Hollandia mcrz Hoogheemraadschap van Schieland VOLT Bijna 40.000 kinderen hebben epilepsie. Hebben zij een toekomst? BELEIDSMEDEWERKER I&A (m/v) IS3C vraagt Klantgericht begeleiden FITNESSINSTRUCTEUR m/v LEERLING-MBO-VERPLEEGKUNDIGE M/V Niet bang omin de kou gezet te worden? twee enthousiaste leerkrachten (m/v) □e functie: Functie-eisen: M4 BSW Rotterdam Racketcentrum Vlaardingen zoekt: De fitnessclub in racketcentrum Vlaardingen is groeiende. Daarom hebben wijjou nodig om ons team te komen versterken. De fitnessclub is voor iedereen, echter, wij onderscheiden ons door het beleid af te stemmen op een doelgroep die niet gewend is (was) regelmatig te sporten. Dit uit zich in hoge klant- vriendelijkheid en een laagdrempelige club. Wiljij fulltime (34 uur per week) aan de slag en benje in het bezit van een ALO-, CIOS- of FITVAK-diploma, reageer dan voor 8juli! Stuurje c.v. naar Racketcentrum Vlaardingen t.a.v. RikdeZeeuw Zwane nsingel 9 3136 GZ Vlaardingen JK 37 uur per week De functie Opleiding en ervaring Arbeidsvoorwaarden Meer informatie of solliciteren gemotiveerde magazijnmedewerkers accountants en belastingadviseurs Assistent-Accountant m/v en aankomend Controleleider m/v Assistent-Accountant m/v en Accountmanager m/v Wat biedt Volte ie? Vleer informatie aewenst? teem contact op met Volte Nederland telt ongeveer 1 op de 150 mensen met epilepsie. En hoewel op iedere leeftijd epilepsie kan beginnen zijn de eerste aanvallen er meestal tus sen het 10e en 20e levensjaar. Vrijwel even vaak bij jongens als bij meisjes. In Nederland betreft dat zo'n 40.000 kinderen. Er bestaan nogal wat misverstanden en vooroordelen over epilepsie, dus ook over mensen met epilepsie. Epilepsie wordt in de volksmond ook wel "val- lende ziekte" genoemd. Deze benaming is onjuist omdat men bij de meeste aan vallen niet valt. In het algemeen kunnen de meeste mensen met epilepsie. mede dankzij goed gebruik van medicijnen en het begrip van hun naaste omgeving, redelijk tot goed functioneren. Zij kunnen studeren, werken en bij- voorbeeld vele sporten beoefenen. Soms als de besten. Te vaak zijn voor oordelen bijna een even grote handicap als het hebben van epilepsie. Epilepsie is een tijdelijke storing in de hersenen. De aanvallen kunnen sterk varieren. Soms zijn de verschijnselen zo licht dat zij nauwelijks of niet waar- neembaar zijn, soms is echter zieken- huisopname noodzakelijk. Autorijden, zwemmen maar ook bijvoorbeeld in bad gaan zijn niet voor iedereen met epilepsie vanzelfsprekend. Dankzij be- geleidende medici en een goed gebruik van medicijnen kan iemand met epilep sie vaak nog volop in het leven staan. Dat geldt ook voor die 40.000 kinderen met epilepsie. Ook voor hen ontplooit het Nationaal Epilepsie Fonds elk jaar nieuwe initiatieven op het gebied van voorlichting, wetenschappelijk onder zoek, individuele steun en bijvoorbeeld vakantie-activiteiten. Helpt u? MEER WETEN OF DONATEUR WORDEN? EpilepsieInfo-lijn: 0300 821 .24.1 1 (3 cent per mlnuut) Nationaal Epilepsie Fonds, Postbus 270,3990 GB Houten Week 25 TOTAAL-TX15 HOLLANDIA B. V. is een van de bedrijven die in de twintigste eeuw hebben bijgedragen aan de faam die Hollanders wereld- wijd hebben als het gaat am bouwprojecten van formaat, die een oplossing bieden voor niet-alledaagse problemen. Bij bijzondere (staaljconstructies komt Hollandia B. V. al snel in beeld. Vooral in uitdagende, unieke projecten zijn wij sterk. Aan i/eel karakteristieke bouw- werken hebben wlj dan ook een belangrijke bijdrage gele- verd: bruggen, sluisdeuren, stuwen, elektriciteitscentrales, petrochemische Installaties, hangars of hoogbouw. Ook in de eenentwintigste eeuw willen wij onze naam hooghouden met bijzondere constructies. Vernieuwende hoogbouw, de Eilandbrug nabij Kampen en het 'Wheel' in Londen zijn slechts enkele voorbeelden van ons vakmanschap. Wilt u ook aan dit soort projecten werken? □at