T assooij (S^deVette BOSMAN ®B"T to mebin GrOepslekfsters jvincfe rcfa ver W ijf/B60(nM 'Ik heb de sleutel tot leuk werk' ooooo 4il ervaren brugkraanmachinisten vermaots autobcdrijf ®ut©pQ mpmjtf Gezocht: Beveiligers m/v /airfield salarisadministrateur (m/v) Door meedertken veelzijdig In zorg Heb jij al goede voornemens???? "I ■HIh SPROO OOOOO medewerker financiele administratie Rotterdam Bulk Terminal Technisch Coordinator regio Rotterdam (m/v) accountants belastingadviseurs (fulltime) Rayon Manager Medische Artikelen (M/V) (FT) Leeftijd: 25+ Wij zijn op zoek naar: De voorkeur gaat uit naar machinisten die ervaring hebben met grijperbrugkranen voor bulkgoederen. tw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Rotterdam Bulk Terminal T.a.v. F.W. Graute Schiedamsedijk 2a 3134 KK Vlaardingen Tel.: 010-2343555 Fax:010-2342185 E-mail: info@rbtrotterdam.nl ASSISTENT WAGENPARKBEHEERDER Wij wel en daarbij hebben wij jou nodig!!!!! De Zeeuw de Keizer is een middelgroot accountants- en fiscaal juridisch adviesbureau dat zich richt op de bovenkant van het MKB. Wij leveren een volledig dienstenpakket op het gebied van accountancy, fiscaal juridische en bedrijfseconomische advisering en corporate finance. Wij zijn gevestigd in Rotterdam, Amstelveen, Nijmegen en Oosterhout waar in totaal 150 enthousiaste medewerkers werkzaam zijn. Tevens zijn wij aangesloten bij Horwath International, een internationaal netwerk van accountantskantoren in circa 100 landen. Hieruit komen interessante internationale opdrachten voort. Aandacht voor medewerkers en clienten staat hoog in ons vaandel. Wie zoeken wij? Op onze vestiging in Rotterdam zijn momenteel 50 mensen werkzaam. Als gevolg van de sterke groei van onze clientenportefeuille, zijn wij voor deze vestiging op zoek naar leuke collega's die van aanpakken weten. Wil jij met ons meegroeien, grijp dan nu je kans. Wij zoeken: - EEN 1e EN 2e ASSISTENT-ACCOUNTANT - EEN CONTROLELEIDER - EEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER AANGIFTEPRAKTIJK Volg je een relevante opleiding en heb je (ruime) ervaring in de controle- en/of fiscale praktijk, dan zijn wij een interessante partner voor jou. Wat kunnen wij jou bieden? Wij bieden je een werkplek in een ondernemende organisatie waarbij een professionele instelling hand in hand gaat met de Rotterdamse mentaliteit. Hierbij vinden wij persoonlijke ontwikkeling en zelfstandig- heid vanzelfsprekend. Onze primaire en secundaire arbeids voorwaarden zijn uitstekend te noemen. Denk jij bij ons goede voornemen te passen, neem dan nu contact op met Esther Verschoor of Wendy Rooders 010-2661500. Je kunt natuurlijk ook je schriftelijke reactie sturen naar: De Zeeuw De Keizer Postbus 4308 3006AH ROTTERDAM E.verschoor@dzdk.nl Qw|(m|/M| W.rooders@dzdk.nl t.W'Ifawl Acquisitie naar aanieiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Stichting Kinderopvang Jip Janneke biedt professionele opvang, verzorging en begeleiding aan kinderen van 0 tot 4 jaar en is gevestigd op het terrein van Delta Psychiatrisch Ziekenhuis. Het kiriderdagverblijf met tachtig kindplaatsen biedt de kinderen een prettige omgeving die voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen. Daarnaast heeft Jip Janneke vijftig kindplaatsen buitenschoolse opvang. Jip Janneke zoekt Wij zoeken een collega voor minimaal 18-36 uur per week en e6n of meer collega's die op oproep beschikbaar zijn. mmmms ■Hi je kunt meer dan je denkt. Week 49 TOTAAL- TX06 is een onderneming met 10 enthousiaste en vakbekwame medewerkers, die haar opdrachtgevers een veblzijdigpakket diensten biedt. Ditpakket omvat o.a. fiscale