Jij star TTT1*1 m M A de EILANDEN BOUTER D0CENTEN M/V SURVEILLANTEN Ill Erasmus MC Waarnemend-Bedrijfsleider 7, 1 Gevraagd: Medisch Secretaresse HET WINTERNUMMER VAN HET ROTTERDAMPAS MAGAZINE IS UIT! MET DE ROTTERDAMPAS BELEEF |E ROTTERDAM PAS! Fulltime Trainees Aankomend Document Manager www.ttp.nl comenius college Verzorging, iziesuren Voor mart voor projectteam www.erasmusmc.nl/werken Document Manager "Hp '-11 ''W i J Biiiiiiiii openbare scholengemeenschap voor vmbo Bouter B. V., gevestigd in Zoetermeer, is een toonaangevend bedrijf in de markt van de grootkeukentechniek. Met een team van ruim 65 medewerkers draagt Bouter zorg voor o.a. inrichting van keukens en bedrijfsrestaurants in bedrijven, gezondheidszorg, scholen, scheepvaart en horeca. Ter versterking van onze buitendienst zoeken wij een Ieder projectteam bestaat uit een voorman en een hulpmonteur. U geeft leiding aan de hulpmonteur. Gevraagd: Organisatievermogen, creativiteit en flexibiliteit. Klantgerichte opstelling. Middelbare technische beroepsopleiding. Algemene kennis van installatietechniek. Lasdiploma. InbezitvanrijbewijsB Bereidheid tot volgen van benodigde cursussen. Wij bieden: - goede arbeidsvoorwaarden - een afwisselende functie in een toonaangevend bedrijf in de grootkeuken techniek - een informele werksfeer in een dynamische omgeving - veel ruimte voor eigen inbreng Schriftelijke sollicitaties richten aan: Bouter B.V., t.a.v. de heer E. Bouman, Edisonstraat 96, Postbus 674,2700 AR Zoetermeer. Telefoon 079-3451515. E-mail: ebouman bouter.nlWebsite: www.bouter.nl Receptioniste UNIT LIJSTERSINGEL 18 (BOVENBOUW) UNIT LIJSTERSINGEL 2 (0NDERB0UW) UNIT PELIKAANWEG UNIT P.C. BOUTENSSINGEL UNIT ROTTERDAM-ALEXANDER Het Rotterdampas Magazine is een gratis kwartaalblad voor Rotterdampas- houders met wetenswaardigheden over uw stad en regio. U wordt op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen rond de Rotterdampas en u vindt tal van aantrekkelijke extra kwartaalaanbiedingen in het magazine. De aanbiedingen in het wintemummer zijn geldig tot en met 28 februari 2003. Hoogtepunten uit prachtige musicals als Chicago, Cabaret en Sweet Charity zijn samengebracht in de swingende, spectaculaire productie "Fosse". Onze eigen muscal sterren Pia Douwes, Simone Kleinsma en Stanley Burleson schitteren tegen de achte- grond van een groot internationale ensemble. U kunt ervan gaan genieten in het Luxor Theater voor slechts de helft van de prijs! oer- Een vaartocht door onze wereldhaven, onder het genot van gloeiendhete, Hollandse snert! U kunt elke zondag aanmonsteren om 12.45 en 15.15 uur op de Boompjeskade (75 m naast de Spido) voor een twee uur durende tocht. Pashouders krijgen 2,50 (volwassenen) en 2,- (kinderen) korting! I Het wonder van de kleur Veertig jaar lang verzamelde het echtpaar Corboud impressionistische schilderijen Niet minder dan no daarvan zijn tussen 25 januari en 25 mei te zien in de Kunsthal. De tentoonstelling laat werken zien uit de de periode van i860 tot aan het begin vai de moderne tijd (1900). Pashouders betalen slechts 2,50 entree voor deze kleurrijb tentoonstelling. Polletje Piekhaar WM De hele Rotterdamse penoze en illustere figuren als Lord Zeepsop komen tot leven in Polletje Piekhaar, de kerstproductie van het jeugdtheater Hofplein! Rotterdampashouders krijgen op 3,10 en 17 januari nog de kans om heel voordelig deze hartverwarmende voorstelling tezien! Kinderen en volwassenen krijgen €4,- korting. Kerstmarkt iri Keulen Duitsland blijft toch de onbetwistesfeermaker op het gebied van kerstmarkten. Dus op naar Keulen. De luxe touringcar van Snelle Vliet brengt u op 21 december vor slechts 12,50 naar deze prachtige Duitse stad. Meer informatie (oio) 453 36 66 of Let op! De Rotterdampas 2002 wordt nog verkoot tot WWWrotterdampas. n I eind december in de Rotterdampaswinkel, Tusen Openingstijden Rotterdampaswinkel aan de Oostzeedijk ,90: K^en^&Nieuwisdewinkelbeperktgeopnd. maandag 13.