Vernieuwd winkelcentrum Zuidplein opent de deuren Feest na verbouwing van winkelcentrum Zuidplein Wat een f Verrassend...Q&k Woensdag 16 oktober 2002 Jeans jack. T-shirt met veterdetails. Jasje, 100% katoen Vest met afneem- bare kraag. Kreukblouse, diverse designs. Tweed broek. Blouse. Denim broek. 100% katoen. 92-122. Denim broek. geleden werd begonnen, is zo goed als voltooid. De 'metamor- fose' van het centrale plein was de laatste grote klus. En het resul- taat daarvan zal menig bezoeker niet zijn ontgaan: alle oude kios- ken zijn vervangen door twee moderne, eivormige kiosken waardoor het plein een geheel nieuw uiterlijk heeft gekregen. Bovendien is het plein nu rustiger en overzichtelijker. Door het vele gebruik van lichte kleuren, licht en transparantie heeft het winkel centrum een frisse, moderne en ruimtelijke uitstraling gekregen. Daamaast is er tijdens de renova- tie veel aandacht geschonken aan het veiligheidsaspect in Zuid plein. Videocamera's bewaken het gehele winkelcentrum. De ROTTERDAM - Winkelcen trum Zuidplein heeft het afge- lopen jaar een metamorfose on- dergaan. Na een verbouwing van drie jaar is het eind in zicht. Door de renovatie is er behoor- lijk wat veranderd in en rond- om het winkelcentrum. Onder een dak bevinden zich grote warenhuizen, zoals HEMA, C &A en V&D en unieke zelfstan- dige ondernemingen. In combi- natie met de goede beveiliging, vernieuwing en bereikbaarheid van het winkelcentrum maken de winkels een bezoekje aan het overdekte Zuidplein zeker waard. beelden staan onder continu su- pervisie in de monitorkamer van het centrale plein. Bovendien houdt een speciaal Zuidpleinteam van politiemensen en beveili- gingsbeambten het winkelcen trum nauwlettend in de gaten. Daardoor is het mogelijk om di rect in te grijpen, mocht dit moge lijk zijn. Het beveiligingsbeleid is nodig, omdat het Zuidpleingebied druk wordt bezocht. Vooral het ver- voersknooppunt zorgt voor veel passanten. De hoofdentree van het winkelcentrum ligt naast het metrostation van Zuidplein, met daaronder het busstation. Het voordeel daarvan is dat het reizen naar Zuidplein probleemloos ver- loopt. Ook voor automobilisten is de toegankelijkheid geen punt. De zojuist gerenoveerde parkeer- garage bevindt zich onder het winkelcentrum en daar is genoeg parkeergelegenheid. Het handige van deze parkeergarage is dat je zo het winkelcentrum in kunt lo- pen, zonder dat je door de regen moet. De een komt zo nu en dan naar het winkelcentrum Zuidplein om eens flink te shoppen voor kle- ding, terwijl de ander er zijn da- gelijkse boodschappen doet. Be- halve naast een groot aantal ver- schillende winkels, heeft winkel centrum Zuidplein veel te bieden op het gebied van eten en drin- ken. Van restaurant tot lunch room en van brasserie tot bijzon- dere bakker. In het winkelcen trum is een grote keus tussen een snelle hapje als croissants, koffte met gebak, reuzenpannenkoeken, kaasstengels, vruchtenvlaai of friet tot zelfs een avondje dineren. Wanneer er bijvoorbeeld concer- ten in Ahoy' zijn, blijven restau rants en andere eet- en drinkgele- genheden tot de aanvang van de voorstelling open. Steeds meer horecaondememers van het win kelcentrum spelen in op de eve- nementen random het Zuidplein. Handig wanneer je nog even rus- tig wilt eten of drinken voordat je naar een evenement gaat. Voor een goed beeld van wat er alle- maal in het winkelcentrum te ver- krijgen is of het laatste nieuws random het Zuidplein, is er een speciale website: www.zuidplein- .nu. De renovatie van winkelcentrum Zuidplein, waarmee zo'n drie jaar Bijpassende broek. ROTTERDAM - Het winkelcen trum Zuidplein is zo goed als af. Na een verbouwing van drie jaar is het eind in zicht. Winkelcen trum Zuidplein viert van 17 tot en met 26 oktober een groot feest. Het is dan herfstvakantie en het klimaat in Nederland maakt het ouders niet makkelijk om een leuk uitstapje te verzin- nen voor de kinderen. Daarom is het zeker een idee om langs te komen in het Zuidplein. Het winkelcentrum is geheel over- dekt, dus ook tijdens een najaars- storm is het er goed te vertoeven. Bekende nationale artiesten ver- maken tijdens deze week het win- kelend publiek. Zo zijn er vooral voor de kinderen veel activiteiten te beleven. Televisiesterren Irene Moors en Carlo Boshart zijn op dinsdag 22 oktober aanwezig van 11.30 uur tot 12.30 uur met hun Rember Telekids-show. Daarna worden kinderen van 14.00 tot 15.00 uur door Clown Selma vermaakt. Om ervoor te zorgen dat ook de allerkleinsten van de voorstelling kunnen genie- ten, worden er stoeltjes langs het podium geplaatst. Op woendag 23 oktober zijn er twee wervelende shows van de bekende goochelaar Hans Kazan, met begeleiding van drie assistenten. De voorstellingen beginnen om 13.30 uur en 15.00 uur en duren vijftig minuten. Ook bij deze op- tredens kunnen kinderen optimaal genieten dankzij de kinderstoeltjes langs het podium. Op donderdag 24 oktober vindt er iets bijzonders plaats in Zuidplein. Nog een keer een uniek optreden van De Film Van Ome Willem door Edwin Rut- ten. Er zijn twee shows van ieder een half uur die beginnen om 13.30 uur en 15.00 uur. Op deze dagen lopen er ook verschillende kinderfiguren rand die snoepgoed uitdelen aan de kinderen. Ouders en andere volwassenen hoeven niet bang te zijn dat er voor hen niets te beleven valt tijdens de ze feestweek. Zaterdag 19 oktober zorgen de looporkesten De Vivo's, De Twips en De Orkestbak vanaf 12.00 uur tot 16.00 uur voor een gezellige sfeer in het winkelcen trum. Even helemaal tot rust ko men, kan op maandag 21 en vrij- dag 25 oktober. Op deze dagen wordt er een optreden verzorgd door een pianist aan een vleugel. Vanaf 12.00 uur tot 16.00 uur is hij te beluisteren. Naast optredens worden passanten het winkelcentrum ingelokt met grote prijzen die hen ten deel kun nen vallen. Bij besteding van 5 bij deelnemende winkeliers krijgt de consument een kanskaart waar mee een computer of een reis te verdienen is. De winnaars van de loterij worden zaterdag 26 oktober om 10.30 uur bekend gemaakt op het centrale plein in het winkelcen trum. Verder zijn dagelijks toe- gangsbewijzen voor Disneyland Resort Parijs en de Efteling te win- nen. Om 16.00 uur vindt er de da- gelijkse trekking plaats bij de in- formatiebalie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 26