•V-iv 1 ;en bij Autotaal. Een verschil van dag en nacht Taal en bij Van Heck. Een verschil van dag en nacht van heck Teamleiders Ziiveren Kruis I achmea ■PROFITEER VAN BE KNALLENDE^^^^H KEUKENS BOVEN Technisch buitendienst medewerker Helpdesk medewerker Kny| .AUTO ViK Van Heck zoekt altijd goeie mensen Pi aktischB MDF kfiukBR Omdat u op de centen bent BGDRIJFSLGIDGR AMUSGMGNTSCGNTRUM M/V Rotteidam: Watermanweg 303 (naast WoonMall). Ook gevestigd in: Amstelveen, Baaile-Nassau (elke zondag open), Breda, Den Haag, Groningen, Boom, Kaatsheuvel, Son, Woerden en Zwolle. www.keukenconcurrent.nl Autotaal zoekt altijd goeie mensen 11 DE VAN HECK GROUP GROEIT. DAAROM ZOEKEN WIJ COLLEGA'S: In de automotive tranche neemt Van Heck Automaterialen in Nederland en daarbutten een opmerkeli}ke plaats in. Zij is met 60.000 artikelen in diverse magazijnen een van de grootste groothandels in auto- onderdeien en uitlaten. Van Heck Is actief Voor Van Heck Co, gespecialiseefd in import en distributee van automaterialen en uitlaten: Via diverse dochterondememingen speelt zi} bovendien een leidende rol op het gebied van software-ontwikkeling en marketing daarvan in de automotive Bij Van Heck in Schiedam werken 1200 mensen. De Van Heck Group groeit en zoekt daarom nieuwe collega's voor diverse functies. Productspecialist automaterialen Werken bij Van Heck... het verschil ihs' in a Ht? i s ATAG \vhi^>i BOSCH Miele Pelgrim (gauknecht Topkeukens tegen Knock-outprijzen. Die vindt u alleen bij Keuken- Concurrent. En wie nu een keuken koopt bepaalt boven dien zelf zijn voordeel door op onze 'boksbal' te slaan. Onze acties zijn: gratis montage; 5 apparaten gratis; gratis vaatwasser; 40 korting; 5 apparaten gratis en gratis montage. U heeft altijd prijs. Dus kom nu naar KeukenConcurrent en sla uw slag! aiie apparatuui apparatuur apparatuur jVH gaming jvhgaming.com AUTOTAAL AUTOMATISERING GROEIT. DAAROM ZOEKEN WW COLLEGA'S: WW""'**, f BEL GRATIS 0800-0233535 If <*4 TOTAAL-TX13 De afdeling technical support is een onderdeel van de customer serviceafdeling, aanspreekpunt voor onze klanten. Je ondersteunt deze afdeling op het gebied van technische problemen. Samen met vijf collega's vorm je het kloppende hart van deze serviceafdeling. De werkzaam- heden bestaan uit het oplossen van technische problemen van klanten, het ondersteunen van de customer service en de afhandeling van garantieclaims. Bovendien ben je contactpersoon tussen productmanagement en klant. Voor deze functie zoeken we iemand die zelfstandig kan werken, met een initiatiefrijke en commerciele instelling en affiniteit met auto's en speciaal auto-onderdelen en een goede (auto)technische kennis. Kennis van Microsoft Office. Interesse? Bel voor meer informatie naar Anton van Gils, telefoon 010 - 446 97 32. V t' Binnen onze afdeling productmanagement word je een van de productspecialisten. De afdeling productmanagement vormt de spil binnen het assortimentsbeheer van Van Heck Co. Samen met de productmanager ben je verantwoordelijk voor het onderhoud en de uitbreiding van het assortiment remdelen, aandrijfdelen, waterpompen en stuurdelen. De werkzaamheden bestaan uit het onderhoud van de productdatabase, onderhoud van concurrentiegegevens en de uitbreiding van het assortiment. Bovendien ben je contactpersoon tussen productmanagement en technical support. Voor deze functie zoeken we iemand die zelfstandig kan werken, met een initiatiefrijke en commerciele instelling en grate affiniteit met auto's en speciaal auto-onderdelen en een goede (auto)technische kennis. Kennis van Microsoft Office. Interesse? Bel voor meer informatie naar Anton van Gils, telefoon 010 - 446 97 32. Van Heck is een gezellig bedrijf, dat hard werken paart aan een goede beloning. Daarboven kennen de Van Heck- bedrijven tal van employee benefits, die vaak persooniijk invutbaar zijn. Met