Goede voeding belangrijk voor mensen met kanker s m maasstad video preview maasstad horoscoop rw ■v gezond maasstad puzzel wel ■I luister SEXTETO CAI\IYEI\IGUE agenda gehoorzaal filmhuis zeepaard theater a/d schie REGIO - Er wordt al tiental- len jaren wetenschappelijk onderzoek gedaan naar het verband tussen voeding en het ontstaan van kanker. En hoewel inzichten op het ge- bied van bepaalde voeding- stoffen steeds wijzigen en worden aangepast, is nog nooit aangetoond dat voeding kanker kan stoppen of zelfs genezen. Dat betekent niet dat een goede voeding geen belangrijke rol kan spelen bij het ziekteproces als de dia gnose kanker gesteld is. pyNj"]ri^J~VtrNiJ""WT Woerisdag 20 februari 2002 Ram 21 maart - 20 april Je hebt het gevoel dat het zo niet verder kan. Er moet schoon schip gemaakt worden. Wees realistisch en geef toe dat je op een dood spoor zit. Loslaten zal de verande- ring en dus verbetering in gang zetten. Het nieuwe pad brengt de benodigde vrijheid en verlichting. Stier 21 april - 21 mei Sommige Stieren zijn van een kou- de kermis thuis gekomen. Ga niet bij de pakken neerzitten, maar pak de draad op en ga verder met waar je gebleven was. Dat kost wat hart- zeer, maar daar kom je wel over- heen. Zo lang heeft het niet ge- duurd. Blijf eerlijk tegen jezelf. Tweelingen 22 mei - 21 juni De meeste Tweelingen zullen ein- delijk besloten hebben om de knoop door te hakken en voelen zich met de dag meer opgelucht. Ga naar buiten en geniet van het nieuwe gevoel. Je hebt het hele- maal in je eentje geklaard en bent trots op jezelf. Neem ruim de tijd om het oude goed af te ronden. Kreeft 22 juni - 22 juli Als je lichamelijk niet wat voor- zichtiger met jezelf wordt, vallen er steeds meer spaanders. Er is er maar een van jou en dat wordt door je omgeving hooglijk gewaar- deerd. Wat je nu te zeggen hebt, gaat gemakkelijker en je bedoelin- gen worden veel beter begrepen. Wees niet bang wat je financien betreft, alles gaat goed. Leeuw 23 juli - 23 augustus Een goede week voor de onstuimi- ge gedachten. De ene goede ge- dachte na de andere schiet door je hoofd en je weet haast niet hoe je die allemaal in praktijk moet gaan brengen. Rustig aan, er is tijd ge- noeg om ze een voor een uit te voe- ren. Neem je geliefde eens mee uit naar een bijzondere plaats. Maagd 24 augustus - 23 September De kentering zit eraan te komen en je voelt nu al hoe een en ander uit gaat pakken. Dit is grootser dan je had durven verwachten. Meestal ben je behoudend en wacht je af, maar nu heb je lef en kom je zelf met goede ideeen. Ga ervoor, je hebt het verdiend en ook in de lief- de zit nu meer vaart. Weegschaal 24 September - 23 oktober Ben je verliefd? Ga niet zitten wachten, maar neem zelf het heft in handen. Een leuke week, waarin veel onverwachte dingen gebeu- ren. Let wel goed op je gezond- heid, want als je niet op tijd ont- spant, krijgt de griep vat op je. Trek nog steeds je eigen plan en laat jaloerse mensen maar in hun sop gaarkoken. Schorpioen 24 oktober - 22 november Een prima week voor deze diep- gangers van de dierenriem. Je stort je voorzichtig in een nieuwe relatie met iemand, die jou ook heel aan- trekkelijk vindt. Je tast elkaar af door veel lange gesprekken te voe- ren en eigenlijk wil je niets liever dan het achterste van je tong me- teen laten zien. Niets voor jou, het verbaast je dan ook, dat je zo open- hartig bent. Boogschutter 23 november - 21 december Er gebeurt nog steeds heel veel en je vindt het heerlijk. Soms wel even pas op de plaats maken om een beetje energie op te laden, maar over het algemeen kan je het goed aan. Geniet er maar van, want over een paar weken keer de rust terug en dat is voor jou niet altijd even prettig. Steenbok 22 december - 20 januari In je werk zijn momenteel moge- lijkheden voor expansie. Stap eens op je meerdere af en vraag op de man af om opslag. Die persoon heeft al lang gezien wat voor vlees hij met jou in de kuip heeft, maar hij gaat het natuurlijk niet zelf aan- bieden. De kans is groot, dat er ook nog een promotie in zit. Waterman 21januari -18 februari Een aantal Watermannen zit mo menteel niet lekker in hun vel. Je zondert je af en denkt in je eentje de chaos in je hoofd op te moeten lossen. Wat zou je ervan denken eens open kaart te spelen met de mensen die van je houden? Dan is de kans groot, dat ze heel goed be- grijpen waar je mee zit en begre pen worden lucht enorm op. Vissen 19 februari - 20 maart Nieuwe plannen vormen zich in jouw hoofd. Het lijkt wel of je op- nieuw geboren bent. Je wilt aan de slag gaan om ze een voor een in praktijk te brengen, maar sommige ideeen moeten eerst rijpen. Geluk- kig heb je geduld genoeg om te wachten. Geniet van deze nieuwe fase in je leven en probeer de laat- ste oude restjes los te laten. 'De Grot van regisseur Martin Koolhoven is gebaseerd op de gelijknami- ge roman van Tim Krabbe. Fedja van Huet speelt in deze film geoloog Egon Wagter. Hij is op een punt in zijn leven belandt waarop hij eigenlijk niet meer tevreden is met wat hij heeft. Zijn huwelijk is niet wild, zijn baan als aardrijkskundeleraar is hij al veel langer zat en hij wil nu eindelijk wel eens zijn droom waarmaken: deelnemen aan een belangrijke geologische expeditie. Daarnaast wordt Egon steeds geconfronteerd met zijn jeugd- vriend Axel van de Graaf (Marcel Hensema). Ze hebben elkaar dertig jaar geleden leren kennen tijdens een jeugdkamp in de Ardennen. Egon en Ax el waren toen al elkaars tegenpolen. De brave dromer tegenover een alles- durver, die voortdurend op zoek is naar uitdagingen. Inmiddels heeft Axel carnere gemaakt als drugsdealer en hij is een van de meest gevreesde cri- minelen van het land. Als Egon op het punt staat zijn grote droom werke- lijkheid te laten worden, heeft hij daarbij de hulp nodig van Axel. In 'De Grot' lopen verschillende tijdslagen door elkaar heen. Een belangrijke rol is weggelegd voor het jeugdkamp. Egon wordt overrompeld door het on- aangepast gedrag van Axel, die hem laat kennismaken met alles wat God verboden heeft. Begin en eind van 'De Grot' sluiten naadloos op elkaar aan, maar het duurt anderhalf uur voor je alle gebeurtenissen in het juiste perspectief kunt plaatsen. Ondertussen legt regisseur Martin Koolhoven iedere keer een nieuw stukje in de puzzel, waarmee hij de spanning gelei- delijk aan opbouwt. Met een strakke regie, een sterk scenario, acteerwerk van hoog niveau heeft Koolhoven met 'De Grot' een sterke film afgele- verd in de stijl van die andere Tim Krabbe-verfilming 'Spoorloos'. Vincent Wernke Goede voeding voor mensen met kanker verschilt echter niet wezen- lijk van die voor mensen zonder deze ziekte. Bij ruim de helft van de patienten met kanker is er spra- ke van een ongewenst gewichts- verlies. Wanneer gezonde mensen afvallen betekent dit dat de vet- massa in het lichaam afneemt. Ge- wichtsverlies bij kankerpatienten bestaat uit verlies van vetmassa en van vetvrije massa. Veel weefsels die onmisbaar zijn voor het func- tioneren van het lichaam, zoals spieren en organen, maken deel uit van deze vetvrije massa. Bij kanker lijkt het voor de hand te liggen om de voedingstoestand te verbeteren door extra aandacht aan de voeding te besteden en door wellicht meer te gaan eten. Het is waar dat mensen met een goede voedingstoestand voordeel vinden tijdens het ondergaan van de vaak toch zware behandelingen. Een goede conditie is een voorwaarde om de antitumor behandelingen beter aan te kunnen, minder