maasstad w@@Eran@unnn3 Licht en zacht wonen aiming show bij Alexander Zacht slapen «dnrS" Opening Hastens Store in Rotterdam logisch gevolg 35 Nederlanders slaapt op water LAGERWAARD llAAGSIE PRUSH AN NEDERLAND! Comi c)rtHi;ys fiDHEQfl shopping lEXANd shoppin Met zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil zie je het helemaal zitten! shoppin Het comfort van (dag)licht en zachte materialen Royal Sleeptrend Waterbedden Matrassen: Exclusief Designvoordeel Lagerwaard Design Jori WTpIJTEk.^ Makkelijker gezegd dan gedaan: Uesign Van oudsher zijn het 'harde' materialen als steen, beton, hout en glas die worden toe- gepast in huis. Praktisch, duurzaam en technisch mak- kelijk te verwerken. We ston- den iiberhaupt niet stil bij de vraag of vaste onderdelen van ons huis en interieur zo- als muren, vloeren, tafels, kasten en verlichting wat 'zachter' gemaakt konden worden. De meeste huizen die vroeger gebouwd^ wer- den, hadden kleine raampjes en veel kleine afsluitbare leefruimtes om zoveel moge- lijk warmte te behouden en energie te besparen. Kortom, men stond nog niet stil bij de invloed van (dag)licht op ons gevoel van welbehagen. De begrippen 'zacht' en 'licht' hadden niets met interieur te maken. Brteren? telefoon: 010 4004267 Presentatie van de nieuwste auping modeller*! slaapkamers en slaapcomfort Middertbaan Noord 218, Winkelcentrum Hoogvliet tel. (010) 438 41 63 >1 Royal Advies leren? f^CCE0«ND 100-17.00 UUR 0909- 753.3.753 WMBMDCN& IHIATRMSIN Rotterdam Mariniersweg 33 - 7 dagen per week geopend Verwen uzelf met onze heerlijke fauteuils. Voor u op maat gemaakt. Zitten wordt een genot. Bovendien is aangepast zitten goed voor uw gezond- heid. Ziet u het zitten? Kom gerust vrijblij- vend probe- VERVOERSPROBLEMEN? Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 i (naast Burchthuys Interieur) Telefoon: (010) 456 72 80 telefoon: 010 4004267 V Woensdag 3 april 2002 cx64 Door de samenwerking tussen ex- perimentele architecten, jonge de signers en vooruitstrevende bou- wers en fabrikanten is daar de laat- ste tijd snel verandering in geko- men. Door nieuwe productietech- nieken en creatieve geesten wordt ons huis in de toekomst een stuk comfortabeler, zachter en aangena- mer. Lichtdoorlatende muren van textiel, kamerbrede hoogpolige kleden op leren vloeren, gestof- feerde kasten, rubberen tafels, foam zitelementen, design bedden verpakt in een 'vilten jas met zak- ken' en lichtsystemen die door middel van verschillende kleuren de zintuigen prikkelen. Grote raampartijen, transparante vlak- ken, doorkijkjes, vides en entresols laten optimaal het daglicht door en sfeerlampen worden zachte kunst- objecten die een mysterieuze licht of'glow' uitstralen. De nieuwste generatie banken haakt massaal in op de 'zacht en licht wonen' trend in 2002. Flexi- bele, modulaire of verrijdbare ban- ken met afneembare hoezen van zachte stoffen zijn het meest popu- lair. Elke bank wordt 'op maat' sa- mengesteld en elk apart onderdeel van de pootjes tot en met de breed- te van de armleggers kan in meer- dere maten, hoogtes, kleuren en materialen geleverd worden. Vooral het stofferen met leer, nu- buck en een stof met vilt' optiek hebben de voorkeur. De opkomst van verlengde fauteuils (nieuwe De jonge ontwerpster Aline te Kiefte van AtK Design Projects tekende voor de ShareChair; een stoel om te delen. Van de armleuningen kan ook een extra stoel worden gemaakt ofje kunt de 3 onderdelen samenvoegen tot 1 bankje. De ShareChair is verkrijgbaar in kinderformaat (XS) en in info een groot luxe formaat (XL). Voor informatie: 06-14894168. generatie chaise lounges) en ver- brede fauteuils (love seats) getuigt