Leuke baan als verkoop- medewerker (m/v) in onze vestigingen in Rotterdam en Dordrecht. Alleen bij GWK. WeZ week I Battlefield Band I I Wervelende Werk Week I I I randstad A mcrz a Van Zwanenburg Handelmaatschappij B.V. EENMALIG IN NEDERLAND TE ZIEN! GROENL1NKS ROTTERDAM Plaatsvervangend Hoofd Zwemzaken (m/v) AANKOMEND ADMINISTRATE!)!* (M/V) VERPLEEGKUNDIGEN M/V fulltime (parttime bespreekbaar) Bouvwakhelper(s) m/v Isolatiemedewerker(s) m/v Werkplaatsmedewerker m/v Timmerlieden rn/v VR 13 SEPT GRAND CAFE DE SERRE NIEUWE DAMLAAN 759 SCHIEDAM Kaartverkoop en informatie: (010) 409 32 00, (0186) 617 663, e.verbeek@thurlede.nl FOLKCLUB NO FRONTIERS presenteert 'The Rollings Stones of Scottish Folk' van Ravesteyn&van der Wee notariskantoor (junior) NOTARIEEL MEDEWERKER of (aankomend) NOTARISKLERK (m/v) fulltime ofparttime MEDEWERKER (m/v) ter ondersteuning van de boekhoudster Fractie-/PR-medewerker (m/v) 24 uur I Algemeen Beveiligingsmedewerker mA/ Commercieel bankmedewerker mA/ Medewerker Bezwaar Beroep m/v Operator m/v Voor meer vacatures kijk je op www.randstad.nl Hop OeveJ 2 vv ij nllreclu Sportcomplex De Hoge Devel B.V. nodigt je uit te reageren op de vacature van: Taakomschriivina: vervangt het Hoofd Zwemzaken tijdens zijn afwezigheid; is mede verantwoordelijk voor de personeelsroosters van het zwembadteam; levert een belangrijke bijdrage in de praktijk van alle zwemactiviteiten voorkomend op het openstellingsrooster van het zwembad; is mede verantwoordelijk voor het up-to-date houden, naleven en controleren van de in de accommodatie vastgestelde plannen zoals bijvoorbeeld hettoezichtsplan; is mede verantwoordelijk voor alle inhoudelijke, organisatorische en uitvoerende zaken met betrekking tot de particuliere zwemlessen en neemt ook hier actief aan deel; houdt toezicht op hygiene en veiligheid van het zwembad; adviseert en rapporteert aan het Hoofd Zwemzaken; geeft particuliere zwemlessen en lessen aan doelgroepen. Functie-eisen: een enthousiaste, praktijkgerichte leidinggever(ster), gericht op mensen; organisatorische kwaliteiten; grote mate van flexibiliteit; goede contactuele eigenschappen met een motiverende uitstraling; goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ervaring in een soortgelijke functie en/of uitdaging aan willen in bovengenoemde functie; in het bezit van diploma Zwemonderwijzer of CIOS; een geldig E.H.B.O.-diploma; kennis en ervaring met computers, te weten Windows en Word; leeftijd tussen 25-35 jaar. Salaris: volgens CAO Verblijfsrecreatie, afhankelijk van wat jij ons en wij jou te bieden hebben. Secundaire arbeidsvoorwaarden: deelname in het Sportfondsen pensioenfonds; doorgroeimogelijkheden binnen de Sportfondsenorganisatie. Informatie: Sportcomplex De Hoge Devel B.V. in Zwijndrecht is een zwembaden- complex met een zeer aantrekkelijk recreatiebad, wedstrijdbad, instructiebad, 3 squashbanen, 2 zonnebanken en een gezellige horeca. In het zomerseizoen zijn buiten ook nog een recreatiebad, 2 peuter/- kleuterbaden en een springkuil in gebruik. Jaarlijks bezoeken ongeveer 250.000 bezoekers dit complex. Sollicitatie: Je kunt je schriftelijke sollicitatie vergezeld van een CV binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie sturen naar: Sportcomplex De Hoge Devel B.V. t.a.v. de heer F.W. Holterhues Postbus 140 3330 AC ZWIJNDRECHT wordt lid van ons administratieve team van drie hardwerkende mensen. U staat aan het begin van uw loopbaan, maar heeft enige jaren ervaring op een financiele administratie opgedaan. U kunt zelfstandig werken en heeft vol- doende verantwoordelijkheidsgevoel. Ons kantoor is gelegen in het Rivium te Capelle aan den IJssel, naast de Van Brienenoordbrug. U bent in het bezit van een HAVO-diploma minimaal aangevuld met het boekhouddiploma