Met eeri knipoog naar de catwalk Haarmode voor diva's cowgirls Met Guess helemaal bij de tijd Oog- en huidstrelende ondermode 010-4004267 3 DAA6SE ARRANGEME Koester het licht in uw huis Modeshows op Femina Bel 0909-4400444 PANTAam. REIZENT Eenfeestelijk dagje uit vol verrassingen Nieuwe Samsung monitorenvoor veeleisende gebruikers Maak kans op een van de 9 schitterende Guess Chrono's t.w.v. 239,95 Het is elke week prijs bij Maasstad weekbladen! Transavia beloont bezoekers Ski Happy Inn met tickets VOOR 99 P-P-* KEUZE UIT 16 FANTASTISCHE gezondheid reizen gastronomie trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid Wanneer de zomer ten einde loopt, stroomt de heldere hertstlucht binnen, worden de bomen goudgekleui d en de da gen steeds kortet. Kortere da gen betekent ook dat het tijd wordt voor meer binnenactivi- teiten. Om de terugkeer naar het binneleven deze herfst zo aangenaam mogelijk te iaten verlopen, kunt u een steer van warmte, comfort, rust en ont spanning c.reeren. Door in uw huis gebruik te maken van de juisteverlichtingkuntudezeer Staring aanzienlfjk verbeteren en een steer crefiren die perfect past bij alle activiteiten. Jewel ^Xrend tt* en geef antwoord op de volgendevraag welke steen zit er om de kast van de Guess Chrono horloges? A) Zirkonia B) Diamant 0 Svarovski D) Robijn Maak tevens de volgende slagzin af: Ik wil een Guess Chrono horloge winnen omdat... Spreekuw antwoord in en maak kans op deze schitterende prijs! Alser op elk van de beursdagen een stewardess van Transavia in vol ornaat van de grote piste naar beneden komt, dan ge beurt er wat. De luchtvaartmaatsthappij geeft namefijk elke dag tickets weg voor een van haar winter- sportbestemmingen Chambe ry, Geneve, Innsbruck of Salz burg. Op weik entreebewijs voor Ski Happy Inn de prijs is gevuiien, vertelt de skiende stewardess aan de voet van de piste. Ski Happy Inn wordt gehouden van 17 tot en met 2o oktober in Ahoy "Expo Centrum Rotter dam'. IN NEDERLAND, BELGIE, LUXEMBURG OF DUITSLAND Wilt u er nog even tussenuit in de maanden oktober, november of decembe Dan is dit uw kans. In een speciale krant, die wij ontwikkelden in samenwerking met Holland International en Arke, staan verrassend leuke en zeer aantrekkelijk geprijsde arrangementen met vertrek tot 15 decern- ber 2002. Als u wilt bijtanken in een comfortabel hotel in Nederland, Belgii, Luxemburg of Duitsland; Panta Reizen biedt u aife mogelijkheden! Kortom, voor ieder wat wils voor een fantastische prijs! Voor meer informatie: Kom naar Panta Reizen. Bierens de Haanweg 22-32 Rotterdam Lombardljen Tel.010 492 5 492 Winter; 17 t/m 20 okt. Designtalent Marc Lange bouwt al jarenmetsuccesaaneenuitstekende reputatie als ontwerper van eigen- tijdse sieraden. Steeds opnieuw ver- rast hij met creaties die naadloos aansluiten bij de allerlaatste cat- walktrends. Dit najaar is het niet an- ders: terwijl de mode kleding voor- schrijft in een stoere snit, komt Lan ge met een reeks sieraden die daar schitterend bij past. In de nieuwe collectieeisteen'spanningsring' meteen de aandacht op. Deze robuuste ring van titanium ontleent zijn naam aan de bij- zondere plaatsing van de bruine diamant: die wordt ogenschijnlijk nonchalant vastgeklemd in een opening in de ring. Doordat de edel- steen is gekanteld, krijgt het ontwerp een spannende dy- namiek. Willekeurig geplaats- te geelgouden stippen en twee dieppaarse randen zorgen voor de finishing touch. cen van Marc Lance De haarmode voor deze winter biedt accesoires met alure. Voor de ver- schillende stijlen zijn steeds mooie materialen met een passend karak- ter gebruikt; van romantisch tot heel stoer. Ruches, kant en rozen voor di va's bijvoorbeeld. Veren, kralen en bedels voor een chi- gue westernlook. En speciaal voor jonge meiden jeans met internationale invloeden. Hippe meiden dragen trendy haar mode en Tina Happy Hair weet daar goed raad mee. Dit najaar zijn er acht leuke accesoi res in het thema 'jeans' te vinden. Ze varieren van clicclacjes