.EN NU VOOR JEZELF KIEZEN Field Engineers concept support b.v. www.laupame.nl LAUDAME DtUSKA Verrassend. ..C&A *9.« €22.95 POLI VERPLEEGKUNDIGE (M/v: Bavo RNO is de website voor FINANCIALS (MBO/HBO), die openstaan voor een vacature bij een van onze gerenommeerde opdrachtgevers. Wij zoeken momenteel onder meer een Controller voor een dynamische not-for-profit-orgamsatie te Capelle aan den IJssel; Medewerker management accounting voor een internationale bank te Rotterdam; Uitgebreidere informatie over deze (en andere) vacatnres vind je op onze website. Postbus 142,2900 AC Capelle aan den IJssel Bel: 010 - 451 46 01 of mail: info@laudame.nl uitvaartmedewerker SERVICEMONTEUR Besam Nederland BV: L-_ kr°e^ 34.9S €34.95 5V 1 Lentekriebels? Dan is nu het moment om aan je kriebels gehoor te geven met die fantastische nieuwe lente-collectie van C&A.. Want die collectie is zo verrassend voordelig, dat je gerust aan jouw lentekriebels toegeven kan. Zo wordt het niet alleen Leontine's lente, maar ook helemaal jouw lente. €24?5 €29.95 #15." T-shirt. 122-182. v.a Zip off broek, 1 22- 82. v.a. Week 11 TOTAAL - TX09 VOOR HET POLIKLINiEKTEAM ZOEKEN WIJ EEN voor een dienstverband van 20 uur per week Groep Bavo RNO Groep is een organisatie die werkt voor 500-000 mensen die wonen in de gezondheidsregto Rotterdam-Noord. Met een 1000-tal medewerkers leveren wjj gezond- heidszorg in de meest brede zin van bet woord. Onze organisatie, die is voortgekomen uit de fusie tussen een psychiatrisch centrum en een RiAGG, staat voor de uitdaging om in de komendejaren een passend antwoord te vinden op de sterk toenemende en veranderde hulpvraag. Het cluster Multifunctionele Eenheden en Psychotherapie (MEP) is een van de clusters binnen de sector Volwassenenzorg van Bavo RNO Groep. Het cluster MEP bestaat uit meerdere locaties. Zo is in de Rotterdamse wijk Zevenkamp sinds juni 1991 het Multi functionele Centrum Zevenkamp in gebruik. Dit centrum bestaat uit een kliniek met 26 behandelplaatsen, een dagkliniek met 32 stoelen en een polikliniek. De aard van de psychiatrische problematiek bij mensen die voor behandeling komen, is zeer divers. In de kliniek worden mensen begeleid die langdurig zorg nodig zullen hebben. Diagnosegroepen als schizofrenie en manisch depressieve psychose hebben daarin een groot aandeel. Naast de biologisehe behandelmethoden vinden wij psycho-educatie en sociale interventies belangrijk. Func tie-info rmatie: - coOrdineren en uitvoeren van de zorg van clienten; - onderhouden van contacten met interne en externe behandelaars rond afstemming, aanvulling en ontslag; - psycho-educatie geven aan de client waaronder het motiveren tot (depot) medicatiegebruik; - psycho-educatie geven aan het systeem en anderen die betrokken zijn bjj de client; - systeemgesprekken ter ondersteuning van de thuissituatie zowel zelfstandig als in samenwerking met een systeemtherapeut; - crisisinterventie; - verstrekken van medicatie in overleg met en in opdracht van de behandelend psychiater; - verrichten van verpleegkundige handelingen en het controleren van bloedspiegels; - het begeleiden van clienten en/of familie; - een bijdrage leveren aan de behandeling van clienten van het Rehabilitatie- centrum Zevenkamp. Functie-eisen: Wij zoeken iemand die: - ruime ervaring heeft met het werken met psychiatrische clienten, die langdurig zorg behoeven; - gediplomeerd hbo-v of b-verpleegkundige is, aangevuld met de opleiding spv of hiermee bezig; - in staat is zelfstandig te werken, stressbestendig is en accuraat werkt. Er wordt in dit team gewerkt vanuit het sociaal psychiatrische gedachtegoed Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Gerard v.d. Wouden, poli verpleegkundige of met mevrouw Bettine Wisman, locatiemanaqer tel (010)220 02 00. Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO GGZ. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterljjk 23 maart 2002 gestuurd worden naar Bavo RNO Groep, afdeling PSA, Postbus 820, 2900 AV Capelle aan den IJssel, onder vermelding van PA10. Laudame Consultancy is gespecialiseerd in werving en selectie op financieel en bedrijfseconomisch gebied. Ook voor tijdelijke inzet van financieel specialisten bieden wij maatwerk oplossingen. Zorgvuldigheid en "afspraak is afspraak" zijn voor ons belangrijke begrippen. Wil je meer wetenf Surf dan ook eens naar onze website. Payrolling-administrator voor meerdere opdrachtgevers; Medewerker financial accounting (Sr. Jr.) voor een handelsonderneming te Utrecht; Assistent Controller voor een reisorganisatie in Rijswijk. Danka is een complete leverancier op het gebied van document(re)productie en -beheer. Het bedrijf opereert in 30 landen, met 16.000 toegewijde mede werkers. In Nederland zijn dat er 400. Het Nederlandse hoofdkantoor is sinds decern ber 1998 gevestigd in Woerdcn. Dankzij het enorm uitgebreide aanbod copier-, fax- en printersystemen en bij- behorende software van topmerken als Heidelberg, Toshiba, Infotec, Bindomatic en Riso