advisering, verwerking van de financiele administratie en de salarisadministratie alsmede advisering in het kader van de administratieve organisatie. Ter versterking van de afdeling salarisadministratie zijn wij op zoek naar een die zich ten behoeve van onze opdrachtgevers zal gaan bezighouden met de voleende werkzaamheden: maandelijkse verwerking van salarismutaties met behulp van het salarispakket LOPAC verzorging van de aangiften loonbelasting periodieke controle van nota's uitvoeringsinstellingen advisering clienten inzake fiscale faciliteiten en arbeidsrecht en zich herkent in het volgende profiel: in het bezit van het praktijkdiploma loonadministratie minimaal 3 jaar relevante werkervaring ruime kennis van de wet op de loonbelasting en sociale verzekeringswetten gemteresseerd in het vakgebied en bereid tot het volgen van vakcursussen op zoek naar een interessante functie in een prettige werkomgeving Indien u gei'nteresseerd bent in deze functie verzoeken wij u uw reactie te zenden aan: Accountants en belastingadviseurs Lassooij de Vette, Postbus 4028, 3102 GA SCHIEDAM, t.a.v. mevrouw C.C. Lassooij AA. (Uw reactie per e-mail kunt u zenden aan accountantskantoor@ldv.nl) Bosman B.V. gevestigd in meerdere plaalsen in Nederland is een dynamisch familiebedriif met honderdzeventig medewerkers. Bosman heeft zich gespecialiseerd in gezondheids- artikelen, huisartsprakti/kbenodigdheden, medische en orthopedische hulpmiddelen en levert een ruim pakket artikelen aan particulieren, thuiszora, ziekenhuizen en instellinqen in de gezondneidszorg. Bosman heeft nagenoeg met alie zorgverzekeraars in Nederland leveringsovereenkomsten Bosman streeft ernaar om door mee te denken, veelzijdig in zorg te zijn! Ook van de mede werkers wordt verlangd dat zij veelzijdig zijn, zorgverlenend en meedenken in de organisa tie Door deze doelstelling is Bosman vanaf 1935 gegroeid tot een van Nederlands qrootste bedrijven in haar branche. In verband met de verdere ontwikkeling en versterking van de organisatie is Bosman op zoek naar: Functie: Het bezoeken van huisartsen, Gezondheidsdiensten, Arbo diensten, instellingen en zorgcentra Accent op acquisitie Het ondersteunen bij beurzen en symposia Zelfstandige functie met aantoonbare doorgroeimogelijkheden Gevraagd: Woonachtig in omgeving van Rotterdam (de mogelijkheid bestaat om gebruik te maken van het kantoor en showroom op de Meent te Rotterdam). deze doelgroepen strekt tot aanbeveling ijkwaardig dienstgericnte en actieve instelling Ervaring in deze doelgri HBO ofgelijkwaardig Flexibele, dienstgerichte Ambitie om verder te groeien Representatief U kunt uw sollicitatie inclusief curriculum vitae, richten aan Bosman B.V., t.a.v. personeels zaken, Postbus 7912, 5605 SH Eindhoven of per mail: d.schriks@bosman.com. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen naar personeelszaken: 040 - 230 88 09 is een van de grootste particuliere busondernemingen in Nederland. Wij zijn een modern, klantgericht en uitstekend geoutilleerd bedrijf, werkzaam door geheel Europa en voorzien van het KEMA keurmerk voor het Busbedrijf. In verband met uitbreiding van activiteiten en opvolging willen wij voor ons busbedrijf in contact komen met een: met als voornaamste taak begeleiding van de onderhoudswerkzaamheden en reparatiewerkzaamheden van ons bussenbestand in zowel binnenland als bui- tenland. Wij vragen: - leeftijd ±25 jaar; - technische kennis op minimaal hts-niveau autotechniek; - ervaring in de auto- c.q. bussenbranche; - minimaal rijbewijsB; - uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; - goede contactuele eigenschappen; - veel organisatorisch talent. Wij bieden: - Een zelfstandige, afwisselende functie met ruimte vooreigen initiatief. - Een goed salaris. - Een uitgebreid pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. - Overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO Besloten Busvervoer. