securicor I I Metz. Ned. B.V. Conducteurs m/v van E i j k DTA-A tempo-team Secretaresse m/v Wil je deze zomer een zonnig banksaldo Geef je loopbaan een nieuwe richting ILZA GGZ Rijnmond Al enige tijd werkzaam als administratieve Indicatiestelling langdurig kracht in de gezondheidszorg en nu toe Zorailhankeliiken aan iets nieuws in de geestelijke gezondheidszorg? Dan is dit misschien de baan! SECRETARIAATSMEDEWERKER (m/v) Bent u die bestuurder die wij zoeken? *- on 'a o Management Assistant bij een Technisch bureau m/v Juridisch Secretaresse bij een internationaal Advocatenkantoor m/v Teamsecretaresse bij een Consultancybureau m/v Medewerkster Secretariaat bij een Gezondheidsinstelling m/v www.secretarytoday.nl BSN WERKNET vraagt voor sp< t.b.v. onderhoud ;e indiensttreding werkzaamheden Rijbewijs B/E is verplicht. Reacties dagelijks tussen 8.00 -18.00 uur tel. 0651 - 841622 Na 18.00 uur tel. 010 - 4718110 Medewerk(st)er projectsecretariaat v/m Bouw Advies Groep BEDIENINGSVAKMAN PROCESOPERATOR je van de thuiszorg verpleegkundigen en verzorgenden m/v ^'in- A||es is bespreek- WORD ZORG REGISSEUR IN DE THUISZORG Week 11 T0TAAL-TX12 Wijzoekenenlhousiastekandidatenvoordefunctievan: 24 tot 28 uur per week. Uw taken: het zelfstandig afhandelen van binnenkomende aanvragen voor indicatiestellingen plannen van gesprekken met indicatic-adviseurs en clienten ondersteunende werkzaamheden voor de Indicatie- commissie correspondentic met zorgverzekeraars, clienten en f' verwijzers telefonische contacten met clienten ILZA GGZ Rijnmond is verant- woordelijk voor de indicatie stelling van mensendie een verlcning in de geestelijke gezondheidszorg en langdurig :ztjn. commissic beoordeelt de vter medewerkers verzorgt de gehele e ters en De stichting is in 2002 tijdeiijk opgezet en zai halverwege worden binnen een of ertkele i in deregio Rijnmond. Wij vragen: enige jaren relevante werkervaring in administratief werk in de gezondheidszorg bij voorkeur kennis van de geestelijke gezondheidszorg ervaring in werken met geautomatiseerde patienten- registratiesystemen handig in het werken met de computer goed zelfstandig kunnen werken: bcsluiten nemen en problemen oplossen goede contactuele en sociale vaardigheden Wij bieden: een prettige werkomgeving in Rotterdam-Zuid een leuk secretariaatsteam een aantrekkelijk salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van circa 1.731,- (schaal 30/5 CAO Ziekenhuizen) bruto per maand bij een 38-urige werkweek een contract voor 18 maandcn van 24 tot 28 uur per week. Nadien in principe overgang naar nieuwe werkgever mogelijk Heeft u belangstelling? Neem voor meer informatie contact op met: Karin Buckens, tel. 06-22809399. Uw sollicitatie kunt u richten (voor 30 maart) aan ILZA GGZ Rijnmond, Olympiaweg 365,3079 CH Rotterdam. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 3 april a.s. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Securicor, voorheen Randon Beveiliging, is een van de grootste beveiliglngsorgani- saties in Nederland. De kwaliteit van Securicor-medewerkers en hun klantgericht denken en doen, zijn de belangrijkste succesfactoren. Het hoofdkantoor en de centrale meldkamer van Securicor zijn gevestigd in Amsterdam Zuid-Oost. Het landelijke vestigingsnet van Securicor is verdeeld in 11 districten. Deze districten zijn weer opgesplitst in kleinere units die worden aangestuurd door unitmanagers. In verband met de uitbreiding van onze dienstverlening voor een grote opdrachtgever in de randstad, zijn wij op zoek naar: Wat houdt de functie in? Als conducteur bent je verantwoordelijk voor het controleren en verkopen van