Recht op /e doel at met MAZZA! uitplaatsingsconsulent m/v Heftruckchauffeurs/Loodsmedewerkers Operators drumming Terminaltrekker chauffeur Administratief logistiek medewerker GRATIS TOEGANG ewruoy de beurs voor baanberoep en opleiding 13 maart 14 maart U vindt elders in deze krant 8pagina'smet uitgebreide informatie over VECTOR DRAAIER Verwey Vastgoed BV ~L-h's 4i*\t -for a fLofd A/delft^ 1 SERVICECOORDINATOR 'HTPTIT ilU 1YJL m financieel administratief medewerker en secretarieel/administratief medewerker (m/v) rotterdam Sr woensdag donderdag 11-22 uur 11-18 uur www.arbeidsmarkt2002.nl Een pionier met brede kennis van douaneforrnaliteiten! Gevraagd: Met affiniteit voor expeditie! MATCHPOINT Wcrvi'ij setec-ke Academisch Ziekenhuis Rotterdam Op de afdeling Urologie/Andrologie van het Academisch Ziekenhuis Rotterdam-Dijkzigt wordt onderzoek gedaan naar een nieuw, nog niet geregistreerd geneesmiddel. Het onderzoek wordt geleid door drs. G.R. Dohle (uroloog) en drs. C.A. de Gouveia Brazao (arts). Voor dit onder zoek is de afdeling op zoek naar Mannen met Erectieproblemen Voor deelname aan dit onderzoek moet u onder meer aan de volgende voorwaarden voldoen: - uw leeftijd ligt tussen 21 en 59 jaar; - u heeft nog af en toe goede erecties, maar het krijgen en behouden van een erectie is regelmatig een probleem; - u bent bereid een eventuele andere therapie voor erectiestoornissen vier weken voorafgaande aan en tijdens dit onderzoek te staken; - u heeft geen hartproblemen. Het onderzoek omvat vier bezoeken aan de polikliniek Urologie/Andrologie in een tijdsperiode van ongeveer drie maanden. Deelnemers ontvangen een onkostenvergoeding. Voor meer informatie en aanmelding kunt u van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 12.00 uur contact opnemen met drs. C.A. de Gouveia Brazao, tel.: 010-463 57 67. SCHIEDAM Week 10 TOTAAL- TX15 De Mazza Groep is een one-stop-shop voor overhe- den, werkgevers, werkne- mers, branche-organisaties en -instellingen, individuen en werkzoekenden. Mazza heeft in korte tijd een belangrijke positie vero- verd op de arbeidsmarkt en in de sociale zekerheids- sector. Om- en bijscholing, advies, uitvoering van - internationale - projecten, jobcoaching detachering, bedrijfstrainingen, et cetera: met Mazza ga je recht op je doel af! Mazza Opleiding, Training, Coaching is er voor iedereen. We zijn een iandelijke opleider. Wie we opleiden, trainen en coachen? Zowel werkloos werkzoekenden als werkenden met een kennis of vaardigheidsachterstand. We organiseren voor hen projecten met baangarantie. Je begrijpt, we hebben eindeloos veei klanten. Niet alleen de cursist en werkgever zijn klant bij Mazza OTC, rnaar ook het reYntegratiebedrijf, de uitvoeringsinstelling, de gemeente of sociale dienst. We zijn onze klanten van dienst met een doordachte actie: geef de cursist optimale scFioling, optimale begelei- ding, een optimale baan en... al je klanten zijn tevredenl Hou je van simpel duurzaam? Ben je bevlogen en heb je een eigentijdse aanpak? Dan ben jij degene die we binnenkort willen verwelkomen als onze nieuwe Mazza Opleiding, Trai ning, Coaching is een van de vier bedrijven die samen de Mazza Groep vormen. Plaats in de organisatie Als uitplaatsingsconsulent werk je in een team dat verder bestaat uit een projectbegeleider en een administratief medewerker. De projectbegeleider is eindvera'ntwoordelijk. Jouw team wordt aangestuurd door een operationeel