PDB of een MEAO-diploma in de administratieve richting. U bent bereid verder te studeren. U zult zich, in opdracht van de hoofdadministrateur, voornamelijk bezighouden met delen van de grootboek-, project- (nacalculatie en analyse) en voorraadadministratie. Bent u gei'nteresseerd in een baan bij ons bedrijf? Stel ons van uw belangstelling op de hoogte en stuur uw c.v. naar onderstaand adres. Alleen kandidaten zelf wordt verzocht te reageren. T.a.v. de heer A.J. van Rijsewijk Postbus 644 2900 AP Capelle aan den IJssel E-mail: info@zwabu.nl Medisch Centrum Rijnmond-Zuid nieuwe naam, vertrouwde zorg Week 37 TOTAAL-TX04 Geen dag is hetzelfde Bij GWK ga je elke dag met plezier naar je werk. Niet een dag is hetzelfde. Je werk is zo afwisselend dat de tijd vliegt. Ga maar na. Je wisselt geld, verzilvert cheques en verzendt geld naar het buitenland. Je verkoopt tickets, verzorgt hotelreserve- ringen en boekt stedenreizen. Je verkoopt mobiele telefoons en sluit reisverzekeringen af. Je gaat.Je gaat je geen dag vervelen! Je werkt in een hecht team van leuke, gezellige collega's. Je werkt in wisseldiensten verspreid over 7 dagen per week. Want GWK is ook's avonds en in het weekend open. Je werkt soms op een zondag. Maar dan ben je wel vrij op een doordeweekse dag. En dan weer werk je op een avond. Maar dan kun je daarna ook genieten van een vrije ochtend. Als fulltimer werk je 36 uur per week. Parttimers werken minimaal 3 wisseldiensten per week van 7,5 uur per dag. Wie zoeken wij? Komt iedereen in aanmerking voor deze prachtfunctie? Nee. Als verkoopmedewerker ben je het gezicht van GWK Je bent klant- vriendelijk en je krijgt een lack' van verkopen. Je voorkomen is representatief, vlot en ongecompliceerd. Je spreekt Nederlands en twee moderne talen. Je hebt een opleiding op havo- of mbo-niveau. Als dat allemaal in orde is, krijg je bij GWK alle ruimte. Je krijgt verantwoordelijkheid. Je kunt, als je dat ambieert, doorgroeien. Je salaris is prima. Met een premievrij pensioen. In eerste instantie krijg je een overeenkomst voor bepaalde tijd. Maar als jij een van onze gezellige collega's bent geworden en je hebt bewezen over verkooptalent te bezitten, willen wij je nooit meer kwijt. Reageer snel... ...want we zitten op je te wachten! Wij zoeken collega's voor onze vestigingen in Rotterdam en Dordrecht. Stuur je brief met C.V. naar GWK, ter attentie van Anja Bosman, Senior verkoopmedewerker, Stationsplein 1, 3013 AJ Rotterdam. Voor meer informatie kun je contact met haar opnemen op telefoonnummer (010) 411 79 20. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. www.gwk.nl of 090(M>366 0.25 p.mln.) Zoek je een baan in de bouw? Je vindt hem bij BouwFlex tijdens de Wervelende Werk Week van 9 tot en met 14 September. Dus ook op zaterdag ben je, van 10 tot 16 uur, van harte welkom op onze vestiging. wii je werxen in de bouw en ben je woonachtig in Rotterdam of omgeving? Meld je dan bij ons aan! Verschillende opdrachtgevers zitten te springen om gemotiveerde mensen die er niet vies van zijn hun handen uit de mouwen te steken. Enige ervaring in de bouw is wel wenselijk. Interesse? Neem contact op. Informatie bij: Wendy of Lanneke, telefoon (010) 282 5111, Rotterdam, Westewagenstraat 21 Voor een bedrijf in Rotterdam zijn wij op zoek naar een isolatiemedewerker voor het aanleggen van brandwerende isolatie (o.a. leidingen). Er wordt met glaswol gewerkt! In het bezit van een rijbewijs is een vereiste. Een VCA-diploma is gewenst. Interesse? Neem contact op. Informatie bij: Lanneke Zeebregts, telefoon (010) 282 5111, Rotterdam, Westewagenstraat 21. Een bedrijf in Rotterdam zoekt gemotiveerde mensen met een tts-metaaltechniek-diploma voor in de werkplaats. Werkzaamheden: plaatwerk lassen voor geluidsredu- cerende