kan, want voor de afdeling montage zijn wij op zoek naar een m/v afdeling montage Onze 'artikelen' zijn altijd van neusachtige afmetingen en worden 'in stukken' op het werk in de open lucht aangeleverd, waar ze worden samengevoegd tot het eindproduct. Of het nu gaat om staalconstructies voor bruggen of gebouwen, daar krijgen ze pas hun definitieve vorm. De spil in dit geweldige meccano-spel' is de uitvoerder die medeverantwoordelijk is voor het geheel. Hij kan flexibel omgaan met opdrachtgevers en onderhoudt daarmee goede contacten in eventueel Engels en Duits. leidinggevende capaciteiten zelfstandig en initiatief tonen planmatig denken en werken ervaring met dergelijke werkzaamheden bekend met gebruik van montage- en meetgereedschappen vakdiploma's w.o. cursus veiligheid VCA wij stellen hoge eisen aan werken in teamverband Wij bieden behalve interessant werk ook een goede salariering en secundaire arbeidsvoor- waarden. Wilt u werken voor een internationaal bedrijf dat producten ontwerpt en vervaardigt die tot de top van de wereld behoren? Stuur of e-mail uw schriftelijke sollicitatie met CV naar de afdeling Personeelszaken van Hollandia BV. Lubbers' Constructiewerkplaats en Machinefabriek 'Hollandia' b.v. Industrieweg 2-a, Postbus 12, 2920 AA Krimpen a/d IJssel. Telefoon (0180) 540 540, E-mail: jweghel@hollandia.s3c.nl Binnen de S3C structuur werken de zelfstandig opererende bedrijven van Lubbers' Constructiewerkplaats en Machinefabriek Hollandia BV, de Zuid Nederlandse Staalbouw BV te Fijnaart en Bailey BV in Nieuw Lekkerland samen. «««ei i s' a/7 Speeltuinwerk I Coordinator financiele administratie Schriftelijke sollicitaties tot 30 juni aan mw. J. Dikkers, BSW - Sportlaan 77 - 3078 WR Rotterdam tel. 010 - 29.235.55 E-mail: J.Dikkers@bswrotterdam.nl Voor nadere informatie verwijzen wij u Administratieve kracht j:r" naar onze website: www.bswrotterdam.nl LOCATlt ZuiOIR: Greene Htiietiijk 575 307s EA Rotterdam tel. 070-290 30 00 lOtATis Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29719 17 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverleners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief topklinische functies voor hartchirurgie, nierdialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde en ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen Arbo-beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraal: zowel de patient als de medewerker. Het Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op zoek naar: ~4k. 36 uur per week ALCEMENE INFORMATIE Wij zoeken enthousiaste mensen met doorzettingsvermogen die zich binnen ons ziekenhuis willen laten opleiden tot MBO-verpleegkundige. De MBO-verpleegkundige opleiding duurt totaal vier jaar. De opleiding wordt in samenwerking met het Albeda College verzorgd, waarbij theorie en praktijk elkaar afwisselen. Met deze opleiding zullen wij in September 2002 starten. DE OPLEIDINGEN De opleiding wordt voorafgegaan met een beroepsvoorberei- dende periode. Deze beroepsvoorbereidende periode voor de MBO-verpleegkundige is negen maanden.Tijdens deze periode volg je theorie- en praktijklessen bij het Albeda College. Verder maak je kennis met de praktijk tijdens korte stages op een verpleegafdeling binnen het ziekenhuis. Heb je deze voorbe- reidende periode met een voldoende afgesloten, dan begint 'het echte werk': de leren-werkenperiode. Je gaat dan werkend leren op de verpleegafdelingen, waar je onder begeleiding van gediplomeerde verpleegkundigen en praktijkopleiders je kennis in de praktijk kunt gaan brengen. Je leert dan patienten te verplegen in zorgsituaties op diverse afdelingen. Ook ga je dan nog regelmatig naar school om je kennis te vergroten. ONS AAN BOD Je gaat meteen verdienen. Cedurende de beroepsvoorbereidende periode ontvang je een vergoeding op basis van het wettelijk netto minimumloon. Daarna krijg je een aanstelling voor 36 