vervoersbewijzen. Jouw aanwezigheid en optreden dragen bij aan het sociale veiligheidsgevoel van de reizigers. Tevens bied je als gastheer/vrouw de klanten service en informatie aan en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om de continui'teit te waarborgen. Er is sprake van wisselende werktijden. Wat verwachten wij van jou? De conducteur denkt en werkt op LBO-niveau. Hij of zij is in het bezit van het diploma Algemeen Beveiligings Medewerker (voorheen basisdiploma beveiliging) en het diploma BHV of het EHBO-diploma. En dat is nog niet alles wat wij vragen. Je beschikt over een dienstverlenende instelling, stressbestendigheid, durf, zorgvuldigheid, tact en het vermogen om overzicht te houden in een hectische situatie. Belangstellenden voor bovenstaande functie die (nog) geen diploma ABM hebben, vertellen wij graag welke studie- en begeleidingsmogelijkheden Securicor u kan bieden. Wat mag je van ons verwachten? Een interessante functie met groeimogelijkheden en met ruimte om talenten verder te ontwikkelen. Een arbeidsovereenkomst voor full- of parttime dienst- verband. Naast een prettige werkkring bieden wij tevens goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit betekent onder meer een salaris conform de CAO en de mogelijkheid tot deelname aan een collectief verzekeringspakket. Daarnaast biedt Securicor jou de mogelijkheid vakgerichte opleidingen te volgen. Hoe is de sollicitatieprocedure? Spreekt het bovenstaande je aan en zijn er voldoende aanknopingspunten, stuur dan jouw sollicitatiebrief binnen twee weken voorzien van curriculum vitae naar Securicor, t.a.v. Herman Gerrits, Van Vollenhovenstraat 1, 3016 BE Rotterdam. www.securicor.nl acquisitie wordt niet op prijs gesteld De organisatie Het Bureau Welzijnsprojecten is een organisatie voor lokaal welzijnswerk gevestigd in Vlaardingen. De dienstverlening van de organisatie omvat onder andere projecten en activiteiten gericht op maatschappelijke ontwikkeling, participatie, leefbaarheid en opvang. Het werkpakket omvat sociaal-cultureel werk, opbouwwerk, (sociale) activering en jongerenwerk. Bij Het Bureau Welzijnsprojecten zijn 35 medewerkers werkzaam. Graag willen wij in contact komen met Bestuurders die het een uitdaging vinden om op bestuurli jk niveau, in de functie van penning- meester of algemeen bestuurslid, mede vorm te geven aan de dienstverlening van de organisatie. Van de bestuursleden wordt verwacht dat zij: beschikken over bestuurlijke kwaliteiten een zakelijke instelling hebben de werkzaamheden van de organisatie onderschrijven in staat zijn om een productief samenspel te realiseren tussen bestuur en mana gement enig zicht hebben op de activiteiten die de organisatie onderneemt Ten aanzien van de functie van penningmeester zijn we op zoek naar iemand met een financiele achtergrond. Voor algemene bestuursleden strekt kennis van zakelijke dienstverlening, een netwerk in het werkgebied, kennis en kunde op de werkgebieden van de organi satie en/of een achtergrond op het gebied van zorg, wonen of bedrijfsleven tot aan- beveling. Het bestuur vergadert gemiddeld eenmaal per maand. