1 Mijn broer wil met z'n zaak binnenlopen. Ik hoop dat u bij ons binnenloopt. 2 maart 2002 De Zorg. Het echte werk hoofdadministrateur ABIRD econos-ro de Doelen: ondernemend en cultureel directiesecretaressen Zonnebanken/-hemels 1 VERHUURDER jPl Sophja 2 parttime (3 a 4 dageti per week) f Je leest de kleine lettertjes, je bent een pietje precies, techniek zit in Je bloed, je bent de regelneef van de famitie en je hebt graag overzicht. Kortom je werk is je hobby. Econosto Nederiand B.V. zoekt voor haar hoofdkantoor in Capelle aan den IJssei technisch commercieel medewerkers die contractgegevens bijhouden, orders behandelen en offertes maken, ievertijden bewaken en kianten adviseren omtrent het programma van Econosto. Heb je technische kennis op MBO-niveau, spreek je Engels en heb je ervaring met Word en Excel, dan heeft Econosto voor jou een zelfstandige functie in een jong, dynamisch team. Salaris en secundatre arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld. Ben je getnteresseerd? Neem dan contact op met de afdeling P&O: 010-2841108, of schrijf naar Econosto Nederiand B.V., t.a.v. Yvonne Kraak, Postbus 8988, 3009 TJ Rotterdam, y.kraak@econosto.com €80,- y^ tr (0182) 52 99 04 (0180) 42 62 32 4.3 - 2002 Rotterdams Dagfelad ART ROTTERDAM KUNSTBEURS Academisch Ziekenhuis Rotterdam "Best leuk hoor, zo'n eigen zaak. Maar de afwisseling en verantwoor- delijkheid waar m'n broer over vertelt, halen het gewoon niet bij mijn baan in ons academisch ziekenhuis. Daar ben ik minstens zo ondernemend. Kan ik echt wat voor anderen betekenen. En blijf ik groeien in m'n vak. Specialisatie- en opleidingskansen genoeg namelijk. Eigenlijk zou u zelf eens moeten rondkijken hoe we hier werken in het Academisch Ziekenhuis Rotterdam. Dat kan! Op 2 maart organiseren we een Open Dag voor iedereen. Of u nu verpleegkundige bent, secretaresse, onderzoeker of kok; u bent welkom tussen 11.00 en 14.00 uur. Adres: Dr. Molewaterplein 40, Rotterdam (kom met het openbaar vervoer: metrostation Dijkzicht). Meer info: www.azr.nl/opendag." Academisch Ziekenhuis Rotterdam SE TERMINAL Concert- en eongresgebouw de Doelen Chrysler Jeep Dordrecht prjj Industrial Rental Services P.A.M. de Jong International Transport B.V. en Hessels Transport BV vraagt Internationale Chauffeurs ROYAL ECONOSTO GROUP Nu met hoge kortingen op o.a. diverse Alisunmodellen Alle nieuwe modeller! van marktleider Allsun hebben wij voor u klaarstaan in onze showroom in Gouda en Rldderkerk. Tevens zonnestudio in beide vestigingen aanwezig. Verkoop en Lease van Alisun - Hapro - Philips Nu 3 weken verhuur zonnehemels slechts Snelbruinlampen vanaf 5,25 SUPERAANBIEDING: Alisun Sunstar T10 vanaf €725,60 voor 635,- Gouda: ma. t/m vr. van 10.00 - 21.00 uur zaterdag van 10.00 -17.00 uur ReaentesseDlantsoen 52 - Gouda Riddetkerk: ma t/m do. van 10.00 -18.00 uur vrijdag van 10.00 - 21.00 uur zaterdag van 10.00 -17.30 uur (centrum hoek Kleiweg bij Kleiwegbrug) Noordenweg 10 - Ridderkerk Bel nu voor info en/of onze GRATIS leaseplanbrochure Zie ook onze website: www.sunsky.nl Musea en instellingen Museum Boijmans van Beuningen Kunsthal Rotterdam Witte deWith Belasting en Douanemuseum het Schielandshuis NAi Chabot Museum Villa Zebra Museumparkkerk Rotterdam Maritiem Museum Maritiem Buitenmuseum Wereldmuseum Rotterdam Centrum Beeldende Kunst TENTcbk Nederlands Foto Instituut Galeries Contempo Brutto Gusto Mamma Studio/Galerie DVDV Noname Galerie Gil A Moti Homegallery Goethe-lnstitut Galerie Ron Mandos VIVID Vormgeversgalerie XX Multiple Galerie MK Galerie Phoebus.Rotterdam RAM Westelijk Handelsterrein VIPS International Art Galleries Galerie Maas Galerie Gadiot A Mas www.rotterdamsemuseumnacht.nl OPEN DAG In het hart van Rotterdam biedt Concert- en eongresgebouw de Doelen de perfecte locatie voor de meest uiteenlopende bijeenkomsten. De veelzijdige muziekprogrammering - van symfonische orkesten