kasten. Voor deze functie is een VCA-diploma zeer gewenst. Interesse? Informatie bij: Lanneke Zeebregts, telefoon (010) 282 5111, Rotterdam, Westewagenstraat 21. Voor verschillende bedrijven uit de omgeving Rotterdam zijn wij op zoek naar allround timmerlieden voor werk zaamheden in de ruwbouw, afbouw en renovatie. Je bent in het bezit van eigen vervoer en handgereedschap. Informatie bij: Wendy Hofman, telefoon (010) 282 51 11, Rotterdam, Westewagenstraat 21 Een bedrijf in Dordrecht is op zoek naar een representatief persoon die zelfstandig kan werken en in het bezit is van een rijbewijs en eigen vervoer. Het betreft hier onderhoudswerkzaamheden bij particulieren. Informatie bij: Wendy Hofman, telefoon (010) 282 51 11, Rotterdam, Westewagenstraat 21. is een jong, dynamisch en vernieuwend notariskantoor in Rotterdam-Zuid met zestien enthousiaste medewerkers. Zij zoekt voor de afdeling registergoederen een enthousiaste Functie-eisen: - (enige) notariele ervaring, en dan bij voorkeur ter zake van registergoederen; - ervaring met computers; - MBO-ofMEAO-werk-endenkniveau; - uitstekende communicatieve vaardigheden; - u bent overtuigend, initiatiefrijk, stressbestendig, accuraat en bereid tot het volgen van relevante studies en/of cursussen. Tevens is het kantoor op zoek naar een: Functie-eisen: - u heeft boekhoudkundige kennis (ervaring met het notariaat is een pre); - ervaring met computers; - enige kennis en ervaring met digitaliseringsprocessen; - MBO-ofMEAO-werk-endenkniveau; - ervaring met elektronisch bankieren; - uitstekende communicatieve vaardigheden en in staat mensen tot elkaar te brengen entebinden; - u bent overtuigend, initiatiefrijk, stressbestendig en accuraat. Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze website: www.rwnotaris.nl De gemeenteraadsfractie GroenLinks Rotterdam zoekt een Taken Samen met 2 collega's beleidsondersteuning leveren aan de fractie. De fractie adviseren over de communicatie met de pers. Onderhouden van contac- ten met de pers, de gemeentelijke diensten en GroenLinks. Eisen Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheid, goede contactuele eigenschap- pen, stressbestendig. Opleiding HBO-werk- en denkniveau. Kennis van moderne talen (m.n. Engels). Ervaring op het gebied van voorlichting en media. Affiniteit met de politiek en het gedachte- goed van GroenLinks. Salaris: schaal 7.2 1724 bruto per maand bij 38 uur). Inlichtingen: Bea Kruse (010-4675913) of Elbert Kelholt (010-2654406). Gehandicapten, migranten en vrouwen worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren. Stuur voor 21 September uw brief naar: Fractie GroenLinks, Soilicitatiecommissie, kamer 18, Coolsingel 40,3011 AD Rotterdam. Wat voor baan je ook zoekt; je vindt hem tijdens de Wervelende Werk Week van 9 tot en met 14 September. Dus ook op zaterdag ben je, van 10 tot 16 uur, van harte welkom op al onze vestigingen. Voor een groot beveiligingsbedrijf zijn wij zijn op zoek naar mensen die willen werken in de beveiliging. Bij voorkeur zoeken wij mensen met het diploma Algemeen Beveiligings Medewerker (ABM) maar ook mensen zonder diploma kunnen reageren. Het is wel belangrijk dat je in het bezit bent van eigen vervoer. Spreek je Nederlands, ben je flexibel en bereid te werken in ploegendiensten, reageer dan snel. Informatie bij Irma de kwaadsteniet, tel. (010) 402 05 85, Rotterdam, Stadhuisplein 39. "Bankier wordt commerciele specialist". Dit is de toekomst van het bankbedrijf. Voor commerciele mbo-ers en hbo-ers die interesse hebben in de financiele dienstverlening hebben wij op dit moment een ruime keus aan uitdagende functies. Ben jij commercieel aangelegd, heb je een afgeronde mbo- of hbo-opleiding en/of relevante werkervaring? Wil jij graag klanten