GEZIEN OP TV BIJ RTL 4 GEZOCHT MODELLEN Service Chauffeurs m/v VOllTi medewerker restaurant medewerker audiovisuele-dienstlrestaurant De leukste lange weekends boek je bij de WV. Wilt u van uw bril of lenzen af? Optiek ArtistieK Cf Initial Hokatex totaal helder enthousiaste GROEPSLEID(ST)ERS INVALLEID(ST)ERS Nieuw in Nederland! Volgens de laatste nieuwe ooglaser techniek. Telefoon: 010 - 4808017 WEET WAT JE TE DOEN STAAT ALSHETOM GEWELD GAAT. File beu? Van Kempen" EN CO Ben jij onze nieuwe collega? (BSO, baby- en peutergroep) EN Ooglasercentrum Rotterdam Sneller, geavanceerder en beterzichtdan met de traditionele lasertechniek. Wegens enorme belangstelling Is er een extra informatiedag op zaterdag 11 mei, deelname uitsluitend na telefonisch reserveren of maak een afspraak voor een intake. Nu binnen ieders bereik door ons prime-line leasesysteem. Ooglasercentrum Rotterdam is een onderdeel van: ZUIDPLEIN B.V. Enthousiaste medewerker (m/v) Assistent-accountant (m/v) dV\y Way Models is op zoek naar verschillende type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modefotografie, tot figuranten bij films, mode- shows en promotieteams. Dus bel voor een afspraak! Telefoon 010 - 41 1 30 00 Rotterdams maas Dagblad MAGAZINE SPECIAL FEYENOORD Het Groene j Ziekenltuis (GHZ) i ini ha a mm 'S&SKBigm imiB' voor 24-36 uur per week voor 24-36 uur per week Enthousiaste Week 18 TOTAAL - TX09 goede redenen om niet bij ons te solliciteren 1je stelt geen prijs op kwaliteit Misschien modder je liever door in een kleine (of grote!) omgeving waar de kwa liteit van het werk op de 2e plaats komt. Dan moet je inderdaad niet bij ons zijn. De uitkomst van de coliegiale toetsing bij ons was "dat het systeem van kwaliteitsbe- waking...van een hoog niveau is". De vaktechniek staat onder toezicht van Prof. J.H. (Hans) Blokdijk RA. De meesterzelf, zeg maar... 2. je houdt van een enorme werkdruk En je vindt het wel plezierig dat je eigenlijk niet toekomt aan je studie. Wij doen ons uiterste best om de werkdruk acceptabel te houden. Want we willen ook over een paar jaar nog even trots op onze mensen zijn... 3. je houdt niet van een overzichtelijke omgeving Met zo'n 50 mensen op kantoor noemen wij onszelf een overzichtelijke organisa- tie. En na je eerste nieuwjaarsborrel ken je ook de mensen van de andere kantoren. Wij vinden dat eigenlijk erg leuk... 4. je vindt lachen niet bij het werk horen Wij wel... 5. je weet wat je hebt en niet wat je krijgt Als je zo denkt, lijkt ons dat ook een goede reden om te blijven zitten waar je zit... Volte is een succesvolle organisatie van accountants, belastingadviseurs en IT-ers, gericht op middelgrote bedrijven in de profitsfeer. Volte omvat zo'n 120 merendeels jonge mensen. Kantoor Rotterdam heeft een groeiende accountantspraktijk. Voor de uitbreiding daarvan willen we graag in contact komen met mensen met 1 tot 3 jaar ervaring in de accountantspraktijk en (aankomende) controleleiders accountmanagers. Je vindt ons in een modern kantoorpand onderaan de Brienenoordbrug. Onze website (www.volte.nl) geeft volop informatie over wie we zijn en wat we willen. Voor nog meer informatie of een sollicitatiegesprek bel of schrijf je naar Otto Kempkes. Volte heeft kantoren in Amsterdam, Rotterdam, Utrecht en Midden-Holland. Postadres: Postbus 4155 3006 AD Rotterdam bezoekadres: Rivium 1e straat 42, kantorengebied Rivium (onderaan de Brienenoordbrug) telefoon 010-2884949 Fax 010-2884944 internet: www.volte.nl e-mail: volte@volte.nl Kinderopvang Bimbola is gevestigd in Rotterdam met hele dagopvang en buitenschoolse opvang. Bimbola is een goedlopende organisatie met een prima werksfeer. Onze medewerkers zien we als de basis van onze organisatie. Voor onze mooie locaties in het hart van Rotterdam en voor onze locatie op de Kop van Zuid zijn wij op zoek naar: Wij zoeken jou: Je hebt een (bijna) afgeronde MDGO/LKC/SPW-opleiding, voor BSO voldoet ook sport-, dans-, muziek- of expressieopleiding. Je bent klantvriendelijk en flexibel. Je hebt een positieve en actieve instelling ten aanzien van vernieuwingen in de kinderopvang. Wij bieden: Diverse uitdagende parttime en fulltime functies in een organisatie die in beweging is. Leuke teams die veel belang hechten aan professionele opvang. Kinderopvangregeling, reiskosten en leuke personeelsactiviteiten. Salariering conform CAO Kinderopvang. Voor informatie