securicor res de Combinatie Welzijn Pernis Conducteurs m/v 0NTWERP UW EIGEN W0NING IN HARTJE ROTTERDAM fl Productie- magazijnmedewerker Administrateur m/v 4k administratief consulent(e) Ultro International BV EUROWONINGEN J. TROUWBORST REGISTERACCOUNTANT Woningbouwproject 'De Loper' MEER INFORMATIE? OF WILT U METEEN IN S PI RATI E 0PD0EN? www.combinatie.nl Stichting Pernis is een Rotterdamse wijk, temidden van de industrie, die volop in ontwikkeling is als gevolg van infrastructuuren woningbouw. Het dorpse karakter verandert en de bevolkingssamenstelling verjongt en verkleurt. Stichting Welzijn Pernis is de enige professionele organisatie in Pernis, die zich bezighoudt met sociaal-cultureel werk, kinderopvang en opbouwwerk. De stichting beschikt over een drietal accommodaties, te weten Buurthuis Pernis, Kindercentrum Bij de Hand en Jongerenaccommodatie JAP. 20 medewerkers, tezamen met vakkrachten en 50 vrijwilligers zetten zich in voor een integraal en samenhangend welzijns- aanbod voor Pernis. Opbouwwerk is in Pernis een vrij nieuw fenomeen. Het is belangrijk dat de werksoort zich verder 'wortelt' in de dorpsgemeenschap. Bent u een opbouwwerker die van pionieren houdt; makkelijk contacten legt met jong en oud, in staat is netwerken op te bouwen, projecten te entameren en wensen en initiatieven om te zetten in realistische en concrete plannen? Dan is dit een leuke en uitdagende functie voor u Het bestuur van Welzijn Pernis zoekt per direct een buurtopbouwwerker met affiniteit met jongeren voor gemiddeld 24 uur per week Taken - voorwaarden scheppen om bewonersparticipatie te stimuleren en concreet te kunnen uitvoeren; - een goede communicatie en informatie naar de bewoners bevorderen; realiseren aanspreekpunt; - bewoners betrekken bij het oplossen van problemen; - draagvlak onderzoeken buurtbemiddeling; - signaleren knelpunten en wensen van jongeren en hen betrekken bij het oplossen/realiseren ervan; - afstemming bevorderen tussen organisaties t.b.v. jongeren. - verhouding 18 uur buurtopbouwwerk; 6 uurjongerenopbouwwerk Aanstellinasvoorwaarden Een afgeronde HBO-opleiding of een getoetst HBO werk- en denkniveau; uitvoerende ervaring in projecten c.q. projectmatig kunnen werken; ervaring hebben met bewonersondersteuning en jongeren(werk); stressbestendig zijn en een stevige persoonlijkheid bezitten. Zowel zelfstandig alsook kunnen werken in teamverband. Vaardigheid in het organiseren en ontwikkelen van activiteiten en in individueel en groepsgericht werken. Goede sociale eigenschappen, prima mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Een flexibele houding; klantgericht. Arbeidsvoorwaarden Conform CAO Welzijn, SCW2 met uitgroeimogelijkheden naar SCW3 (minimaal 1902,25 en maximaal 2858,82 per maand bij een fulltime dienstverband). Tijdelijke aanstelling voor 1 jaar, inbegrepen een proeftijd van 2 maanden, met mogelijkheden tot verlenging. Informatie In te winnen bij Gregory Kempff, directeur, telefoon 010-4161633 Schrifteliike sollicitaties Graag ontvangen wij uw sollicitatiebrief uiterlijk 29 maart aan Stichting Welzijn Pernis t.a.v. de sollicitatiecommissie Postbus 677,3195 ZH Pernis Ultro International BV is een sterk expanderend bedrijf dat producten importeert en levert aan de reclame-industrie in de Benelux. Het leveringsprogramma omvat stoep- en posterborden, displays, bewegwijzeringssystemen, vitrines, aanlichtsystemen e.d. Vanwege verdere groei zijn wij per direct op zoek naar een Kernwoorden voor deze functie zijn betrokkenheid, klantgerichtheid en stevig aanpakken! Het gezellige dorp Berkel en Rodenrijs breidt uit met een nieuwe woonwijk: Meerpolder. Een wijk die grenst aan de dorpskern en waar ruimte, water en groen de hoofdrol spelen. Waar u direct al profiteert van de uitstekende bestaande voorzieningen op het gebied van winkels, sport, onderwijs e.d. En waar u het natuur- en recreatiegebied de Groenblauwe Slingerab buurman krijgt. De eerste woningen worden reeds gebouwd en nieuwe fasen zijn in verkoop. Reden genoeg om u te informeren over de aantrekkelijke woon- mogelijkheden in deze wijk, waar kwaliteit voorop staat! Berkel en Rodenrijs: uitstekend bereikbaar