u Z o PQ 5 Technisch talent gezocht! TechniCon BACCHUS GEZOCHT M0DELLEN T3 c3 Q <D T3 0) <D <D u leidster kinde peuterleid(st)er assistent-beheerder (iD-functie) voor het Dienstencentrum C/D C/3 Technisch Operator m/v (vijf-ploegendienst) \jhr ■vrt&xvK.** nts NIEUWE UITD AGING NODIG? Wij zoeken elektromonteurs. Wij bieden: Reageer: HOLDING Wegens uitbreiding van de horeca-activiteiten hebben wij op ons hoofdkantoor in Rotterdam- Centrum per direct plaats voor een: Administratief Medewerker (m/v) Fulltime Tot de taken en verantwoordelijkheden behoren onder andere: - Het zorgdragen voor tijdige verwerking van inkoop-, verkoop-, kas- en bankstukken in onze flnanciele software (Exact) Profiel van de geschikte kandidaat: - Leeftijd tussen 20 en 30 jaar; - Afgeronde opleiding op minimaal MEAO-niveau; - Ervaring met Exact- en Microsoft Office software (aanbeveling); - Kritische en initiatiefrijke persoonlijkheid; - Accurate werkwijze; - Minimaal een jaar relevante werkervaring. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging, stuur dan een brief met c.v. naar: Bacchus Holding BV, t.a.v. Mevr. A. Lopes, Postbus 22164 te 3003 DD Rotterdam of E-mail: a.lopes@bacchusholding.nl Way Models is op zoek naar verschillen- de type mensen dus ben je nu kort, lang, dik, dun, jong of oud t.b.v. commercials, reclame en modefotografie, tot figuranten bij films, modeshows en promotieteams. Dus bel voor een afspraak! Maandag t/m zondag van 8.00 - 21.00 uur Telefoon 010 - 41 1 30 00 VERACHTERT-GROEP TANKWAGENCHAUFFEURS TANKWAGENCHAUFFEURS TANKCONTAINERCHAUFFEURS CONTAINERCHAUFFEURS Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Verachtert-Groep hoekloos Als je lucht tot leven brengt, heeft veiligheid prioriteit nummer een Veiligheidskundige m/v HOEK LOOS. BRENGT LUCHT TOT LEVEN Week 36 TOTAAL- Sourcing Unit Rotterdam (voorheen Van den Bergh en Jurgens) maakt deel uit van Unilever N.V., bekend van de merken Axe, Omo, Magnum, Calve, Becel, Croma en Blue Band. De Sourcing Unit Rotterdam is gespecialiseerd in de productie van margarine-, halvarine-, bak- en braadproducten voor de Europese markt. In verband met een sterke volume groei zijn wij op zoek naar medewerkers die onze fabriek kunnen komen versterken. Je maakt als Technisch Operator deel uit van een team van ervaren technisch operators. Je bent verantwoordelijk voor het maken van margarine met de daarbij behorende werkzaamheden, zoals het bedienen van de voor de fabricage benodigde apparatuur, het uitvoeren van kwaliteitscontroles en het verwerken van gegevens. Je verricht zelf reparaties en onderhoud aan de machines. Tot je takenpakket behoort ook het zorgdragen voor orde, netheid, hygiene, veiligheid en milieu. Verder werk je mee aan het continu verbeteren van de productielijnen om tot een nog hogere efficiency te komen. Het profiel Wij zoeken verbeteringsgerichte, enthousiaste medewerkers die een uitdagende baan in de productie zoeken. Een afgeronde LTS opleiding of Vapro-B is een pr6. Ervaring in soortgelijke functies is gewenst, maar niet noodzakelijk. Je kunt goed in teams werken en af en toe een hoge werkdruk is geen probleem voor je. Ben je daarnaast leergierig en initiatiefrijk, dan is dit wellicht de geschikte baan voor jou. De aanbieding Wij bieden je een uitdagende fulltime baan in een leuke en prettige werkomgeving, waarin de medewerkers eigenaarschap voor de fabriek voelen. Je werkt in een enthousiast team, waarin veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en initiatief is. Salaris indicatie: all-in bruto jaarsalaris €23.016,= tot €27.106,=, exclusief