imniii 7 r iNmi I I Medewerker Technische Dienst (m/v) Bakker Operator M/V Aurls% th:t 01/3004 IS JOUW FUNCTIE OVER DE DATUM...? DOMINO SERVICETECHNICI SERVICETECHNICUS regio Rotterdam Wij bieden: De bakker operator die wij zoeken: If m Wij bieden: Voor meer informatie of uw sollicitatie kunt u contact op nemen met: EAiL Firtanciele Administrate Administratief medewerker v/m Week 39 TOTAAL-TX06 Domino Amjet B.V. is een dochteronder- neming van Domino Printing Sciences pic, een in londen aan de beurs genoteerde onderneming met het hoofdkantoor in Cambridge. Domino is gespecialiseerd in de levering van geavanceerde codeer- systemen. Wereldwijd zijn meer dan 100.000 Domino inkjet- en lasercodeer- systemen geinstalleerd die miljarden producten dagelijks van informatie voorzien zoals houdbaarheidsdata, traceerbaarheidscodes en barcodes. De voedingsmiddelenindustrie en de grafische industrie zijn belangrijke markten voor Domino. Een actief kwaliteitsbeleid waarbij onze kianten centraal staan, draagt in hoge mate bij aan het succes van ons bedrijf. In Nederland zijn 45 mensen werkzaam. Solliciteer dan, want wij zijn op zoek naar een collega voor de functie van Je krijgt een uitgebreide inwerkperiode en een gedegen interne opleiding.Je gaat Domino codeerapparatuur onderhouden en indien nodig reparercn. Onze servicegroep is een jong team dat regionaal binnen Nederland werkt. \K Wat kun je van ons verwachten: Een interne opleiding, begeleiding en aanvullende studiemogelijkheden Een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Carrieremogelijkheden (ook internationaal) Representatieve a.ifto van de zaak, ook voor prive-gfebruik Een plaats in een ondernemend team bij een succesvol bedrijf Wat verwachten wij van onze nieuwe collega: Een collegiale instelling en geen 9-5 mentaliteit Je woont in de regio Rotterdam Je leeftijd ligt tussen de 20 en 35 jaar MTS-E opleiding met enige praktijk ervaring Affinitcit met mechanisch onderhoud en industriele automatisering Je kunt omgaan met computers en bent bereid om cursussen te volgen Mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taal Denk je dat jij past bij deze baan? Solliciteer dan.Wil je meer informatie, neem contact op met de heer J. Reekers, Manager Technical Services, tel. 030 63 63 333 of kijk op onze website www.domino.nl.Je sollicitatie kun je binnen twee weken sturen aan de heer Reekers op onderstaand adres. E-mailen kan ook: sollicitatie@domino.nl Domino Amjet B.V. Postbus 269 3990 GB Houten Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Sytec B.V. is een NCP erkend en ISO 9001 gecertificeerd bureau. Wij zijn actief in ontwerp, verkoop, begeleiding en inspectie van brandmeld-, gasdetectie-, ontruimingsalarm- en blussystemen t.b.v. grotere en middelgrote projecten. Wegens de aanboudende groei van onze activiteiten, zoeken wij op korte termijn voor in bedrijf stellen, inspectie en onderhoud van onze systemen Wij vragen: MBO-E of gelijkwaardig werk-/denkniveau in bezit van rijbewijs B affiniteit met elektronica een klantgerichte, accurate en fiexibele instelling een bijzonder uitdagende, zelfstandige en veelzijdige functie, goede begeleiding en opleiding volgens ons scholingsplan, bij gebleken geschiktheid een auto van de zaak, uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden, goede doorgroeimogelijkheden in een jong en dynamisch team. Ben je toe aan een (nieuwe) uitdaging, stuur je reactie metc.v. naar: Sytec B.V., Postbus 9153,3007 AD Rotterdam (geen acquisitie gewenst) KVV u 30 jaar in de zeevaart gaat je niet in de koude kleren zitten. Maanden onderweg, in elke stad een ander schatje en af en toe een paar weken thuis. Nu is hij 83. Zijn z'n botten versleten en zijn spieren stijf. Maar soms voelt hij zich weer helemaal de ouwe. Als in de huiskamer een film wordt gedraaid over de Marine. Of als hij de dia's laat zien die zijn gemaakt van zijn fotoalbum. Dan ziet hij zichzelf weer op de brug staan. En zien wij hoe goed individuele ouderenzorg in de praktijk werkt. KW is een overkoepelend orgaan van katholieke verplegings- en verzorgings- instellingen irr Rotterdam. Ons uitgangspunt is dat ieders achtergrond, persoonlijkheid en levensritme zoveel mogelijk de ruimte moet krijgen. Als het gaat om de bewoners en om onze medewerkers. Daarom geeft KW je als team en als individuele verzorger, teamleider of therapeut de vrijheid en de mogelijkheden om onze visie op zorg op jouw manier in te vullen. Zelfs als dat betekent dat je een dagje met een oud-zeeman wilt aanmonsteren op een echte oceaanstomer. Spreekt die visie je aan, dan word jij misschien onze nieuwe collega. In de diverse huizen van KW zijn regelmatig zeer interessante vacatures op niveau. Zo ligt er in de KW-regio Oost een uitdaging voor een sectorhoofd extramurale zorg en is de regio Zuid-West op zoek naar een zorgmanager, specifiek voor het verzorgingshuis Simeon en Anna. In de regio Noord-West kunt u afdelingshoofd op een .woonafdeling worden, terwijl de regio Centrum zich graag versterkt met een senior zorgteammanager. Is zorgen je tweede natuur en wil je een functie waarin je kunt groeien en doorgroeien? Dan is werken bij KW wellicht iets voor jou. Voor meer informatie kun je terecht bij Wilma