Ideaal wonen aan het water in Fascinatio: eigentijdse Singelwoningen met hangende terrassen. Welkom in de wereld van Fascinatio I# het Rotterdams Dagblad ift NIEUWZATERDAG 3 AUGUSTUS START DE VERKOOP! EUROWONINGEN ^ordjfc snet J a Echt iets voor u Een flinke besparing... KLARE TAAL Rotterdams Dagblad w De nieuwe woonwijk van Capelle aan den IJssel Week 31 TOTAAL-TX03 Na het succes van de eerste fase wordt nu begonnen met de tweede fase van Fascinatio. Een speels en ruim opgezet wijkgedeelte waarin Eurowoningen een bijzonder gevarieerd woningaanbod realiseert. Na de start van vorige week zijn nu 11 fraaie Singelwoningen aan de beurt. Mooi wonen aan het water in een huis met een eigentijdse architectuur, ruimte en comfort. J ULeA&Ld op. Een huis met bijzondere kenmerken en kwaliteiten zick 3] IMp Ck '■V Een project van www. eurowoningen. nl natio Welkom in het infocentrum IU U leest graag het Rotterdams Dagblad en koopt hem regelmatig los? Dan zijn de waardebonnen van het Rotterdams Dagblad echt iets voor u. Voor 17,50 ontvangt u 24 bonnen waarmee u het Rotterdams Dagblad bij elk verkooppunt kunt afhalen. U krijgt 20 bonnen voor doordeweekse dagen en 4 bonnen voor de zaterdag. En u bepaalt zelf wanneer u de bonnen inwisselt. Als u het maar voor 31 januari 2003 doet, want tot dan zijn ze geldig. Waardebonnen zijn een stuk voordeliger dan de krant steeds los kopen. Normaal betaalt u voor 24 kranten 25,00 Met de waardebonnen slechts 17,50 U bespaart dus 7.50 Dat is nog eens mooi meegenomen. Vul daarom snel de bon in een bestel zo'n setje waardebonnen. Op de begane grond beschikt u over een grote woonkeuken met alle apparatuur, een vide naar de eerste verdieping en een schuifpui naar het "hangende" terras boven het water. Aan de voorzijde liggen de entreehal met toilet en een grote berging met daarvoor een opstelplaats voor een auto. De woonkamer beslaat de gehele eerste verdieping en heeft een schuifpui naar het "hangende" voorterras. Een verdieping hoger zijn 3 slaapkamers - waarvan 1 met extra hoog schuin plafond, extra lichtinval en een vliering - een complete badkamer en een wasruimte. v.: Fascinatio is een afwisselende, levendige wijk met een stimulerende woonomgeving en een sfeervol centraal Ontmoetingspad. Een wijk die gekenmerkt wordt door veel verschillende soorten woningen met een boeiende architectuur, geinspireerd door de bouw in de jaren dertig. Maar ook een uitstekend bereikbare wijk met goede basisvoorzieningen en twee metrostations in de buurt. Een wijk waar de mens centraal staat. De prijzen van de Singelwoningen zijn vanaf 312.000,- vrij op naam. Voor informatie, advies en een brochure bent u elke zaterdag tussen 11.00 en 15.00 uur welkom in het informatiecentrum aan de Abram van Rijckevorselweg 12, nabij Metrostation Capelsebrug. Telefoon tijdens werkdagen: 010-453 53 56. I ik bestel zo'n setje waardebonnen. Ik ontvang 24 bonnen voor 17,50 en machtig het Rotterdams Dagblad om eenmalig dit bedrag van mijn rekening af te sehrijven. Naam: Adres: Postcode: Telefoon: Voorl: m/v Nr: Plaats: Bank-/gironummer: 000000000 Handtekening: Stuur deze bon in een envelop -zonder postzegel- naar: Rotterdams Dagblad, afdeling Abonnee Service, Antwoordnummer 1579, 3000 VB Rotterdam. Toch een stuk voordeliger dan elke keer los kopen. debonnen van... IN HET

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 18