maasstad w@m ipy[ LI 11 !Q BU ITENSl M U lw Binnen- Buitenshuis, beurs voor hele gezin Handen uit de mouwen, hupsakee! Zelf aan de slag Kwam dat even goed van pas, de beurs was al bezet! Buitenshuis, elke dag een beetje vakantie i Binnenhuis, trends en highlights LAGERWAARD JjCHESrt DOORS IUa inspanning komt ontspanning... ^BUITENS shopping! shoppini Exclusief Designvoordeel Lagerwaard Rolf Benz shopping Openings- tijden: LJesian D*tAP1JTEK>J ORTHUYS westblaak 180 postbus 1685 3000 br rotterdam ->'y -r Torso's maken Tekens aan de wand Workshop met groen materialen t£i %h Waterweelde Lamellendak Voor zwartkijkers Villa Buitenlust Windlicht maken Schildertechnieken De Muzen Interieuradvies Monumentaal Om op te zitten of naar te kijken Mooi warm Gezonde vijver zonder moeite Romeins tafereel Keukenhulp Kunst Eetkamerset van eierschalen Spelen met lichtinval Kunststof over de vloer Lange stoel Komt er regen of zon Effe dimmen Net een sauna maar dan anders Kunst om mee te eten Authentieke globes Veegt de voeten warm ■teren? telefoon: 010 - 4004267 Een droom van een watermatras voor elk type bedbodem odverteren? telefoon: 010 - 4004267 3.074,- 2.454,- 2.008,- esign Tel: 010-4507466 www.vandikhoutplankenvloeren.nl Frans eiken - 18 cm br. - 50,00 p/m2 - 010-2103373 VLOERBEDEKKING 40% KORTING VAN MUUR TOT KAST... ■<THli »OORS>* Heerlijk en ontspannen zitten de relaxfauteuils van Comforthuys. Of u nu even de bloedomloop wilt activeren door met de benen omhoog te zitten of dat u achter- over wilt om een 'tukkie te doen', onze relaxfauteuils bieden wat u wenst. In alle standen te verstellen. Leverbaar is stof of leder. Span u even in. Kom naar onze showroom. Gun uzelf het comfort van onze heerlijke relaxfauteuils. Dat is echt genieten en... echt ontspannen! Hartelijk Welkom! Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 tetetoon: 0)0 - 4004267 Woensdag 6 maart 2002 De geuren van het voorjaar, de kleuren van de nieuwe collecties, Binnen-& Buitenshuis is een beurs vol geuren en kleuren, dat wordt meteen bij het entree iedere bezoe- ker duidelijk. Zien, ruiken, horen, voelen en proeven, alle zintuigen krijgen de kost. Maar ook lichaamsdelen: Voeten en benen zwaarbelast, de handen uit de mouwen gestoken: de bezoe- ker kan deelnemen aan verschil- lende workshops, waaronder: Met servetten en klei een 3d sculp- tuur maken. Mevr. Wulffraat Fresco paneelschildering met uit- leg Mevr. Braamhorst (niet op vrij- dagavond) O.a. klassieke boeketjes, voor- De eerste stappen over de drem- pel, je voelt je al meteen thuis. De warme, rijke en fleurige entree nodigt uit tot binnen stappen. Waarna het grote genieten kan beginnen. Wat een weelde, wat een luxe, wat een schitterende woninginrichting en wat een ge- weldige tuinideeen. De Rotterdamse Ahoy staat deze week helemaal in het teken van huis en tuin. Voor het tweede ach- tereenvolgende jaar wordt er de beurs Binnen-& Buitenshuis ge- houden. Uniek en enig in z'n soort, nergens anders in het land vinden we tegelijkertijd en onder een dak een beurs die alles op het gebied van wonen en tuinen aanbiedt. Veel modeltuinen, fraai ingerichte stijlkamers, talloze doe-het-zelf mogelijkheden en top of the bill op audio-stereo gebied. Een overzicht van het nieuwste sauna-gebeuren, galeries presenteren hun kunstcol- lecties en de bezoeker wordt ver- rast door noviteiten en workshops. De 150 geselecteerde exposanten bieden, verdeeld over een opper- vlak van 20.000 M2, een totaal- beeld van voor wonen en leven, binnen en buiten en voor iedereen. Rotterdam heeft er voor een week een extra dag-attractie bijBinnen- Buitenshuis is bij uitstek een beurs voor het hele gezin. Laat u inspireren, laat u adviseren, veel genoegen! HUIS Tot en met zowiu:: 50 raaart dagchjt - "-an I) 00 - 1700 usiren van 19.00 - 22 30 ma /aterdag en /ondag van 11.00 17 0O«ur toegansprijs volwassetfen 8 euro, kinderen t/m 12 jaar 4 euro Pas 65+boudm 0,50 euro en >.