tempo-team Sociot ipeutisch ■Mi \?CM] Bel dan voor een informatiepakket op het gratis nummer 0800 - 7777 333 ■ill PRODUCTIEKRACHTEN WERKNET Over tien seconden heeft u een goed gevoel Heembouw Teamleider Financiele Administratie T I ..7 kraamverzqrgende m/v :::fe 'A. fulltime medewerker (m/v) wijkverpleegkundigen/verpleegkundigen A, ziekenverzorgenden en verzorgenden-ig Voor een BAKKERSBEDRIJF in de Spaanse Polder zijn wij op korte termijn op zoek naar: Pannekoekstraat 28, 3911 LG Rotterdam Telefoonnummer: 010 - 433 40 40 Helena, Willemijn of Ruud Heembouw Bergschenhoek, Postbus 90,2660 AB Bergschenhoek. Tel. 010 52410 40 QtAtycJUv&Olk RIJ De Hartelborgt Spijkenisse ^5 Justitie A EEN B0EIENDE BAAN BIJ NIEUWE WERELDBURGERS Alles wat we doen, doen we met zorg Service-Stations D.B. Baris bv Charloisse Lagedijk 638 3084 LH Rotterdam "WRS experts in financiele dienstverlening" GEZOCHT!! Gemotiveerde collega's, die in de avonduren de gelederen willen komen versterken. Geboden wordt een prima salaris aan de hand van een 20-uren contract. Werkzaamheden: bellen naar potentieel clienteel, voor een gegarandeerd spaarplan. Werktijden: 'smiddags 17.00 tot en met 21.30 uur. De werkzaamheden worden verricht in Rotterdam. Voor een open sollicitatie kunt u bellen naar 010-4661269 of 06-10893074 en vragen naar Nilton Silva. I De Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening Rotterdam is een organisatie die diverse diensten levert, waaronder gespecialiseerd maatschappelijk werk en thuiszorg. De afdeling Thuiszorg heeft ruim 250 medewerkers in dienst en biedt naast huishoudelijke hulp onder meer I verzorging en verpleging thuis. Het wijkverpleegkundige team werkt nauw samen met de zorgteams. I Wij zoeken voor diensten overdag, 's avonds en in de weekenden. Functie-eisen: diploma HBO-V of Verpleegkundige A (met MGZ) diploma Ziekenverzorgende of Verzorgende-IG enige ervaring met het werken in de wijk is een pre actuele kennis op het gebied van medisch- technisch handelen indien alleen werkzaam overdag, de bereidheid om 1 weekend per 4 weken te werken in bezit van een auto woonachtig binnen of in de directe omgeving van Rotterdam. Welkom in ons team! uses Wij bieden: een zelfstandige en uitdagende functie binnen een kleine organisatie de mogelijkheid om deel te nemen aan diverse samenwerkingsverbanden met verpleeg- en verzorgingstehuizen in de regio collegiale samenwerking en inhoudelijke onder- steuning salariering conform de CAO-Thuiszorg, afhankelijk van leeftijd en ervaring een aantrekkelijk pakket secundaire arbeids- voorwaarden. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met John Smit, zorgteammanager wijkverpleging, telefoon (010) 4250181 (op alle dagen behalve woensdagen). Uw schriftelijke sollicitatie graag binnen 2 weken sturen naar: Stichting Humanitas Thuiszorg en Maatschappelijke Dienstverlening, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Pieter de Hoochweg 110, 3024 BH Rotterdam. STICHTING HUMAN ITAS Thuiszorg en Mutschappelijkc Diaurvcrlening Rotterdam info@humanitas-rotterdam.nl www.humanitas-rotterdam.nl Week 12 TOTAAL-TX11 Voor diverse afdelingen binnen het bedrijf zijn wij op zoek naar flexibel ingestelde medewerkers, zowel fulltime als parttime. Ben je: Gemotiveerd Een aanpakker Flexibel Beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift, is in ploegendiensten werken voor jou geen probleem en ben je eventueel in het bezit van eigen vervoer, auto of fiets, neem dan contact op met Heembouw Bergschenhoek maakt onderdeel uit van Heembouw Groep, een middel- grote, in de randstad opererende onderneming, die het gehele terrein van de bouw bestrijkt. Binnen de Groep is Heembouw Vastgoed actief op het gebied van project- ontwikkeling, tekent Habeon Architecten voor het ontwerp en is de uitvoering in handen van Heembouw Bergschenhoek, Heembouw Noordwijkerhout, Heembouw Roelofarendsveen en Heembouw Higler Soest; dit alles veelal op turn-key basis. Heembouw Groep is met zo'n 200 medewerkers en een omzet van momenteei 65 miljoen in alle opzichten een gezonde onderneming met tie ambitie een duurzame groei te reafiseren. Heembouw Bergschenhoek heeft een jarenlange traditie in de bouw. Sinds jaar en dag