maassta z mnsdbiwkj Supersimpell i \MGSTtPW» Met zo'n heerlijke ComfortHuys fauteuil zie je het helemaal zitten! ComfortHuys ELuuiyaat^ (Clasair ^tulc It's the most wonderful time oftheyeur! Eiken meubelen in eco kleur Lichtgewichtwatermatras Fraai kleurenpaletsiert nieuwe boxspringcollectie van Apple Uw eigen karpet samenstellen Bank Anne: leerkleur en design trends tips ideeen design doe-het-zelf tuinieren accesoires verlichting Venice vollatex matras volgens het Dunlop systeem vanaf Sinterklaas pakt uit! Polyether SG25, 2 stuks vanaf 79,- Bonellvering, 2 stuks vanaf 99, Pocketvering, 2 stuks vanaf 199,- Tempur matras, 2 stuks vanaf 299,- Mondial boxspringset "pocketvering" 350 veren/m2 Nu compleet vanaf DROOMWERELD Eiken meubelen worden door de meeste Nederlanders ge- waardeerd en gekocht. Donker eiken is minder populair, vandaar dat de meeste fabrikanten eiken meubelen in di verse kleuren leveren. Zo ook Meubelfabriek Bruwa te Waddinxveen. Recent bracht Bruwa een geheel nieuwe meubellijn op de markt. De eco kleur heeft van deze meu- bellijn de meeste aftrek. De nieuwe meubellijn van Bruwa omvat een aantal meubelen, zoals drie- en vierdeurs dres- soirs, twee modellen vitrinekasten, tv meubel, stereo meu- bel, eetkamertafels in drie afmetingen, salontafel, hoekta- fel en twee modellen eetkamerstoelen. Zeer recent heeft Bruwa dit programma uitgebreid met een laag model tv/vi- deo meubel, en vierkante eetkamertafel (120 x 120 cm) en een hoektafel (60 x 60 cm). In de 45 jaar die meubelfabriek Bruwa nu bestaat, heeft het bedrijf al diverse succesvolle programma's in eiken en kersen op de markt gebracht. De vormgeving is te omschrijven als eigentijds en romantisch. Bibi, Baba, Belo 0909 753.3.753 Bibi, Baba, Belo zijn de familienamen die horen bij een nieuw concept zitmeubelen, bestaande uit banken en bijpassen- de fauteuils. De toene- mende vraag naar com fort en veelzijdigheid in gebruik heeft geleid tot de ontwikkeling van een nieuw systeem voor het aanpassen cq. ver- stellen van de rughoog- te van zitmeubelen. Met een lichte armbe- weging maakjevaneen actieve lage bank een uiterst comfortabe! zit- meubel met een luiere hoge rug. Grote verrijd- bare voetenbanken zor- gen ervoor dat er niets te wensen overblijft. Slaapkussen voor kinderen Kinderen die voor het eerst een groot' bed krijgen willen ook me- teen een grotemensen- kussen'. Met het kinder- kussen Silvana Mijn Eer- ste Kussen' komt men aan de wens van het kind tegemoet. Het kin- derkussen heeft een tijk van 700% katoen, wit met gele bies. De vul- ling bestaat uit 200 gram staafjes polyether, afgedekt met een fiber- fill-plaatje (100 gram/ m2). Een speciaal kussen voor het kind betekent onder andere dat het een goede dikte heeft voor een anatomisch correcte slaaphouding. Het kussen is 100% syn- thetisch en is natuurlijk wasbaar in de wasma- chine. Want kinderziek- tes' horen bij het groter groeien. Desnoods kun- nen kinderen dwars door het kussen heen ademen. En dat is wel zo'n gerust gevoel voor de ouders. Originele kapstok De kapstok Spider laat in originaliteit en func- tionaliteit niets te wen- sen over. De kapstok wordt geleverd in een zwart metalen uitvoe- ring en in een hoogte van 100 cm en een breedte van 60 cm. Le- verancier is Keno Pro ducts. Ook levert dit be drijf woonaccessoires zoals metalen klein- meubelen, glas, zink en keramiek. Deproducten zijn trendy en eigentijds met actuele kleurstellin- gen en vormgeving, maar ze bieden ook ruimte voor een klassie- ke e.g. barokke sfeer. Het is gelukt om aan het begrip waterbedden een geheel nieuwe dimensie toe te voegen, namelijk het Baltimore Long Island lichtgewicht watermatras. De basis van dit matras wordt