Hendriks, (010) 479 86 16, wihend@kvv.nl. Direct solliciteren kan ook. Stuur dan een brief naar: KW, t.a.v. Wilma Hendriks, Groene Tuin 13078 KA Rotterdam. KW bestaat uit: Antonius Binnenweg, Antonius IJsselmonde, Dorpsveld, Dijkveld, Joachim en Anna, Liduina, Maasveld, Nijeveld, Simeon en Anna, Stadzicht. KVV. RUIMTE VOOR JOUW KIJK OP ZORG Chefaro International b.v. in Rotterdam onderdeel van de Omega Pharma groep - ontwikkelt, produceert en verkoopt receptvrije geneesmiddelen, vita- minen en diagnostica voor thuisgebruik. Bekende merknamen in Nederland zijn Tantum, Davitamon, Azaron, Predictor, Prevolin en Ymea. Voor onze productieafdeling zoeken wij een De productieorganisatie heeft ca. 6o medewerkers, de TD organisatie kent een bezetting van 9 personen. Je functie De productieapparatuur bestaat uit diverse onieke machines. Naast het uitvoeren van onderhoud en omstellen van lijnen worden vrijwel alle ver- beteringen aan de primaire productieapparatuur door de TD uitgevoerd. De productie-afdelingen kenmerken zich door een enorme diversiteit aan apparatuur, waar een echte technicus meer dan voldoende uitdaging in vindt. Vanwege snelheid en kostenbeheersing voert de TD zoveel mogetijk onderhoudswerkzaamheden, ook aan niet primaire productieapparatuur zoals gebouwen, zetf uit. In de TD wordt gestreefd naar optimale serviceverlening voor de kianten. Op de afdeling geldt een rooster waarin op vier dagen negen uur wordt gewerkt; op de vijfde dag is men roostervrij. In een zeer collegiaal team worden de werkzaamheden na een inwerkperiode meestal volkomen zelf- standig uitgevoerd, waarbij uiteraard collega's kunnen worden geraad- pleegd. Je profsel Voor het goed uitoefenen van de functie dien je te beschikken over een afgeronde opleiding op MTS-/WTB-niveau. Je hebt minimaai 5 jaar rete- vante ervaring met verpakkingsmachines en WTB werkzaamheden; je bent een teamspeler, creatief, zelfstandig en ftexibel. Verder vormen ervaring met vaiidatiewerkzaamheden en het oplossen van elektrische besturings- storingen een pre. Ons aanboo Wij bieden je de ruimte om jezetf te bewijzen en verder te ontwikkelen. Daarnaast kun je rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goed salaris, premievrij pensioen en goede onkostenvergoeding. Je reactie Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer G. Braams, Hoofd Technische Dienst, bereikbaar op telefoonnummer 010 - 221 to 03. Sollicitaties kun je richten aan Jill van Casteren, Assistente Human Resources, Chefaro International b.v., Postbus 6014,3002 AA Rotterdam. iSMlWrewHBMg Special Food Improvement fabriceert zeer gespecialiseerd brood en banket. Dit doen wij in een splinternieuwe bakkerij die op dit moment in aanbouw is in Capelle aan de IJssel. Wij leveren onze producten aan supermarktketens in heel Europa. - is iemand die verantwoordelijkheid wil en kan dragen. - werkt het liefst zo zelfstandig mogelijk en wil graag een optimaal product maken. - heeft affiniteit met het procesmatig besturen van de productie. - ziet het als een uitdaging om de verdere groei van ons bedrijf te helpen realiseren. - middelbare opleiding in de bakkersbranche is een pr6. - beschikken over leidinggevende capaciteiten. - scholing gedurende de inwerkperiode. - een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden, alsmede gunstige werktijden Special Food Improvement, t.a.v. Dhr. C. Versluis p/a Verl. Marnixstraat 18-B, 2406 VV Alphen a/d Rijn Telefoon: 06-538 538 55 E-mail: corne_versluis@zonnet.nl Konink I Ijke A u rIs Groep A u d i 1I e v e Communlcatleve Expertise De Financiele Administratie stelt onder meer begrotingen op en bewaakt de hieraan gekoppelde budgetten. Verder verzorgt zij subsidieaanvragen, iriformeert het management en stelt de jaarrekeningen op. De afdeling bestaat uit een klein team van medewerkers en heeft ondelinge samenwerking, inspiratie en motivatie hoog in het vaandel. De Koninklijke Auris Groep zoekt op korte termijn een (volledige functie) Wij bieden: een prettige kleinschalige werkomgeving een kantoorlocatie die gemakkelijk te bereiken is per openbaar vervoer een klein team van enthousiaste medewerkers goede salariering, afhankelijk van opleiding en ervaring Wij vragen: Een enthousiaste collega die in tearnverband kan werken en die in staat is om kas-, bank- en giromutaties te coderen en te boeken de crediteurenadministratie en de facturatie te verzorgen de debiteuren te bewaken en minimaai I jaar relevante werkervaring heeft ieen[ met de heer G. Looren Bij voorkeur vragen wij iemand die de MEAO-opleiding hi opleiding heeft op MBO-niveau. Werkervaring op financi Informatie: Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opm de Jong, telefoonnummer (010) 413 22 80. Solliciteren: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen tien dagen na het sturen aan de heer G. Looren de Jong, Ammanplein 6, 3031 BA Rotterdam. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs en zorg aan mensen met een auditieve en/of communicatieve beperking om hen een voiwaardige plaats in de samenleving te geven. De Koninklijke Auris Groep is onstaan uit een fusie tussen de Koninklijke Ammanstichting, ACC Midden-Nederland en De Kring.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 20