uur gemiddeld per week, waaronder vier uur lestijd is inbegrepen, waarbij je een salaris conform CAO-Ziekenhuizen ontvangt. DE VOORWAARDEN Voor het volgen van de opleiding tot MBO-verpleegkundige moet je in het bezit zijn van: een MAVO- of VBO-diploma op D niveau; of een overgangsbewijs van HAVO of VWO van 4 naar 5. JE REACTIE Voor meer informatie kun je contact opnemen met het oplei- dingsservicebureau (OSB), telefoon 010-29116 21. Wanneer je de uitdaging aan wilt gaan om de opleiding tot MBO-verpleegkundige gaan volgen, stuur dan je schriftelijke sollicitatie binnen twee weken naar: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, cluster Personeelszaken Ter attentie van mevrouw R. Scheffers Postbus 9779,3007 AC Rotterdam Onder vermelding van vacaturenummer: 2002-070 E-mail: scheffersr@mcrz.nl Zie voor meer informatie onze website www.mcrz.nl Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Het hoogheemraadschap van Schieland is een van de 57 waterschappen in Nederland. Het gebied van Schieland ligt globaal tussen Rotterdam, Gouda en Zoetermeer. In deze regio heeft Schieland de taak ervoor te zorgen, dat de inwoners en bedrijven droge voeten houden en dat het water in meren, sloten en plassen schoon en veilig is. De structuur van Schieland kent drie sectoren: Afvalwater en Facilitaire zaken, Waterbeheer en Financien en drie stafafdelingen (Communicatie - Bestuurlijke en Juridische zaken - Personeel en Organisatie). Klantgerichtheid en een bedrijfsmatige manier van werken staan centraal in onze dynamische organisatie met ongeveer 200 medewerkers. Op de afdeling Informatisering Automatisering van de sector Financien werken 6 mensen die zorgen voor goede automatiseringsvoorzieningen binnen de organisatie. De afdeling oefent de volgende taken uit: beheer en onderhoud van computerapparatuur (systeembeheer), beheer en onderhoud van het netwerk (netwerkbeheer), ondersteuning van medewerkers m.b.t. het gebruik van hard- en software, gegevensmanagement, beleidsontwikkeling en het beveiligen van gegevens. Voor de afdeling l&A zijn wij op zoek naar een Als beleidsmedewerker l&A zul je je in hoofdlijnen bezig gaan houden met het ontwikkelen van beleid en advisering op IT-gebied; het verrichten van onderzoek en evalueren van relevante IT-ontwikkelingen, adviseren van management en bestuur. Tevens draag je zorg voor de uitvoering van activiteiten en projecten op IT-gebied; organiseer en coordineer je activiteiten, zoals de inrichting van IT-architecturen en draag bij aan de realisatie ervan. Je verzorgt de uitwerking van het IT-beleid in concrete plannen, standaards, richtlijnen en werk- wijze. Je hebt een relevante opleiding op mini- maal HBO-niveau informatica. Specifieke kennis van informatie-architecturen en meerdere jaren ervaring met informatise- rings- en automatiseringsvraagstukken bij de overheid is vereist. Ervaring met projectmanagement en ITIL beheerprocessen is zeer gewenst. Persoonlijke kenmerken als teamgeest, initiatiefnemend en klant- en doelgericht werken zijn voor deze functie van groot belang. Wij bieden een salaris dat, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.934,36 bruto per maand bedraagt (salarisschaal 11). De gemiddelde arbeids- duur bedraagt 37 uur per week, waarvan de feitelijke invulling in overleg flexibel kan plaatsvinden. Bij een 40-urige werk- week kun je rekenen op 152 adv-uren. Schieland kent goede secundaire arbeids voorwaarden zoals een eindejaarsuitkering van 2,7%, aantrekkelijke pc-priveregeling, fiets-leaseplan, goede reiskostenregeling, financiele bijdrage in de kinderopvang en bedrijfsfitness. Opname in de Stichting Pensioenfonds ABP en de Interprovinciale Ziektekosten Regeling en ruime opleidings mogelijkheden behoren tot het arbeids- voorwaardenpakket. Aanvullende informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Jaap van der Vaart, hoofd l&A, tel. 