ploegentoeslag. Daarnaast bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een bonussysteem, 24 vakantiedagen, 27% ploegentoeslag (bij vijf ploegendienst), premievrije pensioenopbouw en premievrije WAO verzekering. (I y - De procedure Ben je gei'nteresseerd in bovenstaande functie dan nodigen wij je uit om voor 13 September 2002 je sollicitatiebrief met CV te zenden aan: Unilever Bestfoods Nederland, Human Resources Sourcing Unit Rotterdam T.a.v. Sasja Luyk, Nassaukade 3, 3071 JL Rotterdam E-mailen kan ook naar Sasja.Luyk@unilever.com Unilever Passion for achievement. KW Simeon en Anna is een zorgcentrum met 265 plaatsen, verdeeld over drie units die onderling varieren qua omvang en inhoud. De methodische zorgverlening is gebaseerd op wonen en welzijn voor de bewoners en de zorgcoordinatie vindt plaats door contactverzorgenden. Al naar gelang de behoefte van de bewoners wordt ondersteuning geboden bij de invulling van hun dagstructuur. Simeon en Anna biedt bewoners niet alleen verzorgingshuiszorg (VZHZ), maar ook aanvullende verpleeghuiszorg (AVZ, 28 plaatsen) en volledige verpleeg huiszorg (WZ, 31 plaatsen). Ook mogelijk zijn tijdelijke opnamen (vijf plaatsen), en dagverzorging voor bezoekers vanuit de wijk (tien plaatsen). Voor een van de drie units van Simeon en Anna zoeken we een /eyrv- !/V (32 a 36 uur) In deze uitdagende en zelfstandige functie ben je verantwoordelijk voor de zorg en dienstverlening aan circa 75 bewoners (waarvan tien tot vijftien AVZ/WZ-bewoners), de tijdelijk opgenomen clienten en de bezoekers van de dagverzorging. Een belangrijk element van je werk is personeelsmanagement. Daarbij geef je coachend leiding aan ongeveer 20 medewerkers. Bovendien ben je verantwoordelijk voor het budget van de unit en voor het implementeren van het KW-(regio)beleid. Bij dit alles ontvang je leiding van de Regiomanager Zorg en word je ondersteund door een Teamcoordinator Zorg. Een hbo-werk- en -denkniveau combineer je met een verpleegkundige achtergrond (minimaal niveau 4) en een relevante managementopleiding. Verder heb je leidinggevende ervaring opgedaan in een soortgelijke functie. Je hebt een duidelijke visie op kwaliteit van Zorg, 'kijkt door de ogen van de client' en bent bekend met het businessunitmodel. Je completeert je profiel met een grote mate van zelfstan- digheid, doorzettingsvermogen, geduld, relativeringsvermogen (humor) en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Kennis van automatisering is gewenst. We bieden je een prettige werkomgeving en een enthousiast team van deskundige collega's. 'Werken met plezier' staat hoog in het vaandel. De salariering en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-V&V, FWG-schaal 55, inclusief een Meerkeuzesysteem Arbeidsvoor- waarden, kinderopvangfaciliteiten, spaarloonregeling en diverse personeels- voordelen, waaronder een pc-prive-project. Interesse? Met vragen over deze functie kun je terecht bij de Regiomanager Zorg, Rien van Wingerde, (010) 439 32 00. Stuur je sollicitatiebrief met cv binnen 14 dagen naar Zorgcentrum Simeon en Anna, ter attentie van Use Meijer, afdeling PO&O, Strevelsweg 350, 3075 BZ Rotterdam. Reageren per e-mail kan ook: i.meijer@kvv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. Ben jij elektromonteur en kun je zelfstandig werken en leiding geven aan een leerling-monteur, neem dan snel contact met ons op voor een orienterend gesprek. Leeftijd is niet van belang, ook voor de oudere ervaren elektromonteurs hebben wij plaats binnen ons bedrijf. - een uitstekend salaris - een prettige werksfeer - doorgroeimogelijkheden - collectieve ziektekostenverzekering - collectieve wagenparkverzekering - winstregeling op uitgevoerde werken - studiekostenregeling - auto van de zaak of carpoolregeling TechniCon B.V. t.a.v. dhr. W.J. Herrewijn Postbus 4120,3006 AC Rotterdam tel. werkdagen 010-4421244 e-mail: info@technicon.nu www.technicon.nu Ervaring niet vereist. Wij vragen geen inschrijfgeld! (*Minderjarigen onder begeleiding van een van de ouders.) De Verachtert-Groep is een groot internationaal transportbedrijf in Hoogvliet en Antwerpen. De groep is gespecialiseerd in container- en tankvervoer over de weg. Wij zoeken op korte termijn voor de vestiging Hoogvliet: voor nationaal vervoer van brandstoffen in tweeploegendiensten. voor kort internationaal vervoer. voor nationaal en internationaal vervoer. voor nationaal en internationaal vervoer. Vereiste gegevens: - in het bezit van een ADR-diploma en rijbewijs E. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een en ander conform CAO-beroepsgoederenvervoer. Leerlooierstraat 4, 3194 AB Hoogvliet Tel. 010-490 35 00 Voor tankvervoer t.a.v. dhr. J. van Oudheusden. Voor containervervoer t.a.v. dhr. A. van Noort. File Beu? Werk voor uzelf vanuit huis. PT/FT Geen ervaring nodig. www.bossfree.com MSJ* Hoek Loos is in Nederland marktleider op het gebied van industriele en medische gassen en gasmengsels. Wij zijn gevestigd op verscheidene locaties; met behulp van een drietal eigen luchtsplitsingsfabrieken en honderdduizenden gascilinders vinden onze gassen toepassing in vrijwel alle sectoren van de samenleving, met tienduizenden afnemers in de staal- en (petro)chemische industrie, de voedingsmiddelenindustrie en de milieutechnologie. Maar ook medische zorginstellingen en patienten thuis behoren tot het brede bereik van onze doelgroepen. Opkomen voor milieu en veiligheid is een wezenlijk onderdeel van onze bedrijfs- voering. Zorgen voor veiligheid is eveneens fundamenteel bij het werken met gassen. Ook dat vormt dus een hoeksteen van ons beleid. Binnen onze stafafdeling Kwaliteit, Arbo en Milieu (KAM) wordt het veiligheids- beleid van Hoek Loos geformuleerd, gecoordineerd en gestimuleerd. Daarbij krijgt advisering zowel in- als extern een prominente rol. Ter versterking van deze afdeling zijn wij dan ook op zoek naar een die de hem/haar toegewezen HoekLoos-locaties en afnemers adviseert en ondersteunt op het gebied van veiligheid, gezondheid en welzijn. Vanzelfsprekend heeft u ook een pro-actieve feitelijke inbreng in het verder gestalte geven van het bedrijfsbeleid op dit terrein. U gaat deel uitmaken van een team, waarin collegialiteit geen punt van discussie is. Wie u bent U beschikt over een afgeronde opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld richting Chemische Technologie of Werktuigbouw, aangevuld met de opleiding Hogere Veiligheidskunde. In een functie als deze zijn uw contactuele vaardigheden het vertrekpunt voor een solide en daadkrachtig optreden op uw vakgebied. Enige jaren relevante werkervaring in een soortgelijke functie is een absolute pre. U beheerst het Duits en het Engels zowel mondeling als schriftelijk, en bent bekend met de automatiseringsmiddelen die binnen uw vak gangbaar zijn. Wat we u bieden U vindt bij Hoek Loos een brede en afwisselende baan met toekomst- en uitgebreide opleidingsmogelijkheden. De salariering is overeenkomstig de zwaarte van de functie, en zal daarnaast afhankelijk zijn van uw ervaring. U mag rekenen op een goede pensioenvoorziening en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Aan de functie is een company car verbonden. Uw sollicitatie Als u meer wilt weten over deze functie, kunt u contact opnemen met het hoofd van onze afdeling KAM, de heer ir. A. J. A. Post, tel. (010) 246 15 84. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevr. M. Zwitser van onze afdeling P O, postbus 78, 3100 AB Schiedam. Dat kan eventueel ook per e-mail, mzwitser@hoekloos.nl Uw sollicitatie verwachten wij binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie. Hoek Loos: een Linde onderneming Stichting Welzijnsonderneming Crooswijk Cascade verzorgt naast het sociaal cultureel werk eveneens de kinder- opvang van cursisten die Basiseducatie volgen. In de peuterspeelzalen van Cascade wordt gewerkt aan de stimule- ring van de ontwikkeling van de kinderen in samenwerking met de ouders en het realiseren van een doorgaande lijn met de basisschool. In het Dienstencentrum Crooswijk worden activiteiten voor ouderengeorganiseerd. Cascade zoekt per direct een voor 28 uur per week (t.z.t. mogelijk uitbreiding naar 32 uur) Wij zijn op zoek naar iemand die: enthousiast en gemotiveerd is voor het werken in de kinderopvang een op de functie gerichte opleiding heeft (MBO afgerond) ervaring heeft in het werken met kinderen van 0 tot 4 jaar zowel zelfstandig als in teamverband kan werken zich goed schriftelijk en mondeling kan uitdrukken in het Nederlands communicatief is ingesteld en beschikt over goede sociale vaardigheden Functieomschrijving: organiseren en uitvoeren van activiteiten voor kinderen en hun ouders zelfstandig observeren en rapporteren voorwaardenscheppende werkzaamheden de begeleiding van (additioneel) medewerkenden voor 30 uur per week Wij zijn op zoek naar iemand die: een op de functie gerichte opleiding heeft (MBO afgerond) de Nederlandse taal goed beheerst ervaring heeft in het werken met peuters zowel zelfstandig als in teamverband kan werken Functieomschrijving: Het zelfstandig draaien van een peutergroep, waarbij onrwikkelingsstimulering centraal staat; het zelfstandig observeren en rapporteren speelt hierbij een belangrijke rol. Binnen deze functie is ouderbetrokkenheid van belang. In het kader van de doorgaande ontwikkelingslijn is het draaien van een kleutergroep onderdeel van deze functie. voor 36 uur per week Wij zijn op zoek naar iemand die: beschikt over een dienstverlenende instelling beschikt over enige mate van flexibiliteit bereidheid om incidenteel ls avonds of in het weekend te werken ingeschreven staat bij het arbeidsbureau en ouder is dan 23 jaar Functieomschrijving: het ldaarzetten en opruimen van de verschillende lokalen het verrichten van verschillende onderhoudswerkzaamheden/reparaties het verrichten van diverse bar- en schoonmaakwerkzaamheden het op peil houden van de verschillende voorraden het verlenen van diverse hand- en spandiensten signalering t.b.v. onderhoud Voor alle functies is het salaris conform CAO-Welzijn. Nadere informatie wordt verstrekt voor de leidster kinder opvang doorTrudie de Zeeuw, telefoon 010-4124926 en voor de functie peuterleidster door Marion Bax, tele foon 010-4114911 en voor de functie assistent-beheerder door Jan Rutjes, telefoon 010-4114848. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u uiterlijk tot 14 September richten aan Stichting Welzijnsonderneming Crooswijk Cascade, Pijperstraat 37, 3034 BG Rotterdam, voor de functie leidster kinderopvang ten name van Trudie de Zeeuw, voor de functie peuterleidster ten name van Marion Bax en voor de functie assistent-beheerder ten name van Jan Rutjes. Er wordt geen prijs gesteld op acquisitie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 10