WicowafMingopkom fioudt, mrt inA bij to HmnMcnbuis Allround Serviceman wester 0RTH0PEDAG00G Secretaresse MANAGEMENT PARTNERS m/v HAVEN ZIEKENHUIS Invalleidster Peuterspeelzaal Een veilig en vlekkeloos productieproces... jouw aandachtsgebied? Process Operators met VAPRO-B of VAPRO-C Organization- Man Power Development Onze opdrachtgever, Sedus Stoll B. V., is de Nederlandse verkoopmaatschappij van Sedus Duitsland, een vooraanstaande producent en leverancier van katltOOT- etl project-zitmeubilair. De Nederlandse dochteronderneming voert vanuit Bleiswijk een op de Nederlandse markt toegesneden beleid, waarbij het moederbedrijf facilitair ondersteund. Om de organisatie te versterken, zijn wij voor onze opdrachtgever op zoek naar een met 2 rechter handen en super klantgericht U bent zelfstandig verantwoordelijk voor de serviceafdeling. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit het inkopen, beheren, verzenden en administreren van servicedelen, demostoelen en documentatie. Daarnaast bent u in deze functie actief met de reparatie en vervanging van mechanische onderdelen van met name bureaustoelen. U vervult deze allroundfunctie in belangrijke mate intern, maar zult gaandeweg steeds vaker ook op locatie bij dealers en/of opdrachtgevers actief zijn. Klantgerichtheid zit u in het bloed. U houdt ervan om de klant snel en effectief te helpen. U bent initiatiefrijk en gewend om te denken en te handelen in oplossingen. U bent flexibel en heel praktisch ingesteld. Voor u is het een uitdaging om de serviceafdeling aan te sturen en uit te bouwen. Zelfstandig werken doet u graag. U heeft een technische achtergrond en belangstelling voor logistiek. Basis computerprogramma's zijn voor u geen probleem. U hebt ervaring in een soortgelijke functie. U beschikt over een MBO+ werk- en denkniveau en woont in de regio. Enige kennis van de Duitse taal is een pre. Een zelfstandige en uitdagende functie bij een vestiging van een solide producent van kantoor- en zitmeubilair.Er is veel knowhow en back-up aanwezig voor support. Gedegen begeleiding en inwerking o.a. bij de moedervestiging. Passende honorering. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (MA/) 36 UUR De wereld thuis in t Havenziekenhuis Salarisadministrateur (m/v) voor 18-24 uur per week Taken: Profiel: Voor de regio Putten (Spijkenisse) zijn wij op zoek naar een 32 uur per week Je maakt deel uit van de behandeldienst regio Putten. Je advi- seert vanuit jouw apecifieke deskundigheid clienten, het manage ment en medewerkers binnen de woningen en dagbesteding met betrekking tot de begeleiding en behandeling. Vanuit een multi- disciplinaire aanpak komt mede op basis van jouw bevindingen en jouw professionele inbreng het zorgplan tot stand. Dit zorgplan dient als basis voor de begeleiding en behandeling van de client. Tevens ben je verantwoordelijk voor de in- en uitvoering van Middelen Maatregelen in het kader van de wet B0PZ. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten met een afgeronde gedragswetenschappelijke (universitaire) opleiding. Pegistratie Gezondheidspsycholoog strekttotaanbeveling. Bij voorkeur heb je ervaring in een soortgelijke functie in de semi- of intramurale zorg. Je bent in staatzelfstandig te werken enje hebt het vermogen om analyses en diagnostische gegevens om te zet ten in praktischeadviezen. Gelet op de samenstelling van het regionaal adviesteam worden vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk verzochtte reageren. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO Gehandicaptenzorg. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Will Pijvers, regiomanager, of met Sabine Kens, orthopedagoge, telefoon 0131 - 601601. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE SERVICE TECHNICI ENGELAND NEDERLAND FRANKRIJK DUITSLAND ITALIE SPANJE NOORWEGEN ZWITSERL4ND Cytec Industries Inc. is een wereldwijd opererend chemieconcern met een omzet van meer dan US$ 1,4 miljard. Cytec's producten worden gebruikt voor toepassingen in de mijnbouw, waterbehan- deling, kunststoffen- en verfindustrie, en oliewinning. In Europa hebben wij voor de productie van chemicalien productiefaciliteiten in Nederland, Duitsland, Noorwegen en Engeland. De marketing en verkoop van de chemicalien gebeurt via onze verschillende verkoopkantoren in Europa. De bedrijfs- cultuur is open, ondernemend en biedt veel ruimte voor eigen initiatief. In deze brede functie werk je binnen een zelfsturend team en richt je je op het controleren en beheersen van de diverse productieprocessen. Dat betekent ook bijsturen, onderhoud, het nemen van monsters en uitvoeren van analyses. Je keurt eindproducten, geeft deze vrij en zorgt dat je verrichtingen en bevindingen worden vastgelegd. We bieden je een functie in volcontinudienst met een werkweek van 33,6 uur. Je hebt een opleiding VAPRO-B (theorie en praktijkgedeelte) en bent bereid door te leren voor VAPRO-C (uiteraard op kosten van Cytec) of je bent in het bezit van een diploma MTS-Procestechniek of -Algemene Operationele Techniek, en hebt liefst ervaring in geautomatiseerde procesbesturing. Bij voorkeur heb je ook een chemisch-analytische laboratoriumopleiding gevolgd, en je bent tevens bereid een interne opleiding voor analyse-uitvoering te volgen. Ook schoolvertaters worden van harte uitgenodigd om te solliciteren. Verder stellen we eisen aan veitigheid, kwaliteit en milieubewustheid, alsook aan communicatief vermogen en teamgeest. We verwachten dus van je dat je over een gezon- de portie verantwoordelijkheidsgevoel beschikt en samen met je collega's in je team werkt aan een optimaal eindproduct. Bij Cytec bieden we niet alleen de mogelijkheid je verder te ontwikkelen in een kwaliteitsbedrijf, maar tevens een contract voor onbepaalde tijd, een uitstekend salaris en aansprekende arbeids voorwaarden. Verder ontvang je een ploegentoeslag van 28,5%. Kiezen voor een levendig bedrijf? Heb je nog vragen, bel dan met Gerda Dekker, Human Resources Manager, telefoon (0181) 29 54 00. Ben je al overtuigd, stuur dan je brief met c.v. naar Cytec Manufacturing B.V., ter attentie van Jose Jacobs, afdeling Human Resources, Postbus 5020, 3197 XE Botiek-Rotterdam. Kijk ook eens op www.cytec.com. Week 18 TOTAAL - TX07 IVtiilder Bos Groep b.v. proj ectontwikkeling Vindingrijke oplossingen ontwikkelen voor een complexe vraagstelling. Dat is het uitgangspunt van de Mulder Bos Groep. A's projectontwikkelaar realiseren wij plannen vanuit een onverwachte invalshoek. Met meerwaarde voor de opdrachtgever. de gebruikers en de omgeving. Om die meerwaarde uit te bouwen zoeken wij een (28 uur per week) We bieden een veelzijdige functie met brede verantwoordelijkheden en ruimte voor het nemen van initiatieven. A's secretaresse ben je bij de Mulder Bos Groep een duizendpoot. Je behandelt de inkomende en uitgaande post, vraagt kadastrale gegevens op en beheert de agenda's. Je verzorgt het typewerk, archiveert en je bent de spil in het telefoonverkeer. En natuurhjk ontvang je gasten. In deze baan kun je vooral veel van jezelf kwijt. Zeker als je enthousiast bent, inzet toont en nauwkeurigheid met efficiency combineert. Enkele jaren ervaring is meegenomen. Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een must. Even als de beheersing van Word, Outlook, Excel en PowerPoint. Leeftijd 20-35 jaar. Werk je graag in een kleine organisatie? Spreekt een jong team je aan? Heb je een MBO-diploma (of gelijkwaardig werk-/denkniveau)? Ben je op korte termijn beschikbaar? Schrijf dan je sollicitatiebrief aan: Mulder Bos Groep, t.a. v. Claudia le Fevre, Postbus 4049, 2980 GA Ridderkerk. E-mailen kan ook: clefevremulderhosgroepnI Je kunt haar ook bellen voor meer informatie: 0180 - 466666. 