1 Bij ANGO tel drie! PUUR DESIGN en KWALITEIT! Bereikbaarheid Via internet Loewe Xelos serie p!ilSi«S8 www.foka Groot nieuws: drie gehandicaptenorganisaties ANIB, AVO en GON hebben hun krachten gebundeld. Zij vormen nu ANGO: de Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie. ANGO is daarmee de grootste belangenbehartiger voor mensen met een handicap. Neem eens contact op. U kunt rekenen op deskundig advies van consulen- ten en adviseurs in de ruim 80 landelijke afdelingen. De raadslie- den van Handicap en Recht staan voor u klaar. ANGO geeft het tijdschrift AanZet uit en organiseert veel lokale activiteiten, ook voor jongeren. ANGO biedt financiele hulpverlening als wettelijke regelingen daar niet in voorzien. Ruim 25.000 vrijwilligers zetten zich in voor de jaarlijkse nationale ANGO-collecte. Kent u al uw rechten op o.a. sociaal zekerheidsrecht, thuiszorg, woningaanpassingen, hulpmiddelen, vervoer, toegankelijkheid, belastingteruggave? Die almaar ingewikkelder wet- en regelgeving kunt u het beste SAMEN aanpakken. Bel of schrijf ANGO. (drie organisaties vormen nu een front) Stuur mij nadere informatie. Naam: Adres: Postcode/plaats: Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 5S2r,! De Xelos mag gezien worden. Van alle kanten. De duide- lijke vormgeving past uitstekend bij het moderne wonen. Het MediaPlus-concept van de Xelos 5381 ZW vervult individuele wensen. Met een uitbreidingsset voor Dolby Digital of voor digitale satellietprogramma's wordt het plezier van het televisiekijken vele malen groter. Beleef de nieuwe mogelijkheden met de elektronische programmagids NextView. Ontdek de Xelos in het 16:9 breedbeeldformaat. De 100Hz techniek waarborgt uitste- kende beeldkwaliteit. Het beste live bij Foka, uw Loewe vakhandelaar. IN DNZE 5FEERVOLLE SHOWROOM 5TAAT HET GEHELE LOEWE A550RTIMENT DEMON5TRATIEKLAAR ROTTERDAM - CENTRUM Admiraliteltsstraat Hoek OostzBEdijk Tel. OIO 4D 35 3DO De WK-uitdaging: drie-tegen-drie voetballen in het ruim van een enorm schip Chronisch ziek? Gehandicapt? MAASPOST SCHIEDAM - XyOS KEURMERK VOOR VERANTWOORDE V"'^ FONDSENWERVING EN -BESTEDING LOEWE. Xelos 5281 met rack Xelos M55VT met rack '|<1» Prijzen zijn indusief BTW Dagelijks geopend van 9.QQ tat I8.DQ uur maandag vanaf 9.3D, vrijdag tot 21.DD uur en zaterdag tut 17.DD uur. Aanbiedi'ngen gelden zoiang de voorraad strekt. Alle'voorgaande aaribiedingen komen Hierbg te vervallen. Prijswijzigingen. modelwijzigingen en zetfouten vooibehoucfen Nike Park Rotterdam, arena voor jonge voetbalhelden Een donkere, dreigende lucht. Op de achtergrond varen enkele kleine bootjes door de haven naar pen enorm con- tainerschip. De opvarenden van de bootjes klimmen langs touwen aan boord. Om in de buik van het schip een strijd tegen elkaar aan te gaan om de titel beste kooivoetballer van de wereld. Drie-tegen-drie. En het draait om de eerste, winnende goal. Nemen in de Nike-voetbalcampagne 'Secret Tournament' onder andere Ronaldo, Van Nistelrooy en Figo het tegen elkaar op, in Nike Park Rotterdam zijn het jonge voetballers uit heel Nederland die de show ste- len. Van 2 tot 16 juni gratis voetballen op de Wilhelminakade en«in de onheilspellende ruimen van een reusachtig containerschip. Wie dat mist, haat voetbal! Twee jaar geleden, tijdens het EK, werd Nike Park in het Amsterdamse Olympisch Stadion gehouden. Nu, tijdens het wereldkampioenschap voetbal in )apan en Korea doet Nike Park Rotterdam aan. En het is niet zomaar een park, want in de rui men van een heus containerschip is een voetbalarena aangelegd waar de beste voetballers het tegen elkaar kunnen opnemen. De afgelopen maanden heeft Nike in de regio Rotterdam voor- ronden gehouden. De winnaars van deze zogenaamde Scorpion Knock-out Tour hebben op plein- tjes hard moeten strijden, net als de profs in de commercial, om op Super Saturday 15 juni de grote finale te mogen spelen in Nike Park. Scorpion Knock-out Tour In de Scorpion Knock Out Tour draaide het maar om twee zaken: je tegenstander dollen tot-ie doordraait en sudden death. In drie minuten partijtjes, gespeeld in een heuse kooi, valt de beslis- sing. Het eerste doelpunt is dode- lijk, voor de tegenstander. Wie scoort gaat door. Wie verliest ligt er onherroepelijk uit. In Nike Park Rotterdam zijn verschillende kooi- en en veldjes gecreeerd waar teams het drie-tegen-drie spel kunnen spelen. Op 15 juni wordt de 'grand finale' gespeeld en wordt bepaald wie het koelst blijft, de coolste trues beheerst en welke voetballers het beste met elkaar combineren. Alles is toege- staan, zoiang