Electro Monteur Rob Laan w Woonbron Maasoevers Geknipf BADKAMER MONTEUR BADKAM ERMONTEUR Financieel Analist We rkvoo rbe re i de r Service Onderhoud Servicemonteur voor u €I7.95 Ult toon a$$a, en n9 3.- vpordee/l blouse. Maxxaqu Employment Services (Allround) onderhoudsmedewerker (m/v) Ml i/errassend...C&A Ruifliemd. Apdyi^n. 1 Onze opdrachtgever, Van Leer Nederland BV, onderdeel van het Amerikaanse Greif-concern, exploiteert in de Europoort een van de modernste vaten- fabrieken ter wereld voor afnemers die hoofdzakelijk in de (petro)- chemische branche actief zijn. In tweeploegendienst wordt op klantorder geproduceerd. De fabriek onderscheidt zich door de vergaande automatisering c.q. mechanisering, veelal op basis van Siemens PLC's. Voor deze moderne en hoogstaande vatenfabriek zoeken we een: die met een Siemens SS overweg kan De Electro Monteur zal in hoofdzaak storingen oplossen aan Siemens PLC's van het type S5, en aanverwante hard- en software. Daarbij moet de Electro Monteur in staat zijn kleine aanpassingen aan de S5-software uit te voeren. Verder is de Electro Monteur een substantieel deel van zijn tijd bezig met preventief onderhoud en werkplaatsreparaties. Daarnaast treedt de Electro Monteur op als mentor. Bij gebleken geschiktheid zijn er goede doorgroeimogelijkheden naar het niveau van 1 ste Electro Monteur (met MTS). Wij zoeken kandidaten die (grotendeels) aan het volgende profiel voldoen: opleiding minimaal LTS Electro kennis van en ervaring met Siemens S5 PLC bereid tot werken in ploegendienst stressbestendig, flexibel Als je meer informatie wenst of een sollicitatieformulier wilt ontvangen of direct een afspraak wilt maken voor een sollicitatiegesprek, kun je 7 dagen per week (8.00 - 22.00 uur) bellen met Tjeerd Heerbaart (0167-562276 of 0618-051555) of kijk op onze website. Stuurje sollicitatiebrief metc.v. naar: Maxxaqu Employment Services vof, Kapelaan Kockstraat46 4651 XE Steenbergen, ter attentie van de heerT.J.A. Heerbaart T 0167-562276 F 0167-562049 E tjeerd@maxxaqu.nl I www.maxxaqu.nl De gesprekken worden in de Europoort gehouden. B A D K A M E R M O N TA G E B.V. Is op zoek naar: All-round Assistent ELOPAK www.foka.nl AXIMA AXIMA CONTRACTING B.V. Lentekriebels? Dan is nu het moment om aan j< kriebels gehoor te geven met die fantas tische nieuwe lente-collectie van C&A.. "nnen met up mouvv. Jop; diverse Week 13 TOTAAL-TX08 Wij zijn op zoek naar een volwaardige bezit van een rijbewijs. U kunt zelf- badkamer monteur. U heeft voldoende standig de werkzaamheden uitvoeren ervaring voor het realiseren van com- die voor een badkamermontage vereist plete badkamermontage en bent in het zijn. Elopak is een van s werelds grootste verpakkingsproducenten. Het hoofdkantoor staat in Noorwegen en er zijn wereldwijd meer dan 30 verkoopkantoren en 16 productiecentra. In Terneuzen bevinden zich een tweetal fabrieken en de verkooporga- nisatie, met Benelux als belangrijkste werkgebied. Elopak levert ver- pakkingen voor zowel zuivelproducten en vruchtensappen, maar ook voor industriele producten als zeep en wasverzachters. Aan betreffende industrieen levert Elopak tevens complete verpakkingssystemen bestaande uit vulmachines, verpakkingsmaterialen en distributie- systemen. Elopak is partner bij het ontwerp van deze systemen, de levering en installafie van de machines en het onderhoud daarvan. Ter versterking van de groep monteurs, zijn wij voor de regio Rotterdam op zoek naar e«n: Servicemonteur buitendienst (m/v) Uw functie: De servicemonteurs worden in overleg met de ktant belast met het in optimale staat houden van vorm-, vul en sluitmachines bij onze afnemers in de Benelux. De werkzaamheden betreffen: het testen van nieuwe machines en het inspecteren (voorstel tot modifrceren), repa- reren/reviseren en opheffen van storingen in operationele afvul- en ver- pakkings- machines op mechanisch, elektrisch/elektronisch gebied. tl