Meneer van Vliet was het alleenzijn niet COORS aasr CALCULATOR - INKOPER JUNIOR-LOGISTIEK MEDEWERKER ■Z3W Geefjij hem de ruimte om ervan te genieten? Activiteitenbegeleider [m/v] Zorggroep Rijnmond KW. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG v-y- '^'1 a oonzorgcentrum De Koningshof itenbegeleider (min. 32 uur per wee i het uit- irggroep aann de rs. Voor i activi- Tevens heeft De Koningshof plaats voor een kok en medewerkers in de huishou- ding. Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Siloam (Rotterdam Hoogvtiet) zoekt een manager behandelzaken die ekidverantwoordelijk is voor de behart- detzaken. Voor meer informatie be! je met Peter van der Wei (010) 203 03 33. Daarnaast hebben wij plaats voor een financieel administrateur en voor enthousiaste (contact)verzorgenden voor diverse locaties. Reageren? Schrijf naar Zorggroep Rijnmond, ta.v, Ciska de Ligt, Drecchorstraat 85, otterdam. Voor een volledig overzicht van deze vaeatures kijk je op iroeprijnmond.ni of bel je met de afdeling P&0: (010) 293 15 55. Rijnmond bestaat uit Atrium, De Burcht, De koningshof, Pniel, 5iloam, 386 PP Week 25 TOTAAL-TX14 n Coors bv Ontwerp en uitvoering -mmf 3071 EL Rotterdam iv. MriAl I iimm Telefoon 010-2974040 ImT0I lOUrDOUInr Telefax 010-4846306 Coors Interieurbouw is een succesvol middelgroot winkelinterieur- bouwbedrijf met 50 medewerkers dat zich heeft toegelegd op turnkey opleveringen en speciaal meubilair. In de aanpak woraen meerdere disciplines verenigd. Hierdoor wordt het gehele traject, van offerte tot op- levering, tot in de finesses doordacht en uitgevoerd. Uitgangspunt daar- bij is dat de klant geen omkijken heeft naar het ingrijpende proces van een verbouwing. Door deze totaal-aanpak heeft Coors dan ook een zeer sterke groei doorgemaakt en een uitstekende naam opgebouwd die synoniem is voor kwaliteit, betrouwbaarheid en flexibiliteit. Wij zoeken: Heb jij ervaring in de interieurbouw? Ben je daarnaast niet op je mond gevallen en heb je een pro-actieve werknouding? Dan pas jij uitstekend bij ons. Verantwoordelijkheid: Het maken van voorcalculaties om commercieel aantrekkelijke en technisch kwalitatieve aanbiedingen aan onze klanten te kunnen maken. Werkzaamheden, projectmatig algemeen: hetaanvragen van gerichte offertes bij onderaannemers en toe- leveranciers het mede bepalen van werkmethoden en productietechnieken het maken van voorcalculaties op basis van de door de verkoper verstrekte gegevens en het vastleggen van de verkoopprijs het overdragen van de calculatie en achterliggende informatie aan de projectleider, de werkvoorbereider en de proauctieleider het inkopen van de benodigde materialen voor de projecten Heb je heftruckervaring en kun je nauwkeurig werken? Dan zoeken wij jou! Belangrijkste werkzaamheden: Laden, lossen en gereedzetten van plaatmaterialen met de heftruck Verrichten van hand- en spandiensten in de werkplaats en ons magazijn, zoals b.v. het klaarmaken van goederen voor verzending Wat biedt Coors? - de mogelijkheid om deel uit te maken van een leuk team met no-nonsense collega's -een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket - opleidingsmogelijkheden Je kunt je sollicitatie richten t.a.v. de heer J.H. Revelman. Postadres: postbus 50508, 3007 JA Rotterdam Of per email aan info@coors.nl Als kind al kon ze nooit stil blijven zitten. Eindeloos draaide ze rondjes in de huiskamer. En toen ze oud genoeg was voor dansles, sleepte ze al gauw de ene na de andere prijs in de wacht. Nu raakt ze steeds meer in de war. Ziet ze elke verpleger aan voor haar overleden man. Maar als we een van haar platen opzetten - op de oude grammofoon van de rommelmarkt - danst ze alsof ze net 18 is. Ziet ze zichzelf de show weer stelen. En zien wij hoe goed individuele ouderenzorg in de praktijk werkt. KW is een overkoepelend orgaan van katholieke verplegings- en verzorgingsinstellingen in Rotterdam. Ons uitgangspunt is dat ieders achtergrond, persoonlijkheid en levensritme zoveel mogelijk de ruimte moeten krijgen. Als het gaat om de bewoners en om onze medewerkers. Daarom geeft KW je als team en als individuele verzorger, teamleider of therapeut de vrijheid en de mogelijkheden om onze visie op zorg op jouw manier in te vullen. Zelfs als je de Nederlandse ballroomkampioen wilt uitnodigen voor een dansje met een oude dame. Spreekt die visie je aan, dan word jij misschien onze nieuwe collega. De verschillende huizen van KW hebben regelmatig vaeatures voor uiteenlopende functies. Op dit moment is er in de Regio Centrum behoefte aan een Rooms- katholieke Geestelijk Verzorger (20 uur p/w). Regio Zuid-West zoekt een Teamcoordinator Zorg, Regio Noord-West een Verzorgende IG niveau 3 en Regio Oost een Fysiotherapeut voor de periode half augustus tot eind december. Is zorgen je tweede natuur en wil je een functie waarin je kunt groeien en doorgroeien? Dan is werken bij KW wellicht iets voor jou. Kijk op www.kvv.nl of bel Wilma Hendriks, (010) 479 86 16. KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. KW

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 35