kunt u contact opnemen met Pauline Visser op 29 april, 2 en 6 mei tussen 10.00 en 12.00 uur, tel.nr. 010-4232592. Schriftelijke readies voor 11 mei aan: Sollicitatiecommissie Kinderdagverblijf Bimbola, Kortenaerstraat 1, 3012 VB Rotterdam. De eerste gesprekken vinden plaats op donderdag 16 en vrijdag 17 mei 2002. Werk voor uzelf vonuit huis, PT/FT. Geen ervaring nodig. www.bossfree.tom Voor ons accountantskantoor in Capelle a/d IJssel zoeken wij een Kom je dit jaar van school en ben je in het bezit van een MAVO/HAVO of MEAO diploma, schrijf ons dan een briefje of mail ons je persoonlijke gegevens. Dan nodigen we je graag uit voor een vrijblijvend gesprek over je mogelijkheden op ons kantoor. Als leerbedrijf voor de SBBO-opleiding, is een solli- citatie van kandidaten die deze opleiding willen vol- gen, altijd welkom. Er is tevens plaats op kantoor voor een (beginnend) die het leuk vindt om zelfstandig of onder begelei- ding jaarrekeningen samen te stellen. Voor beide functies geldt dat er goede doorgroei- mogelijkheden aanwezig zijn. Wij bieden een pretti- ge werkkring, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse, stuur dan een sollicitatie t.a.v. dhr. A. Verstraaten, postbus 5134,2900 EC Capelle a/d IJssel. Of per e-mail: a.verstraaten@capelle.vankempenenco.nl Wil je eerst meer informatie over deze functies, neem dan telefonisch contact op met dhr. A. Verstraaten, 010 - 458 85 33. Voor een indruk van ons bedrijf kun je www.vankempen-plaza.nl bezoeken. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS jURJDISCH ADVISEURS CONSULTANTS Van Kempen en Co is een modern, middelgroot en landelijk opererend accountantskantoor met een breed servicepakket en maakt deel uit van de Van Kempen Groep. Vestigingen in Leusden en Capelle a/d IJssel. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! ("Minderjarigen onder begeleiding van &n van de ouders.) Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur De voornaamste taken binnen deze functie zijn: - beheren van een groep internationale klanten: - aannemen, verwerken en opvolgen van orders; - toezien op de tevredenheid van de klanten; - organiseren van mailings en beurzen; Voor deze fulltime functie vragen wij iemand met: - een commerciele instelling; - een goede beheersing van de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk, Frans is een pre; - enige ervaring met computers; - enthousiasme, klantvriendelijkheid en doorzettings- vermogen vinden wij belangrijker dan ervaring Wij bieden een zelfstandige functie in een dynamische en internationale werkomgeving met een goed salaris. Sollicitatie met motivatie en CV opstunen naar: Euro Hair Fashion B.V., ta.v. Steward Guliker Willemoordseweg S, 2636 EA Schipluiden (ZH) of mail naar work@euro-haircom Euro Hair Fashion B.V. licentiehouder van Balmain Pass en Pivot Point, is een internationaal georienteerd bedrijf, gericht op de ontwikkeling en toelevering van diverse haar(mode)- accessoires, haartoevoe- gingen en kap- persartikelen. Op 8 mei is heel Rotterdam rood/wit gekleurd. Want dan speelt Feyenoord in de eigen Kuip de finale om de UEFA-Cup tegen Borussia Dortmund. Op zaterdag 4 mei verschijnt bij het Rotterdams Dagblad een special met daarin een vooruitblik op de finale. De special wordt in een verhoogde oplage uitgebracht en zal als bewaarexemplaar dienen. Een advertentie in deze special kan dan ook rekenen op een hoge attentiewaarde! Wilt u meer informatie, neem dan contact op met Rosalie Wentholt, telefoonnummer 010-4004 294. Rotterdams Dagblad bv Advertentiegroep De MediaMixers aan de Maas .ZOtgfA x Het Facilitair Bedrijf van het Groene Hart Ziekenhuis vraagt: de afdeling Het restaurant valt onder de productgroep Gastvrijheid waarbij werkzaamheden worden verricht in o.a. het restaurant en de vergaderzalen van het ziekenhuis. Binnen deze afdeling zijn zestien collega's werkzaam op twee locaties. de functie U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de dagelijkse gang van zaken. Dit zijn onder andere counterwerk- zaamheden in het (bedrijfs)restaurant, plaatsen van bestellingen, het verzorgen en bedienen van recepties en het ver- zorgen van vergaderzalen banqueting. uw profiel U heeft goede communicatieve vaardigheden en een gastgerichte instelling. De werkzaamheden vinden overdag plaats en daarnaast ongeveer 1 keer per maand in het weekend en incidenteel s'avonds. U