EEN FLEXIBE IETS VOOR U enith "I •I1 1 H I MEDEWERKERS M/v het Rotterdams Dagblad Administratief idewerkster Nasrullah Advocaten SALES MANAGER v Interesse? IBSIgoed We zoeken een opvolger. Objectbeveiligers JId. Rhenus Alpina B.V. ACCESS SYSTEMS B.V, KLARE TAAL Administratief medewerker m/v Medewerker financiele administratie m/v Jurist m/v (UUJTLLLA w' Promotion^, zoekt voor de werving van (proef)abonnementen voor Het betreft geen thuiswerk, u belt vanuit Rotterdam centrum. De werktijden zijn op maandagt/m donderdagvan 14.00-17.00 uur en/of van 17.30 - 20.30 uur. Flexibele werktijden zijn in overleg mogelijk. Belt u dan met mevrouw J. Nijboer voor een orienterend gesprek. Zij is bereikbaarop maandagt/m donderdag van 14.00 en 17.00 uur. Telefoon 010 - 4000 658. We zoeken enthousiaste mensen die beschik- ken over een perfecte beheersing van de Nederlandse taal. Minimale leeftijd 21 jaar. Meer info op: www.hetgoed.nl en op werkdagen bij Frans Schrijver, regiomanager, tel: 06 511 901 64. Interesse?: Ben was bedrijfsleider van Het Goed Vlaardingen en is nu wethouder geworden. Ben: "Vier jaar geleden koos ik voor Het GOED omdat het bevorderen van werkgelegenheid en het opnieuw gebruiken van goederen mij zeer aanspreekt. Ik heb het bijzonder naar mijn zin gehad. Ik ben er trots op dat de mensen hier met plezier werken en zich verbonden voelen met Het GOED en haar doelstellingen. Ik verbaas me er iedere dag over hoeveel spullen hier toch weer een nieuwe kans krijgen. Het gaat er niet alleen om of de spullen mooi of bijzonder zijn. Voor bijna ieder ding heb je wel weer een liefhebber, maar het meest bijzondere bij Het GOED zijn voor mij niet de spullen, maar de mensen." Een bedrijfsleider m/v heeft bij Het GOED de dagelijkse leiding over het bedrijf, is verantwoordelijk voor de zakelijke bedrijfsvoering en de daarbij behorende externe contacten. Je draagt zorg voor de personeelsorganisatie en de begeleiding van de medewerkers. Je rapporteert aan de landelijke directie. wil kom de functle van V /Jm U Q IaDVERTENTIEVERTEGENWOORDIGER m/v Dagblad makm Rotterdams Dagblad MONTEURS SERVICEMONTEUR RECEPTIONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (parttime) BEVEILIGINGEN vrageri "lllSlI rking. Sollicitaties schriftelijk RHENU5 ■H Assistent Expediteur (m/v) Medewerker Financiele Administratie (m/v) Gevestigd in het hart van Rotterdam. Dit vormt de basis van ons kleine doch brede en groeiende advocatenpraktijk. Ons kantoor heeft dringen behoefte aan nieuwe medewerkers die bereid zijn ons team te versterkeji. Gelet op het profiel van ons kantoor gaat onze aandacht met name uit naar gemotiveerde en clientgerichte collega's. Wij zoeken: (24 uur per week) Voor balie- en licht administratieve werkzaamheden. Goede beheersing van de Nederlandse taal en het kunnen werken in een geautomatiseerde kantooromgeving zijn noodzakelijk. Een representatief voorkomen wordt op prijs gesteld. (min. 24 uur per week) Het voeren van het debiteuren- en crediteuren beheer. Onder andere het behandelen van aanmaningen en afhandelen van incasso's en het bijhouden van de kas. In zekere zin zoeken wij een "pietje precies" die goed onder stress kan werken. (fulltime) Wij zoeken een algemeen jurist die in staat is op het niveau van dossier- ondersteuning direct onder de advocaat werkzaamheden te verrichten. Werkervaring en aantoonbare affiniteit met het juridisch vakgebied is een voorwaarde. Voor alle functies geldt een goede salariering overeenkomstig functie en werkervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Nasrullah Advocaten, t.a.v. mr. M.N.R. Nasrullah Randweg 68,3074 BR Rotterdam Tel. 010-4328887 Ml PRIMUS Nederland, gevestigd te Rotterdam, is het Nederlandse verkoopfiliaal van PRIMUS N. V. met de hoofdzetel in Belgie. PRIMUS N. V. is een dynamisch toekomstgericht bedrijf dat NEDERLAND d°or"de gezonde investeringen van de laatste jaren koploper is inzake industriele wasmachi- nes en bijbehorende apparatuur. PRIMUS is financieel sterk en stelt 450 mensen te werk en realiseert een omzet van ca. 40 miljoen euro. Om verdere groei te realiseren zoeken wij een: Functie: Na een grondige opleiding van de producten en de markt wordt u verantwoor delijk voor de commerciele uitbouw van de Nederlandse markt in samen- spraak met het moederbedrijf in Belgie. Uw klanten zijn zowel sub-dealers als eindklanten (hotels, wasserijen, etc.). Als uw actieplan is opgesteld bent u verantwoordelijk voor het volledige verkooptraject, waarbij u de markt succesvol bewerkt. Uiteraard is er administratieve ondersteuning door de binnendienst. Het opmaken van mailings, publiciteit en beursdeelname behoren tot uw werkzaamheden. Profiel: HBO-opleiding of gelijkwaardig door minimaal enkele jaren succesvolle verkoopervaring. Uw recente verkoopresultaten spreken voor zich. Een uitermate zelfstandige, commerciele en pro-actieve aanpak is nood zakelijk. Als commercieel verantwoordelijke bent u in staat medewerkers aan te sturen en te coachen. Enige technische kennis is een pluspunt. Aanbod: B innen uw functie krijgt u de nodige zelfstandigheid en werkt u samen met een geengageerd team. Het salaris bestaat uit een aantrekkelijk bruto salaris, plus bonus en is in verhouding tot de verantwoordelijkheid en prestaties. Een representatieve auto wordt beschikbaar gesteld. Heeft u belangstelling?? Stuur dan uw sollicitatiebrief en cv naar: primus@primus.tm of PRIMUS Nederland b.v., Laagjesweg 44,3076 BK Rotterdam. Week 19 TOTAAL-TX08 OA**' mmm -i Je brief met cv kun je voor 17 mei a.s. sturen naar Het GOED Vlaardingen, p/a: Laan van Nieuwoord 83, 3931 DE Woudenberg, of naar: info@hetgoed.nl j Rotterdams Dagblad bv. onderdeel van een van's lands grootste dagbladenconcerns PCM Uitgevers, is uitgeefster van onder meer Rotterdams Dagblad, de internetservice RDplus en het huis-aan-huisblad Maasstad weekbladen. Het hoofdkantoor van Rotterdams Dagblad bv is gevestigd in hartje Rotterdam. Bij Rotterdams Dagblad bv zijn ruim 300 mensen werkzaam die met elkaar een omzet van ruim 45 miljoen realiseren. De dagbladenbranche wordt getypeerd door sterke concurrentie, intensieve marketing en de forse impact van nieuwe media. Rotterdams Dagblad bv speelt op deze terreinen een toonaangevende rol in de Rijnmond. Met krachtige merken, hoogwaardige marktbewerking en een sterke interesse in de digitale ontwikkeling is Rotterdams Dagblad bv een van de leidende regionale uitgeeforganisaties. De cultuur van Rotterdams Dagblad wordt gekenmerkt door regionale betrokkenheid. sterke resultaatgerichtheid en een hands-on mentaliteit. Functie-inhoud: Functie profiel:' De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend: naast een goed salaris en een vaste onkostenvergoeding krijgt u tevens de beschikking over een auto van de zaak. Meer informatie over PCM Uitgevers is te vinden op de internetsite: www.pcmuitgevers.nl Telefonische informatie kunt u krijgen bij Harry Wirtz, verkoopleider regio, telefoonnummer 010 4004 276. Uw schriftelijke