Jli Thuis in Vlaardingen Nesselande, Rotterdam H m I B&W Parket heeft een grote passie voor houten vloeren 010-2582900 KRUIDENTUIN IN NESSELANDE ROTTERDAM 35 eilandwoningen type Saffraan EUROMAST IB Rotterdamse ondernemersprijs 2003: dat is ook uw zaak stadswonen TEHUUR: Diverse gemeubileerde I en meerpersoons appartementen (short stay) met volledig ingerichte keuken op de Kop van Zuid. Prijs op aanvraag. BEDRIJFSRUIMTEN: FARELCOLLEGE Wiskunde 10-13 u won en en ge niet en aan de Zevenhuizerplas Vlaardingen Blois van Treslongstraat 336,00 mm Kennemerland NIEUW! NIEUW! NIEUW! Start parttime uw eigen bedrijf, door ons gefinancierd en begeleid, min. leeftijd 21 jaar, in het bezit van auto en's avonds beschikbaar. National Business Club Tel.: 010-4150844 DINEREN FEESTEN op de ^6 on N D" Van HJ eilande et royale woonkeuken Prijzen vanaf circa 275.000,- v.o.n INFORMATIE EN VERKOOP: makelaakdij DrsVAN HERK* Roem en goed zaken doen liggen in het verschiet De Rotterdamse Ondernemersprijs is een gevleugeld begrip geworden in het Nederlandse bedrijfsleven. De prestigieuze prijs wordt jaarlijks toegekend aan de beste ondernemer van de regio Rotterdam in het afgelopen jaar. Voor de winnaar en de genomineerden, zo is bekend, liggen jaren van roem en goed zaken doen in het verschiet. Opeens sta je ergens, deuren gaan makkelijker open, je telt mee en wordt gezien als betrouwbare zakenrelatie. Het zijn niet altijd grote gerenommeerde bedrijven. Vorig jaar won een dameskap- salon, maar dan wel een hele speciale. Innovatief, vooruitstrevend, bijzonder pesoneelsbeleid en een nieuwe concept zijn sleutelwoorden voor de jury. Het is zaak u nu op te geven, dat kan nog tot 3 januari 2003. Op 6 januari worden de genomineerden bekendgemaakt en begint het mediacircus voor deze bedrijven. "-1 it Flex groep Nederland: 'Deuren gaan nu wat makkelijker open' Bike totaal van Kortenhof: 'Je hebt geen idee wat er allemaal met je gebeurt. En nog steeds niet' 1 advertori Week 48 TOTAAL - TX06 i® M Diverse berg-/archiefruimten vanaf€ I 15,- per maand excl. b.t,w. Kantoorruimte Puntegaalstraat ca. 28 m2 Huurprijs€ 308,33 p.mnd. exci.b.t.w. en servicekosten. Kantoorruimte Achterharingvliet ca. 18 m2 met ca. 52 m2 archiefruimte Huurprijs 635,30 p.mnd. excf. b.t.w. en servicekosten. Struisenburgdwarsstraat 109 Postbus 4057 3006 AB Rotterdam Kantoorruimte Puntegaalstraat ca. 350 m2 Kantoorruimte Oostzeedijk ca. 350 m2 Diverse kantoorruimten aan het Afrikaanderplein, Rivierstraat, v. Meekerenstraat Huurprijs op aanvraag. Opleveringen in Overleg. www.stadswonen.nl bedrijven@stadswonen.nl telefoon (010) 4028779 christelijke scholengemeenschap voor vmbo-havo-(t)vwo Kastanjelaan 50, Postbus 163, 2980 AD Ridderkerk Is dit misschien een baan voor u? Wij zoeken dringend docenten Nederlands 26 u De vacature ontstaat per 1 februari 2003 in het vmbo.De lessen zijn grotendeels in het leerwegondersteunend onderwijs. Duits ca. 20 u 10 u z.s.m. (waarvan 5 u vervanging) en 10 u per eind maart (vervanging wegens ouderschapsverlof) Vervanging, waarvan 10 u in havo-4 en vwo-4 Nieuwe docenten bieden wij een goed begeleidingstraject en inwerktijd. Brieven met c.v., waaronder opgave van godsdienst, kunt u richten aan de heer J. Fraanje, directeur beheer, op bovengenoemd postadres of per e-mail naar secretariaat@farelcollege.nl U kunt bij hem ook telefonisch inlichtingen verkrijgen op 0180-411777 (school) of 0180-521583 (priv6). Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Farelcollege maakt deel uit van de Vereniging voor CVO te Rotterdam e.o. Het Farelcollege is een protestants-christelijke brede scholengemeenschap met 1630 leerlingen en 180 perso- neelsleden. Wij laten ons, in alle verschei- denheid, inspireren door de bijbelse boodschap en willen die vertalen in de dagelijkse ontmoeting met jonge mensen. Veilig en zelfstandig wonen, maar dan wel met alle ge- makken binnen handbereik? Dat kan, in ons senioren complex aan de Blois van Treslongstraat te Vlaardingen vanaf Seniorenappartementen in het rustige en groene "de Westwijk". U kunt hier zelfstandig wonen in comfortabele 2-kamer appartementen met een ruim balkon. Op loopafstand vindt u een bushalte. Vlaardingen heeft een goed openbaar vervoersnetwerk. De wonin- gen zijn voorzien van centrale verwar- ming, een boiler en elektrisch koken. Het gebouw beschikt over een afgesloten hal, recre- atieruimte in actief gebruik, bibliotheek, wasserette en een alarmeringssysteem. De huismeester biedt u daar- naast de nodige service. Bovengenoemde prijs is per maand en exclusief service- en stookkosten. Afhankelijk van de huur en uw inkomen kan huursubsi- die mogelijk zijn. als landelijk opererende organisatie beheren wij ruim 14.000 moderne, goed onderhouden woningen in meer dan 200 gemeenten Kastanjelaan 18H 2982 CM Ridderkerk Telefoon (0180) 44 05 00 of de huismeester: Dhr. H.C. Verbrugge Blois van Treslongstraat 3132 XE Vlaardingen Telefoon (010) 434 30 1 X,:- Vj-;; Nesselande wordt de nieuwe toplocafie yan de gemeente Rotterdam. Een groenblauwe wijk die woongenot combineert met tal van recreatieve mogelijkheden, liggend tussen hartje stad en Groene Hart. De wijk biedt een compieet nieuwe woonomgeving met circa 4.750 eigentijdse, ruime woningen. Prachtige eilandvilla's type Galei 2,4 of 6 slaapkamers •9m brede woonkamer 45 m!) inpandige bergruimte parkeren op eigen terrein tuin aan het water per 10 villa's een eigen eiland wonen in Tuinstad, het groene wijkdeel van Nesselande De verkoop is gestart Uitvoerige verkoopdocumentatie van de Galei eilandvilla's is verkrijgbaar bij Informatie- centrum Nesselande, Groeneweg 6 te Rotterdam, www.nesselande.nl De inschrijving sluit maandag 2 december. Openingstijden za 11.00-17.00 uur, do en vr 09.30-17.30 uur i met 6 slaapkamers 396.000,-v.o.n. telefoon 010-4733304 www.kennemerlandbeheer.nl Intiem diner voor twee Gezellig afdelings(kerst)diner Geslaagdbedrijfsfeest IIUliTei^ Spetterende bruiloft Nieuwjaarsreceptie Vergaderen op hoog niveau Reserveer: Oi 0-4364811 ofwww.euromast.nl 31-12-2002: New Years Eve Dance Party, all-inclusive dansfeest voor €79,- met band Swinging on the Boulevard. van Heijmans-Rotij vof ontwj De Linie 3a,Capelle aan den IJssel Je kunt er als bezoeker niet omheen. Meteen bij binnenkomst herinnert de ingelijste nominatie als een teken aan de wand: 'U stapt hier binnen bij een bedrijf dat in 2002 genomineerd is voor de Rotterdamse Ondernemersprijs.' Nog amper vijf jaar geleden had niemand van Flex Group Nederland gehoord. Een multidisciplinaire dienstverlener op de vijf gebieden: manage ment and strategy, human resources, 1CT, juridische zaken en financiele zaken. Een echt Rotterdams bedrijf met een Rotterdamse mentaliteit. Marcel Broersma en Rob de Laat startten het bedrijf met als enige mede- werkster een secretaresse. De mouwen tot aan de oksels opgestroopt, geen gezeur en er full blow tegenaan! Nu, nog geen vijf jaar later, staat er een bedrijf met vijfhonderd werknemers en verschillende vestigingen verspreid over het land. Belangrijkste reden dat Flex Group Nederland genomineerd werd was echter het bijzondere personeelsmodel richting medewerkers en richting klant. Twee procesinnovaties die het bedrijf onderscheidt en op een hoogte zet. Broersma: ,,Transparantie is bij ons al vanaf de oprichting een gevleugeld woord. Van elke euro aan omzet maken we een transparante verdeling tus sen bedrijf en medewerkers (inclusief opleidingen). Ik zeg het nu een beetje platgeslagen, maar er