Frankeland Assistent technisch verkoper CV0 INTERNATIONAL verzorgenden een verpleegkundig avond-fweekendhoofd en een nachthoofd SINT LIDUINASTICHTING 150 JAAR JONG Epilepsie. Voorlichting, onderzoek, individuele steun opzichter reiniging (36 uur per week) medewerker milieu (18 uur per week) werkvoorbereider groen en cultuurtechniek (18 uur per week) GEMEENTE ALBRANDSWAARD OFFICE MANAGER Leerling constructieschilders MEER WETEN OF DONATEUR WORDEN? De kleine Irmawati in Indonesie is e£n van de ruim half miljoen nieuwe leprapatienten die jaarlijks worden ontdekt en mede door uw hulp gered kunnen worden. Het opsporen, behandelen en genezen van een patient kost ?Q gulden. Helpt ook u mee een patient van lepra te redden? Giro msteraam Een verfrissend groene kijk op groei VANDERENDE STRAAL-EN SCHILDERWERKEN B.V NEDEM-AMD B. K Sales Representative m/v Inside Sales Representative (m/v) Week 12 TOTAAL - TX07 Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn met een grote ktantenkring binnen en buiten zijn muren. Daarnaast biedt Frankeland vele zorg- en weizijnsactiviteiten aan klanten die verspreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt ook de directie gevoerd over en ieiding gegeven aan de Schiedamse zorgcentra het Sint Jacobs Gasthuis en de Harg-Spaiand. Deze instel- lingen maken deel uit van een samenwer- kingsverband, waartoe ook de zorgcentra Thurlede en Vaartland (Vlaardingen) behoren. Tevens biedt Frankeland in deze zorgcentra Aanvullende Verpleeghuiszorg. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopenjaren hebben wij diverse iandelijke onderscheidingen gekregen waaronder het WoonZorg Kwaliteitslabel. Wij richten ons met name op het welbevin- den van onze kianten en medewerkers. Actuele consequenties daarvan zijn dat wij beschikken over een Sport- en Recrea- tieclub (met o.a. een zwembad, fitheids- ruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen), een ihternetcafe, een brasserie en een vakantievilla aan zee. De sqccessen van de afgelopen jaren zijn vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers. Die vormen een team waarin en waarmee het plezierig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankeland.nl m In verband met de uitbreiding van de zorg aan onze verpleeghuisbewoners (van 73 naar 85) kunnen wij enige versterking gebruiken. Wij zoeken enthousiaste en Zij die van een uitdaging houden en graag werken in een dynamische omgeving nodigen wij uit voor een kennis- makingsgesprek. Wij bieden: een prima werksfeer; goede arbeidsvoorwaarden, o.a. kinderopvang en gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub. Wij verwachten van u: diploma verpleegkundige A, B of HBO-V (voor avond-/weekendhoofd en nachthoofd); diploma bejaarden- of ziekenverzorgende; een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden en het leveren van kwaliteit voorop staat; zelfstandig kunnen werken in multidisciplinair dienst- verband. Salariering geschiedt conform FWG 3.0 voor verpleeg kundige hoofden schaal 50 en voor gediplomeerde verzorgenden schaal 35. Bent u geinteresseerd en wilt u nadere informatie Belt u dan met mevrouw Jolanda Raats, hoofd verzorging/verpleging of mevrouw Joke Durenkamp, hoofd P&O, telefoon 010-4264925. Ook kunt u uw sollicitatie direct sturen naar de afdeling P&O van Frankeland, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. FIREPACKS Uw functie: Wij vragen: Wij bieden: Waarwachtuop: Van Wijk Boerma Firepacks B.V., onderdeel van het Hagemeyer Concern, is een expert op het gebied van Firepacks (dieselmotor en elektromotor aangedreven pompen) welke in Zwijndrecht worden gebouwd en beproefd en welke geleverd worden aan nationale en internationale afnemers als hart van hun brandbeveiligingsinstallatie. Vanwege