administratieve processen om de administratieve ondersteuning naar het laboratorium en de afhandeling van de monsters naar de opdrachtgever zo goed mogelijk te laten verlopen. Het beheren en ondevhouden van de administratieve databestanden behoort ook tot uw werkzaamheden. Profiel U bent een doener en denker met visie, u heeft HBO- niveau (door opleiding of ervaring) en bezit aantoonbaar organisatie- vermogen. U staat redelijk aan het begin van uw loopbaan en ziet het als een uitdaging om processen aan te passen en te optimaliseren tot een goed lopend geheel. Daarnaast zijn een klantgerichte opvatting, een flexibele werkhouding en een accurate werkstelling onmisbaar voor deze functie. Aanbod Wij bieden u een boeiende functie met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid binnen een dynamische organisatie. Naast de bij de functie behorende arbeidsvoorwaarden creeren wij ruimte voor u om zowel persoonlijk als professioneel verder te groeien in de functie en binnen SGS. Om onze opdrachtgevers beter van dienst te kunnen, zijn zal het laboratorium naar verwachting in het 4e kwartaal van 2002 verhuizen naar Spijkenisse. Reacties Uw reactie, voorzien van een cv, kunt u binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie sturen naar SGS Redwood Nederland B.V., t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 200, 3200 AE Spijkenisse. Bezoek voor nadere informatie onze website (www.sgs.nl) of neem contact op met de heer A. Hoogland (Hoofd Laboratorium), tel. (078) 654 53 66. composers of fine beverages I.C.S./Riant, gevestigd te Dordrecht, maakt met 110 mede- werk(st)ers deel uit van de internationaal opererende Autobar Group. Het bedrijf is gespecialiseerd in het bran- den van verse koffie en het verwerken van thee en instant- producten geheel ontwikkeld voor het gebruik in warme drankenautomaten. Voor de financiele administratie zoeken wij met ingang van z.s.m. een: Je zult werkzaam zijn als rechterhand van de financieel directeur. Afhankelijk van capaciteiten kunnen de werk zaamheden op een hoger niveau komen. Werkzaamheden o.a.: Controle debiteuren-/crediteurenadministratie; Vervaardigen van statische overzichten; Bieden van ondersteuning m.b.t. vervaardigen van bud- getten, jaarrekeningen en perioderapportages. Functie-eisen: MBO plus-niveau; Administratieve opleiding; Goede kennis van MS Office; Teamgeest. Meer informatie? Wil je meer weten, neem dan contact op met de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 078-6546111. Belangstelling? Hebje belangstelling voor deze functie, stuur dan een solli citatiebrief met c.v. naar: ICS International B.V., t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 68,3300 AB Dordrecht. SCHEFFERS REKLAME BV Nikkelstraat 43 2984 AM Ridderkerk Telefoon 0180-424100 Telefax 0180-431110 www.scheffersreklame.nl Scheffer's Reklame BV is met ca. 25 medew. ruim 30 jaar actief op het gebied van bewegwijzering, beletteringen an lichtreclame. Om ons verkoopteam te versterken zoeken wij een: ACCOUNTMANAGER (t.b.v. Signing-unit) Relatiebeheer t.b.v. large accounts, actieve acquisitie plegen, technische commerciele inslag. Zeer zelfstandige functie met goede arbeidsvoorwaarden. Stuur CV naar: Scheffer's Reklame BV t.a.v. Dhr. A. van Meer Nikkelstraat 43, 2984 AM Ridderkerk Garment Corporation is een jong bedrijf in Nederland (in Australia en Sjanghai inmiddels een bestaan van 10 jaar) dat zicii voomameiijk bezighoudt met het ontwer- pen en verkopen van sportkleding op het gebied van surfen, tennis, golf etc. aan promotionele bedrijven. Wij zijn op zoek naar een die tussen de 22 en 30 jaar jong is, een dosis humor heeft en zo snel mogelijk aan de