bent in staat om zowel in teamverband als zelfstandig te functioneren en u heeft enige ervaring in de horeca. de functie De medewerker audiovisuele-dienst/restaurant is verantwoordelijk voor het verzorgen van audiovisuele apparatuur voor de vergaderzalen, het maken van vergaderzaalopstellingen, het verhelpen van kleine storingen en voor de uitvoering van de dagelijkse gang van zaken in het restaurant. uw profiel U heeft goede communicatieve vaardigheden, een gastgerichte instelling en enig technisch inzicht. U vindt het leuk om overdag en s'avonds te werken en u heeft geen bezwaar af en toe in het weekend te werken. U bent in staat om zowel in teamverband als zelfstandig te functioneren en u heeft enige ervaring in de horeca. onsaanbod De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Inschaling gebeurt op basis van leeftijd en ervaring in schaal FWG 20 met een minimum salaris van €1.216,00 en een maximum salaris van 1.787,00 bruto per maand bij een full- time dienstverband van 36 uur per week. De jeugdschaal loopt van 17 jaar 668,00 tot 21 jaar 1.202,00. Daarnaast kunt u rekenen op een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een uitstekende pensioenregeling, pc-priv6 en mogelijkheden voor kinderopvang. informatie Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Toby Tredgett, coordinator restauratieve voorzienin- gen, telefoon (0182) 505308. De reistijd vanaf het centraal station Rotterdam naar het Groene Hart Ziekenhuis met openbaar vervoer is ongeveer 30 minuten. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen tien dagen richten aan: Groene Hart Ziekenhuis, Personeel en Organisatie, Postbus 1098, 2800 BB Gouda. Hart Ir'/7V' Ziekenhuis e-mailadres: vacature@GHZ.nl internet: www.ghz.nl Initial Hokatex is de specialist in facilitaire ondersteuning en markt- leider in verhuur, reiniging en onderhoud voor Toiletgroepdiensten, Bedrijfskleding, Schoon- loopmatten, Linnengoed en Disposables. Initial Hokatex Is een betrouwbare en flexibele onderneming met een heldere visie op dienst- verlening afgestemd op elk specifiek bedrijfsproces. Een landelijk distributie- en servicenetwerk zorgt ervoor dat op elke plaats In Nederland de gewenste producten op een afge- sproken tijd, met een afgestemde frequentie en met de grootste zorg worden geleverd. Vanuit zes regionale Sales Service Branches leveren wij aan meer dan 40.000 klanten onze producten en onze uitgebreide dienst- verlening. Stuur deze bon voor 13 mei 2002 naar: Initial Hokatex, T.a.v. de heer R.L. Uijthoven, Groothandelsweg 6, 2645 EH Delfgauw. Voor de vestiging in Delfgauw zoeken wij enthousiaste Service Chauffeurs. Als Service Chauffeur bent u de spil van onze uitgebreide dienstverlening. U haalt en brengt dagelijks onze goederen, verzorgt de service ter plaatse en bent een belangrijke contactpersoon voor onze klanten. Wij bieden u: - Vaste werktijden en geen weekenddiensten - De keuze tussen een 36-urige of 38-urige werkweek - Een afwisselende en verantwoordelijke functie - Zowel zelfstandig als in teamverband werken - Een betrouwbare organisatie - Naast de CAO, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals: - een aantrekkelijk, vast salaris - vakantietoeslag 8,33% - eindejaarsuitkering - een vaste onkostenvergoeding - een goede pensioenvoorziening - een spaarloonregeling Van u wordt gevraagd: - Rijbewijs C (groot rijbewijs) of B - Een representatief voorkomen - Een klantgerichte, dienstverlenende instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid Wilt u binnenkort starten als Service Chauffeur? Vul dan onderstaande bon in en stuur deze vandaag nog naar het aangegeven adres. Wij nemen dan snel contact met u op. Voor meer informatie bel (015) 251 13 90. Een brief schrijven kan natuurlijk ook. Stuur deze dan voor 13 mei 2002 naar: Initial Hokatex T.a.v. de heer R.L. Uijthoven (HR Supervisor) Groothandelsweg 6, 2645 EH Delfgauw. Info: www.initialhokatex.nl Mail: ruijthoven@initialhokatex.nl Ja, ik heb interesse om als Service Chauffeur bij Initial Hokatex in Delfgauw te gaan werken. Ik wil daarom graag reageren. Mijn persoonsgegevens zijn: Naam: Voorletters: Geslacht: M/V* Geboortedatum: Rijbewijs C/B* Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon overdag (Indien gewenst): Telefoon's avonds: *Doorhalen wat niet van toepassing is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 4