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 10.00 uur tot 12.30 uur en 13.00 uur tot 16.00 lur. Week 49 TOTAL-TX07 Het Academisch Ziekenhuis Rotterdam (Dijkzigt, Daniel en Sophia) en de Faculteit der Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen van de Erasmus Universiteit Rotterdam vormen voortaan samen een universitair medisch centrum: Erasmus MC. Waar onderzoek, onderwijs en patientenzorg zijn samengebracht. Waar gewerkt wordt in de geest van samen denken en vooral: samen doen. Met alle ontplooiings- mogelijkheden die horen bij de ambities van de grootste zorgorganisatie van Nederland. Beter worden. DE AFDELING Deafdeling Hematologie bevindt zich op twee locaties - Erasmus MC-Centrumlocatie en Erasmus MC-Daniel den Hoed - en vervuit een centrumrol bij de behandeling van patienten met goedaardige en kwaadaardige bloed- en lymfklierziekten. De ontwikkeling en evaluatie van nieuwe methoden van therapie via klinisch onderzoek is een belangrijke taak. Rotterdam fungeert als beenmergtransplantatie- en hemofiliecentrum. FUNCTIE-INHOUD U levert organisatorische,communicatieveen administratieve condities en ondersteuning voor het optimaal functioneren van de stafmedewerkers van de afdeling Hematologie. Het betreft een functie die in nauwe samenwerking met medewerkers van het secretariaat Hematologie en de afdelingssecretaresse wordt uitgevoerd. De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van telefonische communicatie, het beheren van agenda's en het maken van afspraken, het verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie en bewaking van daaruit voortvioeiende activiteiten, het organisatorisch voorbereiden van vergaderingen (tijd, plaats, verzending stukken), het beheren van archieven en het bijhouden van diverse administraties. FUNCTIE-EISEN U heeft een secretaresseopleiding op MBO-niveau, goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal zowel in woord als geschrift, beheersing van Windows, Word en Excel en u bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Tevens heeft u kennis van en ervaring met de organisatie van klinische afdelingen in Academische Ziekenhuizen en kennis van medische terminologie. ARBEIDSVOORWAARDEN Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.079,- (schaal A05). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Academische Ziekenhuizen. INLICHTINGEN Voor meerinformatie kunt uzich richten tot MarleenBreems- de Ridder, unithoofd Hematologie, telefoon 010 - 439 13 63. Overige inlichtingem Anna van der Lei, senior P&O-adviseur, telefoon oio - 463 42 79. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Erasmus MC, t.a.v. Anna van der Lei, senior P&O-adviseur, Postbus 2040, 3000 CA Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer HE.MS.C2 op de brief en de envelop. Acqutsitie naar aanleiding van deze advertentie is met gewenst. Universitajj^/Cedisch Centrum Rotterdam Heel de mens Voor diverse opdrachtgevers in de regio's Rotterdam en Den Haag zoekt TTP enthou- siaste mensen die graag een start willen maken in de Documentaire Informatie Voorziening Als aankomend documentmanager draag je zorg voor het ontsluiten, ordenen en beschikbaarstel- len van informatie. Je vervuit in deze