de groei van onze verkoopactiviteiten zijn wij op zoek naar een: In nauwe samenwerking met de sales en service engineers zult u de benodigde specitieke commercieel technische'kennis van Firepacks opbouwen. - Het uitwerken van offertes. - Het verzorgen van verkoopinformatie. - Het ondersteunen van de sales engineers. - Een opleiding op MTS-niveau of gelijkwaardig. - Kennis van diesel- en elektromotoren en/of centrifugaalpompen is een pre. - Leeftijd 20-30 jaar. - Een brede interesse in techniek. - Een gezond, groeiend en innovatief bedrijf dat investeert in haar mensen. - Een zeer afwisselende baan voor iemand met een technische achtergrond en interesse. - Doorgroeimogelijkheden. - Een arbeidsvoorwaardenpakket in overeenstemming met de functie. - Bent u toe aan deze stap in uw loopbaan, stuur dan uw c.v. met begeleidende brief aan: VAN WIJK BOERMA FIREPACKS B.V. t.a.v. de heer H. van der Burg Postbus 1128,3330 CC Zwijndrecht Telefoon 078-6231530/E-mail: h.vanderburg@firepacks.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voorlichting is een be- langrijke activiteit van het Nationaal Epilepsie Fonds. Daarnaast be- steedt het Fonds jaarlijks ongeveer 1,5 miljoen aan wetenschappelijk onder zoek naar de oorzaken van epilepsie, de geneti- sche aspecten en naar verbeteringen in de diag- nostiek. Naast individuele steun organiseert het Nationaal Fonds ook vakantie-acti- viteiten voor mensen die ten gevolge van hun epi lepsie niet zelfstandig op vakantie kunnen. Epilepsie Info-lijn: 0900 - 821.24.11 (3 cent per minuut) Nationaal Epilepsie Fonds, Postbus 270,3990 GB Houten T.F.P'R A GfifiFOM LEPRA STICHTING Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? De almaar ingewikkelder wet- en regelgeving kunt u het beste SAMEN aanpakken. Bel of schrijf ANGO. Bij ANGO tel je voor drie! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort. Telefoon (033) 465 43 43 (bf; KEUBMERK VOOR VERANTWOORDE FONDSENWERVING EN -BESTEDtNG m 9?| t Albrandswaard, grote ambities binnen het karakter van een dorpsgemeenschap! Albrandswaard is een mooie groene gemeente die bestaat uit de kernen Rhoon en Poortugaal. We staan bekend om ons groot agrarisch buitengebied 6n onze rijke historie. Want ook al bestaat onze gemeente nog maar 15 jaar, Rhoon heeft haar 800-jarig bestaan al gevierd. Wij zijn trots enzuinig op ons plattelands- karakter en ambitieus als het gaat om onze gemeentelijke organisatie. Naast de voordelen van het wonen in een kleine dorpsgemeenschap, kunnen onze inwoners profiteren van een ruim voor- zieningenaanbod en uitstekende verbindingen met Rotterdam. Als VINEX- iocatie zijn we hard op weg naar 25.000 inwoners. Hierbij staan open communicatie en persoonlijk contact met burgers centraal in onze bedrijfsvoering. Rotterdam Poortugaal I I Rhoon Gemeente Albrandswaard Algemene informatie De afdeling Milieu Reiniging is een van de vijf afdelingen van de sector Grondgebiedzaken.De afdeling Milieu Reiniging heeft een breed takenpakket waaraan invulling gegeven dient te worden. Voor de werkzaamheden van reiniging is er in verband met formatie-uitbreiding een vacature voor een opzichter reiniging. Eveneens op de afdeling Milieu Reiniging is er, in verband met het vertrek van de vorige functionaris.een vacature voor een medewerker milieu. De afdeling Groen en cultuurtechniek (eveneens een afdeling van de sector Grondgebiedzaken) zet zich met hart en ziel in voor het gezicht van Albrandswaard. Een belangrijke taak: onze burgers verdienen een aantrekkelijke woon- en werkomgeving. Zij zijn op zoek naar een enthousiaste werkvoorbereider groen en cultuurtechniek. De gemeente Albrandswaard zoekt collega's die voldoen aan onderstaande profielen: De medewerker zal