adviseren over particuliere of zakelijke bank- en verzekeringsproducten en -diensten? Neem dan contact met ons deze boeiende, commerciele functie in het bankwezen te bespreken. Informatie bij Miriam Staffhorst, tel. (010)433 58 90, Rotterdam, Coolsingel 207. Slagvaardige uitvoeringsinstantie is op zoek naar gediplo- meerde juristen en juridisch medewerkers (starters en ervaren). Afgeronde opleiding wo-Recht of hbo-MER en 5JD met sterke juridische affiniteit. Kennis van SV-wetgeving is een pre. Detacheringscontract met uitzicht op vast dienst- verband. Informatie bij Laura Comminencia, tel. (010) 402 05 95, Rotterdam, Stadhuisplein 38. Reactie: U kunt uw brief met c.v. per post of per e-mail zenden aan: van Ravesteyn van der Wee notariskantoor Postbus 5292, 3008 AG Rotterdam notaris@rw.notaris.nl Voor een internationaal opererend concern in Rotterdam zoeken wij operators. Je bent verantwoordelijk voor het maken van margarine-, halvarine-, bak- en braadproducten met daarbij behorende werkzaamheden zoals het bedienen van apparatuur, het uitvoeren van kwaliteitscontroles alsmede het verwerken van gegevens. De operator verricht zelf reparataties aan de machines. Randstad zoekt verbete- ringsgerichte, enthousiaste kandidaten op Its/mts-niveau. Ervaring in soortgelijke functies is gewenst. De kandidaat- operator kenmerkt zichzelf door een flexibele werkhouding. Informatie bij Odette Blok, tel. (010) 204 23 36, Schiedam, Stadserf 46-48. Van Zwanenburg is de full-serviceleverancier voor de grootkeuken. Tevens hebben wij een volledig non-food goederen- en dienstenpakket ten behoeve van cateraars, bedrijfsrestaurants, zorg- en verpleeginstellingen, horeca en weder- verkopers. Totaal werken bij Van Zwanenburg bedrijven ongeveer 50 mensen. Welke LOCATIE ZUIDER: Groeoe Hilledijk 315 3075 EA Rotterdam tel. 010-290 30 00 tocAtit Clara: Olympiaweg 350 3078 HT Rotterdam tel. 010-29119 11 Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is op 1 januari 2000 ontstaan door een fusie van het St. Clara Ziekenhuis en het Zuiderziekenhuis. Door bundeling van krachten ontstaan nieuwe mogelijkheden en door intensieve samenwerking met andere zorginstellingen en hulpverieners wil Medisch Centrum Rijnmond-Zuid de zorgverlening in de regio verder optimaliseren. Het ziekenhuis heeft vrijwel elk medisch specialisme in huis, indusief de topklinische functies hartchirurgie, dialyse en brandwondenzorg. Medisch Centrum Rijnmond-Zuid is een gezonde ambitieuze organisatie met tal van opleidingsmogelijkheden, goede regelingen voor kinderopvang en een gedegen arbo- beleid. Bij het MCRZ staat de mens centraai: zowel de patient als de medewerker. Voor de afdeling Longziekten (op locatie Clara) zijn wij op zoek naar ALGEMENE INFORMATIE De totale zorgeenheid heeft de beschikking over 30 bedden. Voor deze zorgeenheid zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's. FUNCTIE-EISEN U heeft, naast het diploma hbo-V dan wel mbo-V bij voorkeur enige ervaring. ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris bedraagt maximaal 2.410,- bruto per maand (fg 45). gebaseerd op 36 uur per week. De inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO-ziekenhuizen. INFORMATIE Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer J. Hardus of mevrouw A. van den berg, bereikbaar via afdeling A2, telefoonnummer 010-29113 64/ 29113 65 of 29117 70. Meer informatie over ons ziekenhuis kunt u vinden op: www.mcrz.nl. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 2002-137C, binnen 14 dagen richten aan: Medisch Centrum Rijnmond-Zuid, locatie Clara, Cluster personeeiszaken Ter attentie van mevrouw J.M. Cifrek, secretaresse Postbus 9119,3007 AC Rotterdam E-mail: cifrekj@mcrz.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 19