P«1 van Waning aejong™ "I ACCOUNT MANAGER (HBO-NIVEAU) APPLICATION ENGINEER I5?s Onderhouds timmerlieden en Timmerlieden bij Anne Annelies MEDEWERKER DEBITEUREN ADMINISTRATIE File beu? MB Totaa 1 Helpdesk medewerker m/v 1 Aankomende helpdesk medewerker m/v Verrassend..£&A r 9.9S Week 19 Interesse? Neem dan contact met ons op: ijECHNOGyMj ■gjjjjjx NU v.a. 35,- Zomerse rokken en blouses NU va €45,- Jumpers en shirts voor de vakantie NU v.a. 25,- Leuke pakjes en japonnen NU v.a. 69,- Regenjassen en jacks t NU va 59,- Caldic Techniek is een internationaal opererende bnndelsonderneming op het gebied van aandrijf-, energie- en isolatietecbniek, gevestigd te Rotterdam Spaanse Polder). Met vestigingen in Nederland, Belgie en Frankrijk nemen wij een toonaangevende positie in binnen elk van deze drie segrnenten. Onze aanpak? Functionaliteit; door te investeren in goed opgeleide medewerkers worden teclniiscbe vraagstukken omgezet in ejficiente oplossingen. y- m/v: (HBO-NIVEAU) Caldic Techniek BV., t.a.v. Mevrouw E.L. Vaessen, postbus 660, 3000 AR Rotterdam Voor algemene bedrijfsinformatie: www.caldic.com Flair... sd met h e Flair... J 92-122. 92-122. Polo met contrast. College T-shirt, I: diverse P kleuren. I Halfertop met 7 print. [122-176. v.a. TOTAAL - TX06 Een fascinerende baan, woarin je veel eigen verantwoordelijkheid hebt en kunt doorgroeien. Klinkt goed. Maar het wordt minder leuk wanneerje drie uurper dag naar je werkplek moet reizen. De Nederlandse Veiligheidsdienst zoekt daarom naar een opdrachtgever dicht bij jou. In je woon- plaats ofanders in de nabije omgeving. Zodat tange reistijden voor jou tot het verleden behoren. -.we* WAT WIJ JE BIEDEIM: betaalde beveiligingsopleiding, je leapt terwijl je werkt! werken in/om je eigen woonplaats werken op een toplocatie een goed safaris met onregelmatigheidsvergoeding werken bij de marktleider 38 verlofdagen (vakantie en AOV) pensioenopboow en spaarioon- regeling goede doorgroei- en opleidingsmogelijkheden om je verder te ontplooien tot vakspecialist ledereen wil zich veilig voelen. Thuis, op straat en op de werk- plek. De Nederlandse Veiligheidsdienst levert een belangrijk aandeel in de veiligheid op het werk. Met 4.000 medewerkers en een breed aanbod aan beveiligingsdiensten beperken wij veiligheidsrisico's tot een minimum. Of het nu gaat om het bemannen van de receptie of evenementenbeveiliging, veiligheid staat bij ons voorop. Niet 20 vreemd dus dat de Nederlandse Veiligheidsdienst ai jaren aan de top van de Nederlandse beveiliging staat. Bij onze opdrachtgevers en bij onze medewerkers. De Nederlandse Veiligheidsdienst is op zoek naar alerte mum De Nederlandse Veiligheidsdienst werkt vanuit verschillende disciplines, zodat we elke opdrachtgever een op maat gesneden beveiligingspakket van topkwaliteit kunnen aanbieden. We vinden dat jij je eigen specifieke kwaliteiten goed moet kunnen ontplooien. Je kunt aan de slag in de object- beveiliging, retail security of mobiele surveillance. Onze dienstverlenende objectbeveiligers combineren bevei liging met gastheerschap. Je bent veelal het eerste aanspreekpunt voor personeel en bezoekers. Je beheert de sleutels, bent verantwoordelijk voor de juiste toegangscontrole. Natuurlijk loop je 00k openings-, sluit- en controlerondes. Onze oplettende winkel surveillanten van de retail security dragen in grote mate bij aan een veilige en leuke winkelplek. Als winkel surveillant heb je een preventieve en signalerende taak. Je waakt over de veiligheid en de eigendommen van winkelier en zijn winkelende publiek en handhaaft de rust en orde. Onze alerte mobiel surveillanten werken meestal's avonds, 's nachts of in het weekeinde. Je rijdt in een van onze surveillancewagens naar verschillende locaties. Je voert openings- en sluitrondes uit en volgt alarmen op. Je richt je op de preventie van inbraak maar let bijvoorbeeld 00k op brandgevaar en calamiteiten. Voor alle disciplines