last te hebben van bijwerkingen en zich daardoor prettiger te voelen. Voeding is echter niet van invloed op de stimulering van de tumor- groei. Goede voeding moet daar- om niet als genezende therapie ge- Horizontaal 5 Het alsmaar thuis zijn is toch niet zo vreemd. (6) 7 Is het nou wel of niet gevuld? (8) 9 Een gemeentelijk uitstapje. (8) 10 Er is nogal wat be- weging in 'n klok. (6) 11 Zitelemen- ten. (12) 12 Een hartig omroep- paardje. (6) 14 Een oude hiervan weten heel goed, wat ze doen. (6) 17 Schoolgeld. (12) 19 Hier loopt va- der achter moeder aan. (6) 20 Een bindmiddel. (8) 21 Deopslagruimte is niet lomp. (8) 22 Als je zo verve- lend blijft, geef ik je een paard. (6) Verticaal 1 Wat hij langs zijn neus weg zegt, is toch meestal niet grappig. (8) 2 Bij een orkaan moet je wel een warm jack aandoen. (6) 3 Trek niets los bij de zusters. (8) 4 Een dierenverblijf, waar gegokt wordt. (6) 6 Dit is wel erg alledaags. (13) 7 Een vis met kleingeestige kritiek kan toch wel levenslustig zijn. (6) 8 Deze dieren eten meer dan bijgerechten. 13) 13 Zij mogen het dichthouden. (8) 15 Geslotenheid. (8) 16 Menherinner- de zich de mens als iets geweldigs. (6) 17 Gemeente. (6) 18 Verwach- tingsvolle kleding. (6). Horizontaal: 1. Doodeng, 6. Koe- melk, 12. Dode, 14. Beat, 15. Rk, 17. Md, 18. Rep, 20. Nn, 21. Am, 22. Hit, 24. Overoud, 27. Elp, 28. Enig, 30. Ad, 31. Sw, 32. Solo, 33. Id, 34. Oa, 36. Eet, 38. Uk, 39. An, 40. Ruhr, 42. Prak, 44. Iel, 45. Adieu, 46. Tol, 48. Kaal, 50. Kwik, 53. Jo, 55. SI, 56. Sen, 58. En, 59. Ta, 60. Inch, 62. Nl, 63. Oo, 65. Goor, 67. Ras, 68. Stopera, 71. Tot, 72. Pf, 73. Mt, 74. Pan, 75. Rp, 77. Ia, 78. Zoen, 80. Neen, 82. Norbert, 83. Kantoor. Verticaal: 1. Dorheid, 2. Od, 3. Dom, 4. Eddo, 5. Ne, 7. Ob, 8. Eend, 9. Man, 10. Et, 11. Kam- pong, 13. Oer, 16. Kind, 18. Rede, 19. Post, 21. Alia, 23. Ti, 25. Va, 26. Uw, 27. Eo, 29. Goulash, 32. Skating, 35. Ah, 37. Elise, 38. Ur, 40. Rek, 41. Ral, 42. Puk, 43. Kok, 47. Sjirpen, 49. Al, 51. We, 52. Tartaar, 54. Onaf, 56. Slop, 57. Noen, 59. Tooi, 61. Cs, 62. Nt, 64. Or, 66. Ot, 68. Stee, 69. Pap, 70. Aren, 73. Mob, 76. Pet, 78. Zr, 79. Nr, 80. Na, 81. No. ERR.U6 (MSptRj^R.£WjD A/ATUURL' ikL 0M2.e TAR.2A/V - MAAR HET (S EOfT MOO HOOIT ZC/Ck: EL.EC.HT (JS setMeeST hier (Lv/7<vt.l zien worden, maar als ondersteu- ning ter verbetering van de kwali- teit van het leven. Een goede voe ding bestaat uit voldoende energie, vocht en voedingsstoffen. Een sta- biel gewicht geeft aan dat de ba- lans tussen energie en verbruik in evenwicht is. Regelmatig wegen is belangrijk. Voor mensen met kan ker is het belangrijk om zoveel mogelijk het gewicht op peil te houden. Een extra tussendoortje of het gebruik van calorierijke pro- ducten kunnen daarbij helpen. Omdat er bij de behandelingen cel- len worden afgebroken is het no- dig voldoende vocht binnen te krij- gen om de afvalstoffen via de nie- ren af te kunnen voeren. Anderhalf tot twee liter vocht per dag is ei- genlijke een minimum. Voor het herstel van de gezonde cellen na de behandeling is extra eiwit nodig. Melkproducten, kaas, vlees, vis en kip zijn grote eiwitleveranciers. Eventueel kan in overleg met een arts of dietist gekozen worden voor voedingssupplementen. Omdat bij kanker een goede voe dingstoestand belangrijk is, zal het advies van een dietist vaak onder- deel uitmaken van de behandeling. Op basis van medische en persaon- lijke gegevens stelt de dietist een persoonlijk voedingsadvies samen. Tijdens behandelingen kunnen voedingsproblemen sterk wisse- len. Samen met de dietist kan be- keken worden welke voeding in die specifieke situatie geschikt is en of er eventueel gebruik gemaakt moet worden van voedingssupple menten of preparaten. Een