worden ingezet bij de volgende werkzaamheden: - het aansturen van de buitendienst medewerkers milieu reiniging; - het houden van toezicht op de gemeentereinigingswerkzaamheden, waaronder de afvalinzameling, de straatreiniging en het overige wijkonderhoud; - het behandelen van STOR meldingen (service team openbare ruimte), waarbij men meldingen in ontvangst neemt en er zorg voor draagt dat deze meldingen, in overleg met het service team openbare ruimte, worden opgelost; - het zorg dragen voor de (beleids)uitvoering op het terrein van straatreiniging en afvalinzameling (bv. afvalscheiding en preventie, afvalstoffenverordening, arbeidsomstandighedenwetgeving); - het voorbereiden van straatreinigingswerkzaamheden (bv. het maken van calculates, het opstellen van tekeningen en bestekken, aanvragen van offertes etc.); - het verrichten van administratieve werkzaamheden die voortkomen uit de werkzaamheden op het gebied van reiniging. Functie-eisen: - een relevante opleiding op mbo-niveau; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - goede contactuele vaardigheden; - een gezonde dosis werklust en humor; - bereidheid tot het volgen van de cursus opzichter reinigingsbedrijven. De medewerker zal worden ingezet bij de volgende werkzaamheden: - het zorg dragen voor de uitvoering van het beleid op het gebied van o.a. milieuwetgeving, bodemtaken, bouw- stoffenbesluit, BOOT (besluit ondergrondse olie tanks), milieumonitoring, de gemeentelijke interne milieuzorg, natuur en milieueducatie, milieucommunicatie en de overige aandachtsgebieden van de milieuafdeling; - het beheren van de bodemgegevens van de gemeente; - het verzorgen van rapportage en correspondentie over voorkomende vragen en klachten op het gebied van milieu; - het aanleveren van gegevens voor persberichten aan de afdeling communicatie; - secretariele ondersteuning van het lokale milieu overleg; - het verrichten van administratieve werkzaamheden die voortkomen uit de werkzaamheden op het gebied van milieu. Functie-eisen: - mbo-opleiding,aangevuld met een opleiding op het gebied van milieu of vergelijkbaar opgedane ervaring; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - een gezonde dosis werklust en humor. Voor de aanleg en het onderhoud van plantsoenen, wegbermen, watergangen, begraafplaatsen, sportvelden en speelvoorzieningen moeten de uitvoeringswerkzaamheden worden voorbereid. Deze werkzaamheden worden of in eigen beheer of door derden uitgevoerd.Wij zoeken een parttime medewerk(st)er die ingezet kan worden bij de voorbereiding van en controle op dergelijke uitvoeringswerkzaamheden. Naast het opstellen van RAW-bestekken kan dit inhouden het begroten van het werk, het opstellen van werkplanningen, het organiseren van inspraak en voorlichting aan de burgers, het toezicht houden op het werk en het onderzoeken en controleren van klachten. We hebben hiervoor o.a. een geautomatiseerd groenbeheer- systeem (DG-Groen) en een CAD-tekenprogramma (microstation) ter beschikking. Functie-eisen: - relevante mbo-opleiding bij voorkeur mts aanleg en onderhoud; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - een gezonde dosis werklust en humor. Wat kun je van ons verwachten? Voor de functie van opzichter reiniging vindt aanstelling plaats in schaal 7 (de functie is indicatief gewaardeerd in schaal 7). Het salaris dat hierbij hoort bedraagt maximaal bruto per maand 2342,- (schaal 7 op fulltimebasis). Voor de functie van medewerker milieu vindt aanstelling eveneens plaats in schaal 7. Nadere inlichtingen voor de functies van opzichter reiniging en medewerker milieu kunnen worden verkregen bij het afdelingshoofd Ton Groenewegen, telefoon (010) 506 17 30. Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt voor de functie van werkvoorbereider groen en cultuurtechniek aanstelling plaats in schaal 8 (de functie is indicatief gewaardeerd in schaal 8). Het salaris dat hierbij hoort bedraagt maximaal bruto per maand 2654,- (schaal 8 op fulltimebasis). Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden verkregen bij het afdelingshoofd Martin van der Spek, telefoon (010) 506 17 40. De gemeente Albrandswaard wil meer vrouwen, allochtonen en gehandicapten in dienst nemen. Zij zullen bij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A PROPERTY CONSULTANCY DEVELOPMENT CVO International is actief in het management en de ontwikkeling van onroerend goed projecten in West-Europa. Naast ons kantoor in Rotterdam zijn er vestigingen in Lissabon en Parijs. t Bij onze vestiging in Rotterdam - Brainpark - is per direct een vacature voor de functie (m/v) Het taakgebied omvat alle voorkomende management- en organisatiewerkzaam- heden m.b.t. ons kantoor, secretariele (project)ondersteuning en ondersteuning van de directie. Wij vragen relevante opleiding en werkervaring 5 jaar), flexibele en pro-actieve werkhouding, uitstekende communicatieve vaardigheden, goede beheersing van de Nederlandse taal en (aantoonbare) beheersing van een of meer buitenlandse talen in woord en geschrift (in volgorde van belang: Engels, Duits, Frans, Portugees/Spaans) alsmede affiniteit en ervaring in de omgang met hedendaagse hard- en software (o.a. MS-Office e.d.). Een sterke persoonlijkheid, stressbestendigheid, goede teamplayer eigenschappen en een representatief voorkomen zijn bij deze baan noodzakelijk. Wij bieden een afwisselende, interessante baan met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties binnen 14 dagen naar Postbus 4307,3006 AH Rotterdam ofwel naar info@cvo-i.com. VOOR INDUSTRIE, SCHEEPVAART, OFFSHORE EN OVERHEID Ter versterking van ons team stralers en constructieschilders zijn wij op zoek naar jonge enthousiaste mensen, die bij ons middels een persoonlijk afgestemde praktijkopleiding het vak van constructieschilder/gritstraler willen leren. Vereisten: - Je bent enthousiast en een harde werker - Je spreekt de Nederlandse taal - Je bent minimaal 18 jaar Wij bieden: - Een afwisselende baan - Een prettige werksfeer - Zeer goede beloning - Goede doorgroeimogelijkheden in de toekomst - Mogelijkheid tot het volgen van vakgerichte cursussen! Solliciteren: Je kunt een schriftelijke sollicitatie richten aan: Van der Ende Straal- en Schilderwerken B.V. Postbus 260 3190 AG Hoogvliet Rt Telefoon 010-4721188 www.vanderende.nl In verband met uitbreiding van onze verkoopactiviteiten zoeken wij ter versterking van ons team een enthousiaste en zelfstandig werkende Werkzaamheden verantwoordelijkheden: - Het beheren en uitbreiden van het huidige klantenbestan'd. - Contacten onderhouden met groepskantoren en leveranciers. - Rapporteert rechtstreeks aan de seafreight manager. Functievoorwaarden: - HAVO/MBO-denk-/werkniveau. - Relevante ervaring in een vergelijkbare functie in de scheepvaartbranche. - Vaardigheden met de Microsoft Programma's Word en Excel. Wij bieden: - Competitief salaris auto van de zaak. - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. - Grote mate van vrijheid en verantwoordelijkheid. - Plezierige werkomgeving. Tevens zoeken wij een: ter ondersteuing van onze verkoopafdeling Functievoorwaarden: - HAVO/MBO-denk-/werkniveau. - Relevante ervaring in een vergelijkbare functie in de scheepvaartbranche. Belangstelling? Richt dan uw schriftelijke reactie, voorzien van curriculum vitae, aan SDV Nederland B.V., Postbus 264,3190 AG Hoogvliet, t.a.v. Dhr. R. v/d Loos of e-mail naar r.vanderloos@sdv.com. Website: www.sdv.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 20