Collegas die aan de top willen werken HANDHAVER Hoogheemraadschap van Schieland www.mooi-werk.nu Verpleegkundigen Apothekersassistenten Radiodiagnostisch laboranten/ Hartvaatfunctielaboranten Operatieassistenten/ Anaesthesiemedewerkers Teamleiders Een leuke baan in een ziekenhuis met toekomst. •-4L- r# Gediplomeerd of die een opleiding willen volgen. Gediplomeerd of die een opleiding willen volgen. HBO-diploma en ervaring met leidinggeven. Het Reinier de Graaf ziekenhuis biedt garantie voor de toekomst. Ons ziekenhuis heeft niet alleen goede secundaire arbeidsvoorwaarden, maar biedt ook aantrekkelijke doorstroommogelijkheden in functies als zorg- coordinator, teamleider, anaesthesiemedewerker, gespecialiseerd verpleeg- kundige enz. U kunt rekenen op een cooperatieve werkomgeving. Ook als u al een tijdje uit het arbeidsproces bent geweest, kunt u informeren naar de mogelijkheden om weer in het arbeidsproces terug te komen. Reinier de Grflflf Groep Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De Reinier de Graaf Groep is onderdeel van een groep van topklinische ziekenhuizen. Ben je iemand die wil werken in een kennisintensieve organisatie met oog voor jouw persoonlijke ont- wikkeling? Kijk op www.rdgg.nl voor meer informatie over ons ziekenhuis, vraag persoonlijk een sollicitatie- formulier aan (015-2603672 of 015-2604619) of stuur je cv. naar de Reinier de Graaf Groep, t.a.v. mevrouw B. de Graaff, personeelsadviseur, postbus 5011, 2600 GA Delft. Mailen kan ook: sollicitatie@rdgg.nl. (m/v) 37 uur per week De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie of solliciteren Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterdam www.schieland.nl Natuurlijk, werken in de gezondheids- zorg is hard werken, maar het geeft ook heel veel voidoening. Het is mooi werk. En het wordt aileen maar mooier als je werkt in een prettige werkomgeving, met fijne collega's en waardering van je werkgever. Het Vlietland ziekenhuis is de nieuwe naam van de ziekenhuizen Schieland in Schiedam en Holy in Vlaardingen. In 2004 gaan we gezamenlijk over naar een modem, nieuw ziekenhuis. Een mooi ziekenhuis, uitgerust met de modemste apparatuur is natuurlijk prachtig. Maar zonder enthousiast en gemotiveerd personeel wordt het niks. Het Vlietland ziekenhuis is daarom op zoek naar mensen die met ons mee willen groeien naar een organisatie waar professionaliteit, kwaliteit en mensgerichtheid hoog in het vaandel staan. Een solicitatiebrief met C.V. kun je sturen naar het Vlietland Ziekenhuis, afdeling Personeel en organisatie, Postbus 215,3100 AE Schiedam. Solliciteren via onze website kan ook. Meer inforrmatie over deze en andere vacatures vind je op: Op dit moment hebben wij onder meer de voigende vacatures: Doktersassistente m/v 32 uur per week Diploma doktersassistente en tenminste een jaar werkervaring. Verpleegkundigen Verzorgenden m/v 20-36 uur per week en op oproepbasis Diploma A-verpleegkundige of HBO-V. Leerling IC/CCU verpleegkundige m/v Fulltime Diploma A-verpleegkundige en tenminste een jaar werkervaring. IC/CCU verpleegkundige m/v Fulltime Diploma A-verpleegkundige, aangevuld met de opleiding tot IC/CCU verpleegkundige SEH-verpleegkundige m/v Medewerker medisch archief m/v 20-36 uur per week MAVO werk- en denkniveau. 20 uur per week Diploma A-verpleegkundige, aangevuld met een diploma SEH- of IC-verpleegkundige en een jaar ervaring als gediplomeerd verpleegkundige. Week 7 TOTAAL-TXIO Het hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam, Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat de inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent drie sectoren: Afvalwater en Facilitaire zaken, Waterbeheer en Financien en drie stafafdelingen (Communicatie - Bestuurlijke en Juridische zaken - Personeel en Organisatie). Klantgerichtheid en een bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ongeveer 180 medewerkers. De sector Waterbeheer is onderverdeeld in de afdelingen Beheer, Beleid Onderzoek en Vergunningverlening Handhaving. De afdeling Vergunningverlening Handhaving bestaat uit 20 medewerkers die vergunningen verlenen, toezicht houden, controles uitvoeren en handhaven in het kader van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) en de Keur van Schieland. In verband met het vertrek van een van onze collega's is de afdeling op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: Als handhaver houd je toezicht en controle op de naleving van regels. Het aandachts- gebied van deze functie is lozingsvoorschriften in het kader van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo). Je beoordeelt overtredingen en adviseert over bestuurs- rechtelijk en strafrechtelijk optreden. Tevens beoordeel je de te treffen saneringsmaat- regelen, adviseer en rapporteer je over bedrijfscontroles en metingen ten behoeve van beleidsvoorbereiding en voer je overleg met bedrijven en overheidsinstanties. Tot slot verricht je overige werkzaamheden waaronder het adviseren inzake verontreinigingsheffing. De vacature heeft betrekking op het onderdeel Wvo maar in beginsel zijn de handhavers van Schieland ook ipzetbaar op het andere hand- havingstaakveld van Schieland, namelijk de Keur van Schieland. Je hebt een afgeronde opleiding op HBO niveau richting procestechnologie, milieu of vergelijkbaar. Je hebt ervaring en vakkennis in het omschreven werkveld, je hebt een zelfstandige, collegiale en flexibele instelling en je kunt goed in teamverband werken. Je bezit goede contactuele en redactionele vaardigheden en je hebt ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Tot slot ben je in het bezit van het rijbewijs B. Wij bieden een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 1.951,71 bruto per maand bedraagt (aanloopschaal 8) danwel maximaal €2.959,56 bruto per maand (functionele schaal 9) exd. 8% vakantietoeslag. De gemiddelde arbeidsduur bedraagt 37 uur per week, waarvan de feitelijke invulling in overleg flexibel kan plaatsvinden. Bij een 40-urige werkweek kun je rekenen op 152 adv-uren. Schieland kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaars- uitkering van 1,5%, aantrekkelijke pc-priveregeling, fiets-leaseplan, goede reiskostenregeling, financiele bijdrage in de kinderopvang en bedrijfsfitness. Opname in de Stichting Pensioenfonds ABP en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling en ruime opleidingsmogelijkheden behoren tot het arbeidsvoorwaardenpakket. Aanvullende informatie over de functie kun je verkrijgen bij Piet Vliegenthart, hoofd afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 010 - 453 73 98. Je sollicitatiebrief met CV kun je binnen 14 dagen sturen naar Het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam. Vermeld zowel in je brief als op de envelop het vacaturenummer S-WB0202. Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 27