verwijzing naar de dietist is in ieder geval zinvol als de patient vermagert, zonder dat dit de be- doeling is klachten heeft als slik- klachten, misselijkheid of obstipa- tie een tumor in de mond, slok- darm, maag of darmen heeft waar- door eten erg lastig wordt. Dietis- ten zijn niet alleen werkzaam in het ziekenhuis, maar ook bij de thuis- zorg. Sommige hebben ook een ei gen praktijk. Wie helemaal niet kan (of mag) eten kan op een kunstmatige ma- nier toch voldoende voedingsstof fen binnenkrijgen. Sondevoeding is een compleet vloeibare voeding die via een slangetje via de neus naar de maag loopt. Voor mensen waarbij eten een moeizaam proces is, kan dit een hele opluchting be- tekenen. Er bestaat helaas nog geen dieet waarvan wetenschappe lijk bewezen is dat het een positie- ve invloed heeft op het verloop van de ziekte kanker. Het meest waar- devolle van een specifiek dieet is de invloed die het op de patient zelf heeft. Vaak voelt men zich be ter omdat men door het volgen van een dieet zelf iets doet. Het Moermandieet of het Hout- smullerdieet zijn bekende niet- toxische tumortherapieen. Men ge- bruikt in deze dieten slechts stof- fen die geen ingrijpende of schade- lijke bijwerkingen hebben. Hoe wel ook van de therapieen nooit wetenschappelijk aangetoond is dat ze het kankerproces beinvloe- den, blijken ze zeker geen kwaad te kunnen. Ook met deze dieten kan een goede en gevarieerde voe ding samengesteld worden. Voorlichtingscentrum van de Ne- derlandse Kankerbestrijding, Sop- hialaan 8, 1075 BR Amsterdam of www. kankerbestrijding. nl. Sexteto Canyengue - Tango Maxima In de tachtiger jaren was Carel Kraayenhof een van de zeldzame bandoneonisten in Nederland. Na- dat Astor Piazzolla hem had horen spelen, nodigde hij Kraayenhof uit in 1987 als solist te spelen in de Broadway musical Tango Apasio- nado in New York. Een jaar later was Kraayenhof medeoprichter van het allereerste tangosextet in Nederland, Sexteto Canyengue. In 1990 speelde het sextet, op ver- zoek van Osvaldo Pugliese, samen met zijn orkest in Buenos Aires en Montevideo. Sindsdien toert Sex teto Canyengue de hele wereld rond. Het sextet wordt internatio- naal geroemd om haar natuurlijke, elegante en verfijnde klank. Daar naast speelt het sextet vol meester- schap uiteenlopende tango's van onder andere Piazzolla. Pugliese en Salgan. Verder zijn de originele composities en arrangementen van hoge kwaliteit. Op het album Tan go Maxima speelt Sexteto Canyen gue de beste tangoklassiekers als La Yumba (Pugliese), Adios Noni- no (Piazzolla) en A Fuego Lento (Salgan). Kraayenhofs tango Maxima is opgedragen aan Maxi ma Zorreguieta en voor zijn eigen vrouw componeerde hij Milonga Para Thirza. De violist Martijn van der Linden componeerde de mil onga El Mangazo. Een topalbum, gespeeld vol muzikaliteit en pas- sie. khxl472 Sam Moore - Plenty Good Lo- vin' Het soulduo Sam Dave scoorde aan het eind van de jaren zestig een onvoorstelbare reeks hits (o.a Soul Man, Hold On I'm Coming), alvo- rens aan zakelijke problemen en onderlinge ruzie ten onder te gaan. Jarenlang is onbekend gebleven dat een helft van het duo, Sam Moore, vlak na de breuk, in 1970 een soloalbum heeft opgenomen, met een andere rhythm bluesle- gende als producer, nl. saxofonist King Curtis. Vlak nadat deze op- names waren afgerond werd Curtis doodgeschoten en in de consterna- tie die volgde bleef het album op de plank liggen. Sam Moore zelf was zo zwaar verslaafd dat hij het hele album vergat, totdat het on- langs werd gevonden in de kelders van Atlantic. Onder de naam Plen ty Good Lovin' is het Tost album' dertig jaar na dato alsnog uitge- bracht. Soulliefhebbers zullen smullen van deze veertien-karaats soulplaat, die kan wedijveren