4° 28' E Management Partners International onder- steunt organisaties in alle aspecten en trajecten van Organization- Man Power Development. Onze professionaliteit en meerwaarde vertalen zich in garantie van de met de opdrachtgever overeengekomen doelstellingen. Uw brief met CV wordt met belangstelling tegemoet gezien door dhr. W. van den Noort (06 22 24 62 36) Management Partners Int. Giek 7H ,3891 KA Zeewolde. Of per e-mail: wvandennoort@ management-partners.nl Een strikt vertrouwelijke behandeling is gewaarborgd. Noteer s.v.p. donderdaa 16 mei als uw evt. eerste interviewdatum. De functie Is dit uw profiel Het SEDUS aanbod Het Havenziekenhuis is het kleinste algemene ziekenhuis in Rotterdam maar tevens het grootste havenziekenhuis ter wereld. Dat contrast zorgt voor een even intieme en collegiale werksfeer als Internationale allure. Dat laatste wordt nog eens versterkt door de specialisatie in tropische ziekten. Ruim 700 collega's, waaronder zo'n 40 specialisten, zetten zich in voor vernieuwing, kwaliteit en patientgerichtheid. Voor de rontgenafdeling van het Havenziekenhuis zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Opadministratief gebied vormt u defrontlinie van onze rontgenafdeling. U beantwoordt de telefoon, maakt afspraken en staat bezoekers vriendelijke te woord. Naast deze taken die u zo representatief en klantvriendelijk mogelijk uitvoert, draagt u zorg voor het uittypen van rontgenverslagen en archivering van de afdelingsadministratie. U beschikt over een diploma op mavo of havo niveau, alsmede uitstekende contactuele eigenschappen, die u prima kunt inzetten tijdens uw werkzaamheden aan de balie. U bent bestand tegen de dynamiek van een ziekenhuis en kunt zowel prima zelfstandig, als in teamverband werken. U bent bekend met medische terminologie en heeft ruime ervaring in geautomatiseerde gegevensverwerking. WIJ BIEDEN U kunt verder rekenen op een collegiale werksfeer in een wereldziekenhuis, met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, interessante collega's en een salariering conform de CAO Ziekenhuizen (FWG 30). INTERESSE? Informatie over bovenstaande functies kunt u verkrijgen bij mevrouw. C. Moolenaar, (010) 4043541. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: de afdeling Personeel Organisatie van het Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011TD Rotterdam. Havenziekenhuis, Haringvliet 2,3011 TD Rotterdam. In Zuid-HolUnd t« Zeelmd biedt Zuidwester atn mmm met k« versfandelijkt handicap tea netwerk (tan anrziesinjen. Pa individuate vraaj van da tllSnf vormt kiarbij hat uitgangspunt. Pit vraagt am prafaatloneta medewerkers die vaertduraod mtadenken an met varan- dartn. Werken binnen Zuidweiter batekent werken met een deal. Maar aek da maja- lijkheid era jezelf, bijvaorbeeld'dear middel van interne wpleidingen, verdar te ontwikkelen. Paarnaast biedt Znidwaitar een eigentijde pakicet eanvullende erbeida- veerwaerden. 10 dagen sturen naar Zuidwaatar, t.a.v. da teeter pertoneeltmanagement, postbus 16. 3240 #A Middatharnis. Telefoon 0187 485888, taestel I2S. Uiteraard rtaan alia vaeataret open veer zewel vronwen alt manatn. Charlois' Welzijn is een organisatie volop in ontwikkeling.De stichting wil een open organisatie zijn, waarin resultaatgericht werken en effectiviteit in de bedrijfsvoering voorop staan. In de productgerichte organisatie wordt enthousiast gewerkt aan de ontwikkeling en uitvoering van diensten en producten en aan dwarsverbanden om een integrale aanpak in de wijken mogelijk te maken. Het bedrijfsbureau biedt ondersteunende diensten en advisering aan de directie, MT en de medewerkers. De afdeling personeel en organisatie zoekt een enthousiaste, onder- nemende en klantgerichte collega voor de functie van: Salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn op functiecode AD, salaris €1902,25/€2377,81 met een doorgroeimogelijkheid naar functiecode AE, safaris €2210,36/€2700,90 bij 36 uur per week. Doel van de functie: Als salarisadministrateur bent u zelfstandig werkzaam binnen een team van 6 personen, waarbij u verantwoordelijk bent voor de salarisverwerking. Taken: Registrereren en verwerken van mutaties ten aanzien van betaling van