staan wij in de regio bekend als een kwaliteitsaannemer op het gebied van particuliere woningbouw, utititeitsbouw, bedrijfsgebouwen en renovatie. Heembouw Bergschenhoek biedt de klant een totaalproduct aan, waar- bij klantvriendelijkheid, kennis en kwaliteit voorop staan. Met een omzet van 9 miljoen en zo'n 30 mensen in dienst zijn wij een jonge, groeiende en dynamische organisatie. Voor ons team Renovatie Onderhoud zoeken wij een WERKVOORBEREIDER CALCULATOR (m/v) Heb jij ruime ervaring in de bouw en ambieer je nu een kantoorfunctie? De functie: Je gaat deel uit maken van het uitvoeringsteam en start met het voorbereiden en begeleiden van meerdere projecten. Bij Heembouw Bergschenhoek is dit dus een allround functie. Je verzorgt begrotingen en planningen, draagt zorg voor de inkoop en onderhandelt met onderaannemers. Je communiceert daarbij intensief met de projectleider en de uitvoerder en, indien van toepassing, met de opdrachtgever. Kennis Ervaring: Je hebt ruime timmerervaring en je hebt je sporen verdiend in de bouw. Nu ben je toe aan de stap naar binnen. Je beschikt over een relatiegerichte instelling, goede communicatieve vaardigheden en je bent creatief, resultaatgerioht en kostenbewust. Daarnaast ben je enthousiast, accuraat en beschik je over verantwoordelijkheidsgevoel. Omscholing tot deze functie behoort tot de mogeiijkheden. Aanvullende relevante cursussen die nodig zijn voor deze functie verstrekken wij graag. Voor ons team Bedrijfsgebouwen Utiliteitsbouw zoeken wij een (Aankomend) WERKVOORBEREIDER CALCULATOR (m/v) De functie: Je gaat deel uit maken van het uitvoeringsteam en start met het voorbereiden en begeleiden van meerdere projecten. Daarbij hoort het regelmatig bezoeken van projecten in uitvoering. Na verloop van tijd ben je in staat zelfstandig te werken en de bijpassende verantwoordelijkheden te dragen. Je verzorgt begrotingen en planningen, draagt zorg voor de inkoop en onderhandelt met onderaannemers. Je com municeert daarbij intensief met de projectleider en de uitvoerder. Voor de aankomende werkvoorbereider wordt een intern opleidingsprogramma opgestart, waarin alle functieonderdelen aan bod komen. Kennis Ervaring: Je beschikt over een relatiegerichte instelling, goede communicatieve vaardigheden en je bent creatief, resultaatgericht en kostenbewust. Daarnaast ben je enthousiast, accuraat en beschik je over verantwoor delijkheidsgevoel. Omscholing tot deze functie behoort tot de mogeiijkheden. Aanvullende relevante cursussen die nodig zijn voor deze functie verstrekken wij graag. TIMMERMANNEN Voor een timmerman die zelfstandig kan werken is bij ons altijd plaats bij projecten in de woningbouw, bedrijfsgebouwen en renovatie. Wij bieden: Zelfstandige, afwisselende functies met daarbij behorende verantwoordelijkheden; Intensieve coaching en begeleiding; Volop ontplooiingskansen in een groeiende organisatie; Prettige werksfeer met jonge en enthousiaste collega's; Een goed primair en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief aan Erik den Adel, vestigingsmanager of e-mail naar E.den.Adel@heembouw.nl. Voor nadere informatie kan je natuurlijk bellen. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouw.nl L FACILITY FACI LITAI RE BED&jtJ|§|ttj STANDPLAATS ROTTERDAM Binnen PCM Facilitaire Bedrijven B.V. voert de stafafdeling Financien en Administratie de Administratieve werkzaamheden uit voor verschillende bedrijfsonderdelen zoals Grafische Bedrijven, Distributiebedrijf, Facility Management, Inkoop en Holding. De Financiele Administratie van PCM Facilitaire Bedrijven B.V. is verantwoordelijk voor de groot- boekadministratie en het crediteurenbeheer. Daarnaast verricht dit team de werkzaamheden inzake personeelsdeclaraties, vaste activa en BTW-aangifte. De teamleider Financiele Administratie geeft operationeel leiding aan tien medewerkers en rapporteert aan het Hoofd Financien en Administratie. Functie-inhoud De teamleider coordineert de activiteiten binnen de Financiele Administratie. Tot zijn verantwoordelijkheden behoren onder meer: - de operationele leiding van het team, het coachen en beoordelen van de medewerkers, adviseren van het Hoofd F&A en het voeren van periodiek werkoverleg; - het