-e» gr/Miskaait 2 votwa-.-w- »e» en 2 kinderen k<>4 20 eu ro. hifimmtie. wwv. bmnert bai- lenshuts.nl Vorig jaar voor het eerst gehouden en meteen een groot succes. in 2001 bezochten maar liefst 53.000 bezoekers de beurs Binnen-& Bui tenshuis, dit jaar verwacht de orga- nisatie meer dan 60.000 bezoekers. En daarmee behoort Binnen- Buitenshuis al meteen tot een van de grootste publieksbeurzen. De organisatie van de beurs ligt in handen van het Rotterdams Ten- toonstellings Bureau (RTB), ex pert en oude rot in het vak van beursorganisaties in en om Rotter dam. „We zouden 2 beurzen goed kun- nen invullen. Dat is waar en dat was ook aanvankelijk de bedoe- ling: de beurs binnenhuis eind fe- bruari, buitenhuis medio maart. Door het ABN tennistoernooi, dat AHOY al gereserveerd had voor eind februari, moesten wij door- schuiven. Om niet te dicht bij bui tenshuis te komen hebben we bin nen en buitenshuis samengevoegd. Een uit nood geboren, maar suc- cesvolle beslissing, blijkt achter- af". Voor de consument zeker zo aan- trekkelijk omdat het nu, in een keer, beide segmenten krijgt aan- geboden en dan van alletwee het beste en nieuwste!" Jan van Stra- ten en Arnold Veldhuijsen, respec- tievelijk algemeen direkteur en beursmanager van RTB organise- ren al 20 jaar samen beurzen. „Omdat de belangstelling vanuit exposanten enorm is, konden we selectief te werk gaan." Een selectie die resulteert in een breed en divers aanbod met vooral veel noviteiten. „Er moeten veel noviteiten bij, daar selecteren we heel streng op." Speels, luxueus, rustiek, wild en/of helemaal in stijl van de woning. We verblijven steeds vaker in ei- gen tuin, hebben meer over voor de inrichting van de tuin en steken er graag ook zelf de handen uit de mouwen. Alle ingredienten om een heel jaar lang plezier van de tuin te hebben, zijn in vele varianten aanwezig op Binnen-&Buitenshuis. Van tuin- huisjes, tuinmeubelen, vijvers, zwembaden en tuingereedschap tot een kleurrijke zee aan bloemen en planten, bestrating en compleet in gerichte modeltuinen. Tuinarchi- tecten zijn aanwezig voor adviezen en ideeen en de Staelduinsebos Groenspecialisten hebben op maar liefst 600 M2 5 verschillende mo deltuinen aangelegd, tot en met een jungletuin toe. ABC Hoveniers doet je tenslotte als God in Frank- rijk belanden in de schitterende tuin van Versailles. Je ruikt de frisheid, ziet de helder- heid en voelt het welbehagen van water. Levend water. Water dat stroomt en klatert, dat spuit en ruist. Zacht rimpelende vijvers, kolkende fontijnen en overlopende waterstenen. Water ontstresst en geeft de gedachte vrije ruimten. Water is een belangrijk element in de tuin geworden. U wordt er bij Binnen-&Buitenshuis vanzelf naar toe gedreven. We liepen alvast voor u naar bui ten en signaleerden: De firma Pegero brengt het zoge- heten lamellendak. Voor terras, carport en pergola, het lamellen dak regelt lichtinval en kan snel dicht bij een plotselinge bui. De Desert Black tegel van Wereld- tuin heeft een geschuurd oppervlak jaarsarrangementen waaronder paastaartje met mini-eitjes, oasis, mos en strik. Caroline Slingerland en Patrick Kokinopoulos Groene workshops, o.a bloemcor- sages, paasthema's