de voetbalregels worden nageleefd. Buitenspel? Bestaat niet! Go for the goal, but watch your back! Kijk maar in de Nike-televisiecommercial hoe de professionals het onder leiding van 'ref' Eric Cantona doen: sluw, snel en meedogenloos. Gratis voetbalpark In de twee weken dat Nike Park Rotterdam is geopend, zijn vele duizenden voetballers uit heel Nederland welkom om hun voet- balkwaliteiten te etaleren. Er is dagelijks nieuwe actie aan de Wilhelminakade en op het con tainerschip. Naast de spectacu- laire kooi uit de Secret Tourna ment campagne en acht specia- le drie-tegen-drie veldjes, staan er vele interactives opgesteld, voetbalspelen die het beste uit elke voetballer halen. Nike Park is gratis toegankelijk. Aan boord Voetballen in het ruim van een schip; wie heeft daar ooit van durven dromen? Tijdens Nike Park Rotterdam is het mogelijk! In het ruim van het 165 meter lange schip dat aan de Wilhelminakade ligt afgemeerd is een voetbalare na aangelegd die zijn weerga niet kent. Net als in de spraakmaken- de commercial is daar een ruimte ingericht waar jonge voetballers het tegen elkaar kunnen opnemen om te strijden voor een finaleplaats op Super Saturday op 15 juni. Maar er is meer aan boord. Zo kunnen bezoekers het in de inter- actieve ruimte on line opnemen. De Wilhelminakade is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Bus 66, trams 20 en 23 en ook de metro (Erasmuslijn) stoppen bij het Wilhelminaplein. Dan is het maar een klein stukje lopen naar de kade. Het park is dagelijks open van zondag 2 juni tot en met zaterdag 15 juni. De openingstijden zijn van's ochtends tien tot zeven uur's avonds. En het park is gratis! Impressie Nike Park, Rotterdam tegen andere voetballiefhebbers. Bijvoorbeeld door mee te doen aan Secret Tournament, een interactief 3D-spel. Of er is de keuze uit verschillende voetbal- tests in de Mind Cage, waarbij het gaat om snelheid en reactie- vermogen in uiteenlopende voet- balsituaties. En wie even tot zich- zelf wil komen, trekt zich terug in de chill-room, waar een DJ draait. Aan boord is ook een ruimte waar je terecht kunt voor de nieuwste collectie Nike Football producten. Op de kade Naast de voetbalveldjes en -kooi waarin op het scherpst van de snede drie-tegen-drie wordt gespeeld, zijn er tal van interacti ves op de Wilhelminakade opge steld. Deze voetbalspelen testen reactievermogen, snelheid en kracht. Zo is er The Funnel: gooi een bal in een trechter met diver se openingen en wacht tot de bal uit een van de uitgangen van de trechter valt en rondt af op de achterkant van de kooi. Bij Learn Tricks draait het erom de trues af te kijken van de professio nals. In een speciale kooi staan videomonitoren opgesteld waar spelers als Ronaldo en Lopez hun speciale bewegingen vertonen, zelfs in slow motion, zodat voet- ballertjes deze meteen kunnen nadoen en uitproberen. Speed Shot is een 'klassieker'. In het eer ste Nike Park in Amsterdam was dit een van de best bezochte voet balspelen. Het klinkt makkelijk, maar is het niet: leg de bal goed neer en trap'm zo hard mogelijk tegen de achterwand van de kooi. Op een scorebord wordt de snei- heid gemeten en afgebeeld in kilo meters per uur. De uitdaging is de snelheid van de profs te overtref- fen. Hun scores zijn te zien in de 'Hall of Fame'. Verder is er Foot Volley: twee teams van drie spe lers, gescheiden door een tussen- schot, proberen bij elkaar punten Wie inlogt op www.nikefootball.com kan vanuit z'n luie stoel al genieten van Nike Park. Want wie meedoet aan Secret Tournament een 3D-voetbalkrachtmeting, kan al proeven van the real thing. Stel een eigen team samen uit 24 profs en speel interactief mee. Er zijn exclusieve prijzen mee te winnen. En wie wil weten wat er dagelijks in Nike Park Rotterdam gebeurt, kijkt op www.nikefootball.com/ni. Daar staan alie evenementen opgesomd. te scoren door de bal op elkaars veld te laten stuiteren. Het draait om snelheid, techniek en reactie vermogen. Raakt de bal de grond, is er een punt verloren. Attack Defend draait om twee teams - drie-tegen-drie -, zes of zeven bal- len en drie doelen aan iedere kant van het veld. Welk team raakt de meeste doelen in drie minuten. Bekende voetballers Nike Park Rotterdam krijgt gere- geld bekende voetballers op bezoek. Zij geven voetbalclinics, laten trues zien of delen handte- keningen uit. Wie wanneer komt, is nog geheim. Door naar Nike Park te komen lopen bezoekers de kans hun voetbalhelden in levende lijve tegen te komen. Eric Cantona

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 21