Royale eengezinswoningen type C en D aan de rand van een groengebied Moot gelegen tussen- en hoekwoningen met op de begane grond een woonkeuken (somrnige met vide naar de woonkamer) en een grote bergkamer. De hoekwoningen hebben hier tevens een werkkamer. U beschikt over een overdekte parkeerplaats voor een of twee auto's. De eerste verdieping bevat een woonkamer met werkhoek, berging en super groot dakterras van tenminste 33 m2. Op de tweede verdieping zijn 3 staapkamers en een badkamer. Prijzen vanaf 240.000,- vrij op naam. Schitterend gelegen woningen type F met vrij uitzicht op de Berkelse plas Luxe eengezinswoningen met een mooie architectuur in 2 verschillende uitvoeringen: tweelaagse tussenwoningen en drielaagse woningen met een werkkamer-verdieping. Indeling: grote woonkamer, woonkeuken, hal, berging, 3 of 4 staapkamers en 1 of 2 badkamers. Een dakterras op de eerste verdieping is optioneel mogelijk. Prijzen vanaf 346.261,-vrij op naam. Kom zaterdag kijken in het verkoopcentrum Inlichtingen en verkoop www.eurowoningen.nl X J. Trouwborst Registeraccountant voert interim-management opdrachten uit voor profit en non-profit organisaties. Bij deze opdrachten worden financiele managementfuncties vervuld. Voor het midden-en kleinbedrijf voeren wij opdrachten uit op het gebied van administratieve automatisering en vervullen wij de rol van huisaccountant die zorg draagt voor een adequate verslaglegging en een optimale fiscale afhandeling. J. Trouwborst Registeraccountant Nieuwe Tiendweg 18 2923 AE Krimpen a/d IJssel 0180-551232 Ter versterking van ons kantoor zoeken wij een - die zelfstandig loonadministraties kan voeren en jaarrekeningen kan voorbereiden. - die HAV O heeft met PD en (studerend hiervoor) MBA. - die vaardig is met Excel; vaardigheid met Access strekt tot aanbeveling. - die flexibel is en kwaliteitsbewust. De functie kan ook in deeltijd (in overleg) vervuld worden. Geinteresseerd? Bel of schrijf naar J. Trouwborst RA, IJsseldijk 293b, 2924 AZ Krimpen a/d IJssel. Tel. 06-53114822 of's avonds 0180-590042. Stute International (Benelux) B.V., een dochtermaat- schappij van het Kuehne Nagel concern, is een toonaangevende internationale expeditie onderneming met hoofdkantoor in Bremen, Duitsland. Voor onze vestiging aan de Sluisjesdijk 155 te Rotterdam zoeken wij een Taken: Leeftijd: 25-35jaar Opleiding: MEAO BE/MBA Ervaring: minstens 5 jaar, bij voorkeur in expeditie-branche Talen: Engels. Duits IT: Windows; Easyped (pre); C1EL (pre); ACON (pre). (Deze laat- ste 3 pakketten zijn tailor- made: ervaring met ERP/SAP pakketten spreken ook tot de verbeelding Readies: gaarne binnen 14 dagen vergezeld van c.v. aan: Stute International (Benelux) B.V., t.a.v. de heer E.A. Wieringa, Postbus 59148, 3008 PC Rotterdam of per e-mail: ric.wieringa@stute-logistics.nl - volledig boekhouding: debiteuren/crediteuren/ grootboek; - voorbereiding rapportage aan Holding Rapportage: aan directie alsmede (dotted line) aan financial controller teamworker, no nonsense, geen 9-5 type Type: Securicor, voorheen Randon Beveiliging, is een van de grootste beveiligingsorgani- saties in Nederland. De kwaliteit van Securicor-medewerkers en hun klantgericht denken en doen, zijn de belangrijkste succesfactoren. Het hoofdkantoor en de centrale meldkamer van Securicor zijn gevestigd in Amsterdam Zuid-Oost. Het landelijke vestigingsnet van Securicor is verdeeld in 11 districten. Deze districten zijn weer opgesplitst in kleinere units die worden aangestuurd door unitmanagers. In verband met de uitbreiding van onze dienstverlening voor een grote opdrachtgever in de randstad, zijn wij op zoek naar: Wat houdt de functie in? Als conducteur bent je verantwoordelijk voor het controleren en verkopen van vervoersbewijzen. Jouw aanwezigheid en optreden dragen bij aan het sociale veiligheidsgevoel van de reizigers. Tevens bied je als gastheer/vrouw de klanten service en informatie aan en neem je zelfstandig de nodige beslissingen om de continui'teit te waarborgen. Er is sprake van wisselende werktijden. Wat verwachten wij van jou? De conducteur denkt en werkt op LBO-niveau. Hij of zij is in het bezit van; het diploma