met het beste werk van Sam Dave. Een aangename verrassing! jkl11566 De cd's die hier besproken wor den zijn te leen bij de Centrale Discotheek, Hoogstraat 110 in Rotterdam. Voor de catalogus: http://www.muziekweb.nl. Will van Kralingen, Edwin de Vries en anderen Wie is er bang voor Virginia Woolf? lachwekkende en pijnlijk wrede woordenstrijd George en zijn vrouw Martha hebben het idealistische en pas getrouwde stel Nick en Honey na een feestje uitgenodigd om thuis nog een borrel te drinken. Het resultaat: een nacht vol ruzie, frustratie, verwijten, verraad en onthullingen. De gasten worden langzamerhand in een echtelijke oorlog betrokken. Vrijdag 22 februari. aanvang 20.00 uur. grote zaal, toe gang 20,00 euro inclusief Complete Theater Service Country Music Hall of Fame IV de mooiste countrysongs De countrymuziek in Nederland is inmiddels alweer een aantal jaartjes springlevend. En dus is er nog geen reden om met de succesvolle reeks concerten van de 'Country Music Hall of Fame' te stoppen. Ditmaal wordt een rondreis gemaakt door de USA. Vocalisten en musici zijn voor deze show geselecteerd om het muzikale goud te vertolken. Zaterdag 23 februari, aanvang 20.00 uur, grote zaal, toegang 22,50 euro inclusief Complete Theater Service) Jeugdtheater Het Appeltje De Nieuwe Kleren van de Keizer wie vertelt hetde keizer? Het bekende sprookje 'De nieuwe kleren van de keizer' van Hans Christi- aan Andersen bewerkt door jeugdtheater Het Appeltje tot een hartverove- rende vertelvoorstelling. Vanaf 6 jaar. Zondag 24 februari, aanvang 15.00 uur, grote zaal, toegang 7,00 euro Samen zingen Onder leiding van Dick Borst Alle liedjes van toen en nu. De hele tekst wordt gepresenteerd in een uit- gebeid tekstboek. Zondag 24 februari, aanvang 15.00 uur, Harmonie, toegang 4,00 euro inclusiefliedboek) Linda van Dijck, Ingeborg Elzevier, Nelly Frijda Vrouwen van Eer tragikomedie met rasactrices 'Vrouwen van eer' is een nieuwe tragische met in de hoofdrollen drie ras actrices: Linda van Dijck, Ingeborg Elzevier en Nelly Frijda. Drie hoog- staande vriendinnen besluiten om samen te gaan wonen en werken. Niet uit liefde, maar uit berekening. Ze gaan er van uit dat de macht die ze ieder afzonderlijk hebben, opgeteld meer dan de som der delen zal zijn. Maar dat valt tegen. Woensdag 27februari, aanvang 20.00 uur, Grote Zaal, toegang 20,00 eu ro (inclusief Complete Theater Service) Hans Boskamp en Michiel Kerbosch en anderen Potasch en Perlemoer op Vakantie onverwoestbaarnostalgisch Hans Boskamp en Michiel Kerbosch kruipen in de huid van de twee eeu- wig kibbelende joodse compagnons. 'Potasch en Perlemoer op vakantie' werd voor het eerst gespeeld begin jaren zestig naar een script van Jan Blaaser. De eerste dagen verschenen toen maar weinig bezoekers. Nie- mand begreep dat 'P en P' niet echt op vakantie waren, maar dat het slechts de titel was. Het stuk is angepast aan de blijspelwetten van nu. Donderdag 28 februari, aanvang 20.00 uur, Grote Zaal, toegang 20,50 euro (inclusief Complete Theater Service) Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van de Stadsgehoorzaal, Schie- damseweg 51, van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling. Apocalypse Now (redux) Een extra lange versie van Apocalypse Now. Maar liefst 50 minuten meer van Coppola's meesterwerk. Volgens de regisseur zelf was de eindmonta- ge indertijd onder grote tijdsdruk tot stand gekomen. Bovendien had hij toen geprobeerd er een gewone oorlogsfilm van te maken, met een enorm commercieel succes tot gevolg. Met het extra materiaal krijgt de film on der andere een meer politieke en historische context, iets dat de anti-oor- logsboodschap alleen maar versterkt. Donderdag 21 