met oase/ draad. Ook stylingadviezen voor kleine evenementen. Mevr. A.van Keulen Hogere glaasjes bewerken met glas-,relief-ofporceleinverf. Onder begeleiding en advies. Mevr A.Ivo verzamelnaam voor decoratieve verftechnieken, als wikkelen, dep- pen, frottage, kamtechnieken en colour-wash, marmeren, tegelmo- zai'ek, vergulden met bladmetalen en bron spoeders, antiekeffecten, frescotechnieken en hout- en mar- mereffecten. Trudie Schreuder Maijolein Sterk en meet maar liefst 100x100 cm. Monumentale theekoepels, prielen en tuinhuizen van Aalberts-Hout, replica's van historische architec- tuur in het klein. Tuinmeubelen te kust en te keur, van alle soorten materialen, prij- zen, kleuren en stijlen. Roobol pre- senteert Tuin-& Serremeubelen van onder meer Queen's Loom, Palm Collect, Kettler, Royal Gar den en Vincent Sheppard. Bege- leid door parasols en girasols van FIM, SunGarden en Glatz. Henry's brengt het vooraanstaande merk The Bearchair. Praktische variant op de vuurkorf zijn de geheel in roestvrij staal ver- vaardigde terrashaarden van Le Gare. Met het Pond-Block van Aquatic worden vergane planten, rottende bladeren, overtollig visvoer en do- de alg op een natuurlijke wijze op- geruimd. het Pond-Block bevat bacterien en enzymen die een bio- logische reactie in werking zetten, waardoor de balans in de vijver weer snel terugkomt. Fonteinen voor in de tuin, op terras of zelfs op balkon. Runatrading heeft een exclusieve collectie, wa- aaronder de ladies Watering Foun tain: een Romeins tafereel voor Nederlandse zomers. Een all-round woonbelevenis. Het aanbod voor de afdeling binnen is completer dan ooit. Bij de inrichting van het interieur is vooral de combinatie van ver schillende stijlen actueel. De diver- siteit in het interieur is terug, een bijzonder veelzijdig aanbod van verschillende stijlen, vormen en materialen is het gevolg en maakt een bezoek aan Binnen-&Buitens- huis des te interessanter. Vloeren, wanden en plafonds van verschil lende leveranciers. Maar ook ser- res, keukens, badkamers, slaap- comfort, gordijnstoffen en zonwe- ring in een uitgebreid assortiment van diverse collecties. De nieuwste audio en stereo, TV plasmaschermen, grootmoeders kasten en wandkasten tot aan het plafond. Natuurlijk ook hypo- theek-enfinancierinsadviezen. Klap op de vuurpijl vormen de uit- gebreide meubelpresentaties. Be- halve de presentatie van bekende en minder bekende ontwerpers in moderne-,klassieke-,trendy-enei- gentijdse stijl, vindt u er ook het zogeheten maatwerk. Meubelen naar eigen wens, smaak en budget, door uzelf ontworpen en vervaar- digd door specialistische meubel- makers. Gaat u daar maar eens voor zitten. Wij liepen alvast voor u over de beurs, een greep: Geintegreerde handgrepen van Horn, Hans Verkerk biedt 80 ver schillende fronten en de nieuwste keukens van Schiiller, Hedaform en Nolte aan, ronde werkbladen worden gemaakt door Interset en TERP keukens maakt van uw keu- ken een kasteelkeuken door het aanbrengen van steenstrips. De koeien van Neerlands meest bekende koeienschilder Wiebe van der Zee staan verankerd op pos ters, kaarten, kalenders en art- prints. Arno Overdevest biedt zo- wel werk van eigen hand als van andere kunstenaars te koop of te huur aan. Trends Plants komt met een nieuwe eetkamertafel in zebraprint uit de Filippijnen, geheel gemaakt van eierschalen. De bijpassende stoelen zijn eveneens vervaardigd van dit op het eerste gezicht kwets- bare materiaal, maar zijn enorm sterk en comfortabel. Verosol brengt de nieuwe raamde- coratie 'Twin Blinds'. Doordat