ONTDEK NEDERLAND! wtmm, p MEDEWERKERS m/v het Rotterdams Dagblad 20 HftiZZ m nmm Interesse? Rotterdamse Ondernemersprijs 2003? Dat is ook uw zaak zoekt voor de werving van (proef)abonnementen voor INJJ J §TT - 0900 2352469 (45 ecpm) www.kerstcircus.nl 010-4119434 010-4137433 Roem en goed zaken doen liggen in het verschiet De Rotterdamse Ondernemersprijs is een gevleugeld woord geworden in het Nederlandse bedrijfsleven. De prestigieuze prijs wordt jaarlijks toegekend aan de beste ondernemer van de regio Rotterdam in het afge- lopen jaar. Voor de winnaar en de genomineerden, zo is bekend, liggen jaren van roem en goed zaken doen in het verschiet. Opeens sta je ergens,^ deuren gaan makkelijker open, je telt mee en wordt gezien als betrouw- bare zakenrejatie. Het zijn niet altijd grote gerenommeerde bedrijven. Vorig jaar won een dameskapsalon, maar dan wel een hele speciale. Innovatief, vooruitstrevend, bijzonder personeelsbeleid en een nieuw con cept zijn sleutelwoorden voor de jury. Het is zaak u nu op te geven, inschrijven is nog mogelijk tot en met 3 (anuari. Op een latere datum worden de genomineerden bekendgemaakt en begint het mediacircus voor deze bedrijven. Wim van Merkensteijn van Perfect DM Services: 'Je kijkt een keer met andere ogen naar je eigen organisatie' Bart Engelvaart van MCW Studio's: 'Pet af voor de organisatie: open en eerlijk, op z'n Rotterdams dus!' KRAS rotterdam Heerlijke en voordelige 4-/5-daagse autoreizen ijTBUFFV Het betreft geen thuiswerk, u belt vanuit Rotterdam centrum. De werktijden zijn op maandag t/m donderdag van 14.00 -17.00 uur en/of van 17.30- 20.30 uur. Flexibele werktijden en verschillende dagen zijn in overleg mogelijk. Belt u dan met mevrouw J. Nijboer voor een orienterend gesprek. Zij is bereikbaarop maandag t/m donderdag van 14.00 en 17.00 uur. Telefoon 010 - 4000 658. We zoeken enthousiaste mensen die beschik- ken over een perfecte beheersing van de Nederlandse taal. Minimale leeftijd 21 jaar. - -i/d* ttjdens voces van jcerstrircus Ahoy', eert sfeervofier is er nSet Hoogstaande icrobatiel "an van het lather., een btjzonde Kerstcircus Ahoy' is het grootsit lit de hefe wereid. ^rart Ahoy': PBI dan daI ma. t/m za.:10.00-16.00 uur. Zo. geslotei lingen van Kerstcircus Ahoy'. Telefonisch reserveren: of via de website: Kinderen t/m 12 jaar en 65+ers krijgen 50% korting. Adminstratie- kosten 5,- per besteiling. Prijzen: 12,-1 14,- 16,- 18,- 20,- 22,- 24,- Voor Kerstcircusarrangementen bel 010-2933755 of kijk op de website. 4 dgn 7Q 'Vanwege het brede dienstenpakket en de gestage groei in een bedrijfstak waar dat niet altijd even makkelijk is', zo luidde het juryrapport waarmee Perfect DM Services uit Schiedam een van de zes genomineerden werd voor de Rotterdamse Ondernemersprijs 2002. Perfect DM Services is een organisatie dat alle direct marketing specialismen onder een dak herbergt. ..Drukkerij van Merkesteijn zorgt ervoor dat elke mailing een regelrecht visitekaartje van een bedrijf wordt. Vervolgens ver- zorgt de divisie Dataverwerking Printing elke vorm van gewenste adresse- ring, waarna de divisie Direct Mail de mailing efficient verwerkt, zonder ook maar een detail uit het oog te verliezen. We hebben heel wat ontwikkelingen doorgemaakt de laatste jaren. Verhuisd en ook aanzienlijk uitgebreid met het aantal medewerkers." Redenen voldoende, zo meende