begeleidt zonodig bij opstart de productie bjj afnemers. Het verrichten van administratjeve en bijkomende werkzaamheden behoort ook tot uw taak, zoals: het rapporteren van uitgevoerde werkzaamheden, bijzonder- heden en andere informatie op service- en inspectierapporten, het verwerken van wijzlgingen in tekeningen/schema's. Daarnaast begroot u de benodigde arbeidstijd. Uw profiel: U heeft een MTS-opleiding werktuigbouwkunde of scheepswerk- tuigkunde en heeft kennis van elektronica, PLC-besturing en pneumatiek. U bent gewend met moderne softwareprogramma's te werken. In voorkomende gevallen bent u bereid onregelmatige tijden te werken, ook in het weekend. U ambieert een zelfstandige functie en kunt onder druk werken. De Engelse taal beheerst u, vanwege het internationale karakter van de organisatie, in voldoende mate. U beschikt over het rijbe wijs BE. ''WiiMitiib.-. ...v-vr-vySi-SSi:-. Wat bieden wij u aan: U komt te werken bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van verpakkingen en verpakkingssystemen, waar u naar onze afnemers toe een representatieve rol krijgt toebedeeld. Een zelfstandige functie die ondersteund wordt door collegae in Terneuzen. Hierbij hoort een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, met interessante onkostenver- goedingen en een bedrijfsauto. Bent u gei'nteresseerd in deze functie? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met c.v. naar Elopak B.V., ter attentie van de human resources afdeling, Mr. F.J. Haarmanweg 44, Postbus 82, 4530 AB Terneuzen. Onze klanten veranderen, wij veranderen mee. Als klantge- dreven organisatie wil Woonbron- Maasoevers constant inspelen op woonwensen en marktontwikkel- ingen. Door te luisteren en te onderzoeken kunnen wij onze klanten een breed pakket van (nieuwe) producten en diensten blijven bieden. Woonbron-Maasoevers wil ook nadrukkelijk een bijdrage leveren aan de kwaliteit van de stad en de regio. Immers, dit is het decor waarbinnen we onze klanten ons aanbod bieden. Vanuit vijf vestigingen bedienen wij 36.000 huishoudens in Rotterdam en Spijkenisse. Onze medewerkers zijn ons belangrijkste kapitaal. Zij zullen de ambities voor de stad en de klant moeten waarmaken. Bij Woonbron- Maasoevers werken 470 collega's. VOLKSHUISVESTINGSGROEP De afdeling Service en Onderhoud van Woonbron-Maasoevers is verdeeld in drie klantgroepen: Ommoord/Zevenkamp, Delfshaven en Zuid. Zij is verantwoordelijk voor de afhandeling van reparatieverzoeken en de uitvoering van mutatie- en klachtenonderhoud. Wij zijn op zoek naar een aantal vakbekwame krachten voor de functie van Wij vragen - een LTS diploma (elektrotechniek); - aanvullende vakdiploma's is een pre; - ruime ervaring op een of meer van de volgende terreinen: timmeren, metselen, stukadoren, tegelzetten. Wij bieden - een vast dienstverband voor 36 uur per week; - een salaris volgens de CAO voor woning- corporaties; - prima aanvullende arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsauto, een gratificatie- en premie- spaarregeling, gereedschap- en kleding- vergoeding. Inlichtingen Wil je meer weten? Voor meer informatie over deze functie kun je je wenden tot Jaap van der Hoist, telefoon (010) 292 41 26, of de afdeling Personeel en Organisatie, telefoon (010) 275 53 04. Readies Ben je gei'nteresseerd en wil je graag reageren op deze vacature? Stuur dan je sollicitatiebrief met C.V binnen 10 dagen naar het verschijnen van deze advertentie na Jessica Bosman, Postbus 2346, 3000 CH Rotterdam of per e-mail naarjbosma@woonbron.