readies binnen tien dagen aan: Rotterdams Dagblad bv, mevrouw E.L.J.M. van den Berg, manager Personeel Organisatie, Westblaak 180,3012 KN Rotterdam. Reageren per e-mail kan ook: N.Hoogendoorn@rotterdamsdag- blad.nl K IN nfc I H Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ~j~ U zal Rotterdams Dagblad bv representatief vertegenwoordigen bij bestaande en nieuwe relaties in de regio ten behoeve van onze uitgaven Rotterdams Dagblad en Maasstad weekbladen. Als lid van een verkoopteam bent u vooral een samenwerker die in onderlinge afhankelijkheid tot topprestaties in staat is. Voorts weet u creativiteit in daden om te zetten en bent u een harde werker met grote inzet. Door het telefonisch en persoonlijk benaderen van (potentiele) adverteerders en het geven van advies aan deze clienten draagt u zorg voor het realiseren van een optimale adverten- tie-omzet. Opleidingsniveau MBO/NIMA-A. Rotterdams Dagblad zorgt voor een interne 'on the job'training. Wij zijn een jong bedrijf gespecialiseerd in gevelonderhoudsinstallaties (hangsteigers etc.). De vraag naar onze producten neemt steeds toe en wij willen ons team uitbreiden met... Functie-inhoud: Het monteren van aluminium railtrajecten en gondelinstallaties op nieuwbouw en bestaande bouw door heel Nederland. Functie-eisen: In het bezit van rijbewijs. Zelfstandig, initiatiefrijk, accuraat en een probleemoplossend vermogen. Servicegericht en een flexibele instelling. Functie-inhoud: Het oplossen van storingen aan de geleverde installaties door heel Nederland. Het installeren van nieuwe installaties voor de nieuwbouw en bestaande bouw door heel Nederland. Het voorbereiden van nieuwe installaties in onze eigen werkplaats. Functie-eisen: MTS-elektrotechniek met affiniteit voor werktuigbouw. In het bezit van rijbewijs. Zelfstandig, initiatiefrijk, accuraat en een probleemoplossend vermogen. Servicegericht en een flexibele instelling. Functie-inhoud: Ontvangen en te woord staan van klanten en leveranciers. Het aannemen van de telefoon. Het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Werkzaamheden voor 20 uur (5 ochtenden) per week. Functie-eisen: Minimaal MBO-niveau, bij voorkeur administratieve richting. Goede mondelinge en schriftelijke kennis van de Nederlandse en Engelse taal. Goede computervaardigheden met Word en Excel. Servicegericht en een flexibele instelling. Relevante werkervaring. Wij kunnen je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden aanbieden. Ons nieuwe kantoor ligt in Barendrecht met goede parkeermogelijkheden. Je komt in een klein en hecht team te werken. Heb je zin om mee te groeien met ons bedrijf, stuur dan je schriftelijke motivatie en c.v. of reageer telefonisch t.a.v. de heer T.j. Feberwee. Achterzeedijk 57, 2992 SB Barendrecht, telefoon 0180-610764, fax 0180-610728 NVD Beveiligingen is een dienstverlener met een dynamische organisatie: een landelijke onderneming met een sterk regionaal karakter. Onze bedrijfsfilosofie berust op intern ondernemerschap en op onze missie: klantgerichtheid, betrokken heid van eigen mensen en innovatie. Wij zijn een succesvolle onderneming dankzij onze mensen in combinatie met breed pakket aan diensten en de technisch hoogwaardige kwaliteit van onze producten en faciliteiten. Onze heldere strategie geniet al bijna een eeuw het voile vertrouwen van bedrijven, instellingen en particulieren. Ter uitbreiding van onze activiteiten in de regio Rijnmond zijn wij op zoek naar: Voor bovenstaande functie hebben wij plaats voor zowel fulltime- als parttime medewerkers. Wij willen benadrukken dat er bij onze organisatie voor mensen met ambitie uitstekende doorgroeimogelijkheden zijn. Functieprofiel: In bezit van de vereiste diploma's of bereid hiervoor te studeren. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Van onbesproken gedrag zijn. Wij bieden: Een afwisselende en verantwoordelijke functie met uitdaging. Uitstekende doorgroeimogelijkheden. Primaire arbeidsvoorwaarden boven marktconforme eisen. Uitstekende secundaire voorwaarden zoals premievrij pensioen en spaarloonregeling. Opleidingen op kosten van NVD Beveiligingen. Heeft u interesse om bij onze organisatie werkzaam te zijn stuur dan uw sollicitatiebrief met cv naar: NVD Beveiligingen t.a.v. de heer M. Jonkhout Postbus 3049 2001 DA Haarlem of: info@nvd.nl Roodenburg tnstallatie Bedrijf is gespecialiseerd in oa: airconditioning, centrafe verwarmt'ng, ventilatie en sanitaire installaties. indusief de bijbehorende regeltechni- sche installaties in bijzondere utiiiteitsprojecten zoals Nike European Headquarters te Hilversum (35.000 rri), Nieuwbouw drukkerij Perscombinatie te Amsterdam (24.000 ffl'). Algemee Biedt secre deafdelirtg service/ Werkzaamheden Afhandeli AfhandeU Uitwerker iministratieve ondersteuning aan o.a. ieet- en regeltechniek. ende en uitgaande post, ende telefoontjes. entie (tekstverwerking Word), de taken oodschappen. NSTALLATIE Kantoorgebouw Kortland Nieuwe Tiendweg 11a 2922 EN Krimpen aan den IJssel Telefoon: (0180) - 51 31 33 Fax: (0180) 518378 E-mail: info@roodenburg.nl LOGISTICS o en is een snelgroeiende 100 dochteronderneming van de Duitse Rhenus Logistics Group, een toonaangevende logistiek dienstverlener met 65 vestigingen in 8 Euro- pese landen. Voor de vestiging in Rotterdam, welke o.a. actief is op het gebied van op- en overslag, binnenvaart, wereldwijde expeditie en scheepsagenturen, zijn wij op korte termijn op zoek naar 2 nieuwe collega's. Voor het uitvoeren van alle voorkomende expeditiewerkzaamheden op het gebied van scheepvaart waaronder: het onderhouden van telefonisch contact met klanten en leveranciers, het plannen van transporten en verschepingen en het verzorgen van de administratieve afhandelingen van dossiers. U heeft MBO werk- en denkniveau, bij voorkeur aangevuld met een opleiding en werk ervaring op het gebied van scheepvaart, transport en expeditie. U beheerst naast de Nederlandse ook de Engelse taal in woord en geschrift (Duits is een pre) en u heeft goede contactuele eigenschappen. Voor het uitvoeren van diverse werkzaamheden op het gebied van de financiele administratie, bestaande uit o.a. het verzorgen van grootboek-, debiteuren-, en cre- diteurenadministratie, het voorbereiden van betalingen, het verzorgen van periodieke rapportages, beheer van kas en bank en het verzorgen van fiscaliteiten zoals aangifte omzetbelasting. U heeft een financiele opleiding, kennis van de Nederlandse sociale wetgeving, ervaring met MS Office en Exact (pre) en kennis van de Engelse taal. Heeft u interesse in een van de bovengenoemde functies met passende goede arbeidsvoorwaarden, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV aan: Rhenus Alpina B.V., t.a.v. de heer P. van der Steen (General Manager), Rivierstraat IS9, 3016 CH Rotterdam Voor eventuele nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer P. van der Steen op telefoonnummer 010 - 4400 466. - U kunt ook mailen: vsp@rhenusalpina.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 24