het directeursechtpaar Wim en Mary van Merkensteijn, om zich op te geven voor een mogelijke nominatie. Eerst was er de verbazing - we dachten dat er maar 3 bedrijven genomineerd zouden worden - toen kwam de blijdschap: genomineerd! Gevolgd door de media, de publiciteit. ,,Dat was watweeruit hoopten te halen. De meeste persaan- dacht was weliswaar gei'nitieerd vanuit de organisatie, maar we kregen wel veel aandacht en daar ging het om. TV Rijnmond, persberichten in vakbladen« en ook kwamen er artikelen over ons bedrijf in verschillende kranten. De publiciteit werkte, had zeker spin off. Klanten, bedrijfsrelaties en veel men- sen in de prive-sfeer, iedereen scheen het opeens te weten. De spanning op de dag van de uitslag was enorm, ging gewoon met ons op de loop. We wil- den zo graag winnen, zaten er zo dichtbij! Het vervelende is, dat door de publiciteit heel veel mensen van de nominatie wisten. Al die mensen wilden natuurlijk de uiteindelijke uitslag weten. Zou het toch wel leuker zijn geweest als je dan kunt vertellen dat je hebt gewonnen!" Ze kunnen het alle bedrijven aanraden zich in te schrijven. „Na de nominatie gebeurt er iets met je bedrijf. Voor mezelf - en ook in het belang van het bedrijf - was het bovendien heel goed dat je gedwongen wordt met andere ogen naar je organisatie te kijken. Bij de aanmelding wil je je sterkste punten naar voren brengen, uit je bedrijf lichten. Dat dwingt je tot nadenken over je eigen organisatie. Normaal doe je dat voor jezelf, toen moest dat voor de buitenwacht. Dat was, kan ikzeggen, heel verhelderend." In de periode tussen nominatie en de dag van uitslag was er veel aandacht en publiciteit voor Perfect DM Services. ,,Op het moment dat de winnaar bekend was droogde dat een beetje op." De ingelijste oorkonde in de ontvangsthal getuigt nu nog van de nominatie. Directie en alle medewerkers zijn er trots op, ook al hebben ze niet de eerste plaats gehaald. ,,De oorkonde valt veel bezoekers, klanten en/of potentiele klanten op, het geeft toch een stukje erkenning en bevestigt dat je hier bij een bedrijf binnenstapt dat het waardig is genomineerd te worden." Een echte Rotterdamse onderneming. Zo noemt een van de directeuren van MCW Studio's, Bart Engelvaart zijn bedrijf. „En daarom hebben we onszelf opgegeven voor de nominatie voor de Rotterdamse Ondernemersprijs. We zijn toonaangevend in Nederland, dus zeker ook in Rotterdam, onze thuis- basis." MCW Studio's is een Multimedia bedrijf voor visuele en interactieve produc- ties. Het 30-man sterke team verzorgt totale producties, video, tv-commer- cials, cd-roms, animaties, games en virtual reality. 'In house', waardoor korte communicatielijnen, snelle doorlooptijden en uiteraard specialistische kwa- liteit. Het bedrijf kreeg vooral veel naamsbekendheid vanwege het visualise- ren van toekomstige situaties voor grote stedenbouwkundige projecten als het Stationsgebied in Utrecht en Den Haag Centraal. In 2000 ontstaan uit een fusie van twee bedrijven die zo'n 10 jaar geleden zijn opgericht. En dat verklaart dan ook dat jullie zoveel directeuren heb ben? ,,lnderdaad, MCW Studio's heeft vier directeuren op 25 medewerkers, is dat niet mooi!" Geen groot bedrijf en geen lange levensloop. Engelvaart en de zijnen waren dan ook heel verbaasd toch genomineerd te zijn, dachten eigenlijk dat zoiets voorbehouden is aan