Bezoekers van de Dance Parade willen allemaal gezien worden r>- f 4 Men in kck II' is een. ngsoefening SUMMERSALE IN n NIEUWE V00RRADEN! 2. 4: 1.! 9.9 7 3.' mtaasstad pod m 49 99 99 49 Groot mobiel skatepark op Kids Adventure in Ahoy' 1^', ENCYCL0PEDIE 50 0PBERGB0X VOOR CD EN MC f BERGWEG 110, ROTTERDAM stad vV Actievoorwaarden Bel Win 4 HTdubbel CD'S voor) Q 95 CD-ROM AANBIEDING jftsr s" ROBOT HUISDIEREN jt&er fj 99 jmr DVD AANBIEDINGEN door Vincent Wernke ROTTERDAM - Opvallen. Dat is wat de raeeste bezoe kers van de Fast Forward Heineken Dance Parade wil len. Komende zaterdag 10 augustus trekt de stoet van veertig wagens met honder- den nationale en internatio- nale DJ's weer door het cen trum van Rotterdam. Dui zenden dansliefhebbers lo- pen met de stoet mee en doen er alles voor om op te vallen in de massa. Kleding en accessoires zijn daarbij onmisbaar, zo vertelt Nellie Jongmans van Dresstime. •V Programma Finale •I# V4 I i* <f if ROTTERDAM - In 1997 wa ren Will Smith en Tommy Lee Jones in de bioscopen te zien als 'the men in black'. Bestrijders van buitenaardse wezens op aarde. Deze ko- medie van regisseur Barry Sonnefeld was in dat jaar de best bezochte film ter wereld. Hetzelfde team is nu terug met de langverwachte sequel 'Men in black II'. Bij Correct op de Bergweg 110 in Rotterdam ontdekt u de leukste snuffelafdeling van Nederland. Op 400 nf vindt u honderden koopjes op het gebied van CD's, CD-singles, computersoftware, computerspelletjes, speel- goed en vele andere leuke hebbedingetjes. Leuke kado artikelen om te geven of te krijgen, 4.50 Art. Nr. 199156 4$gr jm mm Woensdag 7 augustus 2002 TX51 ROTTERDAM - De Fast Forward Heineken Dance Parade trekt ko- mende zaterdag weer door het cen trum van Rotterdam. Veertig wagens vol stampende beats en spetterende muziek zullen ongetwijfeld weer zorgen voor een groot feest. En langs de route is vanzelfspre- kend genoeg te zien: Excentriek en sexy geklede dansers en danseres- sen, Nederlands bekendste DJ's en duizenden andere partyliefheb- bers. De route begint om 11.00 uur met een warming-up en trekt vanaf 12.00 uur door het centrum van de stad. En vanaf 16.30 uur is er een pro- gramma op de Lloydpier. Voor meer informatie over de Dance Pa rade: www.ffwdheinekendancepa- rade.nl. Baroeg Draait Door! Ook tijdens de vakantiemaanden. Zo is er op vrijdag 9 augustus De Metalen Inquisitie met DJ's Pirn, Azgadt. Brutus of Peter. Aanvang 19.00 uur en de entree is gratis. Een dag later Nu Metal Madness met DJ's Jantje Hell-y. De zaal gaat om 21.00 uur open en de en tree bedraagt 5. En zondag 11 augustus een dub- beloptreden van Macabre (US murder-metal) en Outburst (NL heavy metal). Aanvang 15.30 uur en kaarten kosten 8. De Rotterdamse Indiecore bahd Face Tomorrow is zondag te gast in Rotown tijdens Rondje Rotter dam. Face Tomorrow speelt sinds 2000 in de huidige line-up. Na tachtig shows in Nederland en Belgie en een Europese tour staan ze nu dan ook eindelijk in Rotown Namen die genoemd worden in vergelijking zijn onder andere: At The Drive-in, Radiohead, Far, Thursday en Boy Sets Fire. Heftige uitbarstingen wisselen meer bescheiden en emotionele stukken af. Face Tomorrow begint om 22.00 uur en de toegang is gra tis. Van 12 tot en met 16 augustus staat Elvis Presley centraal in Night- town: Going to Graceland: A Week To Rember Elvis Presley. Op 16 augustus 1977 stond de wereld stil toen de King Of Rock'n'Roll in zijn paleiselijke Graceland het tijdelijke voor het eeuwige inwis- selde. Precies vijfentwintigjaarge- leden dus. Nighttown herdenkt Elvis op ge- paste wijze met een prima selectie uit zijn films, beeldende