er 2 verschillende stoffen in zijn ver- werkt, kan er meer gespeeld woren met de lichtinval. Confetti Vloerdecor presenteert een kunststof vloer- en trapafwer- king. De vloer bestaat uit een com binatie van ingeblazen schilfertjes kalk en kunststof dat een slijtvaste, poriedichte laag vormt. Bijzonder duurzaam, makkelijk in onderhoud en zeer geschikt voor carapatien- ten. Het antislip-effect op de trap maakt de vloer extra veilig voor mensen die slecht ter been zijn. De vloer is leverbaar in 150 verschil lende kleuren. Een combinatie van de nieuwste materialen. Donker hout, roestvrij staal en gevlochten rundleer ver- enigd in de chaise longue van Itali- aans fabrikant Smania. H.N.Rose komt op de beurs met de ultramoderne uitvoering van de eeuwenoude wielkwikbarometer De tastdimmers en draaidimmers van Jung zijn nu met een eenvou- dige schakelaar vanaf meerere plaatsen aan en uit te schakelen. Ideaal voor lange gangen en in trappenhuizen om aan beide zijden de verlichting te kunnen inschake- len. De Sebastian Infrarood-cabine van Thermocare heeft de weldadige werking van een sauna, zonder dat het benauwd wordt. In slechts 10 minuten is de cabine zodanig op- gewarmd dat je voldoende transpi- reert. Dertig minuten in de Sebasti an Infrarood-cabine is voldoende om stress af te bouwen, verant- woord af te slanken, de weerstand te verhogen en de vitaliteit en con- ditie op peil te houden. Handgemaakt bestek en accessoi- res van Carol Boyes, ook het hand- beschilderde servies Penzo wordt gepresenteerd door Galerie Boyes Common of Garden presenteert authentieke globes, pennendozen, Ierse kleding, sjaals en verlichting 6 miljoen Nederlanders hebben koude voeten. Maar nu niet meer: MAT Solutions heeft de Warme Voeten Mat ontwikkeld! jJ, Iedereen in de zevende hemel slechts 85 liter licht onvergelijkbaar comfortabel in en 2-persoonsuitvoermg optimaal hygienisch 10 jaar garantle* vervangt 20 uw huidige matras opvallend energiezuinig (10 euro per jaar) (long ISLAND watermatrassen) exHuwef van cV; wte* iwrantievuorwqatden NU B11 ELKE BALTIMORE LONG ISLAND WATERMATRAS EEN ELEKTRISCH VERSTELBARE MOLECTRO LATTENBODEM VOOR DE HALVE PRIJS! VAN 3VOOR €179,50 1,20 395,60 Profiteer nu bij uw slaapspeciaalzaak. (Q Li g Comfort Rotterdam, Marmiersweg fitta-70a, teli OtO - LUtUUl.ligCOITlfort.nl Duidelijk design, perfect zitcomfort en verstelbare armleuningen vormen de karakteristieke kenmerken van de klassieke Rolf Benz 355. Zijn aantrekkelijke prijs geeft dit buitengewone zitmeubel nu een extra prikkel. Lagerwaard Design biedt de 355 aan tegen ongelofelijk gunstige voor- waarden. Verkrijgbaar in diverse breedte- maten, bijvoorbeeld: 186 breed in leder 186 breed in alcantara 186 breed in stof Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. IJssel KAN NIET WEL GEVEN WIJ TOT op alle bekende merken! STREKSINGEL165-189 R'DAM-H'BERG Vrijdagtot21.00uurgeopend - www.schebo.nl Tel.010-4229120/4224430-Fax010-4227867 - 'sMaandagsgesloten Op maat gennaakte schuifdeurkasten. Grote verscheidenheid aan uilvoeringen: matglas, hoogglans, stofdeuren etc. Wanneer u langskomt met de maten kunnen wij geheel vrijblijvend een prijsopgave maken. Op maat gemaakt in eigen werkplaats. Showroom: "Het Arsenaal" Korte Haven 3-3111 BH Schiedam Telefoon 010 - 426 30 93 - Telefax 010 - 273 06 79 Geopend: maandag 13.00-17.30 uur dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17.00 uur. Werkplaats: Westfrankelandsestraat 10, 3117 AR Schiedam grahs ge Geopend van ainsdag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 29