februari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Vrijdag 22 februari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Zaterdag 23 februari in Het Zeepaard, aanvang 20.30 uur De beste zomer Kinderfilm over twee wezen die tijdens de wereldkampioenschappen voetbal van 1958 onder de hoede komen van een lijkschouwer. Hun leven is na deze zomer nooit meer hetzelfde dat ondanks het feit dat Zweden de finale verloor. Zaterdag 23 februari, aanvang 14.00 uur in het Filmhuis Zondag 24 februari, aanvang 15.00 uur in Het Zeepaard Vizontele Vizontele (televisie) vertelt het verhaal van de komst van de televisie in een klein bergdorp. Een milde komedie waarin de verwachtingen van de dorpelingen van het nieuwe medium de hoofdrol spelen. De aankondiging dat het dorp een radio met plaatjes' krijgt, brengt de bevolking in rep en roer. Met een mild kritische blik kijkt regisseur Erdogan naar de gedragin- gen van zelfvoldane autoriteiten, corrupte aannemers en religieuze voor- mannen. Vrijdag 22 februari in Het Zeepaard, aanvang 20.30 uur Zaterdag 23 februari in het Filmhuis, aanvang 21.00 uur Anastasia Spannende belevenissen van Anastasia die moet vluchten voor de revoju- tie. Een animatiefilm zoals Disney deze lang niet meer gemaakt heeft. Zondag 24 februari, aanvang 14.00 uur in het Filmhuis Het Zeepaard is gevestigd in het Theater van Vlaardingen, Schiedamse- weg. Het Filmhuis kan gevonden worden in de Nieuwstraat 12 in Schie dam. Toegang 6 euro (donateurs 4,50 euro). De kinderfdms kosten 3,50 euro voor kinderen tot 12 jaar. De kassa is een half uur voor aanvang open. Kaarten kunnen worden gereserveerd van dinsdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en van donderdag tot en met zaterdag van 19.00 tot 21.00 uur aan de kassa van de Stads gehoorzaal in Vlaardingen, (010) 434 05 00. Frank Boeijen Theatertournee 2002 Dit theaterconcert is UITVERKOCHT! Zaterdag 23 februari, aanvang 20.15 uur De Stilte Grote reizen, klein van stuk Deze door Jack Timmermans gemaakte jeugddansvoorstelling (6 jaar en ouder) toont een reis naar de vriendschap gebaseerd op gedichten en frag- menten uit de jeugdliteratuur. Als Iris haar met koffer uit de trein stapt, be- gint het avontuur. Op allerlei plekken zijn er mensen verborgen. Een won- derlijke voorstelling waarin filmprojecties in harmonie met de actie van dansers en muziek een nieuwe wereld scheppen. Zondag 24 februari, aanvang 14.00 uur, toegang le rang 6,85 euro, kin deren 5,70 euro Slagerij van Kampen 20 jaar Jubileumconcert van deze 'godfather' onder de Nederlandse slagwerk- groepen. Als echte pioniers begonnen de leden van deze groep (twee man- nen, twee vrouwen, nu uitgebreid met een extra man) in 1981 met het pro- duceren van popmuziek, louter en alleen op slagwerk gespeeld en ontwik- kelde een unieke, geheel eigen stijl. Een stijl die inmiddels furore heeft ge maakt. In deze voorstelling een bloemlezing uit 20 jaar eigen werk. Maandag 25 februari, aanvang 20.00 uur, toegang le rang 20,00 euro, kortingpas 19,00 euro Ge Reinders Kump Good Ge Reinders (1953) komt uit Roermond en heeft zich ontwikkeld tot Lim- burgse dialectzanger. Daarmee is Reinders ondertussen ook buiten Lim- burg al aardig bekend. Sinds 1993 gaat Ge Reinders de theaters langs met zijn verhalen en komische liedjes. Deze keer doet hij dat met het program- ma 'Kump good", een voorstelling voor mensen die willen horen en voe len en een 'sjoone' avond willen beleven. Woensdag 27februari, aanvang 20.15 uur, toegang le rang 13,65 euro De kassa van Theater aan de Schie is open maandag tot en met vrijdag van 11.00 tot 16.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 15.00 uur telefoon (010) 246 74 67.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 25