gevormd door een revolutionaire watermatras met en unieke inwendige vorm (ongelijkbenig trapezium). Door deze vorm is het mogelijk om met een beperkte hoeveelheid water, ongeveer 85 liter (een traditioneel waterbed bevat ongeveer 350 liter water per compartiment), een ligcomfort te realiseren dat gelijkwaardig is aan dat van de huidige generatie watermatrassen. De slaper ligt door deze unieke constructie niet op een mat van schuimstof met daaronder het watermatras, zoals bij lichtgewicht matrassen van andere merken wel gebruikelijk is, maar direct op het watermatras zelf waardoor de slaper een onvergelijkbaar comfort wordt geboden. Tevens is bacterie- en schimmelvorming, die door vocht ophoping tussen de watermatras en de schuimstofmat kan ontstaan, uitgesloten. Met andere woorden: maximale hygiene. Het watermatras is verder uitgerust met: een elektrisch verstelbare rugleuning als optie; een 24-volts keramisch verwarmingselement dat zorgt voor een laag energie verbruik en extra veiligheid (slechts 10 euro per jaar aan energiekosten); zachte randen waardoor het in- en uitstapgemak te vergelijken is met conventionele matrassen; een Medicott Nicky onderdeken en de Matcontrol hygienesensor voor optimale bedhygiene en het TNO- productlabel en het Baltimore kwaliteitszegel voor gegarandeerde topkwaliteit met 10 jaargarantie. Het lichtgewicht watermatras is verkrijgbaar als een- of tweepersoons uitvoering en is te plaatsen op alle types vlakke en verstelbare bedbodems. Danish Carpets is gespecialiseerd in custom made getufte karpetten. Het eigen atelier in Denemarken vervaardigt de vloerkleden, volledig naar wens van de afnemer. Beperkingen zijn er nauwelijks: men kan kiezen uit meer dan 100 kleuren, elke maat en vorm is mogelijk en men mag zelf een dessin aandragen. Omdat niet iedereen dat prettig vindt biedt de firma ook een collectie die het de klant makkelijker maakt een richting te bepalen. Studio Linssen heeft hiervoor het concept Essentials Down to Earth ontwikkeld. Dit bestaat uit een aantal kwaliteiten en kleurgroepen, alsstartpunt voor een persoonlijke keuze. Er zijn drie hoogpoolkwaliteiten, een dikke, een dunne en een combinatie dikkere en dunne garens. Verder zijn er twee geweven kwaliteiten: een grof lussenweefsel en een dikke lont. Daarnaast bevatten de zeven kleurthema's een aantal opvallende kleurcombinaties. Het resultaat van het concept biedt eenheid in verscheidenheid. De klant begint met de keuze voor een kwaliteiten kleurgroep. Uit die combinatie verkrijgen velen al een kleed naar wens. Maar een persoonlijkere keuze is mogelijk. Essentials is een basis. De voorbedachte kleurencombinatieszijn heel mooi en verrassend, maar ze zijn een voorbeeld. Vanuit dit startpunt kan men verder verzinnen hoe het karpet er uit moet zien. Karpet Hornelund is samengesteld uitwol en linnen met een poolhoogte van 7 cm. Dit nieuwe karpet is afkomstig uit de collectie Essentials Down to Earth, ontworpen door Paul Linse. Het nieuwe karpet maakt onderdeel uit van zeven nieuwe kleurencombinaties die voor deze collectie zijn ontwikkeld. Naast karpetten op aanvraag biedt Danish Carpets ook een vaste collectie. Een noviteit daarin isde Jan des Bouvrie-collectie. Deze bestaat uit zes dessins, alien 100% wol. De eenvoud van het ontwerp is sterk. Een paarnietalledaagse kleuren, een paar basale vormen. Zo is een rond karpet erg leuk, maar als vorm vaakmoeilijk toepasbaar. Big Dot is vierkant met een grote cirkel erin. Een met twee Twins kan men telkens een nieuw effect bereiken door ze anders tegen elkaar te legen. Zo simpel is het! In een tijd waarin oude normen en waarden steeds meer hersteld worden, onderstreept Grand Meubel Nederland dit gevoel