tot wereldmuziek, van kamermuziek tot jazz en pop - in verschillende prachtige concertzalen trekt jaar- lijks 450.000 bezoekers. In de eombinatic van concert- en eongresgebouw is de Doelen met 700.000 bezoeken veruit het grootste van Nederiand. Graag ontmoeten wij binnenkort in de Doelen: Omschrijving van de functie o.a. agendabeheer, postbehandeling, notuleren, bewaking klaehtafhandeling en (elektronische) arehivering. U vervult tevens de rol van gastvrouw en bent een aanspreekpunt voor de diverse afdelingen binnen de organisatie. De twee secretaressen runnen samen het directiesecretariaat en zorgen onderling voor een continue bezetting, ook bij vakantiesen ziekte. Profiel Minimaal havo en een secretaresseopleiding met een aantal jaar ervaring in een zelfstandige functie. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ruime kennis van MS Office. Aceuraat, communicatief, pro-aetief, integer en representatief. Aanvullende informatie U kunt ons bellen: 010 2171750. Belangstellenden kunnen hun interesse binnen 8 dagen kenbaar maken middels een beknopte sollicitatiebrief met CV aan Concert- en eongresgebouw de Doelen, t.a.v. de heer ir. G.B.L.C. Oostvogel, Postbus 972, 3000 AZ Rotterdam of per e-mail: direetie@dedoelen.nl. Mavodor beheer B. V. heeft als activiteiten de autodealerschappen van Chrysler Jeep Citroen en leasing van automobielen, met 25 medewerkers en zoekt op korte termijn een Functie-informatie: Algehele leiding van de financiele administratie van beide bedriiven Opstellen en bewaken van budgetten Verzorgen van periodieke rapportages en jaarverslagen Eindverantwoording van het systeembeheer Adviseren en ondersteunen van het management in financiele en bedriifs- economische zaken Verantwoording voor de gehele personeelsadministratie Ervaring met ISO 9001 is gewenst Functie-eisen: Financiele administratieve opleiding op MEAO-administratief/MBA-niveau of vergelijkbaar Ervaring in een soortgelijke functie Gedegen kennis van automatisering Analytische instelling en probleemoplossend vermogen Leidinggevende capaciteiten met goede communicatieve vaardiqheden Leeftijd 30-45 jaar Wii bieden: Goede salariering Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een functie in een stabiele onderneming Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt u richten aan het hieronder vermelde adres t.a.v. de directie: OcutvsuR Dodge Jeep. DORVO CIROEN B.V. CTTROfiN Nijverheidstraat 20, postbus 156, 3300 AD Dordrecht, telefoon 078-6141399 ABIRD Industrial Rental Services is een bedrijf in de Atlas Copco groep, een 'Internationale industriele onderneming met de hoofdzetel in Stockholm, Zweden gevestigd. Wij zijn al ruim 40 jaar toonaangevend in de verhuur van compressoren, generatoren, iasapparatuur en alle toebe- horen. Ter versterking van ons team zoeken wij per direct een full-time: Als verhuurder zit je in het kloppend hart van onze organisatie. Je bent bij elke actie betrokken en hebt een grote operationele verantwoordelijkheid. Je voornaamste werkzaamheden zijn: - Orderaanname en logistieke coordinate; -Technisch en logistiek advies aan kianten; -Periodiek vasteklantenbezoek. Afhankelijk van je capaciteiten en instelling behoort doorgroeien binnen afzienbare termijn tot de gewenste mogelijkheden. Meer informatie? Bel 010-4165511 en vraag naar de heer A. Oorschot. Schriftelijke reaches, met CV, sturen naar Ton.Oorschot@abird.nl of: ABIRD Industrial Rental Services T.a.v. de heer A. Oorschot Welplaatkade 5 3197 KR Botlek Rotterdam www.abird.nl a company within the Atlas Copco Group Delta Industoieweg 7 - 3251LX Stellendam - Tel. 0187-493698 voor ferry-vervoer in bezit vanRijbewijs B/C/E ADR-diploma Ervaring op Spanje, Duitsland, Belgie, Engeland Volledig CAO betaling. Interesse? Gelieve telefonisch contact op te nemen met H.C. Hessels of P.A.M. de Jong.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 28