van een meer ontspannen, infor- mele levenstijl waar comfort en 'feeling good' voorop staat. Naast veel kubistische vormen voor zit- meubelen, zijn organische en ron- de vormen terug van weggeweest; ziteilanden, kuipstoelen op draai- poten en poefs die als reuze puz- zelstukjes in elkaar schuiven ma ken hun opmars. Nog verrassender in het interieur zijn zitobjecten waarbij alle stan- daardformaten en reguliere materi alen 'losgelaten' zijn. Stoelen die zo uit een futuristisch stripverhaal lijken te zijn gehaald met kinderlij- ke, vriendelijke vormen en super- zacht aanvoelen omdat ze van een polyether schuim zijn gemaakt. Daarnaast worden er met klitten- band, magneetjes en in elkaar pas- sende onderdelen allerlei moge- lijkheden geschept om de vorm van het zitmeubel aan te passen. Vooral op het gebied van verlich ting in huis staan we nog maar aan het begin van de vele toepassings- mogelijkheden die nog gaan ko- men. Gei'ntegreerde lichtsystemen hebben de toekomst en bij sfeer lampen komt de nadruk steeds meer te liggen op 'sfeer' en minder op 'licht'. Het zijn wederom de Bel Air heet de nieuwste bank van DMI Meubelen en is hier uitgevoerd in de stof Tonus Orange van Kvadrat. Naast stof is de bank ook leverbaarin vuilafstotend nubuckleer (geimpregneerd met scotchgard) en countryleder' een analine leersoort voorzien van een waxlaag ter bescherming. Dit type leer zal door gebruik een kreukeffect gaan vertonen met een licht/donker werking. Voor meer informatie: 040-2044599. jonge ontwerpers die de meest bij- zondere concepten bedenken. Lampen waarbij de grenzen tus sen, snoer, fitting en gloeilamp vervagen om tot een geheel te ko- men. Zachte materialen zoals stof en siliconen rubber maken lampen flexibeler en prettig om aan te ra- ken. Lampen krijgen steeds meer een emotionele uitstraling met een bijzonder verhaal. Nog even en ze worden verheven tot kunstobject. Auping introduceert het nieuwe bedconcept; AUPING MATCH. Comfort, design en veel slimme accessoires vormen de basis, ledereen kan zijn eigen unieke bed samenstellen waarbij allerlei creatieve ideeen zijn toegepast. De bedombouw wordt als het ware aangekleed' met tasjes, paperclips, designlampjes, stoffen omrandingen en klamboe in de vorm van een echt tentje. Voor meer informatie: 0570-681911. Zacht slapen is makkelijker gezegd dan gedaan. Het ideale bed is voor de meeste mensen niet te betalen en nemen ze een te harde matras, een ouderwetse ombouw en dat tuttige bedtextiel maar voor lief. Toch is het 'besparen' op de slaap- kamer niet verstandig. Je brengt meer dan de helft van je leven erin door en hoe gezonder je slaapt, hoe blijer je je voelt en hoe beter je functioneert overdag. Gelukkig maken de vooraanstaan- de beddenspecialisten het tegen- woordig wel heel aantrekkelijk om toch overstag te gaan voor een nieuwe slaapplek, en alles kan he- lemaal op de persoonlijke smaak en behoeftes worden ingevuld. Vooral voor de jonge generatie zijn revolutionaire concepten be- dacht waarbij bedden(ombouwen) niet meer worden opgemaakt, maar worden 'aangekleed' met stoffen omranding, achterwandbe- kleding met allerlei handige zakjes (nachttasje!), tissuehangers, lec- tuurbakjes, paperclips en zelfs een klamboe in de vorm van een echt tentje dat precies past om het on- derstel en twee openingen heeft (heel handig voor een tweeper- soons bed). De keuze uit moderne designlampjes voor het juiste sfeer- en leeslicht is fantastisch en naast de 'zachte' bekledingsmogelijkhe- den van de bedombouw is er een mime keuze in nieuwe collecties bedtextiel. Prachtige trendy kleu ren van jeans blauw tot tomaat rood strelen het oog, luxe