MAAK DIT WEEKEND KENNIS MET NIEUWE WOONMOGELIJKHEDEN IN DE WIJK MEERPOLDER, BERKEL EN RODENRIJS Meerpolder zaterdag 9 en zondag 10 november van 11.00 tot 15.00 uur If Meerpolder: meer groen, meer water, meer ruimte. Gun uzelf de luxe van een extra groot en variabel in te delen herenhuis met tuin aan het water. Een ruim huis met 2 overdekte parkeerplaatsen en een groot dakterras. Dat is comfortabel wonen. Welkom in ons verkoopcentrum Op zoek naar een nieuwe woning in een aantrekkelijke, landelijke omgeving? Reserveer dan dit weekend een uurtje om ons open huis te bezoeken en de vele mogelijkheden in de fraaie nieuwe wijk Meerpolder te ontdekken. Zaterdag en zondag presenteren wij niet alleen een actueel overzicht van de woningen die momenteel in verkoop zijn, maar ook het begin van een nieuwe fase met aantrekkelijkgeprijsde eengezinswoningen. x Dlt weekend start Blauwhoed Eurowoningen met de verkoop van twee nieuwe typen eengezins woningen in het westelijke deel van Meerpolder. De woningen zijn ruim en praktisch ingedeeld met twee woonlagen en hebben een achtertuin met aparte berging. 48 eengezinswoningen type Oostvoorne. Rustig wonen nabij groen en water. De voorzijde van de Oostvoorne woningen ligt aan een sfeervol autovrij binnen- gebied. Indeling: op de begane grond heeft u een woonkamer, eetkamer/keuken, berging/wasruimte en toilet. De eerste verdieping bevat een overloop, drie slaapkamers, badkamer en cv-ruimte. Prijzen vanaf 165.000,- vrij op naam in tegenstellingtot andere nieuw- bouwwijken heeft u blj Meerpolder een gezellig en van alle gemakken voorzien dorp naast de deur. Dat is niet alleen handig met boodschappen doen maar ook voor schoolgaande kinderen, liefhebbers van sport en atlertei andere zaken. in de wijk Meerpolder speten ruimte, water en groen de hoofdrol. U voelt zich hier meteen thuis. Er komen talvan soorten woningen met een eigentijdse architectuur en een hoogwaardige woon- kwaliteit. Bovendien liggen Rotterdam, Zoetermeer, Delft en Rotterdam vlakbij. Luxe herenhuizen met woon/eetgedeelte van bijna 70 m2! Deze tweelaagse herenhuizen - waaronder 15 hoekwoningen - bieden u een zee van ruimte. De woningen zijn maar liefst 7,85 m. breed en 15,7 m. diep. Bovendien kunt u door de diverse variatiemogelijkheden uw huis op uw persoonlijke wensen afstemmen. Aan de voorzijde is een hoge of lage carport en zijn de toegangsdeuren naar de ruime berging en de entreehal. Deze heeft een vide naar de verdieping. Via twee deuren komt u in de royale woon/eetkamer met open keuken. De woonkamer ligt iets lager en heeft twee openslaande deuren naar de zonnige achtertuin aan het water, met tuinkast. Op de verdieping zijn 3 of 4 slaapkamers van 11 tot 20 m2, een complete badkamer, apart 2e toilet en een was/berg/cv-ruimte. Prijzen herenhuizen aan het water vanaf 355.000,- vrij op naam extw ^gelijkheden. ipvierdeslaapkamer extra grote sloop/ studeerkamer ^terras s If Tussenwoningen met groot zonneterras en twee auto's overdekt parkeren Aan de achterzijde is een overdekte, afsluitbare stallingruimte voor twee auto's en een entree met toegang tot de berging/wasruimte, de gang en het toilet. De entree aan de voorzijde komt uit in de eetkeuken (circa 26 m2), die een erker heeft en een vide naar de woonkamer op de eerste verdieping (ca. 32 m2). Deze heeft openslaande deuren naar het dakterras (ca. 33 m2). Verder is hier een berging/cv-ruimte. Op de tweede verdieping heeft u drie slaapkamers, van ca. 6,9 m2 tot 11,7 m2, en de badkamer met ligbad en tweede toilet. Als optie kunt u kiezen voor twee ruimere slaapkamers. Hoekwoningen met ruime werkkamer en extra dakterras Deze woningen zijn iets anders ingedeeld en hebben een werkkamer van ca. 13,7 m2. De woonkamer op de eerste verdieping heeft twee dakterrassen. keuzeuitverschil- KlENDETYPENEN3°F« SLAAPKAMErS[ 24 eengezinswoningen type Grevelingen. Mooi wonen met een ruime, zonnige tuin. Deze woningen zijn ook tweelaags maar groter en anders ingedeeld. Indeling: op de begane grond beschikt u over een woonkamer aan de achtertuin, hal, eetkamer, keuken, toilet en wasruimte. De eerste verdieping bevat een overloop, drie slaapkamers, badkamer en cv-ruimte. Prijzen vanaf 190.000,- vrij op naam Voor wie is dit aanbod bestemd? De inschrijving sluit zaterdag 16 november om 15.00 uur. Lotingprocedure Prijzen vanaf 268.500,- vrij op naam pa Sill Wij informeren u zaterdag en zondag graag over de woningen die momenteel in verkoop zijn. Maar ook over de uitstekende hypotheekmogelijk- heden met lage rente. Het Blauwhoed Eurowoningen verkoopcentrum ligt aan de Klapwijkseweg blj de bouwlocatie in Berkel en Rodenrijs en is elke week van maandag t/m zaterdag open tussen 11.00 en 15.00 uur. Telefoon: 010 519 12 22 Inllchtingen en verkoop: BLAUWHOED EUROWONINGEN www.eurowoningen.nl Opdrachtgever: Staatblauw Berkel Grond CV S v* H j* In principe kan iedereen reageren op dit aanbod. Voor de nu in aanbod zijnde woningen zijn geen selectiecriteria van toepassing. Als u interesse heeft voor deze woningen dan kunt u vanaf zaterdag 9 november de verkoopdocumentatie, het inschrijfformulier en de inschrijfvoorwaarden ophalen in het verkoopcentrum van Blauwhoed Eurowoningen aan de Klapwijkseweg in Berkel en Rodenrijs. Indien het aantal inschrijvingen het aanbod van de woningen overtreft, zal de projectnotaris worden gevraagd een loting te organiseren voor de bepaling van de volgorde waarop een reservering op een bouwnummer kan plaatsvinden. poorC V 9* VERKOOPCENTRUM BLAUWHOED EUROWONINGEN Rotlan X

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 24