en de zeer gedegen kennis op alle niveaus, biedt Danka een maatoplossing voor de meest uit- eenlopende bedrijven. Daarnaast is Danka een expansief en dynamisch bedrijf dat continu op zoek is naar nieuwe wegen voor een nog betere kwaliteit van dienstverlening. Zowel in advisering en onderhoud, als bij de begeleiding van de mensen die met de geplaatste apparatuur moetcn werken. Wij zijn voor onze serviceafdeling op zoek naar: Het takenpakket van onze field engineers bestaat uit het zelfstandig installeren en onderhouden van dn het service verlenen op onze apparatuur. Je beheert de eigen autovoorraad en voert alle field service relevante administratieve procedures correct uit. Je bent verantwoordelijk voor het vrijgeven van de apparatuur na het uitvoeren van je werkzaamheden. Je houdt het systeem up to date en rapporteert afwijkingen in onderdelenleveranties, technische en klantspecifieke problemen. Gelet op de opbouw van ons team, gaat onze voorkeur uit naar kandidaten met een LTS/MTS Electronica opleiding (of gelijkwaardig), een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, enige ervaring en affiniteit met digitalisering. In ieder geval beschikken zij over teamspirit, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en een servicegerichte, kwaliteitsbewuste en stressbestendige instelling. Danka biedt een baan met een hedendaags arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder een auto van de zaak en doorgroeimogelijkheden binnen een expansieve organisatie. Momenteel zijn er directe plaatsingsmogelijkheden, ook voor schoolverlaters, in de regio's Amsterdam, Rotterdam en Utrecht. Ben je gei'nteresseerd in deze functie? Bel dan snel met Jeannette den Boer, telefoon 0348-405892, of stuur binnen 14 dagen een sollicitatiebrief uitgebreide CV naar: Danka Nederland B.V., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 256, 3440 AG Woerden. Je kunt ook faxen naar nummer 0348-405890 of e-mailen naar hr@danka.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DOCUMENT MANAGEMENT Danka Nederland B.V., Middellandse Zee 15, 3446 CG Woerden, www.danka.nl. Concept Support B.V. is een multi-disciplinair projectenbureau, gespecialiseerd in de bemiddeling van technisch midden en hoger kader personeel voor vaste banen en langdurige projecten. Wij zoeken met spoed voor diverse opdrachtgevers in deze regio naar (m/v): Projectleiders Bouwkunde Werkvoorbereiders Bouwkunde Calculator Kostendeskundige Bouwkunde AutoCad Arkey Tekenaars Bouwkunde (Hoofd) Uitvoerders Bouwkunde B&U Projectleiders Werktuigbouw Cad Tekenaars Constructeurs Werktuigbouw Piping Werkvoorbereiders Werktuigbouw Technisch Inkoper Werktuigbouw Elektro KAM (kwaliteit/arbo/milieu) Coordinator Opzichters Werktuigbouw Baggerindustrie (offshore) Product Engineers Ontwerpers Werktuigbouw Logistiek Medewerker Werktuigbouw Cad Tekenaars GWW Civiele Techniek Werkvoorbereiders GWW Civiele Techniek (Hoofd) Uitvoerders GWW Beton Calculator GWW Beton Cad Tekenaars Installatietechniek AC/CV Elektro Technikers Installatietechniek AC/CV Elektro Technisch Commercieel Medewerkers in alle Vakdisciplines Afgestudeerde MTS'ers HTS'ers in alle Vakdisciplines Voor vrijblijvende informatie tel. 010-4114244. Schriftelijke readies kunt u richten aan Dhr. L.G. Comvalius of Dhr. N. Kwa, Concept Support B.V., Schiedamsedijk 81', 3011 EM Rotterdam, fax: 010-4118653, E-mail adres: rdam@conceptsupport.nl Van der Spck Uitvaartverzorging zoekt met >poed een parttime Van der Spek Uitvaartverzorging b.v. is een vooraanstaande onderneming op het gebied van uitvaartzorg in de breedste zin van het woord en levert haar diensten tegen een zeer hoge kwaliteit. Haar werkgebied ligt in de regio Rotterdam en omstreken. Defunctie Het dragen van de kist tijdens uitvaarten en kerkelijke plechtigheden. Het ontvangen en begeleiden van belangstellenden en nabestaanden bij uitvaarten en kerkelijke plechtigheden. Uw profiel U bent een stressbestendig, integer, enthousiast teamgenoot die van aanpakken weet, servicegericht is en zich kan verplaatsen in de omstandigheden van onze clienten. U heeft een flexibele instelling en bent bereid, gezien de aard van onze onderneming, regelmatig op zaterdag te werken. Informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Korten, tel. 010-4583897. Uw brief met curriculum vitae kunt u voor 23 maart a.s. richten aan Van der Spek Uitvaartverzorging, t.a.v. de heer J. Korten, Kompasstraat 40, 2901 AM Capelle aan den IJssel. Ben jij die klantvriendelijke met LTS-E-opleiding en een rijbewijs die binnenkort met een bedrijfsauto in Rotterdam e.o. service en onderhoud verleent bij onze klanten? Heb je interesse en wil je meer weten over Besam, functie en salaris, bel ons dan nu op! van 08.30-17.00 uur, telnr. 0318-698969 van 17.00-21.00 uur, telnr. 06-27580949 Of mail je c.v. naar P&0@besam,nl Donker denim Conker deni im 23* %rw&- Vest. Jeans. T-shirt met tijgerprint €1495 Hemd.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 24