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor verdere informatie bezoek onze Website op www.maasoevers.nl SNELSEfl VICE □IEITAAL FDTD AFORUKKEN direct en snel vanaf de geheugenkaart uit elke digitale fotocamera Voor deze funtie zoeken wij een enthousiast persoon met twee rechter- handen. ervaring is geen vereiste maar wel de positieve inslag om het vak te leren. Leeftijd tussen 21 en 35 jaar. Rob Laan Badkamermontage BV biedt u goede verdiensten en een prettige werksfeer in een leuk team. Schriftelijke sollicitatie is niet nodig, belt u z.s.m. voor een afspraak: 010 - 220 44 59 en vraag naar dhr. D.J. Hoogerheide. Reebok Reebok geniet wereldwijd bekendheid met haar ontwerp, productie, marketing en distribute van sport-, fitness-, en vrijetijdsschoenen, kleding en accessoires. Reebok verkoopt haar producten in ongeveer 170 landen. Naast het merk Reebok voeren wij ook de merken Rockport, Greg Norman en Ralph Lauren Footwear. De omzet bedroeg in 2001 wereldwijd 3,0 miljard. De logistieke dienstverlening voor Europa bevindt zich momenteel in een centralisatiefase. Leidend in deze centralisatie is de opstart van het nieuwe 'state of the art' Europese Distributiecentrum, met een oppervlakte van 50.000 m2, gevestigd op de Maasvlakte te Rotterdam. Ten behoeve van onze Finance-afdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde; Taken en verantwoordeliikheden: Verzorgen van de maandafsluiting; Zorgdragen voordemaandelijkse forecasting en de jaarlijkse budgetteringscyclus; Uitbreiden en verbeteren van de rapportages ter ondersteuning van het management; Het maken van ad hoc analyses; Opzetten van Key Performance Indicators. Profiel: HEAO/SPD-1 of vergelijkbaar werk- en denkniveau verkregen door ervaring; Minimaal 3 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur in een productie/distributieomgeving; Analytisch, ambitieus, flexibel, vasthoudend en leergierig; Uitstekende schriftelijke en mondelinge vaardigheden zowel in het Nederlands als Engels; Goede beheersing van het MS Office- pakket, ervaring met SAP is een pre. Ben je gei'nteresseerd in deze boeiende en veelzijdige functie binnen een internationaal bedrijf, stuur of mail dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Reebok Distribution B.V., t.a.v. Paul de Waal, Human Resources Manager, Postbus 1176, 3180 AD Rozenburg. E-mail: nl.iobs@reebok.com. Voor meer informatie over de functie, kun je contact opnemen met Anton Gerla, Controller op telefoonnummer 0181 -371303. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Axima Contracting B.V. is een werktuigbouwkundig installatiebedrijf bestaande uit zo'n 400 medewerkers, verdeeld over de vestigingen Tilburg, Heerlen, Roermond, Amsterdam en Rotterdam. Het werkterrein omvat aanleg, beheer en onderhoud van installaties voor verwarming, airconditioning en sprinkler in gebouwen alsmede industriele procestechnische installaties. Een groeiende klantenkring zorgt voor steeds meer werk. Dat biedt jou een baan met toekomst Voor de vestiging in Rotterdam zoeken wij op korte termijn een full-time, m/v Bij Axima Contracting werk je in een collegiaal team binnen een open en informele werksfeer. Zelfstandig werken en initiatief nemen horen daarbij. Als werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor het opnemen en begeleiden van kluswerkzaamheden. Tevens bestel je materialen en controleert deze leveringen. Tevens zoeken wij op korte termijn een full-time, m/v Je zorgt ervoor dat de betrouwbaarheid van de klimaatinstallaties gegarandeerd blijft, door het uitvoeren van service- en onderhoudswerkzaamheden. Daarnaast word je ingezet voor het verhelpen van storingen. Wij vragen Voor beide functies een MBO-opleiding Elektrotechniek, Installatietechniek of Werktuigbouwkunde aangevuld met vakgerichte cursussen welke je in staat stellen om zelfstandig te werken. Tevens vragen wij ervaring in een soortgelijke functie. Interesse? Bel voor informatie betreffende de functie-inhoud: Frans Merkestijn 0I0- 4I5 84 22. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Axima Contracting B.V., ta.v. Gaby de Vries, postbus 11010, 3004 EA Rotterdam of via e-mail: gaby.de-vries@axima.eu.com Kijk ook op onze website voor meer vacatures: www.axima.eu.com/axinl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 29