PROEF ElIf Parkeerwinkel Centrum gesloten op 28 juni a.s. HoPoGoo enthousiaste technische medewerker(s) Samenwerken aan wonen un CSH cl 1 Prijsknaller 9,99 l/YMf FRANCE mie Wij dus oo k, r\ 2,65 14,75 SonnemA r\ CAMPARI r\ 8,99 Prana BV zoekt: INTERCEDENTE Opzichter m/v Bureaumedewerker Techniek m/v (JUNIOR) SERVICEMONTEURS SERVICE PLANNER Jaap Verzijl, specialist in vloertegels, afwerkvloeren, vloer- verwarming en het leggen van natuursteen en Akoestiflex (geluidsisolatiesysteem) vloeren Henkes Jonge Jenever Urzinger Schwarzlay Kabinett r\ Sonnema Beerenburg r\ COURyOISIF.R Courvoisier *V*S* r\ Campari Safari Fiero Martini VINI FRANCE 55 FIIIAICN IN NCDCRLAND HAIREXTENSIONS BETAALBAAR File Beu? Werk voor uzelf vanuit huis. PT/FT Geen ervaring nodig. www.bossfree.com Telecommunicatie o EXAMEN GEDAAN EN OP ZOEK NAAR EEN LEUKE BAAN? Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: Welke opgeleid willen worden tot telecommunicatie monteur. Per direct of na de vakantie. Ben je geinteresseerd in telecommunicatie, flexibel, ingesteld en wil graag aan het werk. Schrijf, e-mail of bel ons: H.P.G. Telecommunicatie T.a.v. A.J.M. Lijesen De Meidoorn 1a, 2912 RE Nieuwerkerk a/d IJssel tel: 0180-395555 e-mail: info@hpg-telecom.nl SociaaJ, zakeliik en Nienwe Unie, een van de grnotste wonlngcor- Wij zien onszelf als organisatie, met open oog en oer voor de wensen van onze klanten en voor ontwlkkeilngen In de De Nieuwe Unie verhunrt, beheeri, verkoopt en bouwt woningen. Wij zijn daarmee bebeerder en ontwikkeiaar tegelijkertijd. Ondernemende medewerkers voelen zicb snel bij nns tbuis. Voor onze vestiging Zuidplein zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week Uw nieuwe werkplek: Zuidplein is een actieve en gevarieerde vestiging. In de wljken wonen oud, long, allochtoon en aulochtoon, onder wie vele geboren en getogen Rotterdammers. Herstructurering, sloop, nieuwbouw en leefbaarheld vormen een groot deel van de Ingredienten van het werk. Daarbli wordt nauw samengewerkt met bewoners, deelgemeente en projectontwikke- laars. Uw nieuwe functie: u houdt zich bezig met de aanname van nieuwbouwprolecten en de afhandeling van garantiekwesties - u neemt onderhoudsklachten aan, beoordeelt deze en draagl zorg voor de alhandeling ervan - u voert periodiek conditiemetingen ult en maakt hierover rapportages ten behoeve van de onderhoudsbegroting - u werkt nauw samen met de afdelingen Buurt- Wijkbeheer en Verhuur Dlensten - u onderhoudt contacten met huurders, wijkinstellingen en aannemers. U biedt: opleiding op MBO-niveau - ultstekende admlnistratieve en sociale vaardlgheden - ervaring met het beheren en onderhouden van woningen - klantgerichte instelling. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Nico Kooij, Hoofd Technlek, telefoon (010) 41 06 721. De solllcltatiegesprekken zullen plaatsvinden In week 34 en 35. Voor onze vestiging Pendrecht zijn wit op zoek naar een Uw nieuwe werkplek: Pendrecht is een typische na-oorlogse multiculturele stadswijk. Fiatgebouwen van maxlmaal vier verdiepingen hoog en veel gioen kenmerken deze wijk. In Pendrecht-Noord Is volop activiteit met projecten op het gebied van sloop en nieuwbouw, herstruc turering en leefbaarheld. Uw nieuwe functie: u neemt klachten aan, beoordeelt deze en draagt zorg voor de alhandeling hiervan - u verleent admlnistratieve ondersteuning (o.a. agendabeheer, postbehandeling en biihou- den van het technisch archiel) aan de afdeling technlek - u ordent complexgegevens onder meer ten behoeve van de wonlngcarthoheek en bewonersvergaderingen - u onderhoudt contacten met huurders, wijkinstellingen en bedrijven op het gebied van techniek. U biedt: opleiding op MBO-nlveau - ultstekende technische kennis - admlnistratieve en sociale vaardlgheden - klantgerichte instelling. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Frans Hengst, Hootd Techniek, teletoon (010) 49 36 621. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 35 en 36. Wij bieden: een salaris conform de CAO Woningcorporaties - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - een leuke werkomgeving met veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling. de Nieuwe nen voor 13 juli 2002 een korie brief met curriculum vitae stures naar de Nieuwe Unie, ter attentle van Annette van der Veen, Hosfd Personeelszaken, 201, Postbus 8183, sotlicitatie® denieuweunle.nl. Veor meer informatie kuntutevensterechi op enze website www.denieuwenniemt. Uiteraard wordt uw reactle uitersi vertrouwelijk Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoekert mensen voor de regio Rotterdam en Den Haag die mee widen werken aan de verdere opbouw van onze organisatie. Je gaat (onder begeleiding) zelfstandig onderhoud en beheer uitvoeren aan uiteenlopendc installaties, zoals C.V.~, koel- en luchtbehandelings- installaties met bijbehorende meet- en regeltechniek. Je werkt daarbij vanuit je eigen regio. Jouw vakkennis en servicegerichtheid zijn van groot belang voor het waarborgen van onze kwaliteit naar de opdraeht- gevers. Je proflel Je hebt een afgeronde technische opleiding. Ervaring op het gebied van klimaatinstallaties is voor de servicemonteur absoluut een vereiste en voor de junior een pre. Ervaring op het gebied van regeltechniek verdient onze aanbeveling. Vanuit deze functie draag je zorg voor de iogistieke planning, de organisatie en de coordinate van alle dagelijkse activiteiten van de servicemonteurs. Hierbij verzorg je de inkoop van alle benodigde onderdelen/apparatuur, de verwerking van in- en uitgaande facturen en het onderhouden van contacten met onze klanten over het opvolgen van Je profiel Een afgeronde MBO-opleiding met interesse voor techniek, een servicegerichte instelling, je bent administrate!" goed onderlegd en je hebt ervaring met MS Word en Excel, weekblade SPECTACULAIRE PRIJZEN WINNEN? NKA Anka Personeelsdiensten zoekt per direct Textielsorteerders (v) Productiemedewerkers Schoonmaakmedewerkers Inpakmedewerkers AFFICHEPLAKKERS M/V ROTTERDAM-NOORD - Nu de vele voordelen van vloerverwarming in Nederland algemeen bekend zijn en op iedere ondervloer een tegel- vloer gelegd kan worden, neemt ook de be- langstelling voor tegelvloeren met de dag toe. Voordat een tegelvloer Verzijf is een keus te maken goed tigt, komt er heel wat ,uit meer dan 400 verschit- kijken. Hetuitzoekenvande lende vloertegels, piavui- tegels, de aanleg van vloer verwarming en het leggen zeff dat, vooral bij tegeis, een specialistisch karwei is. Jaap Verzijl vloertegels aan de Talmastraat 92 is een tiniek bedrijf, omdat u hier terecht kunt voor alle bovengenoemde aspecten. Het bedrijf onderscheidt zich door zowel ervaring en specialisatie als door een enorm aanbod in alle mogelijke tegelvloeren. zen, getrommeld marmer, graniti vloertegels, gepo- lijste vloertegels en kerami- sche vloertegels. Alle trends zijn bij Verzijl in een brede keus aanwezig. Hoewel alle merken opere- ren in het hogere segment, kan Verzijl scherpe prijzen hanteren: Keramische vloertegels vanaf €31,31/m2 (inclusief leggen) Gepolijste vloertegels vanaf 70,34/m2 (inclusief leggen) Een complete vloer verwarming vanaf €726,00 Scata aan tegeis Modern, klassiek of met mediterrane uitstraling, in de showroom van Jaap Het adres voor een schitterende vloer. Winkelen wanneer u het wilt Uniek van Jaap Verzijl is verder dat u vanaf het advies bij de keus tot en met het leggen van de vfoer met ebn en dezelfde persoon te maken heeft. Reden waarom de show room 's avonds en even- tueel overdag op afspraak geopend is, zodat er veel tijd en aandacht aan uw wensen, eisen en het des- kundige advies gegeven kan warden. „Het leggen van een moote tegelvloer begint bij het egaliseren van de ondergrond, dat wordt helaas