salaris, onkostenver- goedingen, inhoudingen, premies en belastingen met behulp van een geautomatiseerd systeem Beaufort/Gemal. Aanleveren van managementgegevens ten aanzien van de actuele formatie. Aanspreekpunt zijn voor de medewerkers en vragen beantwoorden over salarisbetalingen, inhoudingen en wijzigingen in de wet- en regelgeving en de CAO- en salarisregelingen. Beheren van werknemersgegevens en de salaristechnische personeelsdossiers. Profiel: Enige jaren ervaring in het zelfstandig verwerken van salarismutaties, aangiften en afdrachten van loonheffing en SV-premies. Ervaring met Beaufort/Gemal is een pre. In het bezit van Praktijkdiploma Loonadministratie. Klantgerichte instelling met goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Goede rekenkundige vaardigheden. Accuraat, zelfstandig en in staat om systematisch te werken. Tevens zoeken wij een: Salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn, salaris €1493.84/€1950,35 bij 36 uur per week. Doel van de functie: Uitvoeren en ontwikkelen van een programma in de peuterspeelzaal, opdat een kind op een verantwoordelijke wijze opgevangen wordt en dat het kind zich kan ontwikkelen op spel- en andere gebieden. Hierbij rekening houdend met leeftijd, specifieke teefomstandigheden, ontwikkeljng op sociaal, motorisch en taalgebied van het kind. Programma uitvoeren met kinderen van 2 en 3 jaar. Relevante informatie verzamelen over de kinderen en deze op de gewenste wijze rapporteren. Inhoud geven aan ouderbetrokkenheid in verschitlende facetten. Een programma ontwikkelen en een bijdrage leveren aan de beleidsvorming binnen het peuterwerk. Eenvoudig admtnistratie met betrekking tot de kinderen bijhouden. Kunnen werken met en plezter hebbert in het werken met kinderen van 2 en 3 jaar. inzicht in mogelijkheden en ontwikkeling van kinderen van 2 en 3 jaar. Communicatievaardigheden naar ouders en binnen het netwerk. Praktische rnstelling. ^TAoijunisaae war zaj en cSwwwrtenSng Zeidwejter buhttrf voorzitninjen in Briullu, 6»m, MtlltmHluh, Kiddelhernii, Oud-Beijerlend, 0»d# Tinjt in Spijkenhse. A«juisfti« woreit niet op prijs ge&teW. Sytec B.V. is een NCP erkend en ISO 9001 gecertificeerd bureau Wij zijn actief in ontwerp, verkoop, begeleiding en inspectie van brandmeld-, gasdetectie-, ontruimingsalarm- en blussystemen t.b.v. grotere en middelgrote projecten. Wegens de aanhoudende groei van onze activiteitdn, zoeken wij op korte termijn een fulltime: voor het vriendelijk te woord staan van onze klanten en de spil van ons bedrijf te worden Jouw profiel: je bent servicegericht, accuraat, flexibel en je beschikt over een prettige telefoonstem en goede contactuele eigenschappen je bent representatief en bekend met de Office programma's Outlook, Word en Excel en voor in bedrijf stellen, inspectie en onderhoud van onze systemen Wii vraoen: MBO-E of gelijkwaardig werk-/denkniveau in bezit van rijbewijs B affiniteit met elektronica een klantgerichte, accurate en flexibele instelling Wii bieden: een bijzonder uitdagende, zelfstandige en veelzijdige functie, goede begeleiding en opleiding volgens ons scholingsplan, bij gebleken geschiktheid voor de service technici een auto van de zaak, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, goede doorgroei- mogelijkheden in een jong en dynamisch team. Ben je toe aan een (nieuwe) uitdaging, stuur jp reactie met c.v. naar: Sytec B.V., Postbus 9153,3007 AD Rotterdam (geen acquisitie gewenst) Sollicitatie: indien u belangstelling heeft voor' efen van deze functies dan kunt u sollicitatiebriet met curriculum vltae v66r 10 mei a.s sturen naar: Charlois' Welzijn, afdeling Personeel en Organts, Postbus 5036, 3008 AA Rotterdam. Uw brief kunt u ons ook per E-mail toezenden: aad.martens®charlois-welzijn.nt Voor meer informatie en een functieprofiel kunt u contact opnemen met de heer AJ.M. Martens, Hoofd Personeel en Org telefoon 01Q-41C onbetaald werk. uw Het werkgebied

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 18