manager. Als team ben je verantwoordelijk voor het succesvol scholen en uitplaatsen van onze cursisten. Taken Je legt en onderhoudt contacten met potentiele sta- gebedrijven Je zorgt voor voorlichting naar alle deelnemers Je organiseert kennismakingsmomenten met het bedrijfsleven Je begeleidt sollicttatieprocedures Je begeleidt deelnemers tijdens hun stage Je organiseert stageterugkomdagen Je doet de eindevaluatie met de stagiaires en sta- gebedrijven Je assisteert de projectbegeleider Je houdt de projectadministratie bij Eisen Je denkt en werkt op MBO-plus niveau, liefst een agogische/mensgerichte opleiding Je hebt verantwoordetijkheidsgevoel Je hebt minimaal 1 jaar relevartte werkervaring, zeker met de doelgroep Je bent commercieel/dienstverlenend ingesteld Je hebt affiniteit met de doelgroep en kennis van 'de mens' en van ziektebeelden in relatie tot werk Je bent sociaal en maatschappelijk betrokken Het is een pre als je ervaring hebt met het opzetten en onderhouden van een bedrijvennelwerk Je hebt een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal Je bent representatief in je voarkomen Je houdt van werken in een team maar blijft zelfstandig in je opstefling en denkwijze In bezit van rijbewijs Woonachtig in de regio Rotterdam/Den Haag Trouwens, de je-vorm in deze vacature zegt iets over onze bedrijfscultuur en is geen leeftijdsindicatie. Be« jij 'Mttzxtt"? En ga je dus graag recht op je doel af? Stuur dan een korle brief met uitgebreide CV naar Mazza Opleiding, Training, Coaching, ter attentie van Debby Heltzef, Dokter Spanjaardweg 25, 8025 B? Zwolle, e-mail: MAZZA d.heltzei@mazza.nl. Voor meer Informafie kun je bellen naar (038) 452 81 47 of 06 55 71 40 40, of kijk op www.mazza.nl. m C-IVlt '.J m is een jonge organisatie die zich bezighoudt met o.a.: Vastgoed Management VvE Management Vastgoed Advies Detachering In verband met een explosieve groei van onze beheerportefeuille zijnSvij, de 10 medewerkers van Verwey Vastgoed, op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's voor de functies van: Heb jij een MEAO-diploma? ervaring met Word (en Excel)? Ben jij een schoolverlater? een accuraat type? op zoek naar een leuke afwisselende baan? Als je bovenstaande vragen positief kan beantwoorden, schrijf ons dan! Uiteraard kun je ook bellen of e-mailen! Je sollicitatiebrief met curriculum vitae kun je zenden aan: Verwey Vastgoed BV t.a.v. Annette Zwik Westerkade 7 c 3016 CL Rotterdam ■a-010-241 93 11 E-mail: info@verwevvg.nl De Rijke is, met ruim 1200 mede werkers, in Europa een van de grotere ondememingen op het gebied van transport ware housing. Niet alleen is men ge- specialiseerd in het vervoer van stukgoed, bulk of vloeistoffen, maar ook de op- en overslag van geklasseerde en niet-gevaarlijke goederen zijn bij De Rijke in prima handen. Garant daarvoor staat onze 'hands-on' mentaliteit en uitstekende logistieke denkwerk. Dat wordt gewaardeerd door onze klanten en medewerkers, die er van op aan kunnen, dat we gemaakte afspraken ook wer- kelijk nakomen. TRANSPORT WAREHOUSING Veembedrijf De Rijke BV is, in de regio Botlek, met ca. 75 medewerkers op 2 verschillende locaties actief op het gebied van de op-en overslag van gevaarlijke- en ongevaarlijke stoffen. Het Veembedrijf is onderdeel van de De Rijke Groep, een Europese onderneming op het gebied van transport en warehousing met 1.200 mede werkers. Kernpunten zijn: modern materieel, hoge graad van