GEZOCHT MODELLEN P We kennen 3500 mensen die met plezier bij ons werken Op rolletjes... (Assistent) Groepsopvoeders Maritiem-instructeurs BELEG IN EEN ECHT GROEIFONDS. WERELD NATUUR FONDS. GIRO 50. WELLNESS CENTRE TERBREGGE ZOEKT: 2 AEROBIC FITNESS INSTRUCTORS My Niet uitzichtloos, maar toekomstgericht 03 niet opsluiten, maar opvoeden Hoofduitvoerder m/v WWF GOLF CENTRUM ROTTERDAM HORECA MEDEWERKER m/v 'SMm Voor de individuele fase - het uit-traject - op een locatie in Rotterdam zijn wij op zoek naar: V Voor de locatie Neeltj'e Jans zijn wij op zoek naar (Assistent) groepsopvoeders in de rol van: INCW Horizons* landen- Door de 9 tote toename DOCENTEN M/V <cA/[y Way Models is op zoek naar verschillende type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modefotografie, tot figuranten bij films, mode- shows en promotieteams. Dus bel voor een afspraak! Telefoon 010 - 41 1 30 00 DURA VERMEER Receptionist/telefonistM/v Schadecalculator/manager M/v Voorbewerker y Schademonteur M/v Schadehersteller M/v Modelleerder M/v Autospuiter M/v Autopoetser M/v \x£> K yt Autoschade Service Nederland Professioneel autoschadeherstel door heel Nederland (parttime/fulltime, 20 30 jaar) WELLNESS fits EVERYbody! Golf Centrum Rotterdam Kleiweg 480, Rotterdam parttime Week 14 TOTAAL-TX08 KW In Den Engh, Rijksinrichtingen voor jongens te Den Dolder en Ossendrecht, verblijven 129 jongens in de leeftijd van 12 tot23jaar. Zij functioneren op zwakbegaafd niveau en vertonen ernstige gedragsstoornissen. Opsluiten biedthen geen perspectief opvoeden wel. Daartoe hanteert Den Engh een voor Nederland unieke orthopedagogische aanpak volgens de methode Socio Groeps Strategie (SGS). Niet de individuele hulpverlening, maar het opvoeden en opleiden van groepen staat hierbij centraal. Door een gericht activiteitenprogramma doen de jongens in groepsverband positieve ervaringen op. Dat leidt uiteindelijk tot nieuwe beheersingspatronen en aanvaarding van de in Nederland geldende maatschappelijke normen en waarden. Groepsopvoeders bedenken, ontwikkelen en geven uitvoering aan groepsactiviteiten. De groep is van's ochtends tot 's avonds actief met de uitvoering van dit activiteitenprogramma. TV speelt daarin vrijwel geen rol. Gedurende 2 jaar worden 11 tot 13 pubers die gelijktijdig starten onder leiding van een team groepsopvoeders volgens de methode SGS aangestuurd. Bij aanvang wordt de groep zeer direct aangestuurd (Leider-centered) en is het handeien gericht op het aanbrengen van structuur. Als voldoende positieve beheersingspatronen aanwezig zijn, worden in toenemende mate de verantwoordelijkheden overgedragen aan de groep (Groep-centered). In de individuele fase gedurende het uit-traject, is de rol die van coach. Taken In de individuele fase werkt u, in samenwerking met het Leger des Heils, aan de laatste benodigde ondersteuning cq. begeleiding voor een succesvolle rei'ntegratie in de maatschappij waarbij Nederlandse normen en waarden als uitgangspunt worden genomen. U brengt de verdere behoeften en mogelijkheden van de jongens in kaart ten aanzien van hun toekomstige situatie op het gebied van wonen, dagbesteding (werken en opleiding) en vrije tijd (sociaal netwerk). Functie-eisen U bent minimaal 23 jaar, heeft een MBO-niveau, werkt graag met groepen en uw instelling is niet individueel gericht. U heeft ruime ervaring met en bent een kei in het ontwikkelen en uitvoeren van activiteitenprogramma's. Daarnaast bent u enthousiast over de groepsgerichte aanpak, sportief, creatief in denken en handeien, niet competitief maar complementair ingesteld. Discipline, overwicht en verantwoordelijkheidsgevoel zijn basisver- eisten. Ervaring met scouting, jeugdkampen en/of outdoor- activiteiten, danwel een opleiding tot activiteitenbegelei- der of ervaring bij defensie (bijv. opleiding tot marinier en/of commando) strekt tot aanbeveling. Salaris Minimaal 1402,63 en maximaal 2361,93 bruto op basis van 36 uur, exclusief toeslagen. Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. Bijzonderheden Een opleiding in de SGS-methodiek maakt onderdeel uit van uw ontwikkelingstraject. Voorts krijgt u de mogelijk- heid een verkorte interne HBO-opleiding te volgen richting SPH, MWD of eventueel PABO. U bent bereid en in staat om arbeidstijden en arbeidsvoorwaarden flexibel te hante- ren, waaronder het verrichten van slaapdiensten/nacht- diensten/weekenddiensten en het verrichten van diensten op locaties buiten de standplaats. Een aanstellingskeuring en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Maritiem-instructeurs verrichten werkzaamheden aan boord van de opleidingsschepen vanuit locatie Neeltje Jans. Taken U ontwikkelt groepsactiviteiten en geeft hieraan uitvoe ring. De groep is van's ochtends tot's avonds actief met de uitvoering van maritieme programmering. Deze pro- grammering bestaat uit de onderwijsmodules in samen werking met het NOVA-college IJmuiden en maritieme groepsprogrammering. Hierbij moet u denken aan gereed- schapsleer, splitsen en knopen, roeien en wrikken, zwem- men, kooklessen, huishoudkunde, sport, spel, enzovoort. De opleidingsgroep bestaat uit minimaal 12 "cursisten". Zij doorlopen met elkaar de maritieme opleiding voor de duur van 16 maanden. De opleidingsgroep wordt gestuurd door een complementair team waarvan u deel kunt uit- maken. De pupillengroep richten op het maritieme pro- gramma en elkaar, in een klimaat van wederzijds respect en fatsoen, staat hierin centraal. In vier maanden vormt u de opleidingsgroep tot een eenheid die in staat is om haar opleiding in een volgend trimester te vervolgen. Functie-eisen U bent minimaal 23 jaar, heeft een MBO-niveau, werkt graag met groepen en uw instelling is niet individueel gericht. U heeft ruime ervaring met en bent een kei in het bedenken en ontwikkelen van activiteitenprogramma's. Daarnaast bent u enthousiast over de groepsgerichte aan pak, sportief, creatief in denken en handeien, niet compe titief maar complementair ingesteld. Discipline, overwicht en verantwoordelijkheidsgevoel zijn basisvereisten. Ervaring met scouting, jeugdkampen en/of outdoor-acti- viteiten, danwel een opleiding tot activiteitenbegeleider of ervaring bij defensie (bijv. opleiding tot marinier en/of commando) strekt tot aanbeveling. Salaris Minimaal 1586,87 en maximaal 2361,93 bruto op basis van 36 uur, exclusief toeslagen. Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. Bijzonderheden Een opleiding in de SGS-methodiek maakt onderdeel uit van uw ontwikkelingstraject. Voorts krijgt u de mogelijk- heid een verkorte interne HBO-opleiding te volgen richting SPH, MWD of eventueel PABO. II bent bereid en in staat om arbeidstijden en arbeidsvoorwaarden flexibel te hante- ren, waaronder begrepen het verrichten van slaapdien- sten/nachtdiensten/weekenddiensten en het verrichten van diensten op locaties buiten de standplaats. Gezien de doelstelling en het karakter van de maritieme opleiding van "Sector Maritiem" wordt van iedere mede- werker verwacht in uniform te werken. Inlichtingen Telefonische inlichtingen bij de heer P.G.A.M. Dirksen, Hoofd Personeel 81 Organisatie, op werkdagen tussen 10.00 en 12.00 uur te bereiken op telefoonnummer 030-2285041 of raadpleeg onze website www.den-engh.nl. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: R.I.J. "Den Engh" t.a.v. de sollicitatiecommissie, Postbus 43, 3734 ZG Den Dolder. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ju Het grootste computer- opleidingsinstituut ter wereld T TT met290 vestigingen in 46 -van klanten en de vraag naar Computer Learning Centers avond,rajningen zoek°n wij voor onze dynamische vestiging in Rotterdam-Alexander enthousiaste voor in de avonduren. Uwtaak: het geven van applicatietrainingen in de avonduren. Functieprofiel: Goede beheersing van Microsoft Office 2000/XP Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Didactische vaardigheden Goede communicatieve vaardigheden Flexibele instelling, oproep basis Zelfstandig werkend Wij bieden: Een prettige werksfeer Een goede salariering Mogelijkheden tot zelfontplooiing Dus bent u op zoek naar een leuke en afwisselende baan in de avonduren, mail of stuur dan uw brief met motivatie en cm. naar: New Horizons, t.a.v. Ingrid van Opijnen, Schorpioenstraat513067 GG Rotterdam, ivopijnen nhrotterdam www.newhorizons.com Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! (*Minderjarigen onder begeleiding van een van de ouders.) Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur Regio Oost. KW is een overkoepelend orgaan van tien katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam, waar achtergrond, persoonlijkheid en levensritme van bewoners en medewerkers alle ruimte krijgen. Regio Oost bestaat uit de woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld en ver- pleeghuis Antonius IJsselmonde. Alledrie zijn het moderne instellingen met een gevarieerd zorgpakket, die je de vrijheid geven om zorg op jouw manier in te vullen. Nijeveld in Rotterdam-Ommoord telt 66 appartementen voor ouderen die intensieve verzorging en begeleiding nodig hebben, waaronder 22 psy- chogeriatrische en 15 somatische verpleeghuisgei'ndiceerde bewoners. In 40 garantwoningen in Nijeveld en de serviceflats Bertrand Russell en Anatole France wordt transmurale zorg geleverd in een zelfstandige woonsituatie. Verder is er een dagverzorging somatiek. Voor het team Support Zorg van Nijeveld zoeken we een (20 uur) Als teamlid van de Support Zorg ben je medeverantwoordelijk voor het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van een gevarieerd activiteitenpro gramma op de dagverzorging, zorgafdelingen en centrale activiteiten. Je hebt een diploma activiteitenbegeleiding, studeert hiervoor of bent bereid hieraan te beginnen. Bij voorkeur heb je enige ervaring met activiteitenbegeleiding in een woon-zorgcentrum. Verder ben je in staat om zelfstandig en in teamverband te werken. Je bent enthousiast en creatief en combineert improvisatievermogen met de nodige sociale vaardigheden. Ook vind je het niet erg om zo nodig in het weekend en/of op feestdagen te werken. Het salaris in deze leuke functie in een klein team is afhankelijk van opleiding en ervaring. Ons Employee Benefits Systeem biedt aantrekkelijke voordelen, waaronder een pc-prive-project, kinderopvang en fietsenplan. De CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Interesse? Met je vragen kun je terecht bij Miranda Nederlof, teamleider support zorg, via telefoon (010) 289 81 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je met cv bin nen 10 dagen sturen naar Nijeveld, t.a.v. Jacqueline Alleblas, peroneelsfunctio- naris, p/a Groene tuin 1, 3078 KA Rotterdam. Of per e-mail: jaalle@kvv.nl. KW. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. We zijn in staat om op te treden als regisseur van coniplexe en kwalitatief hoogwaardige bouwprocessen, we initieren, bouwen en exploiteren. We maken toonaangevende projecten. Daarbij zijn we vooral een bedrijf waar het draait nm de werkbeleving van onze medewerkers. Gedreven mensen met hart voor het't vak. Die zich thuisvoelcn in een dynamische werkomgeving waar de dagen altijd kort lijken. Jij kunt ook deel uitmaken van de wereld van Dura Vermeer. Voor onze vestiging in Rotterdam zijn we op zoek naar een - MTS/HTS werk- en denkniveau; - Minimaal 5 jaar relevante ervaring. Vermeer Infrastructuur BV maakt deel uit van Dura Vermeer Groep NV, een innovatieve, ontwikkelende onderneming in bouw en infrastructuur met een jaaromzet van circa 900 miljoen euro. Stuur of mail je reactie naar Maarten Lintsen, Personeelsfunctionaris, Vermeer Infrastructuur BV, Regio Zuid-West. E-mail: m.lintsen@duravermeer.nl Voor meer informatie kun je ook met hem bellen: T (06) 1092 23 95. Vermeer Infrastructuur BV Regio Zuid-West Innsbruckweg 81 3047 AG Rotterdam T (010) 208 32 00 www.werkenbijduravermeer.nl Het Wereld Natuur Fonds werkt samen met partners aan manieren om niet alleen dieren, maar ook hun leefomgeving te beschermen. Mens en natuur in harmonie is het streven. www.wnf.nl ..moet het lopen. Volgens onze visie: betrouwbaarheid, dynamiek en hoogstaande kwaliteij. Onze klant verdient zekerheid. Gezien het stijgende werkaanbod zijn wij op zoek naar collega's om deze uitstraling te waarborgen. Onze organisatie groeit en dit betekent, behoefte aan nieuwe medewerkers in verschillende functies. We zijn met name op zoek naar: M/V «iv.\ tofi A Denk jij dat je bij onze organisatie past? Wij willen graag de mogelijkheden met je bespreken. Heb je interesse, reageer dan schriftelijk via: Raven Beheer B.V., Puntweg 11, 3208 LD Spijkenisse, of per e-mail naar ravenbeheer@asnmail.nl Spijkenisse/Rozenburg/Oud-Beijerland/Rotterdam/Capelle'/diJssel Wellness Centre Terbregge is op zoek naar enthousiaste en multifunctionele collega's. Ben je klantvriendelijk en beschikje over goede communicatieve vaardigheden dan hebben wij een leuke baan voor je. Wij zijn het meest complete fitness centre van Rotterdam. Heb je interesse, stuur je c.v. v6or 13 april a.s. naar het onderstaande adres, t.a.v. Marielle of Jelle. Ommoordsehof 11 3056 JR Rotterdam Telefoon 010 - 289 20 89 Fax 010 - 220 70 77 www.wct.nl info@wct.nl is een golfbaan, een golfshop en een restaurant in een. Wij zijn per direct op zoek naar een nieuwe collega: Weet jij van aanpakken! Heb je horeca-ervaring! Wil je een afwisselende job in een gezellige omgeving! Kun je overdag en's avonds werken en weekenden tot 19.00 uur. Leeftijd tussen de 1 8 en 25 jaar. Heb je interesse bel dan voor een kennismakingsgesprek: Golf Centrum Rotterdam 010-4188848.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 10