010 - 453 72 86. Je sollicitatiebrief met cv kun je binnen 14 dagen sturen naar: het Hoogheemraadschap van Schieland, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 4059, 3006 AB te Rotterdam of mailen naar: (mevrouw) n.hoogkamer@schieland.nl Vermeld zowel in je brief als op de envelop of e-mail het vacaturenummer S-FIN0205. Maasboulevard 123/hoek Willem Ruyslaan - Postbus 4059 - 3006 AB Rotterdam www.schieland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor een leverancier van versproducten zijn wij op zoek naar voor in de koelcel. Interesse? Kom dan langs bij Spherion, Pannekoekstraat 8a in Rotterdam of bel: 010 - 4140063 en vraag naar Marco Verdouw. Volte is een middelgrote organisatie van accountants, belastingadviseurs en automatiseringsadviseurs. Volte heeft vestigingen in Rotterdam, Amsterdam, Midden-Holland en Utrecht met een personeels- bestand van overwegend jonge mensen. Trefwoorden voorde bedrijfscultuurzijn kwaliteits- gericht, open, enthou-siast en humor. Voor de accountantspraktijk van onze vestiging Rotterdam (Rivium naastdeVan Brienenoordbrug zijn wij op zoek naar de volgende personen: De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met de controle van jaarrekeningen en uitvoeren van bijzondere opdrachten. Onze wensen Je bent studerend voor accountant en je hebt enkele jaren controle-ervaring en affiniteit met automatisering. Contactpersoon; deheer J.J. Dekker. De werkzaamheden Je zult voornamelijk worden belast met het samen- stellen van jaarrekeningen, verzorgen van tussentijdse rapportages en fiscale aangiften. Onze wensen Je bent in het bezit van HEAO (en/of studerend voor SPD) en hebt ervaring op een accountantskantoor. Contactpersoon: de heer A.H.J. Mooijman. Wij bieden onze mensen een grate mate van zelf- standigheid en de kans om te bewijzen wat ze waard zijn. Naast een eigen bedrijfscultuur is de sterke affiniteit met automatisering iets waar wij ons mee onderscheiden. Een leuke, enthousiaste werksfeer gepaard aan een teamspirit zorgt dat je je snel bij ons thuis voelt. Raadpleeg onze internetpagina: www.volte.nl Ben je gei'nteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen een bondige brief met c.v. aan Volte accountants en belastingadviseurs, Postbus 4155,3006 AD Rotterdam. Je kunt ook e-mailen aan: volte@volte.nl. Heb je nog vragen, bel dan (010) 2884949 en vraag naar een van de contactpersonen. De gemeente Nieuw-Lekkerland heeft een openbare basisschool die verdeeld is over 2 ongeveer even grote locaties. De OBS Nieuw-Lekkerland heeft 280 leerlingen en totaal 15 formatieplaatsen. Recentelijk is een ICT-netwerk gerealiseerd, dat vooral ingezet wordt op het gebied van taalactiviteiten. In verband met het vertrek van 2 leerkrachten zoeken wij per 1 augustus wtf 1.0 met perspectief op een vaste aanstelling. Wij zoeken bij voorkeur een leerkracht die: - voorstander is van openbaar onderwijs - bereid is in alle groepen te werken - enige ervaring heeft met ICT-onderwijs - beseft dat werken in teamverband belangrijk is - bereid is aan groepsoverstijgende activiteiten deel te nemen - de zorg voor de leerlingen hoog in het vaandel heeft staan Op deze vacature is het huidige rechtspositiebesluit onderwijspersoneel van toepassing. Wij bieden een dorpsschool in een plezierige werkomgeving en waar ouders steun en hulp aan het team bieden. Inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de school, de heer Ko Hoogesteger, telefoon 0184-681562 (school) of 0184-683250 (prive). Heb je interesse in bovenstaande vacature dan nodigen wij je van harte uit om voor 1 juli je sollicitatie te richten aan: OBS Nieuw-Lekkerland, t.a.v. Ko Hoogesteger Jan van Arkelstraat 53, 2957 AN Nieuw-Lekkerland Je kunt de school alvast bezoeken op www.obsnieuwlekkerland.nl Soms presteren zij als de besten! lets tijdelijks, levenslang

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 23