Algemeen Beveiligings Medewerker (voorheen basisdiploma beveiliging) en het diploma BHV of het EHBO-diploma. En dat is nog niet alles wat wij vragen. Je beschikt over een dienstverlenende instelling, stressbestendigheid, durf, zorgvuldigheid, tact en het vermogen om overzicht te houden in een hectische situatie. Belangstellenden voor bovenstaande functie die (nog) geen diploma ABM hebben, vertellen wij graag welke studie- en begeleidingsmogelijkheden Securicor u kan bieden. Wat mag je van ons verwachten? Een interessante functie met groeimogelijkheden en met ruimte om talenten verder te ontwikkelen. Een arbeidsovereenkomst voor full- of parttime dienst- verband. Naast een prettige werkkring bieden wij tevens goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit betekent onder meer een salaris conform de CAO en de mogelijkheid tot deelname aan een collectief verzekeringspakket. Daarnaast biedt Securicor jou de mogelijkheid vakgerichte opleidingen te volgen. Hoe is de sollicitatieprocedure? Spreekt het bovenstaande je aan en zijn er voldoende aanknopingspunten, stuur dan jouw sollicitatiebrief binnen twee weken voorzien van curriculum vitae naar Securicor, t.a.v. Herman Gerrits, Van Vollenhovenstraat 1, 3016 BE Rotterdam. www.securicor.nl acquisitie wordt niet op prijs gesteld Een eigen droomwoning in de levendige Rotterdamse stadswijk Tussendijken? Dat kan. In het project "De Loper" worden namelijk 61 basiswoningen opgeleverd waarvan de binnenwanden en de plafonds met gipsplaten zijn afgewerkt. De indeling van de woning mag u vervolgens zelf ontwerpen. Daarna kan de hele woning aan uw eigen wensen worden aangepast. Dat betekent dus: helemaal wonen zoais u zelf wilt. eerste verdieping 53,2m2 GBO 3eLKLU- ^u: D0N0ERDAG 21 MAART A.S. BENT U VANAF 17.00 UUR WELK0M IN DE KASTEELL0GE VAN HET SPARTA STADI0N. gtU44" t^vJ arwXt- isoU*^ tiULweew Benieuwd naar de vele mogelijk- heden? Dan verwelkomen we u op donderdag 21 maart a.s. graag op onze voorlichtings- bijeenkomst (van 17.00 uur tot 19.00 uur) in de Kasteelloge van het Sparta stadion in Spangen, uiteraard met een hapje en een drankje. U ontvangt dan meteen een compleet informatiepakket, inclusief een inschrijfformulier. Zodat u binnenkort wel- licht aan de slag kunt met uw eigen woningontwerp. Atta Makelaars Woningen Hypotheken De verkoop van de woningen vindt plaats door Atta Makelaars, in opdracht van Woningstichting de Combinatie. Westerstraat 37, 3016 DG Rotterdam Telefoonnummer: (010) 63 35 710 C-mail: info@atta.nl Veldkersweg 27 3053 JR Rotterdam Postbus 33064 3005 EB Rotterdam Telefoon afdeling Projectontwikkeling: (010) 89 00 147 E-mail: info@combinatie.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Pi Wij zoeken een enthousiaste collega voor de volgende werkzaamheden: beheer van het magazijn verwerken van de in- en uit- gaande goederenstroom productie van aluminium bewegwijzeringssystemen De voorwaarden om deze functie goed en met plezier te vervullen: loyaal en collegiaal flexibel en een goed humeur kwaliteitsbewust in het bezit van een rijbewijs opleiding op LBO/MBO niveau Gratis jas voor uw mantelpsk of kostuum krans B.V fist Indien het bovenstaande u aanspreekt en wanneer u voldoet aan genoemde eisen, stuurt u uw (hand- geschreven) brief met cv naar: Wij bieden een leuke, zeer afwis- selende baan in een klein team, met goede voor- uitzichten en groei mogelijkheden. Ultro International BV t.a.v. dhr. J.B. Beerens Postbus 735 3100 AS Schiedam Eventuele telefonische informatie: 010 473 84 11 Dit is echt een leuke baan Ruim wonen in een decor van groen en water in Berkel en Rodenrijs. Of u nu werkt in de Rotterdamse, Zoetermeerse of Haagse regio, dankzij de uitstekende verbindingen voor auto en openbaar vervoer woont u in Berkel en Rodenrijs zeer centraal. Dus minder in de file en landelijk wonen in een "dorps-omgeving". Meerpolder U bent elke zaterdag tussen 11.00 en 15.00 uur welkom in het Eurowoningen verkoopcentrum aan de Klapwijkseweg bij de bouwlocatie in Berkel en Rodenrijs. Telefoon van ma. t/m za.: 010 519 12 22 Opdrachtgever: Staalblauw Berkel Grond CV

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 22