PameijerKeerkring EEN FLEXIBELI IETS VOOR U aa ft GEMEENTE BERNISSE MEDEWERKERS M/v r het Rotterdams Dagblad Sollicitati Werken bij PameijerKeerkring 1 AMPHIT I us (|lt MO facilitair medewerker gebouwenbeheer m/v medewerker handhaving/ vergunningverlening m/v Begeleiders m/v voor 15 tot 32 uur per week en Vakantie of invalkrachten m/v voor variabele uren Begeleider m/v voor 36 uur per week Begeleiders m/v voor 28 tot 36 uur per week Interesse? Controller (M/V) ICS Traffic Manager m/v MEDEWERKERS KLANTENBEZORGSERVICE ZATERDAG-HULPEN 0 maji Mensen met een handicap horen thuis in de gevarieerde samenleving. Dagelijks zetten ruim veertienhonderd medewerkers en vnjwilligers zich in om meer dan tweeduizend mensen met een handicap te ondersteunen en te hegeleiden op alle levensterreinen: wonen, werken, vrije tijd en sociale contacten. Dat gebeurt op talloze plekken in de regio Rijnmond en op de Zuid-Hollandse Eilanden. Door aanwezig te zijn in de samenleving komen contacten en relaties tussen mensen met een handicap en mensen zonder handicap tot stand Dat is waar het PameijerKeerkring om gaat: het ondersteunen van mensen met een handicap in hun maatschappeliik tunctioneren. In de samenleving, met de samenleving. De dienstverlening is ondergebracht in 10 clusters Ieder cluster heeft alle aspecten van de dienstverlening in het pakket. De clusters worden ondersteund door 2 facilitate diensten. Voorde Ambulante Ondersteuning Rotterdam Nood Capelle/Krimpen zoeken we z.s.m.: De Ambulante Ondersteuning Rotterdam Noord Capelle/Krimpen ondersteunt, met een team van 35 medewerkers, 98 clienten die zelfstandig wonen. Er wordt voornamelijk in de avonduren, maar ook in de vroege ochtend en overdag, begeleiding geboden volgens individuele dienstenpakketten, persoonlijke onder- steuningsplannen en begeleidingsplannen. Er wordt ook verzorging gegeven. Wij zoeken een collega die: een relevante opleiding op MBO-niveau heeft; flexibel is, een flinke dosis humor heeft en enthousiast is; de bereidheid heeft tot het draaien van slaapdiensten 16.00 tot 09.30 uur) en bereikbaarheidsdiensten; in staat is om zelfstandig te werken: omdat de medewerkers alleen of bij clienten thuis werken; in het bezit van een rijbewijs is. Wij bieden: een salaris volgens de CAO/GZ in FWG 40, afhankelijk van ervaring minimaal 1.491,- en maximaal 2.207,- bruto per maand bij een 36-urige werk- week; een vast dienstverband; secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een fietsplan, spaarloon- regeling en PC-priveproject; bemiddeling bij kinderopvang; een pensioenregeling bij PGGM: een enthousiast en gemotiveerd team. Meer informatie over de functie wordt verstrekt door Use Okker, plaatsvervangend teamleidster, telefoonnummer 010 - 25 84 700. Voor het Dagcentrum Noord-Oost, Projecten zoeken we een: DC Noord-Oost, Projecten biedt dagbesteding aan 60 mensen met een verstandelijke handicap. Zij w^ken in groepen van ongeveer 6 personen, onder begeleiding, in verschillende projecten waaronder: verzorgings- huizen, kinderboerderijen, groenvoorziening, winkelserviceteam, etc. Wij zoeken een iemand die: een relevante opleiding op MBO- niveau heeft; affiniteit met de doelgroep heeft; zelfstandig is en initiatief durft te nemen; een coachende begeleidingsstijl kan onderschrijven; in het bezit van een rijbewijs is. Wij bieden: een salaris volgens de CAO/GZ in FWG 40, afhankelijk van ervaring minimaal 1.491,- en maximaal 2.207,- bruto per maand bij een 36-urige werk- week; een vast dienstverband; individuele werkbegeleiding; secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een fietsplan, spaarloon- regeling en PC-priveproject; bemiddeling bij kinderopvang; een pensioenregeling bij PGGM: volop studiemogelij kheden een humorvol, enthousiast en pittig team. Meer informatie over de functie wordt verstrekt door Use v.d. Broek, teamleidster, telefoonnummer 06 - 22 90 40 87. Voor BW Myrdalhof zoeken we zo spoedig mogelijk: BW Myrdalhof is een beschermende woonvorm welke vanuit de locatie Myrdalhof