zit een heel concept achter. Deze totaal transparante bedrijfsvoering voeren we sinds een jaar ook door naar onze klanten, we hel- pen hen bij het transparant maken van externe omzet. Veel grote bedrijven maken gebruik van exteme consultants. Wij maken de kosten transparant, ofwel: structuur in inhuur! Wie lopen er allemaal rond, wat zijn de exacte kosten, hoe en wat kun je er op besparen enzovoort. Het betreft geen uit- zendkrachten maar de specialisten op financieel, juridisch, HR, ICT gebied en de management consultants." Transparantie dus, het toverwoord van Flex Group Nederland waarmee het bedrijf een explosieve groei doormaakte, resulterend in niet alleen de nomi natie voor de Rotterdamse Ondernemersprijs maar het bedrijf werd ook nog eens uitgeroepen tot snelst groeiende bedrijf van Nederland en 3e in Europa op dit gebied. Goed feestjaar dus voor jullie, 2002! ,,We hadden veel pieken, maar ook wel dalen, vooral op het gebied van de ICT branche. We zijn een Rotterdams bedrijf, dui eerlijk!" Zeg dan eens eerlijk: Teleurgesteld dat jullie niet de prijs hebben gewonnenBeetje wel, als we ergens aan meedoen, willen we winnen. Maar we zijn, met de andere 5 bedrijven, tweede geworden. Een mooi resultaat en het is goed zo. De winnaar heeft verdiend gewonnen." Wat heeft de nominatie jullie opgeleverd? ,,Heel veel pers en publiciteit, onver- wacht veel. We werden aan alle kanten in de schijnwerpers gezet. Daama zijn we dan ook uitgeroepen tot snelst groeiende bedrijf in Nederland en Europa. Verder een heel sterk wij-gevoel bij alle medewerkers, gevoed door trots. En ontzettend veel felicitaties, geschenken en bloemen. Nog meer naams- bekendheid en: deuren gaan nu wat makkelijker 6n wijder open." Ze wisten nergens van. De plaatselijke Rabobank had hun bedrijf opgegeven. Gerard en Plony Kortenhof waren gewoon aan het werk, samen met dochters Miranda en Nicole en de andere 10 medewerkers, toen ze overvallen werden door de media. ,,Niet alleen plaatselijk, maar ook regionaal en landelijk. Kranten, TV Rijnmond, de radio en vakbladen, iedereen rolde hier binnen, iedereen wilde een interview." Het tweewielerbedrijf Bike totaal van Kortenhof was vorig jaar genomineerd voor de Rotterdamse Ondernemersprijs. Samen met 10 andere bedrijven. .Alleen dat al, dat bracht je in een euforie, alsof we aan de Olympische Spelen meededen. je gaat voor de spelen, of je wint maakt niet meer uit." Met z'n zessen bleven ze over, het gekkenhuis compieet. „Opeens kwamen er mensen uit Rotterdam hier fietsen kopen, de verkoopcijfers stegen waan- zinnig. iedereen leefde mee, de media bleef komen en we waren natuurlijk zelf ook helemaal in hoerastemming. Het is toch ook wat, dat je als toch klein bedrijf het wint van grote en bekende bedrijven!" Toen ze, bij de finale in de Ahoy', met de andere genomineerden de stamp- voile zaal werden ingeroepen door presentatrice Astrid loosten, gierden de zenuwen door lijf en ledematen. ,,Vergeten we nooit, alsof we een oscar in ontvangst gingen nemen. Onder tromgeroffel moesten we naar voren lopen (we waren op ons chicst) en overal camera's en flitslichten, blijf daar maar eens kalm onder. ,,Er werd ook nog een stukje film over ons bedrijf getoond dat later ook op TV Rijnmond is afgespeeld. Dit was voor ons een eerste prijs, dat een ander nummer een werd maakte niets uit, het was trouwens eerlijk verdiend." Nu zijn ze bij de firma Bike heel wat gewend, niet voor niets genomineerd natuurlijk. Druk druk druk. Maar wat er voor en na de prijsuitreiking allemaal met hen gebeurd is, Gerard en Plony zijn momenteel maar met vakantie gegaan, het was even allemaal teveel geworden. ,,De verkoop slaat op hoi, nog steeds worden we gevraagd voor interviews en het lijkt wel of alle