materia- lencombinaties van perkal en ge- borduurde voile voelen rijk aan en modeme dessins bedienen de mo derne smaak. Harteliik weikom btj Opemmjstudw: dmsdag ten vrtjdag van S 30- 17.30 uur. atertag: to.OO 17.00 uur. vrsaaj! koopawn# Nederlanders geven de laatste ja- ren het belang van goede nachtrust opvallend veel aandacht. De slapp- kamer wordt in hoog tempo onder deel van een ontspannen lifestyle thuis. Vaak als tegenhanger voor een hectisch bestaan in de werk- omgeving, maar ook als antwoord op de vraag naar pure luxe. Als ge volg daarvan nemen de bewuste investeringen in slaapcomfort al enkele jaren sterk toe. Dit verklaart ook de aandacht voor Hastens. Deze fabrikant uit Zwe- den maakt matrassen en box- springs van natuurlijke materialen. Naast uitzonderlijk slaapcomfort voor mensen speelt ook de zorg voor het milieu, zowel binnen als buiten, een belangrijke rol in de fi- losofie van Hastens. In de Hastens Store Rotterdam ma ken consumenten kennis met een filosofie die al bijna 150 jaar prak tisch ongewijzigd is. Ten eerste de overtuighing dat de eigenschappen van natuurlijke materialen, zoals wol, katoen, linnen en paarden- haar, bijdragen aan gezonde nacht rust. Natuurlijke materialen voeren namelijk op ongeevenaarde wijze vocht af dat tijdens het slapen vrij- komt. Naast natuurlijke eigen schappen speelt ook de manier van verwerking tot matrassen een be langrijke rol. De combinatie van beide' is bepalend voor meeade- mend vermogen en duurzaamheid. Ten tweede kiest Hastens voor su- perieure kwaliteiten, waardoor men 25 jaar fabrieksgarantie krijg op frame- en veerbruik. De keuze voor kwaliteit en de overwegend handmatige manier van verwer ken, maken dat er tijdens een men- senleven duidelijk minder materi- aal nodig is voor gezond en com- fortabel slapen. In de Hastens Sto re Rotterdam wordt dat op een hel- dere manier aangetoond en nog nooit kon in deze regio met zo'n uitgebreide Hastens-collectie ken- nisgemaakt worden. De Hastens Store Rotterdam is een van de eerste Hastens Stores in Ne- derland en een logisch vervolg op successen van de Zweedse fabri kant in Scandinavie, Frankrijk, Duitsland en Belgie. Hastens Store Rotterdam geeft een compleet overzicht van de moge- lijkheden die Hastens biedt. Ook het productieproces, gekenmerkt door veel handwerk en zorgvuldi- ge selectie van materialen, krijgt veel aandacht. Behalve pocket bin- nenveringmatrassen en boxsprings biedt de Hastens Store ook een ROTTERDAM - Met de opening van filiaal nr. 36 in Sittard, is Roy al Sleeptrend Waterbedden Ma trassen de grootste waterbedden- specialisten van Nederland. Storm- achtige ontwikkelingen, succes- volle ondernemerslust en expan- siedrang doen het bedrijf naarstig zoeken naar nog meer locaties in den lande, want: „We streven er- naar dat straks in Nederland nie- mand meer dan twintig kilometer hoeft te reizen om een Sleeptrend- winkel te kunnen bezoeken. Bin- nenkort worden er nog 16 filialen geopend, in Dordrecht nog voor het einde van dit jaar." Conny van Es, filiaalhoudster van Sleeptrend aan de Mariniersweg te Rotterdam, over het succes van de organisatie: „Sleeptrend biedt de laagste prijsgarantie. Dat wil zeg- gen: wie elders een lagere prijs heeft gezien voor eenzelfde matras of bed, krijgt het artikel bij ons ook voor dezelfde prijs. Inclusief een extraatje voor de moeite. Een an- dere kracht van Sleeptrend is de supersnelle levering. Wanneer je eenmaal besloten hebt tot een koop, wil je het bed natuurlijk zo snel mogelijk thuishebben. Dat be- grijpt Sleeptrend en daarom wordt vrijwel alles binnen een week gele verd, uiterlijk binnen 2 weken." Conny van Es: „Het is wetenschappelijk