en klem- metjesto haarbandjesen hebben in vloeden van over de hele wereld. Guess horloges zijn trendsettend en razend populair! Er bestaan veel verschillende modellen en stijlen, voor elke gelegenheid en voor ie- dereen wat wils. Een van de vrolijk- ste modellen zijn de Guess Chrono's: deze werkelijk schitterende horlo ges met chronograaf zijn verkrijg- baar in de meest trendy kleuren! De svarovski stenen om de kast van de horloges zorgen voor fun £n gla mour. Terwijl de handige stopwatch ervoor zorgt dat je altijd op tijd bent. Bovendien kun je met deze horloges altijd en overal een duik nemen, want ze zijn ook nog eens waterdicht. Dit model - en nog vele andere schitterende horloges en sie raden - zijn verkrijgbaar bij Jewel Trend, Centrumpassage 83 te Capel- le aan den IJssel en Ridderhof 91 te Ridderkerk. Van 4 tot en met 13 oktober is het feest in Ahoy' Expo Center Rotter dam. Want dan wordt voor de 55-ste keerdebeursFeminagehouden.Een lustrum dat wordt gevierd met vijf bruisende themafestivals waarvan de bezoeker en nieuwsgierige con- sument volop kan genieten. Dit be- gint al direct bij aankomst. Bij de en tree wordt de bezoeker op een unie- ke wijze op de hoogte gebracht van de activiteiten die zich die dag zullen afspelen. Vriendelijke hostesses he- ten de aanwezigen welkom en hou- den iederen op de hoogte van de ac- ties van die dag. Femina van 4 tot en met 13 oktober in Ahoy. ihow! Betaalbare mode, sportief en ge- kleed voor ieder kleedmoment, wor den u getoond tijdens de mode- shows van Kennedy op de Femina van 4 tot en met 13 oktober. De modeshows vinden vijf keer per dag plaatsop hetvernieuwde mode- plein van de Femina. Wederom heeft Kennedy weerspec- taculaire aanbiedingen die zowel op de Femina als in de filialen van Ken nedy verkregen kunnen worden. Een uiterst smaile rand en een verrassende vormgeving ken merken de nieuwe SlimLine- N-serie monitoren met hoog- presterende TFT-schermen. Een lust voor het verwende oog. De TFT-LCD monitoren koppe- len professionele kwaliteit, hoogwaardige eigenschappen aanbetaalbaarheid. Dit maakt deze monitoren ui termate geschikt voor veelei sende gebruikers €0,70 p/m Ondermode die oog- en huidstrelend is. Mooi en comfortabel. Met magische accenten. Of in de meest casual look. Dat is de nieuwste trend in ondermode. Fabrikant Schiesserbiedtdroomtrendsenbodybasics.Jelookbegintbij je bodyfashion. En daarom biedt Schiesser ook voor deze herfst een actuele en onweerstaanbare collectie. Voor elke stemming. Voor elke gelegenheid. Casual, nonchalant, sportief, sexy of romantisch. Een superspannend en sprookjesachtig seizoen. Oogstrelende setjes en zachte hemdjes waar je dit najaar in wegdroomt. Elfjes, feeen, of de allerliefste rozen. Lekkere geheimzinnige prints, dessingsen kantmotieven. Ze strelen de huid en geven je dat magische gevoel. Op het hoogtepunt van de Vintagetrend alles lekker verkleurd en verwassen) pak je nog even goed uit met puur nostalgische ondermode. Kies voor lichtblauwe of lila creaties. Wat je ook doet, combineer en varieer. En laatde rest aan deverbeelding over. Ook in sportief-klassiek rood-blauw begin je met pit aan de dag: zelfverzekerde classics. Wi I jegewoon casual de dag plukken, dan zijn er ontelbare basics in het witste wit en het mooiste zwart. En verder zijn er veel verborgen verleiders die verpletterend kunnen werkenaantrekkelijk en sexy. Knuffelcomfortabel, zelfs in spannende sltuaties. Kljk voor de actievoorwaarden op de Podiumpaginaindezekrant. OezeOigbeitl, morprel wmterse mkantie- sferen, informtie over wintersport en alle bekende bestemmingen, dat alles eti nog Happy tin, de enlge wintervakantiebeurs ran heal Nederland. do-vrij l2:00-22Muur. ra-ro 1000-18:00 mtr. Bezoek erne website: www.skihappfinn.nl De va reserveringskosten Ahoy' Expo Center Rotterdam Merken Zoals: ■another woman Dordrecht: Voorstraat 337-339, (078) 6310888 Rotterdam: Plein 1953 Nr. 9-10, (010) 4804087

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 17