bedrijven met pakweg 500 man, of die al zo'n 100 jaar bestaan. ,,Succesvol en landelijk toonaangevend, dat was dusdereden." We zijn waanzinnig trots op de nominatie, hechten we veel waarde aan. |e kunt natuurlijk zelf wel denken dat je het goed doet, als anderen buiten de organi satie dat ook denken en daar publiekelijk voor uitkomen, daar ben ik heel trots op. De oorkonde hebben we dan ook op een plek, goed in het zicht, in onze presentatieruimte gehangen." Over de organisatie niets dan lof. ,,Open en eerlijk, correct en strikt, op z'n Rotterdams dus. Het goede aan de zaak vind ik ook dat er maar een winnaar is, de andere 5 zijn gezamenlijk nr. 2 geworden, daar kun je goed mee verder. Ik had er niet aan moeten denken dat we nummer 6 zouden zijn geworden, dan heb je toch een beetje verloren. Of dat dan nog wel positief voor je bedrijf werkt?" Na de nominatie kreeg MCW Studio's behoorlijk veel aandacht. ,,We waren gewaarschuwd door de organisatie dat er veel op ons af zou komen. Nou, dat viel wel mee. De regionale kranten kwamen natuurlijk wel op ons af en we hebben ook in de nodige vakbladen gestaan. In onze nieuwsbrief aan alle relaties hebben het natuurlijk zelf ook uitgebreid vermeld, dat begrijp je. En we hebben het in een latere nieuwsbrief ook uitgebreid vermeld dat we niet nummer een zijn geworden." Teleurgesteld?Natuurlijk wil je winnen, maar toen de winnares op het podi um haar verhaal deed, dat was zo nobel, heel emotioneel ook. Zij heeft ver- diend gewonnen." Engelvaart zou ieder bedrijf van harte willen adviseren zich op te geven. ,,Ben je eenmaal genomineerd, dan is dat een mooi verhaal. Had nooit gedacht dat het zoveel zou doen. Opeens zie je je naam op de lichtkrant van het KPN gebouw staan en hoe dat kan weet ik niet, maar alle klanten, alle relaties weten het opeens en komen je feliciteren. De positieve readies waren enorm. Zo'n nominatie werkt zeker mee aan de naamsbekendheid. weekbladen v- EEN FLEXIBELE IETS VOOR U? MOBOJdR assssmy iii i Will u er nog even heerlijk een LANG WEEKEND of MIDWEEK tussenuit? Dat kan nu want KRAS SterVakanties heeft een VIERTAL HEERLIJKE AVTO- ARRANGEMENTEN in de mooiste gebie- den van ons land voor u op een rijtje gezet!! U kunt al boeken voor een verblijf in een HEERLIJKE 3- OF 4-STERREN hotel voor de ONGELOOFL1JKE PRIJS vanaf SLECHTS 79!! En daarbij is ook nog eens het DAGELIJKS ONTBIJTBVF- FET INBEGREPEN! Vanuit ieder hotel zijn er tal van mogelijkheden om heer lijke uitstapjes te maken per ftets, auto en te voet. KRIJGT U AL ZIN OM NEDERLAND TE VERKENNEN? 4/5 dgn OP Achterhoek/Lochem v.a. OS Aankomstdata: vrijwel iedere maandag en vrijdag van 16/12 t/m 31/3 Ontdek de Achterhoek in de rustige wintermaanden. Vanuit het 3-sterren Tulip Inn Hotel loopt of fietst u zo de natuur in en in een kwartier wandelt u naar het centrum van het gezellige plaats- je Lochcm. Verder kunt u uitstapjes ma ken naat een van de eerste monumentale steden van Nederland, Zutphen, Amhem en Apeldoorn. In de directe omgeving vindt u nog leuke kleine plaatsjes als Borculo, Markelo en Holten met de Holterberg. Het Tulip Inn Hotel is rustig gelegen aan de rand van het bos op de Paasberg. Het hotel heeft o.a. een gezelli ge bar met biljart, serre en een restaurant met uitzicht op de landerijen. Uw 2-per- soonskamer is voorzien van badkamer met douche en toilet, televisie, minibar