C/2 J HOOFD ADMINISTRATE/ PLANNING EN CONTROL (M/v) Albert Schweitzer Werken op de modernste ICU/CCU afdeling van Nederland? Zorg met hoofd, hart en ziel P^fLITIE 'j 2Un partner van vele partijen Simonis Techniek B.V. MONTEUR ■ill mwM Unilever Bestfoods WILJIJ DIE UITDAGENDE BAAN IN ONZE NIEUWE STICHTING? Stichting IJsselmonds Welzijnswerk zoekt ziekenhuis Het korps Rotterdam-Rijnmond neemt door de veelzijdigheid van de regio en de aanwezigheid van wereldhaven nummer 1 een toonaangevende positie in. Het korps met zijn 5200 medewerkers is ambitieus. Kernbegrippen zijn professionali- tei*' "ntegnteit, kwaliteit en innovatie. De regio kent 10 districten en een aantal regionale- en stafdiensten. Medewerkers planning v/m 'imm MI WERKVOORBEREIDER/ TOEI Berkenwoudestraat 22 Rotterdam - Zuid 010-432 28 88 vraagt voor spoedige indiensttreding een: voor reparatie en demonstratie van hydraulische en pneumatische spuitapparatuur, compressoren, hogedrukreinigers, elektrische schuurmachines, heteluchtapparatuur e.d. Wij vragen o.a.: relevante opleiding goede contactuele en commerciele eigenschappen rijbewijs BE Wij bieden o.a.: prettige werksfeer goed salaris opname in bedrijfspensioenfonds (bestel)auto van de zaak Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief met volledige c.v. kunt u richten aan de directie van: Simonis Techniek B.V. Postbus 91001 3007 MA Rotterdam Operators verpakking m/v (nr. 1083) Operators processing m/v (nr. 1084) Wat bieden wij? Solliciteren? TOTAAL - TX07 voor minimoal 32 uur, contract voor een jaar, bij gebleken geschiktheid aanstelling voor onbepaalde tijd. Inschaling afhankelijk van opleiding/ervaring: SI/40. Gevraagd wordt een bedrijfseconomische opleiding MBO-niveau en enkele jaren ervaring in een financi- eel administratieve functie in de non-profit sector. Voor meer informatie en/of uitgebreidere functieomschrijving kunt u terecht bij Stichting IJsselmonds Welzijnswerk, afdeling personeelszaken, mw. Joyce van der Hoofd. Telefoon: 010 482 79 22. Sollicitatiebrieven metCV binnen 14 dagen sturen naar Stichting IJsselmonds Welzijnswerk, t.a.v. personeelszaken, Oude Watering 262, 3077 RD Rotterdam. Het Albert Schweitzer ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met vier iocaties: Amstelwijck, Dordwijk, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het ziekenhuis heeft vrij- wel a 11 e specialisaties en disciplines in huis. In totaal werken er ca. 3000 medewerkers. In een decentrale organisatie ervaren de medewerkers een grote mate van ver- antwoordelijkheid en worden ieders capa- citeiten ten voile benut. De communicatie is open en direct. Het ziekenhuis beschikt over de mogelijk- heden van kinder- De afdelingen ICU/CCU van het Albert Schweitzer ziekenhuis zijn volop in beweging; momenteel wordt er gebouwd aan de realisatie van 2 nieuwe units die maart 2003 in gebruik worden genomen. We durven wel te beweren dat het (ten van de modernste en mooiste ICU/CCU afdelingen van Nederland gaat worden. Het totaal aantal CCU-bedden komt op 12 en het aantal ICU-bedden op 14. Alle gangbare technieken zijn aanwezig: invasieve en noninvasieve beademing, CWH, beademen in buikligging, hartcatheterisatiekamer, TEE, oesofagusdoppler. Het enthousiaste team bestaat uit verpleegkundigen, fysiotherapeuten, vanaf maart 2003 minimaal 6 intensivisten en cardiologen.Zij werken nauw samen,waarbij ons motto is: "behandeling is teamwork". Wij hechten veel waarde aan een kwalitatief goede patientenzorg. De wensen van de patienten vormen het uitgangspunt van ons handelen. Ben je een gediplomeerd verpleegkundige met een ICU- of een CCU-opleiding en kun je je vinden in het concept, dan zouden wejegraag uitnodigen voor een gesprek. Ook wanneer je reeds een paar jaar uit het arbeidsproces bent. Ons aanbod Wij bieden je een dienstverband voor onbepaalde tijd met een minimaal aantal van 16 uur per week (oproepcontracten in overleg). De functie ICU/CCU-verple'egkundige is op dit moment ingeschaald in functiegroep 50. Na toepassing van FWG 3.0 wordt deze ingedeeld in functiegroep FWG 55 (maximaal 3073,-). De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Deelname aan werkgroepen (praktijkbegeleiding, protocollen, kwaliteit, nazorg, reanimatie, hygiene etc.) wordt ziter op prijs gesteld. Uw interesse Voor meer informatie over de functies en de afdelingen kun je contact opnemen met het hoofd zorgeenheid Ton Bok,telefoonnummer 078-6541052. Meer informatie over het Albert Schweitzer ziekenhuis kun je vinden opwww.aszh.nl. Wljze van solliciteren Je schriftelijke sollicitatie kun je met vermelding van het vacaturenummer - MA 02082 - tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het secretariaat van het Loopbaanadviescentrum van het Albert Schweitzer ziekenhuis, Postbus 444,3300 AK DORDRECHT of via e-mailaszh.sollicitaties@dszh.