dikwijls ver- geten. Alleen op een egale vloer kunnen tegeis profes- sioneel gelegd worden." Op zaterdag is de show room van 10.00 - 16.00 uur geopend en kunt u er zon der afspraak terecht. Verzijl komt bij u thuis om de maat te nemen, advi- seert desgewenst over het egaliseren van de vloer (heel belangrijk) en uiteraard over alle ins en outs van vloerverwarming. Jaap Verzijl heeft ruim twintig jaar ervaring in het leggen van vloeren: een afwerkvloer, een vloer van natuursteen, molen-, half- steens-, diagonaal-, of andere iegpatronen en het leggen op houten vloeren en van geluidsisolerende (Akoestiflex) vloeren. Jaap Verzijl Tegelvloeren Talmastraat 92 3038 SW Rotterdam telefoon: winkel: 010-465 66 67 voorafspraken: 06-53 90 23 99 website: www.verzijlvloertegets.ni - - - Talmastraat 92 3038 WS Rotterdam S 465 66 67 of 06 - 53 90 23 99 Week 26 T0TAAL-TX11 1 liter fettGElENEVB Een "spritziger" Moeselwijn die het goed doet bij vis, zeevruchten, kip, kalfsvlees en fichte voorgerechten. Het iichte zoetje maakt hem extra fris. aktieprijs per 6 flessen 1 liter aktieprijs 9,49 0,7 liter aktieprijs €18,99 0,7 liter aktieprijs 9,99 0,7 liter aktieprijs ROTTERDAM: Binnenhof 60 (Ommoord), 010-4568240 Crooswijkseweg 69B, 010-4134149 Groene Hilledijk 201, 010-4852074 Kleiweg 32. 010-4611922 Oudedijk 164, 010-4120919 Schiedamseweg 151 A. 010-4762307 SUJTERIJ/WUNHANDEL meer dan Franse wijn! 0,75 liter Ar% aktieprijs 5,49 Tia Lusso aktieprijs €13,99 Op vrijdag 28 juni a s wordt de Parkeerwinkel Centrum, aan de Goudse- wagenstraat, opgeheven. Bewoners en bedrijven kunnen op die dag terecht bij de vestiging in Rotterdam-Noord aan de Stadhoudersweg 69-71. Na een grondige verbouwing opent op maandag 1 juli a.s. om 13.00 uur de Parkeerwinkel Centrum, aan de Coolsingel 245, opnieuw haar deuren. In deze nieuwe winkel kunnen wij u sneller en beter van dienst zijn. Meer informatie? Bel: (010) 89 02 200 "*ic Stadstoezicht Gemeente Rotterdam voor meer haar en extra volume Zowel voor black hair als Europees haar 250 extensions v.a. 325,-) Bel nu voor een afspraak! 06-185 233 42 website: www.geocities.com/n_fusions o Functie-eisen: min. mbo (3 jr.), 1 jr. ervaring. Overige: rijbewijs B, commerciele instelling. Bijzonderheden: bij eigen inzeten resulta- ten, doorgroeimogelijkheden en een goed salaris. Sollicitatiebrief: mevr. Thakoer, Vondelweg 264, 3031 PW Rotterdam uw Nieuwe Werkgever iiiii George Hall Netherlands is gespecialiseerd in onderhoud en service aan technische installaties van utiliteitsgebouwen. De George Hall Group heeft vestigingen in Groot-Brittannie, lerland, USA, Frankrijk, Belgie en Nederland en is al meer dan 100 jaar actiefop het gebied van facilities management. George Hall biedt: Een uitdagende functie met ruime mogelijkheden om eigen initiatieven te ontplooien en daadwerkelijk een bijdrage te leveren aan de toekomst van Hall. Ultstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Verdere carrieremogelijkheden binnen het bedrijf, zonder valse beloftes. Werken in een team van jonge en enthousiaste collega's. Stuur je sollicitatiebrief naar: George Hall Rotterdam t.a.v. Leon Warlich Zuideinde 71 2991 U Barendrecht. Of solliciteer online op onze website: www.hall.nl if i PERSONEELSDEENSTEM Vervoer huis-werk-huis geregeld Wekelijks uitbetaald Langdurig werk - 40 uur per week Heeft u interesse? Bel: 078-6319432 en vraag dan naar Koos of Anja of Ayse. Adres: Paul Krugerstraat 69,3312 ER Dordrecht. E-mail: ankapd@chello.nl Internet: www.anka.nl Ophangen van affiches bij winkels/kantoren in Rotterdam en omgeving. Geen studenten, ongeveer 15 uur per week. Per uur: €8,00. Inlichtingen bij Smelik Stokking Galleries. Westelijkhandelsterrein, Van Vollenhovenstraat 15. Tel: 010-2410450. Di t/m za van 12.00 - 18.00 uur. vwxysg;:;;:-:.:; \/JAAP /VERZIJL

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 27