diverse vormen van begeleiding biedt aan in totaal 32 clienten. De begeleiding richt zich op de verschillende vlakken van woon- ondersteunende zorg, hieronder valt de woongroep voor mensen met epilepsie, beschermend wonen als ook intensiet begeleid zelfstandig wonen in indi vidueel- en groepsverband. Er zijn 22 clienten in B W-verband en 10 clienten in verschillende vormen van intensief begeleid zelfstandig wonen. Wij zoeken een kandidaat met: minimaal een MBO-opleiding; deskundigheid op het gebied van de psychiatrie; inzet om een positieve bijdrage te leveren aan onze teamsamenwerking; een creatieve inzet om begeleiding passend te maken op de vraag van onze Wij bieden: een salaris volgens de CAO GGZ in FWG 40, afhankelijk van ervaring minimaal 1.468,- en maximaal 2.280,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek; een vast dienstverband; secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een fietsplan, spaarloon- regeling en PC-priveproject; bemiddeling bij kinderopvang; een pensioenregeling bij PGGM: een zeer dynamische en uitdagende werkplek. client; een zeltstandige en mitiatiefrijke houding; Meer informatie over de functie wordt verstrekt door Steven Mersch, de bereidheid om onregelmatig te werken. teamleidster, telefoonnummer 010 -456 77 44 of010- 25189 32. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Werving Selectie, postbus 22406,3003 DK Rotterdam of per e-mail: werving.selectie@pameijerkeerkring.nl Wilt u s.v.p. in uw sollicitatiebrief vermelden of u solliciteert op de vacature bij de Ambulante Dienst Projecten of B W Myrdalhof. Voor alle vacatures geldt dat een functiegerichte medische screening deel uit kan maken van de selectie- procedure. Voor meer informatie website: www.pameiierkeerkring.nl Promotior^ zoekt voor de werving van (proef)abonnementen voor WM Het betreft geen thuiswerk, u belt vanuit Rotterdam centrum. De werktijden zijn op maandagt/m donderdag van 14.00 -17.00 uur en/of van 17.30-20.30 uur. Flexibele werktijden zijn in overleg mogelijk. We zoeken enthousiaste mensen die beschik- ken over een perfecte beheersiiig van de Nederlandse taal. Minimale leeftijd 21jaar. Belt u dan met mevrouw J. Nijboer voor een orienterend gesprek. Zij is bereikbaarop maandagt/m donderdag van 14.00 en 17.00 uur. Telefoon 010 - 4000 658. Week 8 TOTAAL-TX06 TECHNISCHE ALLROUNDERS M/V Projecten Car Mobile is op zoek naar jonge enthousiaste INBOUWERS m/v voor het inbouwen van autotelefonie, autobeveiligingssystemen, navigatie, etc. Heb jij een afgeronde LTS/MTS motorvoertuigen of elektraopleiding en ben je in het bezit van een rijbewijs, bel dan 010 - 247 04 99. Kijk voor meer informatie op www.carmobile.nl WIJ BIEDEN BEL OF VUL IN Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Huisartsengroepspraktijk doktersassistente Acquisitie naaraanleiding van deze advertentie wordt niet opprijs gesteld. IfylCt d6 SUltl€lll€Vitlg Amphitec Plus B.V. is een jonge snelgroeiende machinefabriek, gespecialiseerd in de bouw van o.a. hoogwaardige (semi) mobiele zuig- en blaasinstallaties. Deze eindproducten bestaan uit pompen aangedreven door diesel-, elektro- en hydraulische motoren, PLC besturingen en persluchtsystemen. De gehele (af)bouw van deze op vrachtwagens en opleggers gemonteerde units wordt in eigen fabriek uit- gevoerd, alsmede onderhoud en reparaties. Wij zijn derhalve op zoek naar enthousiaste: Functie-eisen: Opleiding op MTS-niveau, eventueel door ervaring verkregen. Bekend met lassen, hydrauliek, pneumatiek. Bekendheid met elektronica is een pre. Zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: Een prettige werkomgeving in een jong enthousiast en dynamisch team. Een goed salaris met prima secundaire arbeids voorwaarden. De uitdaging om zelfstandig een eindproduct te bouwen. Heeft u interesse in deze veelzijdige functie, stuur een korte brief met uw c.v. of bel naar: Amphitec Plus B.V. T.a.v. de heer P.P. du Buisson Veersedijk 75 3341 LLHendrik IdoAmbacht www.amphitec.com telefoon: 078-6849476 Werving selectie