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. w 4 Rotterdam-Rijnmond Binnen een aantal districten van het korps Rot terdam-Rijnmond is binnen de stafdienst het centraal bureau planning ingericht. Dit bureau bestaat uit een coordinator planning en een aantal medewerkers planning, die zich richten op de operationele inzetplanning in het district. Momenteel wordt er veel van de planning en haar medewerkers gevraagd, omdat de politie de capaciteit zo goed mogelijk ten behoeve van de veiligheid wil inzetten. Vanwege vacatures zoe- ken wij een aantal collega's - het liefst met erva ring op planningsgebied - die samen met de zit- tende planners de schouders eronder wil zetten. Wij zijn op zoek naar een aantal: digheid klantgerichtheid accuratesse. 1 stressbestendigheid Takenpakket Adviseren en ondersteunen van de lijn met betrekking tot planning van operationele acti- viteiten en inzet van medewerkers maken van rooster-onderleggers volgens afgesproken protocollen registreren van dienstaanpassingen en verlof verzorgen van diverse overzichten adviseren van de lijn ten aanzien van korte termijn-inbreuken op de planning informatie- verstrekking aan personeel. Functie-eisen Mavo/MBO ervaring met computers, met name Excel, Word en Outlook goede kennis van de Arbeidstijdenwet ruime mate van zelfstan- Salaris De functie van medewerker planning zal binnenkort opnieuw worden gewaardeerd. Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris momenteel maximaal EUR 2.187,- bruto per maand (Sk 5). Bijzonderheden Zoals gesteld zoeken wij medewerkers planning voor een aantal districten. Het gaat over de dis tricten West (Marconiplein), Centrum (Eendrachts- plein), Feijenoord-Ridderster (Ridderkerk) en Zuid (Hoogvliet). De sollicitatieprocedure zal regionaal worden uitgevoerd, waarna geschikte kandida- ten, na overleg, over de districten zullen worden verdeeld. Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A. Hagoort, tel. 010-274 00 74. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan bureau Werving en Selectie, Witte de Withstraat 25 te 3012 BL Rotterdam, o.v.v. vacature medewerkers planning. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onze opdrachtgever is een timmerfabriek in de regio Rijnmond, die zich richt op de productie van houten kozijnen ten behoeve van nieuwbouw, renovatie en groot onder- houd. Het bestaat ruim 20 jaar, beschikt over het KOMO<ertificaat, is aangesloten bij het SGT, heeft geavanceerde CNC-gestuurde bewerkingsmachines en kent een enthousiast team van 25 medewerkers. Dit team zoekt Een enthousiaste De opstellen Van kortstaten, bestellijsten en orderplanningen; productieplanning i.o.m. bedrijfsleiding; bewaken van de productie in voortgang en kwaliteit onderhouden coritacten met opdrachtgevers. niveau; werkvoorbereider; en een I en, initiatief nemend; zelfstandig en een tcamptayer. Wij bieden: een gezond bedrijf, dat oog heeft voor nieuwe ontwikkelingen; werken in een gezellig team, waarin volop kanseo liggen voor verdere ontwik- keling; een werkomgeving met goed equipement; concurrerehde arbeids-voorwaarden. 'ai§ f| V Bent u geinteresseerd, schrijf dan een brief met c.v. aan: Hence BV, Rembrandt van Rijnlaan 3 I, 5056 CH Berkel-EnschotVoor meer informatie kunt u bellen met 06-53786226. Calve groeit! O O V PQ Groeijij mee? f Calve maakt deel uit van Unilever-dochter Unilever Bestfoods Nederland. Unilever is een internationaal opererend concern (meer dan 300.000 werknemers in 90 landen) met tal van grotere en kleinere werkmaatschappijen. Deze houden zich bezig met de wereldwijde marketing, productie en verkoop van onder meer was- en reinigingsmiddelen en voedingsmiddeien, waaronder Axe, Omo, Cif, Magnum, Becel, Calve, Knorr en Conimex. Calve is gespecialiseerd in de productie van sauzen, dressings, mayonaise en de bekende Calve pindakaas. Onze fabriek is gevestigd in Delft en produceert voor de