Pirelli Calendar 2003 Intens rijplezier met Smart Roadsster WIN! showmodellen erkoop! m Burchthuys Museon Den Haag Cannons 2002 Schitterende interactieve tentoonstelling Museon Den Daag Voor de happy few: November MetGuesshele- maal bij detijd! Nieuw concept diaman www.museon.nl gezondheid reizen gastronomic trends gadgets mode fun uitgaan schoonheid Jewel ^Xrend Het is elke week prijs bij Maasstad weekbladen! van ruwe steen tot sieraad 5 oktober 2002 t/m 9 maart 2003 per persoon al 4 personen per bon! eze bon nt, van ruwe n totsieraad DEN HA AG - Bloeddiamanten zijn diamanten waarvan de opbrengst gebruikt wordt om oorlog te voeren. Laat uw gewicht afwegen in karaat en ervaarzelf hoeveeldrukdeaarde moet leveren om diamanten te vormen. Wat is een diamant. Waar, hoe en onder welke omstandigheden wordt hij gevonden en gedolvenwat kun je ermee, hoeveel is hij waard en waar wordt deze hardste edelsteen terwereld allemaal voor gebruikt. De tentoonstelling over alle facetten van de diamant in het Haagse Museon is zeker de moeitevan het bezoeken waard. Museon is geopend op dinsdag tot en met zondag van 11.00 17.00 uur, tijdens schoolvakanties ook op maandag. Gesloten op 1e kerstdag en nieuwjaarsdag Toegang: 4-11 jr: 3 euro; 12 plus: 6 euro; CJP en 65+: 5 euro Museumjaarkaartgeldig Dewereldberoemde Pirelli Calendar2003isonlangs in Nederland aan het publiek gepresenteerd. De foto's voor deze uitgave van de begeerde kalender werden op locatie gemaakt door de beroemde Amerikaanse fotograaf en regiseur Bruce Weber. De indrukwekkende kust van Cilento en de ruines van de oude stad Peastum vormen het decor waartegen de prachtige modellen - 15 dames en 8 heren - werden gefotogrefeerd. De Pirelli kalender is een ode aan vrijheid, een viering van het leven en een eerbetoon voor ongerepte natuur. De 35ste uitgave van de Pirelli Calender is zoals altijd een exdusieve samenstelling van kunst en verleiding waar velen in de wereld van de fotografie, esthetiek en mode vol verwachting naar uitzien. De introductie van de Smart Roadster betekent de terugkeer van het segment van de compacte roadsters. De dynamische en wendbare tweezitters van Smart geven een handling, uitstekend unieke rijbeleving, waarbij niet de bestemming, maatde rit ernaar centraal staat. De combinatie van directe bochtgedrag en veel comfort resulteert in weergaloos rijplezier. De kernwaarden van Smart worden vertaald naar: levensvreugde,functionaliteit en innovatie Guess horloges zijn trendset- tend en razend populair! Er be- staan veel verschillende model len en stijlen, voor elke gele- genheid en voor iedereen wat wils. Een van de vrolijkste mo dellen zijn de Guess Chrono's: deze werkelijk schitterende horloges met chronograaf zijn verkrijgbaar in de meest trendy kleuren! De svarovski stenen om de kast van de horloges zor- gen voor fun en glamour. Ter- wijl de handige stopwatch er- voor zorgt dat je altijd op tijd bent. Bovendien kun je met de ze horloges altijd en overal een duik nemen, want ze zijn ook nogeenswaterdicht. Dit model -en nog veleandere schitteren de horloges en sieraden - zijn verkrijgbaar bij Jewel Trend, Centrumpassage 83 te Capelle aan den IJssel en Ridderhof 91 te Ridderkerk. Een van de 9 schitterende Guess Chrono's t.w.v. 0.70 p/m en geef antwoord op de volgende vraag: Wat zit er om de kast van de Guess Chrono Horloges? A- ZIRKONIA B - DIAMANT C - SVAROVSKI D- ROBIJN Maak tevens de volgende slagzin af: Ik wil een Guess Chrono Horloge winnen omdat Spreek uw antwoord in en maak kans op deze schitterende prijs! Kijk voor de actievoorwaarden op de Podiumpagina in deze krant In Rotterdam worden er twee nieu- we sportcentra geopend. Noem het sportscholen, maar dan helemaal anders. Want Cannons Sports Health hanteert een nieuw con cept. Luxer en met veel meer moge- lijkheden dan bij een sportschool, geen glimmerpakjes, voor een bre- der publiek toegankelijk en een thuishaven voor iedereen die van sport en sauna houdt. Een lidmaat- schap voor iedereen gelijk.deleden kunnen doordeweeks van 7.00 - 23.00 uur, op zaterdag en zondag van 9.00 - 18.00 uur, terecht voor vele takken van sport en sauna. Voorinformatie: Cannons Blijdorp: 010-245 16 70 Akragon:010-243 47 00 Bond doet het opnieuw met Samsonitei Bond is terug en dat geldt ook voor Samsonite. In de vorige Bond, "The World is not Enough", kreeg een forse aluminium koffer wereldwijde bekendheid als bondgenoot van de geheime agent. En in de openingsscene van de nieuwe "Die Another Day" zien we de stijvolle Xylem Scion business case opnieuw in de handen van James Bond. Pierce Brosnan is voor de vierde maal in de huid van Bond gekropen, de twintigste film uit de meest succesvolle reeks uit de filmgeschiedenis. De mooie Halle Berry is z'n tegenspeelster en ook sterren alsToby Stephens, JohnCleeseen Madonna verschijnen in deze megaproductie. In het begin van de film arriveert Bond per helikopter in Korea, met een Samsonite Xylem aktekoffer gevuld met diamanten. DeSamsoniteXylem pastvolgensde marketing deskundigen van Samsonite perfect bij het profiel van Bond: gesofisticeerd, presetigieus en sterk. Met hun speciaal behandelde aluminium schalen zijn deze lichtgewichtkofferstegenallesopgewassen. Hunzuivere vormen, afgeronden hoeken, elegant design en een matte afwerking geven een stijlvolle zelfbewuste look aandezelijndiebeschikbaarisindriematenvanbuisiness cases, drie verticalen wielkoffers en een boardcase. le Burchthuys snowroo In de schitterende Burchthuys showroom staan nu fraaie exdusieve woon- en slaap- programma's sterk afgeprijsd. Bankstellen, fauteuils, kasten, slaapkamers, enz. zijn nu direct vanuit de showroom leverbaar... dus geen lever- tijd! Alles is vanzelfspre- kend een- malig. Bij Rotterdam kiest u op de A16 ring-oost afslag Kralingen (afrit nr. 26). Onder aan de afslag richting Kralingen. Dan Alexanderpolder aanhouden. Let op de reclame aan de lantaarnpalen. mm wonert slapen mm Berlagestraat 235 Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 -456 48 22 Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 17.30 uur, zaterdag van 10.00 - 17.00 uur, vrijdag koopavond Benthemstraat 10, "De sporttorert aan de Schiekade" Tel. 010 - 243 47 00 Energieweg 9, "naast nieuwe ingang Diergaarde Blijdorp" Tel. 010-245 16 70. Of kijk op www.cannons.nl SPORTS HEALTH

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 9