geldt dat je situaties goed weet in te schatten. En dat je zelfstandig, kordaat en tactvol kunt beslissen en handelen. Een dienstver lenende instelling, verantwoordelijkheidsgevoel en plezier in je werk zijn voor jou een logische combinatie. Je weet dat jij een belangrijke bijdrage levert aan het gevoel van veiligheid. Wat wij van je verwachten: Je bent minimaal 18 en in het bezit van een ABM-diploma of bereid deze snel te halen. Je vooropleiding is op VMBO-niveau, of anders minimaal Cito-toets 4. Je beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Bij voorkeur beschik je over eigen vervoer (auto). Uiteraard kun je prima zelfstandig en.in teamverband werken. Je spreekt goed Nederlands en redelijk Engels. Daarnaast ben je representatief, stress- bestendig en evenwichtig. Je vindt het geen probleem volcontinudiensten (dag-, avond-, nacht- en weekeind-diensten) te draaien. Natuurlijk heb je een onbesproken gedrag (verkrijgen van de politietoestemming is een wettelijk verplicht onderdeel van de selectieprocedure). En uiteraard heb je hart voor het beveiligingsvak. Meld je aan bij 0800-546.38.42 (gratis, 24 uur per dag/7 dagen per week). ■dvertenticcodc, NVP/AA1 a) Schrijf een brief met CV aan: Nederlandse Veiligheidsdienst, afdeling M&C/Werving, Antwoordnr. 93273, 2509 WB Den Haag Of solliciteer via onze website: www.veiligheidvoorop.nl De Nederlandse Veiligheidsdienst is een onderdeel van Group 4 Falck, een van de pootste organisaties ter wereld op het jebied van beveilipnpen aanverwante diensten. In totaal werkt Group 4 Falck in meer dan vijftif landen met ruim 125.000 werknemers. VEILIGHEIDS DIENST VOOROP Technoqym International, qevestiqd in ltalie, is marktleider in Europe in de verkoop van professionele fitness- en biomedische apparatuur. De ontwikkelinq en productie vindt in ltalie plaats, van waaruit naar 60 verschillende landen wordt qedistribu- eerd. In 8 verschillende landen, waaronder Nederland. heeft Technoqym international dochterondememinqen. Bij Technoqym Benelux, qevestiqd in Rotterdam, zijn 47 medewerkers actief binnen de afdelinqen: loqistiek, Service 8 Onderhoud, IT. Verkoop, Marketinq en FinanciCn. Om onze positie te versterken is Technoqym Benelux BV op zoek naar een: The Wellness Company™ De positie - De medewerker debiteuren administratie rapporteert aan het hoofd administratie. - De medewerker debiteuren administratie werkt samen met de medewerker crediteuren administratie en de verkoopafdelinq. Taken van de functie - Het primaire doel van de functie is het verzorqen van de debiteurenadministratie en de alqemene administratie - Het benaderen van klanten met betrekkinq tot betalinqen - Verzorqen van aanmaninqen en het voorbereiden van incasso's - Alqemene administratieve en financiele werkzaamheden - Beheer van archief - Assisteren hoofd administratie Profiel - MEAO-BA met interesse voor het volqen van een opleidinq SPD - Leeftijd tussen de 23 en 30 jaar - Enkele jaren financieel administratieve ervarinq - Goede sociale en communicatieve vaardiqheden - Kennis van Word. Excel en administratieve pakketten - Zelfstandiq kunnen opereren - Goede vaardiqheid in de Nederlandse en Enqelse taal in woord en qeschrift Acquisitie naar aanleidinq van deze advertenfie wordt niet op prijs qesteld. Belangstelling? Stuur of e-mail uw brief met motivatie en curriculum vitae naar: Technoqym Benelux BV t.a.v. de heer R.H. Groeneweq, afdelinq HRM, Vareseweq 110, 3047 AV Rotterdam E-mail; qroeneweq@technoqym.nl Tel: 010-422 3222 KONINKLIJKE AANNEMINGMAATSCHAPPIJ De Koninklijke aannemingmaatschappij Van Waning is gevestigd aan de Rivium 2e straat 32-34 te Capelle aid IJssel en is een bouwbedrijf dat hoofdzakelijk werkzaam is in de Randstad van Nederland. Wij realiseren utiliteits- en woningbouwprojeden en beschikken over een afdeling onderhoud en begeleiden daarnaast - van ontwerp tot realisatie - projecten van derden en eigen bouwpro/eden. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde Wij vragen: - Enige ervaring - Flexibele en collegiale instelling Wij bieden: - Een salaris overeenkomstig de functie - Goede arbeidsvoorwaarden - Prettige werksfeer Bent u geinteresseerd in deze functie: Stuur uw CV voorzien van een korte toelichtfng aan Koninklijke aannemingmaatschappij Van Waning bv, t.a.v. de heer A. Wolst, Postbus 78, 2900 AB Capelle a/d IJssel. Voor vragen of aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Wolst telefoon 010 - 799 01 00 E-mail: a.wolst@vanwaning.nl Voor meer bedrijfsinformatie: www.vanwaning.nl ISO 9001 - VCA** Werk voor uzelf vanuit huis, PT/FT. Geen ervaring nodig. www.bossfree.com Bekende merken NU met KORTING! Pantalons in uni en ruitjes Systems Solutions IT-Totaal is een jong en snel groeiend automatiserings- bedrijf met als specialisatie de automatisering binnen de detailhandel. Wij werken met de nieuwste produc- ten en technieken voor vooraanstaande klanten. Een uitstekende sfeer en een echte teamspirit ken- merken ons bedrijf. Door onze groei zijn wij op zoek naar: en Wij vragen: - Kennisniveau MBO/HBO - Kennis van administratieve en logistieke processen Een klantgerichte maniervan denken Analytisch vermogen Resultaatgericht werken Communicatief vaardig - Ervaring met Exact software is een pre Wij bieden: Doorgroeimogelijkheden Goede salariering - Prima secundaire arbeidsvoorwaarden - De juiste begeleiding Ben jij de geschikte kandidaat? Schrijf een korte brief met c.v. t.a.v. mevrouw E. Laskus Kerklaan 25, 3121 KC Schiedam m 58, e-taille maten 17 t/m 25 Net even anders... ZIE OOK ONZE SPECIALE INTERNETAANBIEDING OP www.anneliesdejongtnode.nl Molenvliet 121-123 Rotterdam-Lombardijen (010)4193057 Filiaat: Straatweg 43 Rotterdam-Hillegersberg (010) 4221943 Maandag en koopavond gesloten Binnen onze divisie aandrijftechniek zijn de activiteiten van de afdeling - edelin Motion Control Systemen de laatste jaren sterk toegenomen. Deze a,„ hoofdzakelijk aan gerenommeerae machinebouwers in de verpakkings semi-conductorindustrie. Binnen deze afdeling ligt uw toekomst ah n U beheert zelfstandig een groep accounts. U kunt daarbij rekenen op de professionele support vanuit de binnen- dienst verkoop en onze servicewerkplaats Motion Control Systemen. jmm Vanuit uw gedegen technische kennis van servo-applicaties adviseert a uw klanten. U heeft daarbij contacten met zowel engineering, Intern rapporteert u direct aan de dmsiemanager. U heeft een goed commercieel inzicht. Tevens bent u initiatiefrijk en een betrouwbare gesprekspartner waarop uw kiant kan bouwen. De goede prioriteiten stellen, leergierig en communicatief ijzersterk zijn uw juiste eigen sthappen. U bent de technische spil op de binnen- dienst van de afdeling Motion Control Systemen. Met uw diepgaande kennis van servo- en stappenmotoren systemen onderstennt u zowel uw klanten, de buitendienst als onze servicewerkplaats. U heeft direct contact met uw klanten op zowel technisch als commercieel nivean. U bent in staat in een traject selecties voor applicaties uit te voeren, om vervolgens zelfstandig een commerciele overeenkomst met nw klant te realisereB. Zowel bij klanten als intern traint en adviseert u mensen voor uw productgroep. U ondersteunt bij inbedrijfnames en verzorgt demonstraiemodellen. Voor deze veelomvattende, uitdagende functie komen uw leergierigheid, technische interesse, communicatief vermogen en kennis van zowel de Duitse als Engelse taal u uitstekend van pas. Voor beide functies zal een gedegen opleidingstraject worden opgesteld op basis van uw kennis en ervaring. Kunt u zichzelf in een van beide profielen herkennen, stuur dan binnen 10 dagen uw brief voorzien van CV naar onderstaand adres: - acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Streepshirt, nnouwloos T-shirt met pailleten. Denim short met bordour J@

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 21