andere woorden: we leveren niet alleen maatwerk bij de producten die we leveren, maar ook op personeelsgebied. Dat maakt het werken bij Van Heck dus wel heel Interessant. Reden waarom wij je van harte uitnodigen om op een van de functies te solliciteren. Wij komen graag met je in gesprek. Meer weten over Van Heck? Surf dan naar ona Je sollicitatiebrief kun je sturen aan: Van Heck Group Afdeling Personeelszaken Ter attentie van Saskia Hoebanx Postbus 776 3100 AT Schiedam Mailen kan ook: saskiahoebanxevanheck.nl automaterialen uitlaten ZHveren Kruis Achmea is een betrokken zorgverzekeraar die een actieve bijdrage levert aan de gezondheidszorg in Nederland. Onze filosofie die wij hierbij uit- stralen is: Eerst mensen, dan regels. Dit houdt in dat wij service, producten en diensten aanbieden waarbij eenvoud, aandacht en ontmoeting met de klant voorop staan. Ziiveren Kruis Achmea geeft voor de regio Rotterdam en regio Kennemerland uitvoering aan de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ). Hiertoe zijn de Zorgkantoren Rotterdam en Kennemerland actief naar zowel AWBZ-verzekerden en zorgaanbieders als regionale partijen. Binnen de afdeling Administratie van de Zorg kantoren wordt een aantal taken conform wet- en regelgeving uitgevoerd, zoals de registratie van genoten zorg en het opieggen van de eigen bijdrage. Informatie- verstrekking aan klanten is hierbij een belangrijke taak. De Admini stratie Zorgkantoren telt ongeveer 50 medewerkers, die werkzaam zijn in verschillende functies. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Door de veranderende omgeving en de toename van de deskundigheid van de mede werkers is onze visie op leidinggeven aangescherpt. De komende jaren willen wij werken aan een andere stijl van leidinggeven, met het accent op sturing van gedrag en procesgang. Trefwoorden zijn coachen, begeleiden, ontwikkelen en motiveren. Uiteindelijk zal dit moeten leiden tot een betere uitvoering van wet- en regelgeving en een optimalisering van de dienstverlening aan onze klanten. Voel jij je aangesproken hier vorm aan te geven en durf jij de uitdaging aan? Wij zijn op zoek naar twee Wat is jouw bijdrage? In deze fulltime functie coach je 1 5-20 medewerkers op verschillende competenties. Naast het coachen en begeleiden van medewerkers, benje als teamleider verant woordelijk voor de voortgang en kwaliteit van de processen binnen jouw team. Verder lever je een bijdrage aan afdelingsbrede en Achmeabrede taken. Samen met de andere teamleiders denk en werk je mee aan de visie van de afdeling en beleidsontwikkeling. Wie zoeken wij? Als peoplemanager beschik je over een opleiding op HBO-niveau en heb je leiding- gevende ervaring. Je hebt aandacht voor jouw mensen en weet ze te coachen. Hierbij verlies je het belang van de organisatie niet uit het oog. Durf, sensitiviteit en resultaat- gerichtheid zijn eigenschappen die jou op het lijf geschreven zijn. Wat bieden wij? Een leuke en uitdagende werkomgeving, standplaats Rotterdam. De inschaling is volgens de Achmea CAO, afhankelijk van leeftijd en ervaring, ingedeeld in functiegroep G, minimaal 2.242,- en maximaal 3.122,- op basis van een 36-urige werkweek. Wij bieden uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 1 3e maand en korting op de Achmeaproducten. Informatie over de functie kun je krijgen bij Christel de Witte, manager Adminstratie Zorgkantoren, tel. (010) 244 69 50, of per e-mail christel.de.witte<§>achmea.nl. Je sollicitatiebrief kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Ziiveren Kruis Achmea, afdeling P&O, t.a.v. Martine Meijer, Postbus 1311, 3000 BH Rotterdam, of per e-mail martine.meijer@achmea.nl. JVH gaming is een ambitieuze, internationale en snelgroeiende onderneming. Met zo'n 700 medewerkers ontplooit JVH activiteiten op vele werkgebieden van de amusementsindustrie. Naast