functie als spin in het web een cruciale rol binnen de orga nisatie. Het traject vormt een combinatie van werken en studeren met direct een inkomen. Gedurende de eerste vijf maanden volg je een dag per week de opleiding tot Aankomend Document Manager. De andere vier dagen werk je bij de opdrachtgever. Na de opleidingsperiode zul je op fulltime basis aan de slag gaan en het traject uiteindelijk afronden met een HBO waardig certificaat. Het doel van dit traineetraject is een vaste aanstelling bij diverse opdrachtgevers. Herken je jezelf in dit profiel? HBO werk- en denkniveau, assertief, communi- catief, accuraat, flexibel, dienstverlenend, praktische inslag en interesse in grote gegevens- stromen? Stuur je brief met CV naar recruitment@ttp.nl TTP Groep B.V. - Postbus 174 - 3830 AD Leusden - tel. (033) 460 00 20 fax (033) 460 00 30 - e-mail: reeruitment@ttp.nl Kijk voor meer informatie op www.ttp.nl Word jij de baas? Xenos Is een Het succes van onze formule is te danken aan succesvolle het enthousiaste team medewerkers in onze Nederlandse winkels. Dat team willen we verder uitbreiden detailhandels- en daarom zoeken we collega's voor de regio keten. In de 30 Rotterdam voor de full-time functie (36 uur per jaar van ons week) van bestaan is Xenos gegroeid naar 88 filialen in Nederland en 10 filialen in Duitsland. En aan die groei komt voorlopig nog geen einde. Onze presen- tatiewijze en ons assortiment zijn beslist ver- rassend te noemen. Zo verkopen wij decoratie- ve woning- en cadeauartikelen, maar 00k glaswerk, keramiek, tuinartikelen, klein-meu- belen en food. Wie bij Xenos binnenstapt, stapt regelrecht het winkelavontuur binnen. Een nog steeds groeiende klantenkring en rulm 2000 medewerk(st)ers kunnen dit beamen. Wat vragen wij: een MBO-(detailhandels)opleiding flexibele instelling organisatorisch vermogen goede communicatieve vaardigheden werkervaring in food en/of fast- consumer goods leidinggevende ervaring is een prb Je wordt direct aangesteld in een filiaal. Eventueel vindt er een inwerkperiode van maximaal 3 maanden plaats in een ander filiaal dan waar je uiteindelijk je functie zult vervullen. Je wordt gecoached door een erva- ren bedrijfsleider en rayonleider. Uiteraard speel je hierbij zelf 00k een actieve en verantwoordelijke rol. In de2e functie, die zich kenmerkt door varia- tie, verantwoordeiijkheid en ontwikkelingsmoge- lijkheden, heb je tevens de mogelijkheid door te groeien naar de functie van bedrijfsleider. Wat bieden wij: goed safaris uitstekende werkomstandigheden binnen een no-nonsense organisatie 15% korting op personeelsaankopen bij Xenos 10% korting op personeelsaankopen bij o.a. Blokker, Intertoys, Leen Bakker keuzemogelijkheid voor een 36 of 40-urige werkweek (met 12% toeslag) pensioenvoorziening collectieve verzekeringen uitgebreide opleidingsmogelijkheden Herken je jezelf in deze functie, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae en pasfoto naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functionaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk of per E-mail naar: vacatures@xenos.nl. Onder vermelding van Waarnemend-Bedrijfsleider. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RECTOR DRS R. VIJN f| T? r A Scholengemeenschap De Eilanden is een openbare school voor vmbo. De school telt ongeveer 560 leerlingen en 60 medewerkers. Begrip en respect hebben voor elkaars individuele en culturele achtergrond zijn wezenlijke kenmerken die medebepalend zijn voor de identiteit van de school. Wij zoeken enthousiaste collega's die bereid zijn ons motto "meer dan goed onderwijs" verder vorm te geven. Zij geven stimulerend en begeleidend les waarbij er naast goede resultaten, 00k zorg is voor een optimale persoonlijke begeleiding van de leerling. Zo dragen zij bij aan de onderwijskundige en pedagogische ontwikkeling van de school. Met ingang van 1 januari 2003 zoeken wij een leerkracht Het betreft hier lessen in de bovenbouw van het vmbo waarbij het accent ligt op gezondheidskunde en huishoudkunde (koken). Ook studerenden of mensen werkzaam in of ervaring met genoemde deelgebieden wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De lessen op De Eilanden duren 45 minuten. De school hanteert: Vergoeding c.q. een tegemoetkoming van de studiekosten voor een relevante onderwijsbevoegdheid; Bedrijfsfitness; Een gratificatiebeleid; Een pc-prive project. Inlichtingen kunt u krijgen bij de directeur van de school, mevrouw R.J. Pel- Langenberg, telefoon 0181 -622033. Wij verzoeken u uw sollicitatie, uiterlijk 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan: OSG De Eilanden, t.a.v. Mevr. R.J. Pel-Langenberg, Zinkseweg 2, 3201 KZ Spijkenisse of per e-mail: info@deeilanden.nl Home Hotel Specialised short long stay 80 gezellige mime kamers in hartje Rotterdam Witte de Withstraat 38 Voor info en reservering: 010-4142150 Wij zoeken een jonge Lieftt HAVO - VWO studerende schoolverlater 12 uur p/w vakanties. Wij bieden een prettige en gezellige werkomgeving. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties naar: Home Hotel Witte de Withstraat 38 3012 BR Rotterdam t.a.v. mevr. F. in't Veld Het Comenius College is een grote christelijke scholengemeenschap, met en breed onderwijsaanbod in Capelle aan den IJssel en omgeving. Meer dan 400 leerlingen volgen onderwijs binnen acht kleinschalige units. Het Comenius ollege geeft onderwijs van de 21ste eeuw: uitdagend, ICT-rijk en gericht op optims ontplooiing. In dit onderwijs is de inspiratie van het Evangelie herkenbaar. Het Comenius College zoekt per direct Duits 0,25 fte (16 lessen! I economie 1e graads, 0,5 fte (13 lessen, vervangiij wegens zwangerschapsverlof vanaf 1 maart 2003) I maatschappijleer 0,6 -,0 fte (15 - 25 lessen, i.v.m. langdurige ziektevervanging) wiskunde 0,45 fte 111 lessen, i.v.m. langdurige ziektevervanging) verzorging bovenbouw, 1,5 fte (totaal 37 lessen) handel en administratie bovenbouw, 1 fte (25 lessen) wiskunde 0,5 fte (12 lessen) I natuurkunde 0,5 fte (12 lessen) I biologie/verzorging 0,8 fte (21 lessen); alleen kandidaten met ervaring in ai vergelijkbare onderwijssoort wordt verzocht te reageren I onderwijsassistent 1 fte Imet affiniteit voor techniek) Duits 0,6 fte (15 lessen! op verschillende units 2 a 3 keer per dag voor pauzetoezicht gedurende 30 - 4min. De vacatureomvang is vermeld in werktijdfactor. Tot deze werktijdfactor behren in ieder geval de tussen haakjes genoemde lessen. Het is mogelijk te solliciteren naar combinaties van vakken en units. Studiekosten worden vergoed. Neem voor meer informatie contact op met de heer K. Korthorst, adviseur algemene directie, telefoon 010 - 459 59 80. Richt uw sollicitatie voor vrijdag 14 december aan: Comenius College, t.a.v. de heer J.S. Oldemans, directeur personeelszaken s., Postbus 797, 2900 AT Capelle aan den IJssel, e-mail sollicitatieracomenius.nl Van kandidaten wordt een christelijke levensovertuiging verwacht. Het Comenius College maakt deel uit van CVO. de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam enngeving. Hier volgt een kleine greep uit ons wintermagazine: Fosse Snertboot

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2002 | | pagina 20