klan ten het weten, die herinneren ons er dagelijks aan." Genomineerd vanwege structuurveranderend en innovatief ondernemer- schap, zo luidde het juryrapport. De tweewielerbranche loopt nog steeds achter, Bike totaal van Kortenhof is daar een uitzondering op. Over een oppervlak van 1500 m2 worden alle merken fietsen en alles wat er bij hoort in een brede keus, inclusief een grote afdeling kleding, gepresenteerd. En alles verloopt computergestuurd: bevoorrading, werkplaats en bestellingen. „Alles waar een branchegenoot over denkt, is bij ons al een feit." ROTTERDAM - Bij de ingang van het Polderhuis in het Aiexandrium III zit sinds vier weken parketspecialist B&W Parket. Remco de Wever runt samen met zijn broer Martijn het bedrijf. „Uit onderzoek is gebleken dat 65 procent van de bezoekers van Aiexandrium III naar het Polderhuis gaat. Om naar het huis te komen moeten de mensen langs mijn zaak, dus ik zit hier goed," vertelt Remco de Wever. B&W Parket heeft welbewust voor de loca- tie Aiexandrium III gekozen. „Je treft in dit winkelcentrum veel mensen aan die net zijn verhuisd en op zoek zijn naar een nieuwe inrichting. Ze kunnen dan ook in het Aiexandrium III alle soorten winkels aan- treffen die zich specialiseren in de inrich ting van woningen," vertelt De Wever. Uit heel het land komen consumenten naar het winkelcentrum om te shoppen. „Dat er zo veel publiek rondloopt met gerichte wensen was voor ons de aanleiding om hier ook een filiaal te openen," legt de parketspecialist uit. „Met dit filiaal richten we ons op de mensen uit heel het land. We hebben ook een vestiging in de Pannekoekstraat. Vandaar uit bedienen we vooral de Rotterdamse markt." B&W Parket is vooral goed in het leggen van patroonvloeren. Vooral voor het leg gen van een visgraatmotief is een grote des- kundigheid en ervaring nodig," legt De Wever uit. Daarom heeft B&W Parket alleen vaste parketleggers in dienst. „Mijn broer Martijn houdt zich alleen bezig met het leggen van parket. Hij heeft een vast team van parketleggers in dienst." Remco de Wever legt uit dat sommige parketwin- kels werken met freelance parketleggers. „Je kan nog zo'n mooi parket kopen, als het niet goed gelegd wordt, ziet het er nog steeds niet uit." B&W Parket is aangesloten bij het Centraal Bureau Woninginrichting. Deze organisatie bemiddelt als er onenig- heid ontstaat tussen klant en winkeleige- naar. Bij B&W Parket kunnen klanten op hun gemak zoeken naar hun nieuwe vloer. „Wij laten bezoekers op een relaxte manier rondkijken, We geloven niet in gladde verkoop- praatjes. Het is best een investering en het is dus belang- rijk dat goed over de keuze wordt nadacht." De laatste acht jaar zijn parketvloeren erg in populariteit gestegen. „Hout heeft een war- me uitstraling, daar houden mensen van," legt De Wever uit. De laatste trend in par ketvloeren is de mogelijkheid om hout te krijgen dat al een verweerd uiterlijk heeft. „De planken zien er uit of ze al vijftig jaar oud zijn. Met speciale machines worden putjes en oneffenheden aangebracht. Daardoor krijgt het parket een doorleefde en karakteristieke uitstraling." Parket is van hardhout gemaakt. Veel van het hout wat B&W Parket verkoopt heeft een FSC-garantie. „Dat betekend dat voor elke omgehakte boom er een nieuwe wordt geplant," legt de parketspecialist uit. Hij ziet dat steeds meer mensen het belangrijk vinden te weten waar het hardhout vandaan komt. Wie op zoek is naar een houten vloer en des- kundig advies is van harte welkom bij B&W Parket in Aiexandrium III of op de vestiging op de Pannekoekstraat 48a. Voor meer informatie bel 010-4554410 voor de winkel in Aiexandrium III en 010-4333999 voor vestiging Pannekoekstraat.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 18