dienstverlening, hands on mentaliteit met een open, informele bedrijfscultuur. Voor onze locatie in Botlek Haven 5040) zijn wij op zoek naar: in dag-, 2 ploegen- en 5 ploegendienst In de functie van heftruckchauffeur houd je je bezig met het laden en lossen van de vracht-auto's en het weg- zetten van producten in de magazijnen. Voor deze functie beschik je over een opleiding op LBO niveau en heb je voldoende ervaring in het rijden op een heftruck. Voor de functie in de 5 ploegendienst is het, noodzakelijk dat je beschikt over een heftruck diiploma en over het diploma VCA 1 in 2 ploegendienst In de functie operator drumming verzorg je met behulp van automatische vulmachines het afvullen van diverse vloeibare chemicalien in vaten met een verschillend volume. Voor deze functie heb je een opleiding op LBO niveau en bij voorkeur enige ervaring in productiewerk. in dag- of 2 ploegendienst Als terminaltrekker chauffeur verzorg je de aan- en afvoer van trailers op onze lokatie in Botlek en assisteer je bij de loodswerkzaamheden. Voor deze functie bechik je naast ervaring over het groot rijbewijs of over een specifieke opleiding voor terminaltrekker chauffeur. (lokatie Botlek en Spijkenisse) In deze functie verzorg je de administratieve afhandeling van de in- en uitgaande goederen. Je hebt contacten met klanten, leveranciers (chauffeurs) en douane en beheert de fysieke en administratieve voorraad. Voor deze functie zoeken wij naar een kandidaat op MBO niveau met ruime ervaring in een soortgelijke functie. Daarnaast beschikt hij of zij ook over kennis van de Engelse en Duitse taal. Wilt u onze locaties komen versterken? Bel dan voor een sollicitatieformulier met Ellen Neuschwander: telefoon 0181 654312. Uw gegevens betreffende opleiding en ervaring kunt u ook zenden aan de afdeling P O van Veembedrijf De Rijke BV, Postbus 18, 3200 AA te Spijkenisse of per e-mail ellen.neuschwander@derijke.com. CENTRUM VOOR WERK EN INK0MEN Onze OD< OINT is een Werving Selectiebureau voor ambitieuze HBO-ers en MBO-ers. tgevers zijn gerenommeerde organisaties waarmee een hechte samenwerking is opgebouwd. Voor onze opdrachtgever. een Exporteur in dagverse groenten en fruit naar voornameiijk het Oostblok, zoeken wij voor de vestiging in Barendrecht een, Geboden: Een sterk export gedreven organisatie; Een zelfstandige functie met ruime mogelijkheden voor initiatieven; Een compact, dynamisch en hecht team; Mogelijkheden voor het volgen van opleidingen; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. De functie: Het vervullen van douaneforrnaliteiten; Administratieve afhandeling van de transporten; Het opzetten van deze nieuwe afdeling. MBO-niveau met enkele jaren relevante werkervaring; Ruime ervaring met het maken van exportdocumenten; Kennis van Sagitta; Flexibele instelling; Zelfstandige en communicatieve persoonlijkheid; Bezit van het diploma Declarant; Een zeer goede kennis van de Engelse taal. De functie: Het (mede) opzetten van de nieuwe afdeling Declaratie; Het verzorgen van alle exportdocumenten; Het vinden van de juiste informatie en deze verwerken; Alle voorkomende ondersteunende werkzaamheden. Geboden: Een internationale organisatie met volop mogelijkheden; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; Een uitdagende functie binnen een nieuwe afdeling; 40-urige werkweek in flexibele werktijden. MBO werk- en denkniveau; Een nauwkeurige en accurate werkwijze; Een flexibele instelling; Een harde werker; Geen 9 tot 5 mentaliteit. Geinteresseerd? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met MATCHPOINT Barendrecht tel.: 0180-646555, Willem Rhijnsburger of Judith de Jager. 's Ayonds en in het weekend zijn wij bereikbaar op nummer 06-51386896 of 06-20612592. Schrijf, mail of fax uw sollicitatie onder vermelding van referentienummer 2002-195-JB naar: m.»4-cU/>aierf- kh'ei/h/Cjef» Symfonielaan 26 3438 EV Nieuwegein Tel.: 030-602 06 20 Fax: 030-602 06 11 E-mail: reactie@match-point.nl Internet: www.match-point.nl fA.trheUp^furb $ertidrtcU-(- Bijdorp Oost 32 2992 LA Barendrecht Tel.: 0180-646 555 Fax:0180-646 556 E-mail: reactie@match-point.nl Internee www.match-pointnl f: I m.t-1-ckjxu'irl- flcms-Ltrdem Kuiperbergweg 50g 1101 AG Amsterdam Tel.: 030-602 06 20 Fax: 030-602 06 11 E-mail: reactie@match-point.nl Internet www.match-pointnl Vector Aandrijftechniek is een toonaangevend bedrijf op het gebied van aandrijftechniek, besturingstechniek en industriele automatisering. De producten, die Vector van gerenommeerde fabrikanten betrekt, vinden al vele jaren hun weg naar praktisch alle takken van de industrie. DE EERSTE NEDERLANDSE FABRIEK VAN MANOMETERS BV is sinds 1906 fabrikant van hoogwaardige meet- en regelapparatuur voor j druk-, temperatuur- en niveaumeting voor industrieel gebruik. De producten i vinden hun weg over de gehele wereld. De productie wordt gerealiseerd door 115 medewerkers. De werksfeer is zakelijk, doortostend en vosthoudend. Wegens uitbreiding von de werkzaomheden zoeken wij een (m/v) De veelzijdige werkzaamheden worden verricht voor diverse afdelingen, zoals halffabrikaten, onderhoud en gereedschapmakerij en bestaan uit: het draaien van diverse soorten materiaal het boren en tappen als vervolgbewerking Het draaiwerk wordt voornameiijk verricht op een Teachin drnnibank. Onze gedachten gaan uit naar iemand: die zelfstandig kan werken aan de hand van tekeningen met een opleiding op minimaal MTS-niveau met praktische kennis van draaien, boren en tappen. Wij bieden u: een zeer zelfstandige en afwisselende baan een salaris in overeenstemming met de functie. /Were informatie over genoemde vacature kunt u inwinnen bij de heer L. Alblas, telefoon 010-437 37 99 Uw scbriftelijke sollicitatie kunt u richten aan E.N.F.M. B. V., afdeling personeelszaken, Nieuwpoortweg 10,3125APScbiedam Wij zijn op zoek naar een Als je het leuk vindt om techniek, contacten met klanten, organiseren en administratie te combineren, dan is deze baan je op het Iijf geschreven. Je bereidt namelijk servicebezoeken van de mechanische buitendienst voor, plant ze in en handelt ze af, maar je beantwoordt ook technische vragen van onze klanten. Om dit werk goed te kunnen doen, heb je een MTS-WTB-diploma nodig, heb je affiniteit met elektrotechniek, beschik je over goede schriftelijke en communicatieve vaardigheden, heb je organisatie- talent en het vermogen om goed samen te werken. Denk je in dit werk je ei kwijt te kunnen? Dan horen we graag van je! Wij bieden een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder ruime opleidingsmogelijkheden. De werksfeer is informeel en prettig. Wat rest is uw brief en cv zo snel mogelijk te sturen naar: Vector Aandrijftechniek B.V., t.a.v. Esther Suurmeijer, PZ Postbus 10085, 3004 AB Rotterdam Internet: http://www.vector.nu E-mail. ecm.suurmeijer@vector.nu Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 24