en een kluisje. HW 46.266/267 Limburg/Born-Sittard v.a. f 7 Aankomstdata: vrijwel elke vrijdag van 13/12 t/m 28/3 Wat dacht n van een lekker week- end Zuid-Limburg?! KRAS SterVa kanties heeft een heerlijk 4-daags arrange ment samengesteld naar het Best Wes tern Hotel Amrath, net buiten het stad- je Bom gelegen. Dit 4-steiren hotel heeft een lounge, gezellige bar, restaurant, mooi terras en tennisbaan. Uw 2-persoonska- mer is voorzien van bad of douche en toi let, televisie, telefoon, minibar en balkon. Vanuit het hotel kunnen de wandel- en fietsliefhebbers van start gaan op de mooie routes die zijn uitgezet. Verder kunt u in de directe omgeving o.a. naar het gezellige Valkenburg, Thermae 2000 en de hoofdstad van Limburg, Maastricht. Ook steden als Aken en Keulen in Duitsland en Luik in Belgie liggen in de buurt. Als laatste noemen we het Drie- landenpunt in Vaals. HW 46.160 4/5 dgn AP Noord-Holland/Schoorl v.a. €09 Aankomstdata: vrijwel elke vrijdag en maandag van 9/12 t/m 28/3 Genieten In het pittoreske Noord- hoUandse Schoorl! Het prachtige en smaakvolle 4-sterren Golden Tulip Hotel Jan van Scorel ligt aan de rand van het centrum van dit gezellige dorpje. In de nabije omgeving van het hotel kunt u heerlijk wandelen en fietsen door dui- nen, bossen en uitwaaien langs het strand. Verder noemen we u uitstapjes naar de kaasstad Alkmaar, het kunstenaarsdorp Bergen en de voormalige Zuiderzee- stadjes Hoorn en Enkhuizen. Verder kunt u een bezoek brengen aan het beken- de vissersdorp Volendam en Groet, met zijn vogelkolonies en natuurschoon. Het hotel beschikt over een receptie, lift, sfeer- vol restaurant, bar, overdekt zwembad, sauna, Turks stoombad en solarium. Uw zeer comfortabele luxe kamer is ruim opgezet en is voorzien van badkamer met ligbad of douche, toilet, balkon/terras, telefoon en televisie. HW 46.116/117 4/5 dgn Zeeland/Koudekerke v.a. Aankomstdata: vrijwel elke vrijdag en maandag vanaf 13/12 t/m 28/3 Lekker uitwaaien in Zeeland? Het 4- sterren Golden Tulip Hotel West- duin in Koudekerke is een ideaal uit- gangspunt voor lange strandwandelingen, daar het gelegen is direct achter de lage duinovcrgang, dus praktisch aan zee! Verder raden we u aan een bezoek te brengen aan het bekende Vlissingen, de hoofdstad van Zeeland, Middelburg en de ingenieuze Deltawerken. En wat dacht u van een van de oudste en gezelligste bad- plaatsen van Nederland, Domburg? Als laatste noemen we het schilderachtige Veere, het fraaie oude stadje Zierikzee en het 'dubbeldorp' Burgh-Haamstede. Het hotel beschikt o.a. over een binnen- zwembad, sauna, fitness, zonnebanken, gezellige brasserie, bar en restaurant. Uw 2-persoonskamer is van alle gemakken voorzien, zoals badkamer met douche, apart toilet, minibar, kluis, televisie, bal kon en terras. HW 46.277/278 Voor deze arrangementen geldt in- dusief: 4-/5-daags verblijf in hotel naar keuze in 2-psk met douche/bad en toilet, dagelijks ontbijtbuffet. Exdusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en ann.verzeke- ring. Vraag uitgebreide reisbeschrijvingen HW 46.266/267, HW 46.160, HW 46.116/117, HW 46.277/278 Inlichtingen en reserveringen: Westblaak 180, Rotterdam, Tel. 010-4119434 (of Hoogstraat 47a, Rotterdam, Tel. 010-4137433) geopend maandag-vrijdag 08.30 - 20.30 uur; zaterdag 9.30 - 14.00 uur.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 18