beheer en eindverantwoordelijkheid van de financiele administratie; - het beoordelen en verbeteren van werkmethoden; - het verzamelen, interpreteren, controleren en verwerken van boekingsbescheiden; - het controleren en analyseren van grootboekrekeningen en kostenplaatsen; - het verstrekken van informatie aan interne en externe klanten; - controleren van de betalingsronde; - het mede ontwikkelen van geautomatiseerde afdelingssystemen. Functie-ei - HBO denk- sen en werkni' - kennis van financiele en administratieve processen; - uitstekend gevoel voor cijfers; - leidinggevende capaciteiten; - communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk); - onder tijdsdruk, in teamverband en zelfstandig kunnen werken; - analytisch vermogen; - accuraatheid en zorgvuldigheid; - servicegerichte en klantvriendelijke instelling; - affiniteit met automatisering (FIS2000, Access, Excel, Word). Meer informatie over deze functie wordt verstrekt door de heer P.P.A. Hitzert, Hoofd Financien en Administratie, telefoon 010 - 406 7522. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot 2 april 2002 rich ten aan: PCM Facilitaire Bedrijven BV., Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw C. van Dijk, Postbus 8751, 3009 AT Rotterdam. K Wij zoeken nieuwe collega s voor het begeleiden en behandelen van psychiatrische jeugdigen van 12 tot 23 jaar. Heb je interesse en beschik jij minimaal over een HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur verkregen via een van de volgende opleidingen. B-Verpleegkunde, HBO-V (behoud BIG-rcgistratiej, HBO SPH, MWD, SPVj en hep je ervaring met jongeren? Rotterdanifntfs van rial tot honderd plus kimetn bij jjj Thuiszorg Rotterdam twecht mt alle vortntn van thuiszorg. Yanuit acht thuiszorgcentra is de stad hulp, Oufc bieden we kraamzorg, en thuiszorg, terminafe zorg, voedingswiurticltting, alarmering thuis, acute hulp, bewegen voor ouderen en uitleen van hulptraddelen. Thuiszorg Rotterdam rs een van de greatsfe thuiszergorgarwsaties in het land. Bijna 4000 medewerkers zijn eike dag in de weer am zerg up maat te leveren. WEBKEN EN KINDEREN? DAT KAN BIJ ONS! Wil jij opnieuw aan de slag nu je kinderen op school zitten? Zoek je een baan, die rekening houdt met jouw wensen? En werk je het liefst met pasgeborenen? Dan ben je bij de afdeling Kraamzorg van Thuiszorg Rotterdam op het juiste adres. Vind je het leuk om: 2 '/i uur of 5 uur aaneengesloten zorg te leveren aan moeder en kind, of 2 '/i uur verdeeld over twee momenten van de dag, of 2 x 2 Vi uur per dag in diverse gezinnen of te assisteren bij een thuisbevalling, op welk tijdstip van de dag ook? De spil te zijn in een huishouden waar net een nieuwe wereld- burger zijn intrede heeft gedaan? De zorg voor de andere kinderen in het gezin tijdelijk over te nemen? De ouders te begeleiden bij de zorg voor hun baby? Kraamvisite te ontvangen? Wij zoeken enthousiaste medewerkers die: Een uitdaging willen aangaan; Woonachtig zijn in Rotterdam of een aangrenzende gemeente; Over goede contactuele eigenschappen beschikken; Een dienstverband willen, dat rekening houdt met jouw wensen van nul-uren tot 36 uur per week. Wij bieden: Afwisselend en zelfstandig werk Diverse contractmogelijkheden Persoonlijke begeleiding Goed salaris Goede secundaire voorwaarden Goede ondersteuning bij kinderopvang Scholingsmogelijkheden Wil je meer weten? Of heb je interesse in een baan bij de afdeling Kraamzorg van Thuiszorg Rotterdam, neem dan contact op met Ineke Davis, telefoon: 06 22 40 07 61 of mail haar: indavi@tzr.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zoekt voor ons nieuw gebouwde tankstation met de modernste shop en car wash van Rotterdam-Zuid een Wat wij vragen: Klantvriendelijke instelling en makkelijk in de omgang Shop bijvullen en onderhouden Binnen-en buitendiensten Eigen vervoer Opleiding MBO/MAVO-niveau Ervaring vereist. Wat wij bieden: Afwisselende functie in een leuk verkoopteam Goede arbeidsvoorwaarden Fulltime functie van 38 uur Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u richten aan de heer D.B. Baris. DEDIERENBESCHERMINGT Word nu lid, bel 0900-0099 (44 cent per minuut)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 29