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Middelkoop, directeur (010-435501 l)ofmetde heer P. Wilschut, voorzitter (06-51220111) Schriftelijke reaches kunt u richten aan de voorzitter van Het Bureau Welzijnsprojecten, de heer P. Wilschut, peradres postbus 125, 3130 AC Vlaardingen. Het Welzijnsj ojecten onderiteuninr Bureau Van Eijk Asbestos Removal Service b.V. is een middelgrotfi onderneming, gespeciallseerd in het saneren van asbesthoudende (bouw)delen. Zowel kleine- als groot- schalige projecten worden regionaal en landelijk uitgevoerd. O *r-* CD <D 0< uo o 4-i to CD V5 Voor onze locatie in Lekkerkerk zijn wij op zoek naar serieuze kandidaten die in het bezit zijn van een DTA-A diploma of hiervoor (intern) opgeleid willen worden, om volwaar- dig te kunnen functioneren in de functie van Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functie eisen: MB0 niveau Bij voorkeur diploma DTA-A Goede communicatieve eigenschappen Leidinggevende capaciteiten Rijbewijs B/E Wij bieden u een afwisselende en zelfstandige functie, een prettige werkkring en een goed pakket aan primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Voor uw reaktie schrijft u, binnen 14 dagen, naar ons hoofdkantoor Van Eijk Asbestos Removal Service b.v. De heer F.A. van Eijk Adm. Helrichweg 11 2315 VC LEIDEN. Voor telefonische informatie belt u met de heer R. Timmerman, vestiging Lekkerkerk - 0180-665288, mobiel 06-22932941. Ben jij de secretaresse die op zoek is naar een nieuwe uitdaging? Secretary TODAY ondersteunt je bij het zoeken naar de perfecte baan. Wij bieden jou intensieve coaching, trainingen en opleidingen. Wij geven work shops. houden persoonlijkheidsonderzoeken en we heb ben de leukste banen in de omgeving van Rotterdam. Beheers jij de Nederlandse en Engelse taal en heb je een secretariele opleiding aangevuld met minimaal 1 jaar werkervaring? Ben jij daarnaast flexibel. zelfstandig, aan verandering toe en kijk jij emaar uit om bij een goede club aan de slag te gaan? Kijk dan snel op onze website of neem contact met ons op; 010-4115108 in good company Haringvliet 92. 3011 TH Rotterdam. T 010-411 51 08. F 010-411 42 03. info@secretarytoday.nl Machineoperators (m/v) Tempo-Team is voor de vakantieperiode op zoek naar machineoperators.Voor deze functie ben je studerend technicus op Its/mts of hts-niveau.Je bent minimaal vier weken of langer beschikbaar, in ieder geval 18 jaar; je bent bereid om in de volcontinu te werken www.tempo-team.nl (gemiddelde werkweek 33,6) in een warme omgeving en je bent beschikbaar voor de opleidingsweek van 29 april t/m 3 mei. Daarnaast heb je geen bezwaar tegen werken in het weekend en onregelmatige diensten en ben je eventueel in het bezit van eigen vervoer. Kom voor meer informatie longs bij Tempo-Team Werknet, Pannekoekstraat 28 in Rotterdam of bel met Willemijn Kramer, (010) 433 40 40. Externe acquisitie n.a.v. de advertentie is niet gewenst. BOAG Bouw Advies Groep Reeds jaren een gevestigde naam op het gebied van huisvestingsanalyse, projectmanagement, beheer onderhoud, facility management, commercieel vastgoed, recreatie, gezondheidszorg wonen en onderwijs. Door een voortdurende groei zoeken wij voor onze vestiging in Rotterdam een: UW TAKEN Voor onze snelgroeiende vakgroep gezondheidszorg wonen zoeken wij een medewerk(st)er project secretariaat. U werkt in teamverband en bent samen met andere collega's ver antwoordelijk voor diverse secretariele werkzaamheden. U draagt zorg voor de verwerking van verslagen, rapporlages en correspondence, waarbij u ook de controle op lay-out, zinsopbouw en spelling "oor nw rekening neemt. Tevens bent u op termijn verant woordelijk voor het agendaheheer, het maken van alspraken en ontvangen van bezoek Tenslotte verwerkt u de in- en uitgaande poststukken, faxberichten en archiveert en kopieert u projectstukken. UW PROFIEL Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten die door opleiding en ervaring op MEAO/HAVO niveau lunctioneren. U heelt enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. U beheerst de Nederlandse taal uitstckend en weet goed om te gaan met