Europese markt. Calve wordt anderhalf keer zo groot en gaat de productie fors uitbreiden. Daarom zijn wij op zoek naar enthousiaste men- sen die houden van een uitdaging en graag onze teams willen komen versterken. Wij hebben vacatures voor: (Nu drieploegendienst, in toekomst uitbreiding naar een meer-ploegenrooster) Je maakt als operator verpakking deel uit van een team van ervaren operators. Je verricht daarbij de volgende werkzaamheden: het afvullen en verpakken van dressings, sauzen, pindakaas, mayonaise, etc. met computergestuurde verpakkingsmachines volgens de geldende normen voor wat betreft kwaliteit, kwantiteit en veiligheid. Je bent verantwoordelijk voor de productievoortgang en je zorgt voor het technisch in conditie brengen en houden van alle appara tus. Het omstellen van machines en het verhelpen van storingen, respectievelijk het signaleren van afwijkingen en ingrijpen in het ver- pakkingsproces behoren ook tot jouw takenpakket. Tevens draag jezorg voor orde, netheid, hygiene en milieu op de afdeling. Verder werk je mee aan diverse verbeterprojecten (Total Productive Maintenance) om tot nog betere resultaten te komen. Je werkt mee met geplande onderhoudswerkzaamheden in overleg met de Technische Dienst. Functie-eisen: Je hebt MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld VAPRO A of B en eventueel een heftruckdiploma. Je bent flexibel, leer- gierig, zelfstandig en initiatiefrijk. Je denkt oplossingsgericht en je kunt goed in teams werken. Je hebt ervaring met soortgelijke pro- ductieprocessen. Af en toe een hoge werkdruk is geen probleem voor je. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Mascha Sa, telefoon: 015-2 606 900. (Nu drieploegendienst, in toekomst uitbreiding naar een meer-ploegenrooster) Je maakt als operator processing deel uit van een team van ervaren operators en je bent verantwoordelijk voor het storten, mengen en verwerken van grondstoffen tot een eindproduct. Dit alles doe je volgens de geldende normen voor wat betreft kwaliteit, kwan titeit en veiligheid. Het is mogelijk om na verloop van tijd door te groeien naar de controlekamer. In de controlekamer bedien je de computerinstallatie die alle productie- en reinigingsprocessen regelt en bestuurt. Tot je takenpakket behoort ook het zorgdragen voor orde, netheid, hygiene en milieu op de afdeling. Verder werk je mee aan diverse verbeterprojecten (Total Productive Maintenance) om tot nog betere resultaten te komen. Functie-eisen: Je hebt MBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld VAPRO A of B en eventueel een heftruckdiploma. Je bent flexibel, leer- gieng, zelfstandig en initiatiefrijk. Je denkt oplossingsgericht en je kunt goed in teams werken. Je hebt ervaring met soortgelijke pro- ductieprocessen. Af en toe een hoge werkdruk is geen probleem voor je. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Bert Pohl of Junior Hatt, telefoon: 015-2 606 900. In alle gevallen maak je kans op een uitdagende baan in een leuke en dynamische werkomgeving. Door nu in te stappen, kan je samen met Unilever Bestfoods Nederland, Calve groeien. Je werkt zelfstandig in enthousiaste teams, waarin veel ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en initiatieven. Vanzelfsprekend bieden wij je uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden (bijvoorbeeld resultaatafhankelijke bonus, premievrij pensioen, optieregeling en opleidingsmogelijkheden). Ben je geinteresseerd in eqn of meer van bovenstaande functies en wil je er meer informatie over neem dan telefonisch contact op met de desbetreffende contactpersonen of met Margo Toonen of Danielle van den Broek (Personeelszaken Unilever Bestfoods Nederland, Calve), telefoon: 015 - 2 606 561. Sluit een of meer van bovenstaande functiebeschrijvingen aan bij jouw ideeen over leuk en interessant werk, dan nodigen we je uit om binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie je sollicitatiebrief met CV o.v.v. het vacaturenummer, te zenden aan: Unilever Bestfoods Nederland, Calve, Afdeling Personeelszaken, Postbus 2, 2600 MB Delft, t.a.v. Margo Toonen. Je kan ook een e-mail sturen naar: margo.toonen@unilever.com De selectierondes voor bovengenoemde functies zullen in juni en juli 2002 plaatsvinden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Unilever Nederland fa he

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 29