met de introductie van Anne'. Het ongeevenaar- de zitcomfort en de bijna sensuele combinatie van leer, kleur en modellering vinden hun oorsprong in onze nieu we bewustwording van en in ons leven. Anne nodigt uit om in te gaan zitten, om weg te mijmeren, totaal te ont- spannen en omarmt de gebruiker met een gevoel van luxe. Apple International presen- teert twee noviteiten: een boxspringcombinatie en het bed Cumberland. De nieuwe boxspringcombina tie (matras en bedbodem) is een onderdeel van Be droom For Living program ma. Opvallend bij de nieu we boxspringcollectie zijn de fraaie stoffen die een opvallend kleurenpalet bie den. Deze stoffen zijn sa mengesteld en geselecteerd door Cinderella. Het bed Cumberland is een bedset in de populaire prijsklasse. Apple International is een veelomvattend bedrijf. De eigen productie wordt aan- gevuld met inkoop om een zo compleet mogelijk assor- timent voor de integrale slaapkamerinrichting te bieden. Het assortiment matrassen en bodems en boxsprings wordt voortdu- rend uitgebreid. Het assor timent slaapkamermeubi- lair is hoofdzakelijk modern gestileerd, maar wordt te vens gevarieerd naar uit- eenlopende eigentijdse genres: van het betaalbare design in beuken, kersen en wenge, naar de nostalgi- sche romantiek in smeed- ijzer, de softe boxsprings, het trendy koloniaal in hardhout, rotan en antiek. VAN MUUR TOT KAST... <THE Graag zien wij u binnenkort in onze sfeervolle inspirerende kerstwinkel in het centrum van Rotterdam Verwen uzelf met onze heerlijke fauteuils. Voor u op maat gemaakt. Zitten wordt een genot. Bovendien is aange- past zitten goed voor uw gezond- M heid. Ziet u het zitten? Wm Kom gerust vrijblijvend proberen. 1 m I Ergonomische zitting. Volledig aanpasbaar en instelbaar. Zithoogte en zitdiepte op maat. VERVOERSPROBLEMEN? Hartelijk welkom bij Rotterdam (Alexanderpolder) Henk Speksnijderstraat 8 (naast Burchthuys Interieur) Teiefoon: (010) 456 72 80 ROTTERDAM MARINIERSWEG 33 - Dl. T/M ZA. GEOPEND VRIJ.KOOPAVOND ROTTERDAM (ALEXANDRIUM), WATERMANWEG 13 Dorpsdijk 192, Rhoon, tel. 010-5012604 maandag gesloten STREKSINGEL165-189 R'DAM-H'BERG Vrijdagtot21.00uurgeopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120/4224430 - Fax 010-4227867 - 'sMaandags gesloten Wegens succes extra aanbieding in deze dure maander Rotterdam Hang 5 (010) 413 23 71 Rotterdam Hoogstraat 148b (010) 214 24 59 Berkel en Rodenrijs Kerksingel 3a (010) 519 93 90 Capelle a/d IJssel Capelseweg 34-36 (010) 284 71 50 WATERBEDD MATRASSEN LEDIKANTEN LATTENBODEMS BOXSPRINCS BEDTEXTIEL BEL- EN BESTELLIJN: RTL 4 tekst pag. 366 www.sleeptrend.nl MET RUIM 30 WINKELS DE GR00TSTE WATERBEDDEN EN MATRASSENSPECIALIST VAN NEOERLANO! V nu; doors Op maat gemaakte schuifdeurkasten. Grote verscheidenheid aan urtvoeringen: matglas, hoogglans, stofdeuren etc. Wanneer u langskomt met de maten kunnen wij geheel vrijblijvend een prijsopgave maken. Op maat gemaakt in eigen werkplaats. Showroom: "Het Arsenaal" Korte Haven 3 - 3111 BH Schiedam Teiefoon 010 - 426 30 93 - Telefax 010 - 273 06 79 I Afspraak mogelijk. Geopend: maandag 13.00-17.30 uur dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur zaterdag 10.00-17 00 uur. Werkplaats: Westfrankelandsestraat 10, 3117 AR Schiedam ■Swjtkm Extra openingstij- den in december, maandagen: 2 december, 9 december, 16 december, 23 december St. Nicolaas koopavonden: maandag 2 dec., dinsdag 3 dec., woensdag 4 dec. Kerstkoopavonden: donderdag 19 dec., maandag 23 dec Korte Hoogstraat 20 (naast Dille Kamille) 3011 GL Rotterdam-Centrum, tel. 010-4043129 Geopend van dinsdag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond. 1 O S

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 15