De Wit Projecten helpt een van hoar business partners zoeken naar kandidaten voor de functie van: De organisatie is zowel nationaal als internationaal actief en heeft ruim 50 medewerkers in dienst. Functiebeschrijving Uitvoeren van debiteuren- en crediteurenadministratie en de controle hierop Verzorgen van betalingen, personeelsadministratie en managementinformatie Administratie met Exact Software •Onderhouden en verbeteren van de administratieve organisatie Budgettering en kostenbeheersing Functieprofiel Functioneren op HBO-niveau Enige jaren relevante werkervaring Goede contactuele eigenschappen •Meedenken op managementniveau Stressbestendig Resultaafgerichte persoonlijkheid Aanbod Wij bieden een functie met veel verantwoordelijkheid en ruimte voor eigen initiatief binnen een jong en enthousiast team. Hierbij geldt een informele werksfeer en een goede werkmenta- liteit. Uiteraard gelden voor deze functie goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling Stuur uw sollicitatieformulier binnen 14 dagen onder vermelding van ref.nr 35129 aan: mevrouw drs M.C. Dekker Noordersingel 5 2993 TA BARENDRECHT composers of fine beverages I.C.S./Riant, gevestigd te Dordrecht, maakt met 110 mede- werk(st)ers deel uit van de internationaal opererende Autobar Group. Het bedrijf is gespecialiseerd in het branden van verse koffie en het verwerken van thee en instantproducten geheel ontwikkeld voor het gebruik in warme drankenautomaten. Voor de afdeling Riant zoeken wij een internationaal georienteerde: Die verantwoordelijk zal zijn voor: De externe logistiek van de ongebrande koffie en thee; het vervoer van land van oorsprong tot de branderij met alle voorkomende contacten met rederijen, leveranciers, douane, transporteurs en interne logistiek; logistieke han- delingen die te maken hebben met aanleveren van ruwe koffie aan zusterbedrijven; voorraadbeheer en contract- administratie. Onze Traffic Manager werkt nauw samen met o.a. de afdeling Inkoop en het koffielaboratorium. Functie-eisen: Praktijkgericht met minimaal MBO denk-/werkniveau; Ervaring in een soortgelijke functie; Goede kennis van de Engelse taal. Frans en Duits is een pre; Een commerciele/zakelijke instelling; Goede contactuele eigenschappen, stressbestendig en zelfstandig; In staat zijn om in een klein team odk onder druk te werken. Meer informatie? Wilt u meer weten, neem dan contact op met de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 078-6546111 Belangstelling? Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: ICS International B.V., t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 68,3300 AB Dordrecht. Met meer dan 70 winkels is it's inmiddels uitgegroeid tot ver- uit de grootste winkelketen van Nederland op het gebied van audio, video en elektro. Natuurlijk word je niet zomaar de grootste. Daar is visie voor nodig, en een gezonde blilc op de toekomst. Dat zie je bijvoorbeeld al helemaal terug in de artikel- mresentatie, maar ook in de kennis en kunde van de medewer- :ers. Want ook daarin is it's de beste keus. it's breidt uit en zoekt voor haar distributiecentrum in Schiedam: zonder rijbewijs of met rijbewijs B of C Voor het bezorgen van grote apparaten rijd jij samen met je collega dagelijks een, volgens de computer, gestuurde route naar de it's klant thuis. De bezorgingen vinden plaats met een uitstekend wagenpark (Mercedes Sprinter) door heel Nederland met Schiedam als vertrek- punt. Met enthousiaste medewerkers realiseren wij op dit moment al meer dan 100.000 bezorgingen per jaar. Alle functies zijn in dagdienst, minimale leeftijd is 18 jaar. een interessante functie - prettige ionge en dyna mische werkomgeving - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals personeelsaankopen, PC-prive project, collectieve autoverzekering, spaarloonregeling - doorgroeimo- gelijkheden voor mensen die vooruit willen. voor een afspraak of info: 013-5945200 Robert Boogaard of vul onderstaande bon in en stuur deze op (postzegel niet nodig). I Medewerker klanfenbezorgservice