Windows- applicaties. Beheersing van de Engelse taal is een pre. Competenties die bij deze functie boren zijn: organiseren, zorg voor kwaliteit. aandachl voor details en samenwerken. WI.I BIEDEN: Voor een enthousiaste duizendpoot met gevoel voor kwaliteit een uitdagende functie in een collegialc omgeving. Een passende honorering en uilstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. UW REACTIE: Indien u ge'fnteresseerd bent in deze functie, kunt u uw sollicitatie met curriculum vitae sturen aan BOAG BV t.a.v. de heer T. van Leeuwen, Postbus 8595, 3009 AN Rotterdam, of e-tnatien naar timvanleeuwen@boag.com Voor meer informatie kunt u vragen naar mevrouw G.L. Barendrecht, telefoonnummer 010 - 209 35 35. ilitgebreide informatie ran BOAG vindt n op onze website www.boag.com Telefoon 010-209 35 35 Prins Constantijnweg 40 - 46, 3066 TA Rotterdam Nu3 B.V., gevestigd te Vlaardingen, is een van de toonaangevende producenten van wateroplosbare meststoffen, potgrondmeststoffen en vloeibare meststoffen zoafs KRISTALON, PG-MIX en SUBSTRAFEED, en is ontstaan door een Joint Venture tussen Hydro Agri en NutriSi. Naast onze vestiging in Vlaardingen heeft Nu3 nog een productiefacaliteit voor wateroplosbare meststoffen in Grobbendonk, Belgie. De producten van Nu3 worden wereldwijd vermarkt via de verkoopkanalen van de moeder- maatschappijen, Hydro en SQM, Ten behoeve van een van onze productie-units in Vlaardingen is er behoefte aan een: U gaat zich bezig houden met de bediening en beheersing van het totale productieproces, deels PLC-gestuurd, ingangscontrole en handling van grondstoffen, monstername en analyse van gereea product, laden en lossen van auto's en schepen en intern transport. Wij bieden een afwisselende, vaste baan in semi-continuverband, op basis van een 36-urige werkweek, en een prima pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u flexibel bent ingesteld, veiligheids- en kwaliteitsbewust bent, goed gemotiveerd en opgeleid op het niveau van procesoperator, richt dan je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Nu3 B.V.,Maassluissedijk 103, 3133 KA Vlaardingen, t.a.v. Jan Meijerink, Business Support Manager. Voor telefonische inlichtingen kun je je wenden tot Remon Biesheuvel, Plant Manager, telefoonnummer 010-2482356 Vroeg of laat wil je verder. Je zoekt afwisseling, zelf- standigheid en vrijheid. Je wilt een langdurige relatie opbouwen met de mensen voor wie je werkt. Wat dacht baar. Ook de precieze of alleen in de avonden en weekenden. Misschien heb je al een parttime baan elders in de zorg en wil je daar naast de wijk in of wil je alleen op afroep beschikbaar Daar geef je precies die hulp, die clienten nodig hebben in hun eigen ver- trouwde omgeving. Jij bent de regisseur van de zorg- verlening; jij schat de situatie in, zonder arts of collega in de buurt. Natuurlijk sta je nooit alleen. Je wordt gesteund door een professionele organisatie, met een bijzondere kijk op't vak: wij letten altijd op wat iemand allemaal wel kan, of weer kan leren. Want we denken niet in beperkingen, maar in mogelijkheden. Bij ons kun je ook werken op maat. Fulltime of parttime, overdag inhoud van je werk bepalen we samen. En heb je weinig ervaring, dan krijg je een pasklaar introductiepro- gramma. Zin om je loopbaan een nieuwe richting te geven? Bel voor informatie (010) 246 35 00 of kijk op www.tnwn.nl. Je brief met c.v. stuur je (zonder post- zegel) naar Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord, t.a.v. het Plaatsingsbureau, Antwoordnum- mer 27, 3100 VB Schiedam, of je mailt naar: pb@tnwn.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 29