aangetoond dat mensen die op een waterbed slapen beter uitrusten en met gemiddeld anderhalf uur slaap minder toekunnen. zeer uitgebreide collectie kussens en linnengoed. De collectie be- strijkt tal van stijlen. Daarmee wordt antwoord gegeven op de li festyle die streeft naar individueel onderscheid. De specialisten van Hastens Store Rotterdam hebben onder andere een speciale opleiding genoten bij de fabriek in Zweden en kunnen u dus optimaal van dienst zijn. Waarom er bij haar filiaal 'Royal' voor de naam Sleeptrend staat, dat weet Conny van Es niet. „Mis- schien slaapt de gehele koninklijke familie wel in een waterbed van ons!" Sleeptrend voert een compleet as- sortiment op het gebied van sla pen:- waterbedden; - ledikanten (ook voor senioren); - boxsprings; - matrassen; - bedbodems; - bedtextiel. Met de waterbedden is Sleeptrend groot geworden. De waterbedden van Sleeptrend zijn bekend tot over de landsgrenzen. „Het water- bed heeft de laatste jaren een enor- me vlucht genomen. Momenteel slaapt al 35 procent van alle Ne derlanders op water en het percen tage blijft maar stijgen. Aanvanke- lijk koos men voor een waterbed vanwege rug- en gewrichtsklach- ten, tegenwoordig wordt het ook gekozen om het comfort en ont- spanning", legt Van Es uit. „Hetis wetenschappelijk aangetoond dat mensen die op een waterbed slapen beter uitrusten en met gemiddeld anderhalf uur slaap minder toekun nen. Dat heeft onder meer te ma ken met de ontspannen houding, het lichaam ondervindt op geen en kele plaats een tegendruk, daar- door draai je op een waterbed veel minder en word je minder snel wakker. Ook door de mogelijkheid van verschillende stabilisatieper- centages (waardoor meer of min der 'deining') is de vraag naar wa terbedden gestegen." Allemaal op het waterbed dus en de ochtend lacht je tegemoet. Ten- minste, wanneer u het juiste water- bed heeft aangeschaft, een goed advies blijft hierbij onontbeerlijk, want het ene waterbed is bij lange na het andere niet. De specialisten van het toonaangevende Sleep- trend buigen op jarenlange erva- ring, bovendien zijn alle soorten en maten waterbedden bij Sleeptrend voorhanden om uit te testen. Vanaf 650 euro levert Sleeptrend al een schitterende twee persoons soft-si- der: vrijstaand of in het eigen ledi- kant gezet, met rondom stevige veerkrachtige kanten die het in- en uitstappen vergemakkelijken. Op timaal gestabiliseerd en op com- fort-hoogteteplaastsen. telefoon: 010 - 4004267 Het volmaakte zitcomfort tegen 15% korling is te verkrijgen in diverse kleuren leder. Bijvoorbeeld: JR-8100 2 y2 zits vanaf 3203,- nu 2723,- JR-8700 2 V2 zits vanaf 3178,- nu 2703,- Kanaalweg 39-53 Capelle a.d. IJssel Tel: 010-4507466 VOLOP GRATIS P A R K E E R G E L E G E N H E I D Lagerwaard Design maakt o.a. gebruik van de woonvormen van Arco, Artifort, Auping, Banz Bord, Van Besouw, Brinkmann, Castelijn, Fiam, Christian Fischbacher, Gelderland, Harvink, Hulsta, Interstar, Jab, Jori, Hennie de Jong, Kendix, Leolux, Metaform, Montis, New Sity, Pastoe, Parade, Ploegstoffen, Rolf Benz, SDB Design, de Sede, Team by Wellis, Touche, Young International en Wittman. WATERBEDDEN MATRASSEN LEDIKANTEN LATTENBODEMS BOXSPRINGS BEDTEXTIEL BEL- EN BESTELLUN: RTL 4 tekst pag. 366 www.sleeptrend.nl MET RUIM 30 WINKELS DE GROOTSTE WATERBEDDEN- EN MATRASSENSPECIALIST VAN NEDERLAND! Hartelijk weikom bij en weer thuisgebracht! Geopend van ainsdag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond. f STREKSINGEL165-189 R'DAM-H'BERG Vrijdag tot 21.00 uur geopend - www.schebo.nl Tel.010-4229120/4224430-Fax010-4227867 - 'sMaandagsgesloten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 15