kunste- naars die geinspireerd werden door de King, onbekend fotomateriaal, een keurkorps aan artiesten die een hommage brengen aan het idool, literatoren die hem bejubelen. al- lochtone Elvis impersonators, een fotohoezen expositie en natuurlijk de platen van het fenomeen uit Memphis. Voor meer informatie en het pro- gramma: www.nighttown.nl. Het was de afgelopen weken druk in partykledingwinkel Dresstime in Dordrecht. Met Dance Valley en de FFWD Heineken Dance Pa rade voor de deur, kwamen veel partygangers langs om iets nieuws te kopen. „Rond die grote evenementen is het altijd een stuk drukker", vertelt Nellie Jong- mans van Dresstime. „Mensen komen dan nog even wat nieuws kopen. En wie een eigen ontwerp heeft kan daarmee ook bij ons langskomen en dan kunnen wij dat laten maken Bijna twee jaar zit Jongmans nu met haar winkel in Dordrecht. Dresstime is gespecialiseerd in exclusieve uitgaanskleding. „Niemand vindt het leuk om op een party naast iemand te staan die precies hetzelfde aan heeft als jij", vertelt zij, „Bc wilde altijd iets aparts aan als ik ging stappen en daaruit is het idee ontstaan om deze winkel te beginnen." Wie op zoek is naar bijzondere uitgaanskleding is bij Dresstime aan het goede adres. „De kleding die hier hangt komt uit New York. Ik heb een exclusieve over- eenkomst met merken als Cathy Williams, Design Hers en Funky Boutique. Van elk kledingstuk laat ik er een of twee overkomen, zodat het altijd exclusief is. En betaalbaar, want het duurste wat ik in de winkel heb hangen is een jurk van zo'n 140 euro." Aanstaande zaterdag trekken dui zenden dansliefhebbers weer naar het centrum van Rotterdam voor de Dance Parade. In deze massa wil iedereen opvallen. Niet voor niets kleden veel bezoekers zich op een speciale manier. Veel op- vallende en excentrieke kleding. Bezoekers van de Dance Parade doen er alles aan om op te vallen in de massa. Dus zullen zaterdag weer veel opvallende en vooral blote outfits te bewonderen zijn in het centrum van Rotterdam. archleffoto: Dick Sluijter en blote lichaamsdelen vol tatoe- ages en piercings. „Vooral voor Dance Valley en de Fast Forward Dance Parade doen mensen heel veel moeite om er speciaal uit te zien. Mensen willen gezien wor den. Bovendien waren er vorig jaar wagens bij de Dance Parade die een prijs uitloofden voor de- gene die er het mooist uitzag. Dat stimuleert mensen nog meer om hun best te doen." Volgens Nellie Jongmans is het onvoorspelbaar hoe mensen er tij dens de Dance Parade uitzien. „Je ziet zo veel verschillende crea- ties, dat het niet te voorspellen is. Dat is ook het leuke ervan. Wat erg in is op dit moment zijn lage spijkerbroeken met een topje er- op. Ook populair is een hotpants met een topje. Vrouwen dragen inderdaad zo weinig mogelijk kleding. Omdat ze gezien willen worden, maar het is ook het lek- kerst als het zo warm is. Ze willen er zo sexy mogelijk uitzien." Voor mannen is het moeilijker om iets exclusiefs te vinden. Vrouwen dragen een broekje of een rokje met een topje, terwijl je bij mannen vaak niet om een broek heen kunt. „Ik heb ook rok- ken voor mannen", zegt Nellie. „Maar daar verkoop ik er nog niet zo heel veel van." Net zo belangrijk als de kleding, zijn accessoires. Helemaal in zijn bonten beenwarmers in allerlei felle kleuren. Ook zonnebrillen en cowboyhoeden zijn populair. „Gekleurde lenzen zijn ook in", vult Nellie aan. ..Accessories spe- len een grote rol bij het samen- stellen van een outfit. Daar verko- pen we erg veel van." Door haar vakantie kan Nellie Jongmans de Dance Parade dit jaar niet meemaken. Dat vindt ze heel jammer, vooral omdat