slag kan. Denk jy dat je onze omzet kan verhogen door Duitsland of Frankri|k te veroveren? Hebje ongeveer een jaar ervaring en denk jij dat deze uitdagendeArerantwoordelijke functie jouw toekomst is, spreek je Engels en Duits of Frans, reageer dan snel en wij zien graag jouw reactie verschijnen op het voigende e-mailadres: l.andeweg@garment.nl Garment Corporation BV UzetteAndeweg Ot 0-428 0272 WIJ ZOEKEN TALENTEN VOOR ONS MODERNE AOTOBEDRIJF OFFICIEEL DEALER VAN VOLKSWAGEN, AUDI EN PORSCHE De Parts Manager is met zijn team zowel logistiek als commercieel van groot belang voor ons bedrijf. Naast een soepele interne logistiek heeft hij/zij een uit- gebreide commerciele verantwoordelijkheid voor de extrene verkoop van onderdelen. Als spin in het web en vooral als een betrouwbare partner heeft hij/zij als doel om met het team het hoogst mogelijke serviceniveau en afde- lingsresultaat te bereiken. Met onze voorraad realiseren we een omzet van 5 miljoen over twee vestigingen. I Bij onze hoofdvestiging te Chariois is ptaats voor een full time Parts Manager (m/v) De werkzaamheden zullen onder andere zijn: aansturen van 9 enthousiaste medewerkers ontplooien van nieuwe interne en exteme aktiviteiten verder verhogen van het serviceniveau bijspringen bij werkzaamheden waar nodig Om deze functie te vervullen vragen wij: MBO/HBO niveau door studie of werkervaring ervaring met leiding geven aan een logistiek team ervaring met service veriening naar klanten technische kennis en sterke administratieve vaardigheden goede kennis van de Nederlandse taal en geschrift en enige kennis van de Engelse en Duitse taal commercieel en communicatief vaardig Voor deze functie bieden wij aan: een uitstekende werkomgeving in een nieuw, modeme pand een team met enthousiaste coilega's een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorzieningen Richt uw schriftelijke sollicitaties met cv aan: Auto Hoogenboom, t.a.v. de heer D.C. Bredenoord, Postbus 5165, 3008 AD Rotterdam. Bel voor meer informatie 010 - 410 56 05 De Schade Service Adviseur (m/v) is het gezicht van ons schadeherstel bedrijf. Hij/zij heeft intensief contact met onze klanten en is daardoor een van de belangrijkste personen m.b.t. klantenloyaliteit en bedrijfsresultaat bij Schade Service Hoogenboom. Het is veel meer een relatiebeheer- en servicefunctie, dan een technische functie. I Bij Schade Service Hoogenboom te Chariois is piaats voor een Schade Serviceadviseur (m/v) Je neemt alle zorg uit handen van de klant, van aanname van de schade auto tot aflevering van de herstelde auto. Activiteiten zijn onder andere opvangen van klanten, taxeren van de schade en inplannen van de herstelwerkzaamhe- den, klanten informeren over de voortgang en administratieve afhandeling met verzekerings- en leasemaatschappijen verzorgen. Daarom zoeken wij iemand die weet wat dienstverlenen is en snapt dat je met flair en daadkracht klanten voor je kan winnen. Om deze veelzijdige functie te vervullen vragen wij minimaal: ervaring met serviceveriening naar klanten enige ervaring met schade afhandeling of andere automotive activiteiten goede commerciele en communicatieve vaardigheden MBO werk- en denkniveau enige technische kennis is een pre, maar je hoeft geen technicus te zijn administratieve vaardigheden Voor deze functie bieden wij aan: een uitstekende werkomgeving een jong team, enthousiaste coilega's een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorzieningen Richt uw schriftelijke sollicitaties met cv aan: Auto Hoogenboom, t.a.v. de heer S. Zipp, Postbus 5165, 3008 AD Rotterdam. Bel voor meer informatie 010 - 410 56 85

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 24