de exploitatie van automaten in de horeca en eigen amusementscentra, houdt JVH gaming zich bezig met de ontwikkeling, productie en verkoop van speelautomaten. In Tilburg is het hoofdkantoor gevestigd, van waaruit alle genoemde activiteiten op maatschappelijk verantwoorde wijze geinitieerd worden. Onder de namen Toy Toy, Playland, Amusino en Magic City exploiteert jVH 31 amusementscentra in heel Nederland. De formules kenmerken zich door een op kwaliteit gericht beleid en situering van de vestigingen op A-locaties in de uitgaanscentra van de diverse steden. Voor het Toy Toy amusementscentrum in Rotterdam Zuid, gelegen aan de Krabhendijkehof, zijn wij op zoek naar een fulltime Bedrijfsleider amusementscentrum m/v. De functie Als bedrijfsleider ben je medeverantwoordelijk voor de gezellige sfeer en de goede orde in het amusementscentrum. je heet gasten welkom, geeft indien gewenst informatie en draagt er zorg voor dat zij worden voorzien van een hapje en een drankje. Je geeft leiding aan een team van zes medewerkers. Daarnaast verzorg je de dagelijkse administratieve werkzaamheden en ben je verant woordelijk voor de kosten en de kas- en speelautomatengelden. Je werkt wisselend in dag-, avond en weekenddiensten. Deskundige medewerkers van de JVH-organisatie ondersteunen je in de uitoefening van je functie. Het profiel We zijn op zoek naar een enthousiaste collega met: een opleiding op MBO-niveau, leidinggevende en organisatorische vaardigheden, kennis van geautomatiseerde apparatuur en systeemverwerking, commercieel inzicht, een representatieve uitstraling, een klantvriendelijke benadering en goede contactuele vaardigheden. Leeftijd vanaf 25 jaar. Ben je geinteresseerd in de functie en herken jij jezelf in het geschetste profiel, stuur dan voor 16 maart a.s. een brief met een uit- gebreide c.v. naar JVH amusementscentra B.V., Postbus 2156, 5202 CD 's-Hertogenbosch, t.a.v. Jeanet Wageveld (Personeelsfunctionaris). Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jeanet Wageveld, 073 - 627 36 20, of kijken op www.jvhgaming.com. Autotaal Automatisering BVin Schiedam is markt- leider in Nederland op het gebied van automatise ring van garages en automobielbedrijven. Tot onze klantenkring behoren duizend bedrijven die draaien met softwarepakketten zoals Autotaal Solo, Multi of Book of het nieuwe Autotaal Easy-work. Autotaal is onderdeel van de Van Heck Group, een belangrijke speler op de Nederlandse en internationale auto- motivemarkt. Autotaal Automatisering groeit sterkt en zoekt daarom nieuwe collega's. voor o a openingstijden V- De Technisch buitendienst medewerker installeert onze softwarepakketten bij automobielbedrijven in heel Nederland. Bovendien geeft hij uitleg over de software. Wij zoeken een kandidaat met een middelbaar werk- en denkniveau, een klant- gerichte instelling, communicatief, servicegericht en een goede beheersing van de Nederlandse taal. In bezit van een rijbewijs. Kennis van DOS, Windows en hardware zijn een must. Boekhoudkundige kennis is een pre. De Helpdesk medewerker geeft telefonische ondersteuning aan gebrui- kers van onze softwarepakketten, die bij meer dan 1000 klanten draaien. Wij zoeken een kandidaat met middelbaar werk- en denkniveau, een klantgerich- te instelling, communicatief, servicegericht en een goede beheersing van de Nederlandse taal. Kennis van DOS, Windows en enige kennis van hardware. Enige administratieve en boekhoudkundige kennis is een pre. Interesse? Bel voor meer informatie naar Leno Piket of Freek Romeijn, tel. 010 - 245 71 38. Zij vertellen je ook waarom werken bij Autotaal niet alleen anders maar ook leuker is. Je sollicitatiebrief kun je sturen aan: Van Heck Group, ter attentie van Saskia Hoebanx, Postbus 776,3100 AT Schiedam. Mailen kan ook: saskiahoebanx@vanheck.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 36