de Dance Parade uniek is voor Ne derland: „Vorig jaar hadden we een eigen wagen. De Dance Para de meemaken vanaf een wagen is echt het leukste dat er is. Dat is niet te beschrijven. Vanaf die wa gens zie je al die mensen, van ge- zinnen met kinderen tot mensen van zeventig. De Dance Parade is een grote happening, echt hart- stikkegaaf." Dresstime is te vinden aan de Kr- omhout 155 in Dordrecht. Tele- foon 078-631.78.05. Internet: www.dresstime.nl. De Dance Pa rade start zaterdag om 11.00 uur. Voor meer informatie over de Dance Parade: www.ffwdheine- kendancepa rade. nl. ROTTERDAM - Van 14 tot en met 23 augustus vindt in Ahoy' Rotterdam de tweede editie plaats van Kids Adventure. Tien dagen lang kunnen kinde ren van vier tot twaalf jaar weer allerlei spannende dingen bele- ven. Op het Sport Spel conti nent zet de Stichting Skateland met 'Skateland on Tour' dit jaar het grootste mobiele skatepark van Nederland neer. Het Skatepark bestaat uit een grote halfpipe, een midiramp, een miniramp en een tweetal streetparken, een voor skate boarders en een voor inlineska- ters. Daarnaast wordt het nieuwste mobiele skate obsta- kel van Nederland, de Giant Fun Box, geplaatst. Skateland heeft voor Kids Ad venture een programma samen- gesteld bestaande uit Safe Skate Clinics, vrij skaten, demonstra- ties en een Kids Adventure Cup. De Kids Adventure Cup is een skatetournament waar kin deren elke dag aan mee kunnen doen. Je kan je inschrijven voor skate- boarden of inlineskaten. Op de laatste dag skaten alle dagwin- naars in een grote finale om de Kids Adventure Cup. De Stichting Skateland stelt zich primair ten doel om de rol- sporten (inline-skaten, inline- hockey, skateboarden, skeele- ren en bmx'en) te promoten en de deelname daaraan te bevor- deren. Voor meer informatie over Skateland: www.skate- land.nl. Kids Adventure is een initiatief van Ahoy' Rotterdam, Sport en Recreatie, de Gemeen- te Rotterdam en het VSB Fonds. Kids Adventure is van 14 tot en met 23 augustus dage- lijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Bel voor meer infor matie tijdens kantooruren met 0900-2352469 (45 ct/m) of surf naar www.kidsadventure.nl. *0 t i i »S| «|f f m f j - Elke actie heeft een looptijd van 4 weken. - Kosten bellijn bedragen 0,70 per minuut. - Deelname aan de actie kan zo vaak als men wil. - Instructies van het Bel Winspel dienen opgevolgd te worden. - Deelnames die niet voldoen aan de actievoorwaarden worden uitgesloten. - Deelname aan activiteiten (zoals reizen e.d.) welke betrekking hebben op een gewonnen prijs, geschieden voor eigen risico. - Prijzen kunnen niet geruild worden en zijn niet inwisselbaar voor geld. - Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. - In gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist Rotterdams Dagblad bv. - De winnaars ontvangen uiterlijk 2 weken na afloop van de prijsvraag telefonisch bericht. - Gegevens van deelnemers worden niet verstrekt aan derden. - Medewerkers van Rotterdams Dagblad bv zijn uitgesloten van deelname. - Door deel te nemen aan het Bel Winspel verklaart men akkoord te gaan met deze voorwaarden. 