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de aanstellingsprocedure. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitea, kunnen gericht worden aan: Vermaat's Autobedrijf B.V. t.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 32 3220 AA Hellevoetsluis Eventuele informatie omtrent de functie wordt u graag telefonisch verstrekt doordhr. J. Silvis, telefoonnummer0181-331204. mmg Mebin is de grootste betonmortelproducent in Nederland. Vanuit z6 locaties werken ruim joo medewerkers dagelijks aan het behoud van deze positie. Maatwerk, innovatie en marktgericht handeien staan daarbij centraat. Werken bij Mebin betekent ook deel uit maken van tin van de grootste cementbedrijven van de wereld, de HeidelbergCement Croup. De groep is momenteel weretdwijd vertegenwoordigd in so landen. Voor Mebin - Rotterdam zorgt de lokale technische dienst voor het technisch onderhoud van 4 betonmortelcentrales, de overslagkranen, circa 50 truckmixers en enkele pompmixers en betonpompen. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: De uitdaging je bent verantwoordelijk voor het in goede technische staat houden van de installaties en het wagenpark. Op basis van een inventarisatie van de technische staat van het materieel maak je een planning voor preventief onderhoud en innovaties. Vervolgens maak je investeringsvoorstellen en sluit je de onder- houdscontracten af met externe leveranciers. je begeleidt de onderhoudsprojecten en controleert de gemaakte afspraken en budgetten. Bovendien zorg je voor een goede en snelle afhan- deling van de technische storingen zodat het productieproces ongestoord door kan gaan. Je hebt zitting in de technische commissie van Mebin en neemt deel aan speciale projecten. Daarnaast stuur je 66n medewerker aan en rapporteer je zelf aan de bedrijfsleider van de vestiging Rotterdam. Jouw profiel Door werkervaring of opleiding (WTB of Voertuigtechniek) func- tioneer je op HBO-niveau. Daarnaast heb je circa 10 jaar rele vante werkervaring. Je hebt ervaring in het opzetten van onder- houdsconcepten en in het werken met toeleveranciers. Indien noodzakelijk verhelp je zelf technische problemen. Daarnaast communiceer je makkelijk met de interne klanten en de externe leveranciers, kun je goed zelfstandig werken en durf je beslis- singen te nemen. Je bent woonachtig in de regio Rotterdam. Ons aanbod Mebin is een kerngezond bedrijf waar de medewerkers infor med met elkaar omgaan. Je krijgt de mogelijkheid om het tech nisch beheer van onze kapitaalgoederen verder te optimaliseren. We hebben een werkomgeving waarin geen dag hetzelfde is en waar snelheid en nauwkeurigheid bepalend zijn in het pro ductieproces. Naast een goed salaris bieden we een prima pak ket secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals premievrij pensioen, ruime tegemoetkoming ziektekostenverzekering, lease-auto en uitgebreide opleidingsmogelijkheden). Altijd a I willen werken bij een marktleider? Schrijf dan je brief met CV naar Mebin B.V., t.a.v. Wilco Jansen, Postbus 3233, 5203 DE 's-Hertogenbosch of e-mail naar jacqueline.vansandijk@heidelbergcement.com. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met de heer Dirk de Roode jr., bedrijfsleider Rotterdam, telefoon 010 - 462 62 00 of met de heer Wilco Jansen, Human Resources Consultant, telefoon 073 - 640 13 56. Kijk ook op www.mebin.nl. HBDRAEKGCEMENTGroup MAATWERK IN BETON Als groepsleidster verzorgt en begeleidt u kinderen in hun dagelijkse levensbehoefte, houdt het oog op hun welzijn en bevordert hun zelfstandigheid. U begeleidt kinderen in hun socia le, emotionele, lichamelijke en cognitieve ontwikkeling; ver- richt observaties en stelt naar aanieiding daarvan verslagen op. U levert een bijdrage aan de uitvoering en evaluatie van het pedagogisch werk- en beleidsplan en ontwikkelt op indica- tie een plan van aanpak voor de indivi- duele begeleiding van een kind. Voorts voert u oudergesprekken en verricht u administratieve werkzaamheden zoals het maken van overdrachtverslagen en notu- len van overleggen. Ook het begeleiden van stagiairs kan tot uw taak behoren. U heeft een relevante opleiding op het niveau van SPW3 en ervaring en affiniteit met het werken met kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar. Het salaris is maximaal 2152,- bruto per maand (FWG 35 CAO GG2) op basis van een volledige werk- week. Inschaling is mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij mevrouw L. Verhagen, hoofdleidster of mevrouw A. Buining, waarnemend hoofdleidster, telefoon 010-503 13 69 of kijk op www.jip-janneke.nl. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen tien dagen zenden aan de afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 800, 3170 DZ Poortugaal, onder vermelding van vacaturenummer HAH02.110. Acquisitie naar aanieiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. thtTng kinderopvang Ronald houdt van zelfstandigheid en afwisseling. In de beveiliging is hij dan ook prima op zijn plek. Veel verantwoordelijkheid en wisselende diensten. Logisch dat hij bij SPN werkt. Want daar vindt hij de sleutel tot leuk werk. Wil je ook graag flexibel aan de sl,ag in de beveiliging? Dan ben je bij SPN van harte welkom. Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar beveiligingsmedewerkers bij een overheidsinstelling in Den Haag. Onze arbeidsvoor waarden sluiten aan bij de CAO voor de beveili- gingsbranche. Het hebben van een ABM-diploma is een pre, maar je kan ook opgeleid worden, want onze stelregel is: SPN heeft vestigingen in heel Nederland en is onderdeel van Consolid. Bel SPN Rotterdam op (010) 2863720 of mail je cv naar a.dijkman@spn.nl of kijk op www.spn.nl human connection flexwerken in beveiliging Sevillaweg 140 3047 AL Rotterdam Telefoon 010 245 33 33 Fax 010 245 33 44 www.drukzaken.nl Drukzaken is een middelgrote grafische onderneming die zich manifesteert in het segment van kwalitatief hoogwaardig drukwerk. Met een gespecialiseerd team van 19 medewerkers verzorgen wij op ambachtelijke wijze met de modernste technieken de mooiste producten. Inmiddels bestaan wij twee jaar en vanwege uitbreiding en de wens om verdere groei te realiseren, zijn wij op zoek naar een parttime-functie 0.5 FTE, in overleg in te delen Taken o.a.: - het verzorgen van de dagelijkse financiele administratie van meerdere bedrijven - het in samenwerking met de controller opstellen van de financiele managementrapportages - het verzorgen van de betalingen en de BTW en LB aangiften Wij vragen: - opleiding op MEAO-BA of MBA niveau - relevante werkervaring - goede administratieve en communicatieve vaardigheden - kennis van financiele pakketten (Exact) en Microsoft Office Wij bieden: - goede en flexibele arbeidsvoorwaarden - een uitdagende werkomgeving en een prettige werksfeer Uw schriftelijke reaktie kunt u voor 13 december 2002 sturen ter attentie van George Agerbeek of per e-mail naar george.agerbeek@drukzaken.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 12