Zaterdag-hulp Naam: Straatnaam en nummer: I Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Huidige functie: I Werkervaring: Knip deze bon uit en stuur hem op in een envelop zonder postzegel naar: ifs electric BV, T.a.v. afdeling P&O, Machtigingsnummer 315000 VB Tilburg. it's GAAT VERDER DAN ALLEEN DE LAAGSTE PRIJS De gemeente Bernisse is een agrarisch/recreatieve gemeente op Voorne-Putten. Het aantal inwoners bedraagt ca. 13.000, verdeeld over zes woonkernen. De gemeente kent een groot recreatie- gebied en ligt op korte afstand van de stranden van Voorne en het Brielse Meer. Enkele grote winkelcentra alsmede een groot aantal scholen voor voortgezet onderwijs zijn in de omliggende gemeenten aanwezig. De organisatie kent een drietal sectoren: SAMENLEVING, met de bureaus Onderwijs en Welzijn, Voorzieningen en Burgerzaken. MIDDELEN, met de bureaus Personeel, Organisatie en Informatie, Centrale Financiele Administratie en Bestuurszaken. RUIMTE LUKE INRICHTING, met de clusters Beleid, Beheer en Handhaving. Binnen de sector Ruimtelijke Inrichting is op dit moment een organisatie- ontwikkelingstraject ingezet. De verantwoordelijkheden komen hierbij lager in de organisatie te liggen. Er ontstaat een plattere organisatie- structuur met korte lijnen. In deze organisatie zijn wij op zoek naar een 36 uur per week Functieomschrijving: - voorbereiding van en toezicht houden op (onderhouds)projecten van gemeentelijke gebouwen; - advisering over en uitvoering van bouwkundige werkzaamheden (gebouwen): - opstellen (meerjaren)onderhoudsprogramma's; - klachtenbehandeling gemeentelijke gebouwen; - bijhouden van de financiele administratie terzake, Functie-eisen: - een opleiding op mbo-niveau, richting bouwkunde; - na het opleidingsniveau circa 4 jaar praktijkervaring; - goede contactuele eigenschappen en verantwoordelijkheidsgevoel. 36 uur per week Functieomschrijving: - advisering op het gebied van de Woningwet; - advisering op het gebied van de Monumentenwet; - uitvoeren van het beleid op het gebied van duurzaam bouwen en overige milieuaangelegenheden; - advisering en uitvoering integraal handhavingsbeleid. Functie-eisen: - voor de functie is een opleiding op mbo-niveau noodzakelijk richtina bouwkunde; y - ervaring met de werkzaamheden. Salaris: Voor de functie facilitair medewerker gebouwenbeheer wordt je, afhankelijk van opleiding en ervaring, ingeschaald in aanloopschaal 7 of functionele schaal 8, maximaal 2.654,- (f 5.848,-) bruto per maand en voorde functie handhaving/vergunningverlening in aanloopschaal 8 of functionele schaal 9 met een maximumsalaris van 2 997 - (f 6.604,-) bruto per maand. Dadrnaast kennen wij een uitstekend pakket aan secundaire voorzieningen zoals een eindejaarsuitkerinb, een collectieve ziektekostenverzekering en een flexibele werkweek' Via een z.g. cafetariamodel is een deel van de arbeidsvoorwaarden zelf in te vutlen. Informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met het hoofd van de sector Ruimtelijke Inrichting, Piet Verkerk, telefoon (0181) 66 72 14. Toekomstige directe collega's worden bij de selectieprocedure betrokken. Sollicitatie: Belangstellenden kunnen tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk solliciteren door te schrijven aan Burgemeester en wethouders van Bernisse, t.a.v. bureau P.O.&I,, Postbus 70 3218 ZH Heenvliet. In de linkerbovenhoek van de envelop graag het woord "sollicitatie" vermelden. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De almaar ingewikkelder wet- en regelgeving kunt u het beste SAMEN aanpakken. Bel of schrijf ANGO. Bij ANGO tel je voor drie! Postbus 850. 3800 AW Amersfoort. Telefoon (033) 465 43 43 KEURMERK VOOR VERANTWOORDE FONDSENWERVING EN -BESTEDING zoekt enthousiaste vierde voor 20-40 uur per week. Wij bieden goede samen werking in ons team en een afwisselende functie. Huisartsenpraktijk 's-Gravenland, Puccinistraat 172a, 2901 GL Capelle aan den IJssel, tel. 010-2882424 Graag uw snelle reactie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 27