'T® hp door Vincent Wernke In Hollywood wordt er meer druk uitgeoefend op filmmakers om een vervolg te maken op een kassuc- ces, dan het verzinnen van nieuwe ideeen. In de onzekere wereld die Hollywood heet is het succes van een film immers van zo veel facto- ren afhankelijk. Een vervolg op een bewezen succes lijkt in zo'n geval een veel veiligere investe- ring dan een nieuw project, waar- van je altijd maar moet afwachten of het iets wordt. Regisseur Barry Sonnefeld maakte eerder twee delen van 'The Ad- dams Family' en kende de wetten van Hollywood dus. Na het succes van 'Men in black' was het een kwestie van tijd voordat hem ge- vraagd zou worden om een tweede deel van deze film te maken. Des- ondanks heeft het vijf jaar geduurd voordat 'Men in black II' ver- scheen. Sonnefeld vertelde in in terviews dat een vervolg eigenlijk helemaal niet zo voor de hand lag, omdat het gevaar met een film met twee hoofdpersonages is dat je in herhaling valt. Niet voor niets duurde het lang voordat er een ac- ceptabel scenario lag voor 'Men in black II'. Kijkend naar 'Men in black II' zou je je als kijker af kunnen vragen waarom het zo lang duurde voor dat scenario af was. De film blinkt niet echt uit in originaliteit en is in feite een herhalingsoefening van het eerste deel. Aan het begin van de film zien we hoe geheim agent Jay (Will Smith) een levensgrote alien onschadelijk maakt, die een metro lastigvalt. Meteen daarna wordt duidelijk dat hij niet bepaald tevreden is over de nieuwe part ners die hij telkens krijgt toegewe- zen. Dat verandert als hij opdracht krijgt om Kay (Tommy Lee Jones) terug te halen. Zijn vroegere partner werkt tegen- woordig bij de posterijen en weet niets meer van zijn verleden als alien-vanger. The Men in black zorgt ervoor dat Jay zijn gewiste geheugen van vroeger terugkrijgt, zodat hij samen met Kay kan voor- komen dat aliens de macht op aar de overnemen. Gekleed in hun zwarte pakken en met zwarte zon nebrillen op binden zij de strijd aan met alien Serleena (Lara Flynn Boyle) die in de gedaante van een lingeriemo4el op zoek is naar het licht, wat tot gevolg zal hebben dat het menselijke ras vergaat. Gelukkig zijn de mannen in het zwart daar om ons te redden. We zien hoe ze buitenaardse wezens in de meest maffe gedaanten onscha delijk maken. Ondertussen bek- vechten ze met een pratende hond en zijn Kay en Jay ook aan elkaar gewaagd. Smith is de overmoedige waaghals en Jones de knorrige ve- teraan. Ze vullen elkaar prima aan en dat is ook de basis voor het suc ces van 'Men in black'. Als film voegt dit tweede deel na- melijk weinig toe aan wat er al was. 'Men in black II' is een her halingsoefening. Voor degenen die het eerste deel konden waarderen, overigens wel een geslaagde her halingsoefening. De minimale speelduur van nog geen anderhalf uur zorgt ervoor dat 'Men in black II' nog net leuk blijft. Maar een reeds aangekondigd derde deel zou in mijn ogen toch net te veel van be goede zijn. y NIEUWE V00RRADEN Duizenden Dubbel-CD's van pop tot klassiek. Maar ook van artiesten als Santana, Prince e.v.a. KELDERPRIJS PERSTUK CD ROMS W.o. Gripped, Steel Panthers III, Pacific General e.v.a. KELDERPRIJS [PER stuk Art.nr. 199153 >3 PHILIPS INTERACTIVE ENCYCL0PEDIE Boordevol teksten, geluid, beelden en video om woorden en begrippen uitgebreidtoete lichten. KELDERPRIJS Art.nr. 29019 AUDIO DISCO CLUB Opbergboxvoor28cd's. KELDERPRIJS Art.nr. 219796 ROBOT HUISDIEREN 4 verschillende speelgoed robot huisdiertjes w.o. Meow Chi, Chirpy Chi, Poo Chien en Dino Chi. KELDERPRIJS PER STUK Art. nr. 241319 t/m Art. nr.241322 HAIR BRADING FUN SET Versier je haar met dit uitgebreide set voor kinderen. Vanaf 4 jaar. KELDERPRIJS Art.nr. 239515 oi - DVD-AANBIEDING Tientallen films op DVD w.o. Baretta's Island, Corvette Killers, Future Cops Magic Kid e.v.a. KELDERPRIJS PER STUK Zetfouten en prijswijzigingen voorbehouden WINKELOPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag 09.30-18.00 uur, vrijdag 09.30-21.00 uur, zaterdag 09.00-18.00 uur. ledere eerste zondag van de maand geopend van 12.00-17.00 uur.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 17